رفتن به مطلب

خریدار مودم های ایسوس دو بانده تک بانده usb خور

Recommended Posts

با سلام

دوستانی که مودمهای مشابه asus n55u_C1 و یا n14u دارن و قصد فروش دارن. بیزحمت پیشنهاد بدن

مودم گارانتی دار مد نظرم هست

قیمت هم طبیعتا مناسب میخوام که با نوش یه فرق معقولی داشته باشه

ممنون

لینک به دیدگاه

اصلا ندیدم یو اس بی خور میخواید . با عرض معذرت 

up

ویرایش شده توسط pc-maker
لینک به دیدگاه

اصلا ندیدم یو اس بی خور میخواید . با عرض معذرت 

up

خواهش میکنم. usb نخور هم اگه بود پیشنهاد بدید چون خودم یه مودم 4g خوب دارم و usb رو برا دانلود و این حرفا میخوام

لینک به دیدگاه

ممنون بابت توضیحات و قیمت مناسب پیشنهادیتون

این مدل مدنظرم نیس والا :)

لینک به دیدگاه

ممنون بابت توضیحات و قیمت مناسب پیشنهادیتون

این مدل مدنظرم نیس والا :)

بازم قابل دار نیست . بنده پس ویرایش میکنم . با تشکر .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

این مورد زیر Asus نیست ولی مودم بسیار کاملبی هست .همه چیز داره و قوی هست .برا خودم گرفته بودم و من سخت پسند هستم .ببین بکاررت میاد یا نه .قیمت مناسب قرار دادم نوش الان 188 تومان هست :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=61606

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

این مورد زیر Asus نیست ولی مودم بسیار کاملبی هست .همه چیز داره و قوی هست .برا خودم گرفته بودم و من سخت پسند هستم .ببین بکاررت میاد یا نه .قیمت مناسب قرار دادم نوش الان 188 تومان هست :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=61606

والا فقط asus میخوام. tplink و dlink و linksys  و huawei و داشتم قبلن و صابون هموشن به تنم خورده.

میخوام asus رو تست کنم

لینک به دیدگاه

من برا خط تهرانم Asus DSL-N14U Wireless N300 ADSL2+ Modem Router گرفتم و ازش راضی هستم .اینم به پستت خورد خوبه امتحانشو پس داده .

لینک به دیدگاه

والا فقط asus میخوام. tplink و dlink و linksys  و huawei و داشتم قبلن و صابون هموشن به تنم خورده.

میخوام asus رو تست کنم

عزیز مهم نیست مارکش چی باشه . شما اگر مشکل با خط ارتباطی دارید چک کنید حتما چیپست DSL مودم از سری جدید broadcom  باشه . چیپست وایرلس هم همین باشه عالی میشه ! البته ایسوس اکثرا همین چیپست هست . ولی طرف ایسوس زیر 150 نرو .

لینک به دیدگاه

من برا خط تهرانم Asus DSL-N14U Wireless N300 ADSL2+ Modem Router گرفتم و ازش راضی هستم .اینم به پستت خورد خوبه امتحانشو پس داده .

اتفاقا دنبال همین مدل و بالاترش هستم

مرسی

عزیز مهم نیست مارکش چی باشه . شما اگر مشکل با خط ارتباطی دارید چک کنید حتما چیپست DSL مودم از سری جدید broadcom  باشه . چیپست وایرلس هم همین باشه عالی میشه ! البته ایسوس اکثرا همین چیپست هست . ولی طرف ایسوس زیر 150 نرو .

والا جدا از چیپپ فک کنم کیفیت هاشون فرق کنه

linksys wag 120n خریدم.. گرون بود اون زمان میگفتن از همه بهتره.. واقعا آشغال بود و هست. اول لن اش خراب شد دادیمش تعمیر کردن .. اذیت کردنا تا الان ادامه داره.. پورتالش خراب میشه باید ریستارت میدادی و ... دو نفر دیگه هم دیدم فروششو گذاشته بودن تو جاهای مختلف و هردو پشت مودماشون باز بود و وتعمیری بود.. فایل کانفیکشو سیو میکنی با یه notepad اگه بازش کنی میتونی یوزر پساشو ببینی.. :| مثل آب خوردن هک میشه با dumper ...

اhuqwei هم دارم همین الان استفاده میکنم واقعا piece of shiiiiiidt... لن اش رندم خراب میشه جای سوکتو عوض میکنی درس میشه.. نت میبینی یهو قطعه ریستارت میدی درس میشه.. واقعا افتضاح. اولش اینجوری نبود..یجوری نمیسازن مودمو که 4 سال کار کنه. مثل ماستم هک میشه..باز خوبه قفل میشه اگه wpa هک کنی ولی wps مثل ماست هک میشه

dlink  سیمی قدیمی هم داشتم اونم به مشکل خورد

برا همین میخوام برم سمت ایسوس

برودکام اونی نیس احیانا که خیلی راحت حک میشه اگه wps روشن باشه؟ شایدم برعکس یادمه

لینک به دیدگاه

اتفاقا دنبال همین مدل و بالاترش هستم

مرسی

والا جدا از چیپپ فک کنم کیفیت هاشون فرق کنه

linksys wag 120n خریدم.. گرون بود اون زمان میگفتن از همه بهتره.. واقعا آشغال بود و هست. اول لن اش خراب شد دادیمش تعمیر کردن .. اذیت کردنا تا الان ادامه داره.. پورتالش خراب میشه باید ریستارت میدادی و ... دو نفر دیگه هم دیدم فروششو گذاشته بودن تو جاهای مختلف و هردو پشت مودماشون باز بود و وتعمیری بود.. فایل کانفیکشو سیو میکنی با یه notepad اگه بازش کنی میتونی یوزر پساشو ببینی.. :| مثل آب خوردن هک میشه با dumper ...

اhuqwei هم دارم همین الان استفاده میکنم واقعا piece of shiiiiiidt... لن اش رندم خراب میشه جای سوکتو عوض میکنی درس میشه.. نت میبینی یهو قطعه ریستارت میدی درس میشه.. واقعا افتضاح. اولش اینجوری نبود..یجوری نمیسازن مودمو که 4 سال کار کنه. مثل ماستم هک میشه..باز خوبه قفل میشه اگه wpa هک کنی ولی wps مثل ماست هک میشه

dlink  سیمی قدیمی هم داشتم اونم به مشکل خورد

برا همین میخوام برم سمت ایسوس

برودکام اونی نیس احیانا که خیلی راحت حک میشه اگه wps روشن باشه؟ شایدم برعکس یادمه

ریلتک زود هک میشه . در ضمن وقتی مودم گرفتید پین وی پی اس رو به دلخواه تغییر بدید و فابریک نمونه و همچنین هک شدن مربوط به اینه که اونی که رابط کاربری نوشته برا مودم کی بوده . بعضی مودم ها هزار بار بروت فورس میکنی بازم اجازه میدن ! بعضیا مک رو فیلتر میکنن که با مک جدید دوباره شروع میکنن . بعضیا هم بعد چند عدد انتخاب برا چند ساعت وی پی اس رو غیر فعال میکنه . بعضی ها هم کدی نشون نمیدن تا دکمه رو نزنی از رو مودم !

لینک به دیدگاه

ریلتک زود هک میشه . در ضمن وقتی مودم گرفتید پین وی پی اس رو به دلخواه تغییر بدید و فابریک نمونه و همچنین هک شدن مربوط به اینه که اونی که رابط کاربری نوشته برا مودم کی بوده . بعضی مودم ها هزار بار بروت فورس میکنی بازم اجازه میدن ! بعضیا مک رو فیلتر میکنن که با مک جدید دوباره شروع میکنن . بعضیا هم بعد چند عدد انتخاب برا چند ساعت وی پی اس رو غیر فعال میکنه . بعضی ها هم کدی نشون نمیدن تا دکمه رو نزنی از رو مودم !

مرسی بابت توضیحات

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...