رفتن به مطلب

خریدار 4 تا سیستم کامل برای 3ds max

Recommended Posts

سلام. 4 تا سیستم یک شکل و با کیس های جمع و جور می خواستم که بشه باهاش 3ds max کار کرد. کیس باید حد اکثر 800 تومن در بیاد و مانیتور هم مورد نیاز هست.

سیستم هرچی جمع و جور تر بهتر. نظرم روی سیستم های استوک هست

ویرایش شده توسط warlordmsm
لینک به دیدگاه

سلام.کیس مورد نظر فقط برای اجرای تری دی مکس هست یا قصد رندرگرفتن هم دارید؟چون این دو داستان کاملا متفاوت هستن.توصیه میکنم اگه قصد رندر گرفتن هم دارید بیخیال بشید.چون حداقل ترد مورد نیاز رندرینگ ۸ عدد هست.با توجه به این داستان با 800 تومن فکر نمیکنم بشه سیستم رندرینگ تهیه کرد

ویرایش شده توسط AmirBaharvand
لینک به دیدگاه

سلام.کیس مورد نظر فقط برای اجرای تری دی مکس هست یا قصد رندرگرفتن هم دارید؟چون این دو داستان کاملا متفاوت هستن.توصیه میکنم اگه قصد رندر گرفتن هم دارید بیخیال بشید.چون حداقل ترد مورد نیاز رندرینگ ۸ عدد هست.با توجه به این داستان با 800 تومن فکر نمیکنم بشه سیستم رندرینگ تهیه کرد

حرف دوستمون تایید میشه.با 800 مگه صبر ایوب داشته باشی که بخوای با سیستمی تو اون پایه قیمت رندر بگیری

لینک به دیدگاه

شرمنده یادم رفت جواب بدم. قصد رندر گرفتن ندارم. فقط اجرا کنه و بشه باهاش کار کرد.

لینک به دیدگاه

والا ما داریم تو شرکت با g1840 رندر میگیریم با تنظیمات استاندارد و بهینه آنچنان هم که دوستان میگن اذیت نمیشیم

فقط حداقل رم ۸ و گرافیک هم اگه شد gtx 750ti که تو ویوپورت اذیت شدن رو مخ تر هست تا موقع رندر

لینک به دیدگاه

کیس Hp 6005 Pro مینی

CPU AMD X4 B97

Quad Core 8MB Total Cache 3.2Ghz

Ram 16GB DDR3

Hard 128GB SSD + 500GB Sata

VGA GT 630 4GB

قیمت کل 852 تومان

146934407579391.jpg

ویرایش شده توسط TRoy
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...