رفتن به مطلب

لطفا راهنمائی کنید برای خرید ssd خوب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

لطفا راهنمائی کنید برای یکی از دوستان سیستم قدیمی داره که میخواد  ssd خوب خریداری کند البته بودجه در حد 170 تومان است و میخواست که از 120 گیگ کمتر نباشه

کارش هم بیشتر برای کارهای گرافیکی است و میخواهد سرعتش خوب باشد

و مادربوردش هم m4n68t mv2

ممنون

خداحافظ

لینک به دیدگاه

مادر برد دوست شما پورت ساتا 3 نداره و فقط از پورت ساتا 2 استفاده می کنه به همین دلیل شما سریع ترین اس اس دی بازار رو هم که خریداری کنید نهایت سرعتی که خواهید داشت همون سرعت ساتا 2 هست. 

با این اوصاف من پیشنهاد می کنم اگه توان ارتقا سیستم رو ندارن یه اس اس دی معمولی کار کرده بگیرن.

لینک به دیدگاه

مدل 240 گیگ UV300 کینگ استون بگیر برای sata2 بنده خودم تست کردم. مدل 120 گیگش 99 تومن و 240 گیگش 199 تومن( فروش ویژه دیجی کالا بود چند مدت پیش). بیشتر از این برای sata2 خرج نکنید.

مدل V300 هم کمی گرون تر هست ولی در اون از MLC به جای TLC استفاده شده که میرات نوشتن رو تا 2 برابر بیشتر کرده ولی همون TLC هم کار شما رو راه میندازه.

لینک به دیدگاه

تو رنج قیمتی که گفتید Samsung 750 evo فک کنم بهترین باشه براتون اگه میخواید نو بخرید

لینک به دیدگاه

سلام

و ممنون از همه دوستان که راهنمائی کردن
یه سوالی کالا اگر ایشون بره و ssd ساتا 3 خریداری کنه روی این مادربرد کلا کار میکنه ؟ چون ممکنه بعدا مادربرد را بروز کنه و دیگر نیاز نباشه ssd را هم بروز کنه
و سوال دیگه اینکه در چند سایت در مشخصات ssd ها مثلا نوشته بو که دوام  87 ترابایت یا دیگر اعداد خوب این منظور چیست ؟

و اگر لطف کنید کدام لاز این مدلهای زیر بهتره ؟
Corsair Force LE SATA3 SSD - 120GB
AMD Radeon R3 Series SSD 120GB
Crucial BX100 120GB SATA3
Samsung 750 EVO 120GB SATA3 SSD
Kingstone HyperX SAVAGE 120GB SATA3
Adata SP550 120GB SATA3
Kingston HyperX Fury 120GB SATA3
Kingston SSDnow V300 120GB SATA3

ممنون

لینک به دیدگاه

ssd ساتا 3 در مادربرد ساتا 2 کار میکنه . اما سرعتش محدود میشه به سرعت ساتا 2 . مثل ماشینی که سرعت نهاییش مثلا 300 کیلومتر در ساعته اما توی جاده ای میره که بیشتر از 120 کیلومتر در ساعت ممنوع هست !!!

اون ترابایتی هم که میزنن اشاره به عمر و بازدهی ssd داره . بعد از این مقدار جا به جا کردن دیتا سرعت ssd کاهش پیدا میکنه و یه جورایی عمرش به سر میاد .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...