رفتن به مطلب

بسته بندی قطعات در لیون

ماهی 100
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

آیا امکانش هست تو این تاپیک عکس بسته بندی قطعاتی رو اینجا بگذارید؟مثلا من شاید بخوام یه مانیتورگرون قیمت بخرم.میخام ببینم بسته بندی چطوره؟ و مطمئن بشم  قطعات در راه ضربه نخوره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

بسته بندی لیون به نظر بنده کاملا مطمئنه دوست عزیزم و در اون شکی نیست 

من چند بار مانیتور خریدم از لیون که صحیح و سالم به دستم رسیده 

بدون شک چنین فروشگاهی که چندین ساله داره فعالیت میکنه به نکات ایمنی توجه میکنه 

لینک به دیدگاه

درود

من سفارشات بسیار زیادی داشتم، بسته بندی بسیار عالی میکنن، حتی روی کارتن مینویسن این کالا شکستنی است با احتیاط حمل شود

و بسیار محکم بسته بندی میکنن، 3 4 باری ال سی دی مانیتور لپ تاپ گرفتم که خیلی حساسه بسیار عالی بسته بندی شده بود

دوره چندین لایه پلاستیک حبابدار بودن

لینک به دیدگاه

والا من یه کیس گرفتم حدود 400 گرم چسب و 2 کیلو پلاستیک حباب دار روش بود در حدی که یه 30 مین داشتم بازش میکردم :|

از بابت همه چیز خیالتون راحت حتی بسته بندی

ویرایش شده توسط MiG.MiG...!
لینک به دیدگاه

من vx 228  خریدم از لیون توی 2 لایه پلاستیک حبابدار پیچیده بودن + برچسب (شکستنی با احتیاط حمل شود)

از این بابت خیالتون راحت باشه مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

درود

بنده هم از لیون مانیتوری که گرفتم با پلاستیک حباب دار دور تا دورش را کامل پوشونده بودند که کاملا ایمن شده بود.

خیالتون راحت باشه. یا حق

لینک به دیدگاه

ببخشید که سوال من ربطی به تاپیک نداره گفتم اینجا بپرسم که الکی تاپیک دیگه ای ایجاد نکنم

اینکه موقع خرید سیستم از لیون هزینه اسمبل روی سیستم لحاظ میشه؟ یا باید جداگونه هزینه اسمبل رو واریز کرد؟

لینک به دیدگاه

ببخشید که سوال من ربطی به تاپیک نداره گفتم اینجا بپرسم که الکی تاپیک دیگه ای ایجاد نکنم

اینکه موقع خرید سیستم از لیون هزینه اسمبل روی سیستم لحاظ میشه؟ یا باید جداگونه هزینه اسمبل رو واریز کرد؟

اگر فقط قطعات بخرید که اسمبل نداره . ولی اگه تماس بگیرید و بگید که اسمبل هم میخواید یا موارد دیگه (مثل بلک لایت یا rgb و ...) هزینش توی فاکتور با قطعات زده میشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده هفته پیش حضوری رفتم لیون.بدون اغراق قبل از هر قطعه کامپیوتری دو سه بسته ریل پلاستیک حبابدار جلوی ویترین بودکه اول پلاستیکا توجه منو جلب کرد تا کیس مودینگ لیون که اونجا بود ی دونه از این صندلی گیمینگ :x  خوشگلام کنارش بود .چنتا بسته پیچیده بودن که من دیدمشون الان با خیال راحت میدونم که بسته بندی درس درمون میکنن.

لینک به دیدگاه

بسته بندیشون مثله همه چیشون عالیه شک نکنید

لینک به دیدگاه

اگر فقط قطعات بخرید که اسمبل نداره . ولی اگه تماس بگیرید و بگید که اسمبل هم میخواید یا موارد دیگه (مثل بلک لایت یا rgb و ...) هزینش توی فاکتور با قطعات زده میشه

منظورم این بود که مثل خدمات تلگرامی که در داخل سایت هستی چیزی مثل اسمبل نیست که همون اینترنتی همراه با قطعات خریداری کنیم؟!

چون با توجه به گفته شما باید جداگونه پول اسمبل رو واریز کرد

لینک به دیدگاه

منظورم این بود که مثل خدمات تلگرامی که در داخل سایت هستی چیزی مثل اسمبل نیست که همون اینترنتی همراه با قطعات خریداری کنیم؟!

چون با توجه به گفته شما باید جداگونه پول اسمبل رو واریز کرد

اگه با اسمبل میخواید پیشنهاد من اینه که زنگ زنید قطعات مورد نظرتون رو بگید و اخر هم بگید که اسمبل میخواید . قیمت کل رو حساب میکنن بهتون اعلام میکنند که به چه حسابی واریز کنید

اگه منظورتون این هست که یه خدماتی توی سایت موجود باشه به نام اسمبل من ندیدم. بهترین راه همون تلفن هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...