رفتن به مطلب

تاپیک جامع مشکلات مربوط به فریم پایین، لگ در بازی و افت فریم FPS DROP و ...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

۲۸ دقیقه قبل، Shahab۲۵۰۰ گفته است:

ویندوز جدید زدم و با Geforce Experience آخرین درایور رو نصب کردم.

حالا شاید خنده دار بیاد،ولی آیا کابل pci رو به گرافیک وصل کردید؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

۳۲ دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

حالا شاید خنده دار بیاد،ولی آیا کابل pci رو به گرافیک وصل کردید؟

کابل pci؟ منظورتون کابل پاوره؟ کابل پاور رو بله وصل کردم.

آغا من اومدم برنامه Kombustor رو نصب کردم که کارت رو زیر فشار میبره. و با  MSI Afterburner داشتم نگاه میکردم. همین که دما به 59 میرسه فرکانس و ولتاژ کارت رو کمی پایین میاره و نمیزاره دما بالاتر بره. در حالیکه در کمال تعجب temp limit رو هم غیر فعال نشون میده.

همچنین GPU Load رو 50 درصد نشون میده. که نشون میده گرافیک تمام زورشو نمیزنه. (البته معمولا 100 درصد نمیشه ولی دیگه 70 80 که باید بشه!)

در واقع یه نفر داره بهش دیکته میکنه تا نزاره دما از 60 بالاتر بره. ولی نمیتونم اون پسر خوبو پیدا کنم! من هرچی نرم افزار اضافه داشتم بستم ولی تاثیری نداره. آیا خود ویندوز با این چیزا کار داره؟

لینک به دیدگاه

اگه روی 10 هستید برید روی 11 و بلعکس، ببنید مشکل حل میشه؟ وقتی هم که ویندوز فرش هست فقط یک داریور انویدیا بزنید و بعدش بازی مورد نظر رو تست کنید (هیچ نرم افزار اضافی دیگه ای نصب نکنید). باز ببنید مشکل پابرجاست؟ مدل پاور رو بفرمایید.

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، Shahab۲۵۰۰ گفته است:

کابل pci؟ منظورتون کابل پاوره؟ کابل پاور رو بله وصل کردم.

آغا من اومدم برنامه Kombustor رو نصب کردم که کارت رو زیر فشار میبره. و با  MSI Afterburner داشتم نگاه میکردم. همین که دما به 59 میرسه فرکانس و ولتاژ کارت رو کمی پایین میاره و نمیزاره دما بالاتر بره. در حالیکه در کمال تعجب temp limit رو هم غیر فعال نشون میده.

همچنین GPU Load رو 50 درصد نشون میده. که نشون میده گرافیک تمام زورشو نمیزنه. (البته معمولا 100 درصد نمیشه ولی دیگه 70 80 که باید بشه!)

در واقع یه نفر داره بهش دیکته میکنه تا نزاره دما از 60 بالاتر بره. ولی نمیتونم اون پسر خوبو پیدا کنم! من هرچی نرم افزار اضافه داشتم بستم ولی تاثیری نداره. آیا خود ویندوز با این چیزا کار داره؟

سلام

با کلیک راست روی صفحه دسکتاپ، درایور انویدیا رو انتخاب کنید.

روی Manage 3D Settings کلیک کنید.

بالا سمت راست روی Restore Defaults کلیک کنید.

--------------

احتمالا نرم افزار های شخص ثالث موسوم به third party رو مثل msi afterburner مجبور باشید به تنظیمات پیشفرض برگردونید.

لینک به دیدگاه

1- کارت روی اسلات اول x16 هست دیگه؟

2- اول از همه گرافیک خود اینتل رو از بایوس غیر فعال کنید.

3- توی Power options ویندوز پروفایل high performance رو انتخاب کنید.

یا میتونید از طریق Power shell با دسترسی Admin دستور زیر رو تایپ کنید تا پروفایل Ultra performance براتون باز بشه

powercfg -duplicatescheme e9a42b02-d5df-448d-aa00-03f14749eb61

4- تو تنظیمات پنل انویدیا تغییراتی که میگم رو اعمال کنید.

دقیقا گزینه ها مثل چیزی که گذاشتم باشه همشون

1.jpg

2.thumb.jpg.3c4a4d8d2cd9ab6b908d6df4b5fdc4e9.jpg

5- از صفحه اصلی و تنظیمات افتر بنر هم عکس بذارید

ویرایش شده توسط XFXForce nVIDIA
لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان. من قبلا یه سری تنظیمات رو عوض کردم و مشکل رفع شد. الان GPU Load میره تا 100 درصد و دما هم بالا میره و توی اون بازی هم 100 تا 120 فریم روی اولترا میده. دیگه نمیدونم مشکل دقیقا از کدوم تنظیمات بودش.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱/۲۸ در ۱۰:۰۵، ARSHIAK۰۰۲۱ گفته است:

سلام دوستان من قبلا کارت گرافیک GT610 داشتم همراه 6 گیگ رم DDR2 و CPU E7300 من قبلا در بازی GTA V نهایت 30 فریم میگرفتم(در بهترین حالت 30 فریم مثلا در خونه ولی خیابان 18الی 23 فریم میگرفتم)ولی الان سیستمم 3GB RAM DDR2 و CPU Q8400 و کارت گرافیک GTX 550 TI انداختم بازم همون آشه و کاسه 

دقیقا باید چیکار کنم فریم خوبی بگیرم

رم شما خیلی کم و کند هست

در ۱۴۰۰/۴/۱۴ در 02:37، mahdidel گفته است:

سلام بله ویندوز رو از اول نصب کردم همه درایور هارو هم از اول نصب کردم تو بازی های squad و battlefield 4 مشکلی نیس و به خوبی اجرا میشه فقط apex legend و call of duty warzon شدیدا لق وجود داره اصلا نمیشه بازی کرد 

از اونجایی که بودجه ی کمی دارم به نظرتون با ارتقای رم میشکل حل میشه یا با ارتقای هارد به اس اس دی b.PNG.a2937d7e6b54ee3d7a82d30e067cbadc.PNG

گرافیکتون چیه؟

من مشکل فریم پایین وارزون داشتم این کار هارو کردم درست شد شما هم اگه حداقل سیستم رو دارین انجام بدین احتمالا درست میشه

1- ارتقا رم به 16 گیگ ddr4 (یا اگه نشد، ddr3 هم جوابه)

2- پیج فایل رو کاملا غیرفعال کنید

3- بایوس، ویندوز و درایور هارو آپدیت کنین

4- در تنظیمات کنترل پنل انویدیا، تمام تنظیمات رو روی پایین ترین حالت قرار بدین

5- از داخل کنترل پنل انویدیا حالت low latency رو روشن کنید یکبار روی on و یکبار روی ultra تست کنید

6- از داخل تنظیمات وارزون همه گزینه های گرافیکی رو تا ته بیارید پایین و گزینه low latency رو هم از اونجا تست کنید یکبار با enable و یکبار با enable+boost

7- این مورد خیلی مهمه

حتما حتما

الف) داخل تنظیمات بتل نت کاری کنید که با لانچ شدن گیم، لانچر بسته شه

ب) از داخل بتل نت، دیسکورد و کروم(یا کلا هر مرورگر دیگه ای) گزینه hardware acceleration رو خاموش کنید

ج) از داخل تسک منیجر برنامه های غیر ضروری قسمت استارت آپ رو غیرفعال کنید و همچنین برنامه های اضافه پس زمینه رو ببندین

8- بازی رو روی ssd نصب کنید و 20 گیگ هم فضای خالی در کنار اون درایو برای بذارید

من با 1050ti و i7 9750h لپتاپ قبلش فریم خیلی پایین(حدود 15-20) و دراپ وحشتناک داشتم که با انجام این کار هایی که گفتم الان فریم قابل قبوله(50 فریم روی 85 درصد فیکس)

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان

یه قوطی کیس جدید گرفتم عوض کردم از اون موقع فیم من تو بازی مثل کانتر که بین 200-400 بود شده 100-200 و بعضی جاها حتی کمتر

مانیتور هم که نگاه میکنم میبینم گرافیک روی 99% داره کار میکنه ولی سی پی یو رو 20-30 درصد.

gpu gtx 970

cpu i7 9700

ram 20gb

motherboard b365plus

m2 ssd - ssd - hdd

از نو ویندوز زدم و یه چند تا درایو مختلف انویدیا هم تست کردم

ویرایش شده توسط sinatak
لینک به دیدگاه

سلام من سیستممgtx1060 6gb  ram8  is 4770وارزوان چه رو بالاترین گرافیک چه رو پایین ترین600×800 بازی بزور درختو خونه رو لود میکنه و موقعی که دشمنو می بینم لگ و فریز میشه من باهمین سیستم پابجی استیم روی اس اس دی نصبه رو بالاترین گرافیک هیچی لگ نداره روون میدونین دلیلش چیه حافظه وارزونم روhdd

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۶ ساعت قبل، sinatak گفته است:

سلام دوستان

یه قوطی کیس جدید گرفتم عوض کردم از اون موقع فیم من تو بازی مثل کانتر که بین 200-400 بود شده 100-200 و بعضی جاها حتی کمتر

مانیتور هم که نگاه میکنم میبینم گرافیک روی 99% داره کار میکنه ولی سی پی یو رو 20-30 درصد.

gpu gtx 970

cpu i7 9700

ram 20gb

motherboard b365plus

m2 ssd - ssd - hdd

از نو ویندوز زدم و یه چند تا درایو مختلف انویدیا هم تست کردم

کیس چی هست؟ دمای کارت رو کنترل میکنین؟؟؟

لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، mohammad gamezone گفته است:

سلام من سیستممgtx1060 6gb  ram8  is 4770وارزوان چه رو بالاترین گرافیک چه رو پایین ترین600×800 بازی بزور درختو خونه رو لود میکنه و موقعی که دشمنو می بینم لگ و فریز میشه من باهمین سیستم پابجی استیم روی اس اس دی نصبه رو بالاترین گرافیک هیچی لگ نداره روون میدونین دلیلش چیه حافظه وارزونم روhdd

سی پی یو خیلی قدیمیه ولی باید بکشه از نظر قدرتی

بیشتر مشکلتون میتونه از رم و هارد باشه

بازی رو روی SSD نصب کنید

رم رو بکنید 16 ddr4

پیج فایل رو کلا غیرفعال کنید(خیلی مهمه)

داخل تنظیمات کنترل پنل کارت گرافیک، تموم تنظیمات رو روی پایینترین اندازه قرار بدید

توی وارزون هم تموم تنظیمات گرافیکی رو خاموش کنید

توی کنترل پنل کارتريال گزینه low latency mode رو روی ultra و یا on بذارید و تست کنید ببینید کدوم بهتر جواب میگیرید

توی وارزون هم همینطور یکبار با low latency روی enable یکبار با enable+boost تست کنید

ویندوز رو از نو نصب کنید همچنین بایوس رو هم آپدیت کنید

خمیر سیلیکون و کولینگ خوب هم باید داشته باشه cpu و گرافیک وگرنه بخاطر داغ کردن زیاد، راندمانش کم میشه

درایور کارت گرافیک رو هم آپدیت کنید

همچنین از توی گوگل کروم(یا هر مرورگر دیگه ای)، بتل.نت، استیم، دیسکورد یا هر برنامه دیگه ای که در پس زمینه اجرا میکنید، hardware acceleration رو خاموش کنید

ترجیحا همه برنامه های پس زمینه رو هم ببندین تا جایی که میشه

بتل نت رو هم تنظیم کنید که با اجرای بازی، کامل بسته شه

با انجام دادن این کار هایی که گفتم فریم ریتتون روی 1080 پایین ترین گرافیک میرسه به 50-60

اگه نشد احتمالا یه ایراد عمقی تری وجود داره

ویرایش : پاور مود رو هم روی بهترین پرفورمنس تنظیم کنید

ویرایش شده توسط DarkMERC
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۳/۱۷ در ۱۹:۳۹، AmirhoseinC گفته است:

سلام من سیستممو که گرفتم بعد یه مدت متوجه این مشکل شدم که فریم در سیستم از ۲۰ بالاتر نمیره (تو محیط ویندوز و بازی ها) 

حالا نمیدونم از اول اینجوری بود یا اینکه بعد یه مدته که اینجوری میشه چون از وقتی سیستمو گرفتم تا یکماه اصلا fps رو چک نمیکردم

ویندوزم رو عوض کردم و چندین ورژن ویندوز ۱۰ رو نصب کردم 

درایو های کارت گرافیک رو چندین ورژنشو نصب کردم و bios رو دیفالت کردم و درست نشد 

مانیتور رو هم عوض کردم و چند تا مانیتور hd و full hd و حتی با تلویزیون هم امتحان کردم ولی بازم همین مشکلو دارم

فکر میکنم مشکل نرم افزاری باشه چون خیلی ها که سیستم مثل من دارن پرسیدم این مشکلو نداشتن.

مثلا red dead 2 با 20fps اجرا میشه assassins creed origins با 20fps اجرا میشه و یه بازی قدیمی و سبک مثل pes 2012 هم 20 فریم میگیرم  و کلا از 20 بالاتر نمیره .

یه مشکل دیگه هم دارم من اوایل که سیستممو گرفته بودم call of duty mw3 رو نصب کردم راحت اجرا میشد

تا اینکه از یه سایت که معتبر هم بود بتلفیلد 4 رو دانلود کردم و خوب نصب نشد و اجراش ارور داشت 

بعد نصب اون چند تا بازی که از قبل داشتم ارور .....dll میداد و اجرا نمیشدند دقیقا بعد نصب بتلفیلد ۴ این اتفاق افتاد 

البته همه بازیا اینجوری نشد

و از اون موقع هر نسخه ای از کالاف دیوتی رو اجرا کردم با اینکه سیستمم میکشید حتی mw3 که از قبل نصب بود بازیاشون خوب اجرا میشد ولی تو لودینگ خیلی لگ داشت 

بازیارو روی ssd هم نصب میکنم همین مشکلو دارم

سیستمم اینه : cpu i5 3470

Hdd 500 gb wd

Ssd 250 gb 

Gpu gt 1030 2gb ddr5 

رم 8 گیگ ddr3 

مادربوردمم asus فکر کنم h60 باشه اطمینان ندارم

داخل تنظیمات مانیتور، بذارید روی بالاترین رفرش ریتی که ساپورت میکنه

توی کنترل پنل انویدیا هم همه گزینه هارو بیارید روی پایین ترین اندازه

ویندوز عوض کنین

ویندوز، درایور و بایوس رو آپدیت کنید

برنامه های داخل پس زمینه رو ببندید

Hardware acceleration رو برای برنامه هایی از جمله کروم، دیسکورد و ... ببندین

دمای cpu رو هم کنترل کنید زیر 50 درجه باشه در حالت بدون لود(اگه بیشتر بود ینی یه جای کولینگ میلنگه)

ارور dll هم بخاطر نقص در یکی از فایل های بازی یا کرک میده معمولا و ربطی به مشکل شما نداره احتمال زیاد

و اینکه گرافیک پیشفرض(Global) رو بذارید روی کارت

در ۱۴۰۰/۳/۲۰ در ۰۱:۳۲، noLIMIT گفته است:

با سلام خدمت دوستان

یکی از رفقا مشکلی با لپ تاپ ایسوس تاف گیمینگ FX505DT  داره که مشخصاتش ایناست

سیپیو : RYZEN 5 3550H

رم : 8GB

گرافیک : NVIDIA GTX 1650

مشکل اینجاست که تو بازی ها اصلا لود نمیره روی GPU دوم یعنی 1650

و مثلا تو وارزون نهایتا روی کمترین حد تنظیمات حداکثر 40 فریم میده و اف پی اس دراپ های پیاپی داره تا حتی 4 فریم !!!!!!!!!!!

توی ایپکس لجندز هم 60 فریم رو میده ولی 20 درصد نهایتا لود روی 1650 هست و انگار داره از Vega 8 استفاده میکنه :|

واقعا هرچقدر تونستیم ور رفتیم با کنترل پنل انویدیا و تنظیمات ویندوز ولی فایده ای نداشت

درایور ها هم با DDU در سیف بوت کاملا حذف شدن و دوباره نصب شدن و هاست های اپدیت اتوماتیک انویدیا بلاک شدن ولی هیچی اتفاق نیفتاد

با افتربرنر مانیتور کردیم و اینطوری بود استفاده از سخت افزار در وارزون

آخر دست به دامن شما دوستان شدیم

اگه بتونید کمک کنید خیلی ممنونتون میشم

Capture.PNG

1- داخل تب Manage 3D settings گرافیک گلوبال رو بذارید روی کارت

توی Set Physx configuration هم بذارید روی کارت

2- روی دسکتاپ راست کلیک کنید و Display Settings رو بزنید

اسکرول کنید پایین و Graphic Settings رو بزنید

بعد Browse و برنامه یا بازی مورد نظر رو انتخاب کنید

Option رو بزنید و گزینه High Performance رو انتخاب کنید و بعد Save

3- مطمعن شید گرافیک اصلی داخل بایوس فعاله

وارد بایوس بشید(بسته به مدل لپتاپ، دکمه اش فرق داره ولی معمولا یکی از کلید های فانکشن یا دیلیت هست)

برید توی سربرگ Chipset یا مشابهش

بگردید دنبال dedicated GPU feature و ببینید روی enable باشه

4- بایوس و درایور هارو آپدیت کنید

امیدوارم مشکلتون حل بشه

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است:

کیس چی هست؟ دمای کارت رو کنترل میکنین؟؟؟

green z1 ario

فکر کردم فنش نویزی چیزی میندازه جدا کردم تغییری نکرد

دیفالت دمای کارت من 80 درجست که همیشه هم تو همین دما بوده و بیشتر نشده حتی تو بازی های سبک

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام
اقا من جدیدا با مشکلی روبه رو شدم که وقتی توی گیم هایی مثل ماینکرفت ویا csgo میرم fps خوبی میگیرم ولی یکهو fps 0 میشه و صفحه بازی تکون نمیخوره و بعد از حدود 1 ویا 2 ثانیه درست میشه و دوباره fps میده و دوباره بعد از مدتی 0 میشه چیکار کنم مدل گرافیک
asus nvidia geforce gt 710 2gb
ram8 ddr4
cpu intel core i5 8400 2.8ghz

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان من یک لپ تاپ دارم که هاردش خراب شده لپتاپ من از نظر سخت افزاری بازی gta v رو میکشه ولی در بازی چند لحظه بازی فریز میشه و اینکه با اینکه لپ تابم بازی رو میکشه ولی فریمم بالا پایین میره میتونه از خرابی هارد hdd باشه ؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام 

بنده کلا نمیتونم تو فایوم تو هر سروری لباس عوض کنم یعنی فایلی چیزی هست که دانلود نکرده باشم؟ حتیی اصن با /p Skin هم امتحان کردم ولی اصلا چیزی رو صورتم یا تنم نمیاد که بخوام انتخاب کنم

میتونید کمکم کنید؟ 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

منم این مشکلو دارم توی csgo 400fps دارم میگیرم یا توی گیم دیگه 60ولی ناگهانی زیر 60میاد جوری که یه زمان بسیار کمیو فریز میشه گیم بعد دوباره اوک میشه کانفیگ ام اینه

gpu:gtx 1660 tuf gaming 6gb
cpu:i5 9400f
ram:16ddr4 2400mhz
hdd:1tb
ssd:128 samsung m2
power:480 green eu+series
md: h310 biostar

لینک به دیدگاه

سلام من با سیستم آمریکن تراک بازی می کنم  تصویر آهسته هست بعضی وقتا تصویر گیر میکنه و بعد چند ثانیه دوباره حرکت میکنه
با ویندوز 10 اینطوری بود گفتم شاید بخاطر ویندوز باشه به  7 تعویض کردم بازم فایده نداشت تنظیمات بازی هم روی کمترین حالت ممکن هم میزارم بازم همینطوریه 
cpu ryzen 1500x
mb : asus b450 m K
ram : 8 2400
vga 550ti

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من مشکل جدید و رو مخی برخوردم که وسط بازی یهو صفحه خشک میشه و هر چی صبر میکنم درست نمیشه باید بازی رو ببندم دوباره باز کنم و تو مپ های مثل داس تو و میریج روی تنظیملت Low رزولوشن 768* 1024 و  600*800 بهم بین 90 تا صدوخورده ای اف پی اس میده ضمنا 4:3 بازی میکنم

وقتی این اتفاق میفته تمام بخش های کامپیوتر درست کار میکنند و میتونم با زدن دکمه استارت راحت بازی رو ببندم دوباره باز کنم و دوباره برم تو بازی ویا به بخش های دیگه کامپیوتر بدون مشکل بچرخم

بعضی وقتا یهو پشت سر هم این افتاق میفتاد که روی کیفیت 1024 نزاشتم ولی با کم کردن رزلوشین روی 800*600 مقداری حل شد ولی تو یک سری از مپ ها مثل cache بهم بالای 80 تا زیر 100 اف‌پی‌اس میده ولی با این حال پشت سر هم حتی با بستن و دوباره باز کردن بازی بدون وقفه اتفاق میفته که حتی با ریست کردن هم درست نمیشه ولی میزارم کیفیت رو روی 800 در 600 درست میشه

تمامی پیش نیاز های بازی هم نصبه و کارت گرافیک اپدیت ضمنا ویندوز 10 64 بیت و روی اس‌اس‌دی نصبه و استیم، بازی هم روی همین اس‌اس‌دی نصب کارت گرافیکم gt640-2 گیگ ایسوس خمیر هم تعویض کردم حل نشد.

ضمنا زمان بازی رم و سی پی یو زیر 50 درصد پر میشن ولی کارت روی 99 درصد وی رم هم زیر 50 دمای سیستم توی تمامی قطعات سخت افزاری همیشه بالای 30 و زیر 47 درجه

مشخصات سیستم هم روی پروفایلم هست

عکس نرم افزار های نصب شده روی سیستم

ممنون از راهنمایی

ویرایش شده توسط hadi soleimanzadeh
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان کسی میدونه این مشکل رو چطور باید حل کرد ؟
من کارت 6900 دارم توی وارزون با کیفیت 1080 الترا بدون ری تریسینگ 130 فریمه یا بازیای دیگه مثل فورت نایت کلا 125 فریمه روی الترا بدون ری تریسینگ ولی وقتی روی فورکا میزارم وارزون 90 فریمه و فورتنایت 140 فریم بدون ری تریسینگ 
تمام درایور ها درست اند نرم افزار های لازم هم سالم اند 
مشخصات سیستمم هم سی پیو ای 9 10850 کا و رم 32 گیگ او سی پیسی 4000 مگاهرتز و مادر بورد 590 اف گیمینگ روگ استریک هست پاور هم دیپ کول 850 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام اساتید. من دو تا 1080 تی آی یه مدت دستم هست گفتم اینا رو SLI کنم. حالا امروز اومدم این کارو انجام دادم، ولی یه مشکلی که هست داخل بازی هر دو کارت زیر لود میرن اما فقط 50 الی 55 درصد از هر کارت زیر لود میره. فریمی هم که میده تقریبا با حالت تک کارت یکیه.

باید چیکار کنم که هر دو کارت 100 درصد بشن؟

درایور رو هم با ddu پاک کردم از اول زدم ولی فرقی نکرد.

ممنونم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، Shahab۲۵۰۰ گفته است:

سلام اساتید. من دو تا 1080 تی آی یه مدت دستم هست گفتم اینا رو SLI کنم. حالا امروز اومدم این کارو انجام دادم، ولی یه مشکلی که هست داخل بازی هر دو کارت زیر لود میرن اما فقط 50 الی 55 درصد از هر کارت زیر لود میره. فریمی هم که میده تقریبا با حالت تک کارت یکیه.

باید چیکار کنم که هر دو کارت 100 درصد بشن؟

درایور رو هم با ddu پاک کردم از اول زدم ولی فرقی نکرد.

ممنونم

اگر اشتباه نکنم خیلی وقت هست این داستان sli توی بازی ها منسوخ شده و درست ازش پشتیبانی نمیکنن، همیشه هم یه مشکلی داشته، بازم دوستان دیگه شاید بیشتر اطلاعات داشته باشن، اما فکر کنم یک سری بازی های خاص ازش پشتیبانی بکنن کامل.

لینک به دیدگاه

۹ دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است:

اگر اشتباه نکنم خیلی وقت هست این داستان sli توی بازی ها منسوخ شده و درست ازش پشتیبانی نمیکنن، همیشه هم یه مشکلی داشته، بازم دوستان دیگه شاید بیشتر اطلاعات داشته باشن، اما فکر کنم یک سری بازی های خاص ازش پشتیبانی بکنن کامل.

بله. ولی من توی نت دیدم که بازی میکنن بدون مشکل. بازی ATS

لینک به دیدگاه

سلام 

من چند روزی هست که رد دد ۲ رو دانلود کردم از اون موقع سیستم یواش کار میکنه و هیچ کاری هم انجام نمیدم سرعت فن ها میره بالا و ۶ ساعته نشستم پشت کامپیوتر اما نتیجه ای نداده و اینکه من حتی تو فورزا ۴ هم لگ ندیده بودم ولی تو رد دد کلا لگ میخوره 

و اینکه دو سال هست که درایو کارت گرافیکم آپدیت نشده و نمیتونم دانلودش کنم (میرم که دانلود کنم از سایت amd دانلود نمیشه)

و اینکه دو تا فایل هاردم هم کاملا پر شده 

واینکه تو بازی دمای کارت و سی پی یو خیلی میره بالا 

و اینکه سی پی یو هم درایو میخواد؟

آیا لازمه برای گیم یه فن سی پی یو قوی بزارم یا فابریک ریزن کافیه؟

مشخصات 

Rx 470 4 gb 

8gb ram 

Ryzen 3 3200g 

کیس متفرقه ساداتا

Msi b350 gaming plus 

و اینکه کیس رو عوض کنم قابش رو ؟

یا فن خوب بزارم براش کافیه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید تو رفع این مشکل

لینک به دیدگاه

عزیز  من که متوجه نشدم. ولی شما  چندتا کار انجام بده.

اول که نمیدونم درایوات تا چه حد پر شده یکمی فضای خالی تهش نگه دار.

دوما اگر مشکل غیر بازیه سیستم رو ویروس یابی کن. برنامه های استارت اپ رو غیر فعال کن کلا سبک کن سیستمو

سوما برنامه iobit driver booster  دانلود کن  و تمامی درایور هارو بروز کن

چهارم هم چک کن رد دد روی گراف انبرد اجرا نکرده باشی

پنجم هم یه ssd 128 یا 250 گیگ برای نصب ویندوز تهیه کن.

ششم هم کیس   اگر  فن نداره حتما فن بزار اگر میتونی ارتقا بده چون این کیس ها اداری هستن بدرد سیستم گرافیک دار نمیخورن. فن خود رایزن کافیه ولی دمای کیس احتمالا بالاس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...