رفتن به مطلب

تاپیک جامع مشکلات مربوط به فریم پایین، لگ در بازی و افت فریم FPS DROP و ...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سیستم چی هست ؟؟؟

روی امضام هست

سلام

روی چه تنظیمات گرافیکی بازی میکنید؟

همچی روی آخر

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روی امضام هست

همچی روی آخر

یه پله کم کنید ببینید بازم اتفاق میافته

با چه برنامه ای مانیتور میکنید فریم رو؟

لینک به دیدگاه

تو تنظیمات بازی grass رو در کیفیت پایینتری بزارید احتمالا درست میشه .

لینک به دیدگاه

شما که نباید مشکل داشته باشی  فریم رو چند هست که 10 تا افت میکنه

لینک به دیدگاه

با fraps

لینک به دیدگاه

اگه زیر 60 نیاد که مطمئنا همین جور هس(البته 1080p) مشکلی نداره...سی پی یو شما  اهانت به این کارت گرافیکه!!!

ویرایش شده توسط majiid
لینک به دیدگاه

msaa رو از 8x رو 2x میزارم دیگه افت فریم پیش نمیاد

اگه زیر 60 نیاد که مطمئنا همین جور هس(البته 1080p) مشکلی نداره...سی پی یو شما  اهانت به این کارت گرافیکه!!!

یعنی نمیتونه ازش بهترین پرفورمنس رو بگیره؟ شما چه cpu ای رو پیشنهاد می کنید؟

لینک به دیدگاه

دوستمون رو راهنمایی اشتباه نکنید میره یه ملیون به خودش ضرر میزنه کافی زیاد هم هست

لینک به دیدگاه

یعنی نمیتونه ازش بهترین پرفورمنس رو بگیره؟ شما چه cpu ای رو پیشنهاد می کنید؟

http://lioncomputer.ir/product/5797/%D8%B3%DB%8C+%D9%BE%DB%8C+%DB%8C%D9%88+%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D9%84+i7+6700K+%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%A7%DB%8C+%D9%84%DB%8C%DA%A9/

لینک به دیدگاه

:|

.

.

.

نمیدونم چی بگم  :mellow:

لینک به دیدگاه

دوست عزیز فریم از چند 10 تا کم میشه؟وقتی کم میشه میاد چند؟

لینک به دیدگاه

cpu شما هیچ عیبی نداره نیازی به تعویض نیست برای گرافیکتون هم کافی

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

دوست عزیز فریم از چند 10 تا کم میشه؟وقتی کم میشه میاد چند؟

از 60

سمت سبزه ها با msaa8x که میرم افت میکنه ولی وقتی msaa2x باشه مشکلی نداره  کارت گرافیکمم آپدیته نمی دونم مشکل از چیه مطمئنا از کارت گرافیک نمی تونه باشه

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز تکنیک سبزه ها بسیار بسیار سنگینه یه پله شما فقط grass رو بیار پایین تفاوت زیادی تو کیفیت بازی حس نمیکنی ولی فریم خیلی بهتر میشه CPU شمام به هیچ وجه نیاز به تعویض نداره و کم نمیاره مگر در موارد خیلی نادر در حد چشم پوشی

لینک به دیدگاه

از 60

سمت سبزه ها با msaa8x که میرم افت میکنه ولی وقتی msaa2x باشه مشکلی نداره  کارت گرافیکمم آپدیته نمی دونم مشکل از چیه مطمئنا از کارت گرافیک نمی تونه باشه

توی این سایت میتونید پردازندهای توصیه شده برای هر گرافیکی رو ببینید 

زمانی که افت فریم دارید میزان لود پردازنده رو نگاه کنید که چنده 

/www.tomshardware.com/faq/id-2729891/bottlenecking-guide-chart-2015.html

ویرایش شده توسط sajad25
لینک به دیدگاه

ببینید من طبق تجربه شخصی که با دوتا cpu و یه سه تا گرافیک که تست کردم این بازیو عرض میکنم.

اولا که طبیعیه که وقتی به سمت چمن ها میری فریم پایین میاد و باید هم بیاد چون علف ها زیادن و گرافیک بالا و سنگین.

شما وقتی که v synce بازی رو فعال کنین دوی 60 بریم لیمیت میشه و بیشتر از 60 اصلا معلوم نمیشه و فریم مثلا 180 با 60 تو چشم انسان فرقی نداره. پس وقتی بدون v synce مثلا 90 فریم بگیری شک نکن تو علف ها مثلا میاد رو 70 ولی وقتی شما روی 60 فریم محدود کردید دیگه به حال شما فرقی نداره چون در اخر همون 60 واسه شما میمونه. اگه میاد زیر 60 بحثش جداست.

خوب حالا شما اولا حتما روی 8x بزار چون این بازی با 8 ایکس یه چیز دیگس.

grass quality رو از ultra ببر رو very high

اگه میخوای با ultra بازی کنی و فریمت مثلا میاد رو 50 برو توadvanced grrafic فکر کنم بود ( یکی بالا یا یکی پایین همون تنظیمات گرافیک توoption ) و بکی دوتا تیک داره که تو عمل فرقی نداره یکم سایه ها رو کش میده و تو جزیات هنگام پرواز رو زیاد میکنه. اگه دو سه تا تیک هستن رو حتما غیر فعال کن چون تا 1/3 هم ممکنه fps رو کم کنن.

اگه باز هم نخواستی و دلت میخواد روشن بمونن برو shadows یا همون سایه ها رو تو تنظیمات اصلی از very high به high ببر

پس انتی فیلتر حتما 8x

علفا رو یکی کم کن جون فرقی تو ظاهر نداره.

تیک های تو advanced رو بردار یا اگه میخوای بر نداری برو سایه ها رو روی high بزار.

همه ی این ها رو گفتم واسه موقعی که fps بباد زیر 60

اگه نیومد هیچ کاری نکن چون هیچ فرقی نداره.

توجه کن وقتی اون تیک ها تو تب ادوانسد فعال هستن اگه shadows یا سایه ها روی very high باشه افت فریم زبادی میده. مثلا با گرافیک 660 که داشتم از 60-70 میرسید به 10-15

لینک به دیدگاه

ببینید من طبق تجربه شخصی که با دوتا cpu و یه سه تا گرافیک که تست کردم این بازیو عرض میکنم.

اولا که طبیعیه که وقتی به سمت چمن ها میری فریم پایین میاد و باید هم بیاد چون علف ها زیادن و گرافیک بالا و سنگین.

شما وقتی که v synce بازی رو فعال کنین دوی 60 بریم لیمیت میشه و بیشتر از 60 اصلا معلوم نمیشه و فریم مثلا 180 با 60 تو چشم انسان فرقی نداره. پس وقتی بدون v synce مثلا 90 فریم بگیری شک نکن تو علف ها مثلا میاد رو 70 ولی وقتی شما روی 60 فریم محدود کردید دیگه به حال شما فرقی نداره چون در اخر همون 60 واسه شما میمونه. اگه میاد زیر 60 بحثش جداست.

اگه میخوای با ultra بازی کنی و فریمت مثلا میاد رو 50 برو توadvanced grrafic فکر کنم بود ( یکی بالا یا یکی پایین همون تنظیمات گرافیک توoption ) و بکی دوتا تیک داره که تو عمل فرقی نداره یکم سایه ها رو کش میده و تو جزیات هنگام پرواز رو زیاد میکنه. اگه دو سه تا تیک هستن رو حتما غیر فعال کن چون تا 1/3 هم ممکنه fps رو کم کنن.

اگه باز هم نخواستی و دلت میخواد روشن بمونن برو shadows یا همون سایه ها رو تو تنظیمات اصلی از very high به high ببر

پس انتی فیلتر حتما 8x

تیک های تو advanced رو بردار یا اگه میخوای بر نداری برو سایه ها رو روی high بزار.

توجه کن وقتی اون تیک ها تو تب ادوانسد فعال هستن اگه shadows یا سایه ها روی very high باشه افت فریم زبادی میده. مثلا با گرافیک 660 که داشتم از 60-70 میرسید به 10-15

گفتن که میاد زیر 60

لینک به دیدگاه

اینکه شما فک میکنید از گرافیکتون نیست در اشتباهید . msaa 8x خیلی سنگینه و از اون سنگین تر وقتیه که برین تو سبزه ها. حتی گرافیک های قوی در حالت اس ال ای هم افت فریم دارن

لینک به دیدگاه

پس انتی فیلتر حتما 8x

مرسی از راهنمایی هاتون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مطمئن باشین همونطور که دوستان گفتن سی پی یو شما بسیار خوب و کافیه و اصلا نیاز به تعویض نداره.پس به هیچ وجه به تعویض فکر نکنین. :)

اما یک سوال. شما تو فول اچ دی بازی می کنین یا 2k؟ :-?

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مطمئن باشین همونطور که دوستان گفتن سی پی یو شما بسیار خوب و کافیه و اصلا نیاز به تعویض نداره.پس به هیچ وجه به تعویض فکر نکنین. :)

اما یک سوال. شما تو فول اچ دی بازی می کنین یا 2k؟ :-?

راستش مانیتور من رزولوشنش 1600x900

لینک به دیدگاه

شما یه کاری بکن. اول ببین اون تیک ها تو تب advanced فعالن؟ اگه فعالن برو سایه ها یا shadows رو بکی کم کن یعنی high اگه نشد تبک ها رو بردار. اگه بهتر نشد دیگه برو علف ها یا grass quality رو از ultra به high یا very high کم کن. msaa رو هم همون 8x کن

لینک به دیدگاه

راستش مانیتور من رزولوشنش 1600x900

آخه چطور ممکنه. :blink: :blink: :blink:

من فکر می کردم شما این شرایط رو تو 2k دارین.

مطمئنا یه مشکلی هست. چون تو این رزولوشن که باید فریم بالای 100 باشه که. :-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

دوست عزیز فقط MSAA رو کم کنید مطمئن باشید فریم به راحتی میره بالای 60

لینک به دیدگاه

دوست عزیز فقط MSAA رو کم کنید مطمئن باشید فریم به راحتی میره بالای 60

دوستان میگن که msaa روی x8 باشه

ویرایش شده توسط Mahbod.E
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...