رفتن به مطلب

تاپیک جامع مشکلات مربوط به فریم پایین، لگ در بازی و افت فریم FPS DROP و ...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان میگن که msaa روی x8 باشه

دوستان آش خوردن  :D

همون 4X هم کافیه 

الان دقیقا روی 8X چند فریم میگیری ؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

همون 4X هم کافیه 

تو خیابون و جاهای معمولی 60 با vysinc 

لینک به دیدگاه

Msaa 8x مخصوص کارت های sli یا crossfire شده است روی msaa 4x بزارید

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

شما اول MSSA بیار پایین بعد یه مانیطور مشتی بگیر بشین ببینم دیگه 10 فریم واست مهمه یانه

لینک به دیدگاه

چک کردین اون تیک هارو؟ من با 8X بقیه تا اخر تو 1280*1024 حدود 40 فریم میگیرم با 950

اگه 1600*900 بود میشد 30

بعد شما چطور با 980ti میگیرید 50-60؟ اونم با 6600k

احتمالا از همون کار ها که گفتمو بکنین حل میشه. منتظر اعلام نتیجه هستیم ( خیلی کنج کاو شدم بفهمم مشکل از کجاست )

لینک به دیدگاه

چک کردین اون تیک هارو؟ من با 8X بقیه تا اخر تو 1280*1024 حدود 40 فریم میگیرم با 950

اگه 1600*900 بود میشد 30

بعد شما چطور با 980ti میگیرید 50-60؟ اونم با 6600k

احتمالا از همون کار ها که گفتمو بکنین حل میشه. منتظر اعلام نتیجه هستیم ( خیلی کنج کاو شدم بفهمم مشکل از کجاست )

یعنی میگید باید بیشتر بگیرم؟

ویرایش شده توسط Mahbod.E
لینک به دیدگاه

همون 4X هم کافیه 

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به نظر میرسه بازی در حالت grass حداکثر و x8 به خوبی بهینه نشده و بهتره یکی از این گزینه ها رو کاهش بدید ، sync رو هم از بازی غیر فعال کنید و از طریق کنترل پنل انویدیا adaptive رو فعال کنید که خیلی بهتر هست نسبت به sync خود بازی

لینک به دیدگاه

تو این رزولوشن اره. این کارای که گفتمو بکن نتیجه رو اعلام کن دیگه :D

123 123 :D

لینک به دیدگاه

هیچ کسی این سوال از شما نپرسیده و من متعجبم!

شما مدل مانیتورتون چیه دقیقاً!! بنظر میرسه اصلاً شما فریم نهایی که میتونید داشته باشین 60 هست.

اگر اینطور باشه شما در حالت تنظیمات Ultra نبایستی با این سیستم فعلی افت فریم بیش از 10 فریم  توی چمن و علف و درخت  داشته باشین.

لینک به دیدگاه

شما مدل مانیتورتون چیه دقیقاً!! بنظر میرسه اصلاً شما فریم نهایی که میتونید داشته باشین 60 هست.

اگر اینطور باشه شما در حالت تنظیمات Ultra نبایستی با این سیستم فعلی افت فریم بیش از 10 فریم  توی چمن و علف و درخت  داشته باشین.

بعید می دونم از مانیتور باشه چون syinc رو که off میکنم در جاهای خلوت تا 230 اینا میره.   مدلش S20C325B plus

لینک به دیدگاه

میشه بیشتر توضیح بدین منظورتون چی هست ؟ 

لینک به دیدگاه

رزولوشنت چقدره؟؟؟

msaa بزار روی 2

با درایور کاتالیست یادمه و نسخه کر.کی افت فریم داشتم تو محیط های سبز ، الان درایور کریمزن و نسخه اصلی چنین مشکلی ندارم

لینک به دیدگاه

رزولوشنت چقدره؟؟؟

msaa بزار روی 2

با درایور کاتالیست یادمه و نسخه کر.کی افت فریم داشتم تو محیط های سبز ، الان درایور کریمزن و نسخه اصلی چنین مشکلی ندارم

با msaax2 اوکیه مشکلم با x8 

ویرایش شده توسط Mahbod.E
لینک به دیدگاه

خب دوستان بعد از یک مدت تصمیم گرفتم که هارد رو عوض کنم چون خیلی قدیمی بود و حدس میکردم مشکل از اون باید باشه( هارد الان یک ترا بلو وسترن هستش)

ولی خب الان هنوز همون مشکل اول تاپیک برقراره و افت فریم شدید تر هم شده(توی بازی جی تی ای وی)

دما عالیه و مشکلی نداره، هارد جدید بدسکور مشکلی هیچی نداره، همه چیز اوکیه اما...

بنظرتون مشکل میتونه از چی باشه؟؟؟(برای بازی توم رایدر که قبلا داشتم درایور رو که عوض کردم وضعیت خیلی بهتر شد ولی هنوز مشکل بصورت خیلی کمتری برقرار بود و بنده هم دیگه بخاطر هارد پیگیرش نشدم...)

لینک به دیدگاه

خب دوستان بعد از یک مدت تصمیم گرفتم که هارد رو عوض کنم چون خیلی قدیمی بود و حدس میکردم مشکل از اون باید باشه( هارد الان یک ترا بلو وسترن هستش)

ولی خب الان هنوز همون مشکل اول تاپیک برقراره و افت فریم شدید تر هم شده(توی بازی جی تی ای وی)

دما عالیه و مشکلی نداره، هارد جدید بدسکور مشکلی هیچی نداره، همه چیز اوکیه اما...

بنظرتون مشکل میتونه از چی باشه؟؟؟(برای بازی توم رایدر که قبلا داشتم درایور رو که عوض کردم وضعیت خیلی بهتر شد ولی هنوز مشکل بصورت خیلی کمتری برقرار بود و بنده هم دیگه بخاطر هارد پیگیرش نشدم...)

با چه رزولوشنی بازی میکنین؟و مدل قطعات چی هستن؟

افت فریم لحظه ای هست یا ادامه داره و فریم رو چند هست و تا چقدر پایین میاد

لینک به دیدگاه

با چه رزولوشنی بازی میکنین؟و مدل قطعات چی هستن؟

افت فریم لحظه ای هست یا ادامه داره و فریم رو چند هست و تا چقدر پایین میاد

مشخصات دقیق سیستم بنده توی پروفایلم هست

مشکل مثلا اینطور نیست که بگیم قطعات نمیکشن و...! مثلا تا 10 الی 15 دقیقه اول بازی رونه بعدش شروع میکنه به افت فریم و سکته فریم تا اینکه دیگه اصلا قابل بازی کردن نیست و در آخر ارور استاپ ورکینگ میده...

روزلیشن 900P

لینک به دیدگاه

این مشکلی که شما میگین بیشتر شبیه به بالا رفتن قطعات هست یه برنامه real temperature و جی پی و زد نصب کنین و بالاترین میزان دما رو ببینین

اون بالا گفتین زمان تست سی پو صدای فن زیاد شده ببینید دما تا کجا بالا میره

لینک به دیدگاه

این مشکلی که شما میگین بیشتر شبیه به بالا رفتن قطعات هست یه برنامه real temperature و جی پی و زد نصب کنین و بالاترین میزان دما رو ببینین

اون بالا گفتین زمان تست سی پو صدای فن زیاد شده ببینید دما تا کجا بالا میره

دما سی پی یو توی گیم زیاد بالا نمیره و خیلی زیر فشار بره توی بازی جی تی ای 58 درجه هستش، گرافیک هم بعد از نصب درایور جدید تا 69 درجه نمیره! در کل فکر نمیکنم مشکل از دما باشه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ببین ویروسی چیزی نداری رو سیستمت که اختلال ایجاد کنه ...!  :-?

بنظر من هاردت ممکنه مشکل داشته باشه با یک هارد دیگه یا ویندوز جدید تست کن سیستمت رو بد نیست...  :-?

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

مشکل از درایور گرافیک

یا پر شدن رم و Pagefile

فکر نکنم از درایور باشه چون تا حالا بیشتر از ده نوع درایور عوض کردم

از نظر خودمم رم زیادی پر میشه و همین باعث کمک گرفتن از هارد میشه و در نتیجه وقتی روی حالت Pagefile Not میزارمش سیستم کرش میکنه(خیلی ساده و غیر عملی توضیحش دادم :-) )

جالبه بازی ویچر که مصرف رمش 4 گیگ هستش اصلا همچین مشکلی وجود نداره ولی بازی های توم رایدر و جی تی ای که مصرفشون تا 7 گیگ هم میرسه(از 8 گیگ) مشکل به طرز ناجور پدیدار میشه

درود

ببین ویروسی چیزی نداری رو سیستمت که اختلال ایجاد کنه ...! :-?

هارد سیستم صفر هستش، قبلی هم تست کردم همین طور بود. فکر نمیکنم ویروسی چیزی باشه( ولی خب غیر ممکن هم نیست و احتمال داره) ویرایش شده توسط Radeon.AMD
لینک به دیدگاه

فکر نکنم از درایور باشه چون تا حالا بیشتر از ده نوع درایور عوض کردم

از نظر خودمم رم زیادی پر میشه و همین باعث کمک گرفتن از هارد میشه و در نتیجه وقتی روی حالت Pagefile Not میزارمش سیستم کرش میکنه(خیلی ساده و غیر عملی توضیحش دادم :-) )

هارد سیستم صفر هستش، قبلی هم تست کردم همین طور بود. فکر نمیکنم ویروسی چیزی باشه( ولی خب غیر ممکن هم نیست و احتمال داره)

رم چقدر پر میشه؟

لینک به دیدگاه

رم چقدر پر میشه؟

6/5 تا 7 گیگ متغیره!(کمتر از 6/5 نمیشه در کل)

لینک به دیدگاه

6/5 تا 7 گیگ متغیره!(کمتر از 6/5 نمیشه در کل)

پس دقیقا مشکل از رمه. چون سیستم عامل بیشتر از اون بهش تخصیص نمیده. اگر هم بده سیستم ریست خواهد شد اگه میتونید یک رم حداقل 4 به سیستم اضافه کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...