رفتن به مطلب

تاپیک جامع مشکلات مربوط به فریم پایین، لگ در بازی و افت فریم FPS DROP و ...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام - نه اپدیت میخواد ننه چیزی ! 

شما هنگاه بازی دگ دست به تنظیمات نزن - دیدم دست زدی میگما  :D  :laughing:

گزینه اول texture رو از روی ultra ور دار برادر بیا رو hight

بعد بازی رو از اول اجرا کن تمام

بابا قربون همتون برم . چقدر سریع !! :x  :x  :x

بازی رو آبدیت نکردم . میشه بگید چه ورژنی ؟ بازم ممنون

و اینکه به نظرتون اشتباه کردم نسخه 2 گیگ خریدم ؟

زیاد فرقی نداره خیالتون راحت -  اسوس هم برند خوبی هستش هم قوی تو بازی ها :x  @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

این بازی مورد داره نسخه های کرکش

دنبال کرهای ram و vram فیکس بگردید

درضمن این بازی برا 960 هیچه مشکل فقط نرم افزاری هست

Sent from my D5503

ممنون از زحمات شما  @};-  @};-

سلام - نه اپدیت میخواد ننه چیزی ! 

شما هنگاه بازی دگ دست به تنظیمات نزن - دیدم دست زدی میگما  :D  :laughing:

گزینه اول texture رو از روی ultra ور دار برادر بیا رو hight

بعد بازی رو از اول اجرا کن تمام

زیاد فرقی نداره خیالتون راحت -  اسوس هم برند خوبی هستش هم قوی تو بازی ها :x  @};-

انجام دادم. تاثیری نداشت . فکر کنم باید بازی رو آپدیت کنم یا کرک دیگه ای بگیرم . بازی رو حدودا دی ماه از شاتل لند گرفتم . بازم ممنون وقت گذاشتین  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

سلام دوستان . من حدودا 2ماهه کارت گرافیک gtx 960 strix 2gb خریدم . اولش خیلی بین 2گیگ و 4گیگ مردد بودم ولی با دیدن بنچمارک ها و بعضی سایت ها تصمیم گرفتم نسخه 2گیگ بخرم . من الان توی هیچ بازی مشکل ندارم ولی توی call of duty black ops 3 پس از حدودا 30 دقیقه بازی ، فریم به طرز فجیعی از 58 میرسه به 3-5 فریم !!!!!!و بازی گیر میکنه . به نظر شما مشکل از 2گیگ بودن گرافیکه یا اینکه مشکل گلوگاه دارم ؟ در ضمن حدود 90 درصد رم اشغال میشه و cpu هم 99 درصده . رزولوشن من 1366*768 

مشخصات سیستم :

core i5 4460

KINGSTON HYPERX SAVAGE 8GB 1600 CL 9

ASUS B85 PLUS USB 3.1

GTX 960 STRIX 2GB 

DEEP COOL 580W

ASUS DVD RW

2TB WD + 320 SAMSUNG

DEEP COOL ICE WIND PRO

DEEP COOL TESSERACT WH WHITE

و اینکه به نظرتون گرافیکم در آینده جوابگو هست یا نه ؟ممنون از لطف همه عزیزان 

سلام

اپدیت و تعویض کرک

تست هارد ها از لحاظ سلامتی با hd tune

افزایش رم مجازی

افزایش رم سیستم

لینک به دیدگاه

دلیلش کمبود رم هست که خودم روی همین رزولوشن و 950 و رم 8 همین مشکل رو دارم و با برنامه ram perfesional server فک کنم اسمش همینه خخخ یکم از حافظه رمو خالی میکنم و تا چند دقیقه خوب میشه. اپدیتارو تست نکردم. ولی در کل ارزش نداره بخوای اپدیت دانلود کنیو حجم بدی. گیم پلیش بده نسبت به advanced warfare خیلی افتضاح تره. کلا مشکل زیاد داره. یکو تو شلوغی فریم قفل میشه روی 30 فریم.

لینک به دیدگاه

سلام

اپدیت و تعویض کرک

افزایش رم مجازی

افزایش رم سیستم

دوست عزیز اینجور که من شنیدم این نرم افزار های افزایش رم و...ممکنه به رم و سیستم آسیب برسونه...

در کل بازی زیاد شاخی نیست خودمم همین مشکل رو داشتم با سیستم امضام(خطاب به استارتر)

لینک به دیدگاه

حتما بازی رو آپ کنید .

این بازی تا 8.5 گیگ مموری گرافیک رو مصرف میکنه !!!

اما با آپدیت بسیار بهتر میشه

البته نه در رزولیشن شما

لینک به دیدگاه

با دوستان موافقم .

این بازی مشکل استفاده از رم سیستم و رم کارت گرافیک داره اما با نصب تمام آپدیت ها این مشکل تا حدودی برطرف میشه ، یادمه guru 3d یه تست گذاشته بود در رزولوشن 4K این کارت بیشتر مموری تایتان ایکس را پر کرده بود ! همچنین رم پیشنهادی برای این بازی حداقل 16 گیگابایت هستش .

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

سلام

اپدیت و تعویض کرک

افزایش رم مجازی

افزایش رم سیستم

سلام . منم احساس میکردم مشکل از رم باشه . فردا میرم یه رم 4 قرض میکنم ببینم چی یشه . 

ممنون

با دوستان موافقم .

این بازی مشکل استفاده از رم سیستم و رم کارت گرافیک داره اما با نصب تمام آپدیت ها این مشکل تا حدودی برطرف میشه ، یادمه guru 3d یه تست گذاشته بود در رزولوشن 4K این کارت بیشتر مموری تایتان ایکس را پر کرده بود ! همچنین رم پیشنهادی برای این بازی حداقل 16 گیگابایت هستش .

الان یه کرک جدید گرفتم یه ذره بهتر شد ولی تو صحنه های شلوغ افت فریم دوباره پیش میاد ولی سریع در حد 3ثانیه درست میشه . ولی زیاد قفل میکنه 

دلیلش کمبود رم هست که خودم روی همین رزولوشن و 950 و رم 8 همین مشکل رو دارم و با برنامه ram perfesional server فک کنم اسمش همینه خخخ یکم از حافظه رمو خالی میکنم و تا چند دقیقه خوب میشه. اپدیتارو تست نکردم. ولی در کل ارزش نداره بخوای اپدیت دانلود کنیو حجم بدی. گیم پلیش بده نسبت به advanced warfare خیلی افتضاح تره. کلا مشکل زیاد داره. یکو تو شلوغی فریم قفل میشه روی 30 فریم.

گیم پلی رو قبول دارم ولی انصافا ناموس گرافیکه نسبت به نسخه های قبلیش   :clapping:  :clapping:

با دوستان موافقم .

16 گیگ رم خیلی زیاده . من احساس میکنم این بازی کلا در استفاده از منابع سیستمی بهینه نیست . من syndicate و unity رو با بالاترین جزییات بدون یه ذره مشکلی دارم بازی میکنم 

ویرایش شده توسط asus strix
لینک به دیدگاه

من تمام گزینه ها رو تا اخر , Anti-Aliasing رو Filmic SMAA 1X و Ambient Occlusion رو Medium و Motion Blur هم رو Dynamic

بازیم 64.2 گیگ حجم داره , DLC Awakening هم نصب هست (10 تا DVD با DLC کلا 13 تا)

گرافیکم هم Inno3D iChill GTX 960 HerculeZ X3 Air Boss Ultra اینه 2 گیگ هست بقیه مشخصات هم که تو امضام هست

تا حالا هیچ مشکل افت فریم نداشتم رزولوشن 900*1600 بازی میکنم و 8 گیگ رم دارم , مطمعن باش نه از گرافیکته نه از رم, فقط بازی کامل با اخرین اپدیت بگیر

لینک به دیدگاه

من تمام گزینه ها رو تا اخر , Anti-Aliasing رو Filmic SMAA 1X و Ambient Occlusion رو Medium و Motion Blur هم رو Dynamic

بازیم 64.2 گیگ حجم داره , DLC Awakening هم نصب هست (10 تا DVD با DLC کلا 13 تا)

گرافیکم هم Inno3D iChill GTX 960 HerculeZ X3 Air Boss Ultra اینه 2 گیگ هست بقیه مشخصات هم که تو امضام هست

تا حالا هیچ مشکل افت فریم نداشتم رزولوشن 900*1600 بازی میکنم و 8 گیگ رم دارم , مطمعن باش نه از گرافیکته نه از رم, فقط بازی کامل با اخرین اپدیت بگیر

پس دیگه واجب شد امشب ساعت 2 بیدار شم برای دانلود  :(  :( . البته بسته های 6 تا 12 ظهر ایرانسل هم هست  :D  :D

لینک به دیدگاه

یه نکته : اگه DLC Awakening رو نصب کردی قسمت TextureQuality دو تا گزینه بیشتر نداره low , medium که باید خودت دستی بزاریش رو High , باید بری جایی که بازی نصب کردی فولدر players و فایل config رو با نوت پد باز کنی و TextureQuality = "0" // 0 to 3 رو مثل این 0 بزاری

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اینجور که من شنیدم این نرم افزار های افزایش رم و...ممکنه به رم و سیستم آسیب برسونه...

در کل بازی زیاد شاخی نیست خودمم همین مشکل رو داشتم با سیستم امضام(خطاب به استارتر)

سلام

اسیبی نمیزنه.ماله خود ویندوزه.

لینک به دیدگاه

نه عزیز رو رزولیشنی که بازی میکنید کارت ۲ گیگ براتون کافیه اشتباه هم نکردید ولی بعد این اگر قصد ارتقا داشتید آینده نگرانه تر خرید کنید بهتره.

پایدار باشید.

لینک به دیدگاه

نه عزیز رو رزولیشنی که بازی میکنید کارت ۲ گیگ براتون کافیه اشتباه هم نکردید ولی بعد این اگر قصد ارتقا داشتید آینده نگرانه تر خرید کنید بهتره.

پایدار باشید.

اولش پشیمون شدم بابت 1060 و rx 480 . الان که قیمتاشون رو میبینم دارم امیدوار تر میشم . 1060 تقریبا 1300 میشه قیمتش ولی من کارتمو 810 خریدم و واقعا بودجه ام دیگه نمی کشید .

ویرایش شده توسط asus strix
لینک به دیدگاه

دوستان یه نرم افزار سبک برای بدست اوردن فریم توی بازی   Quantum Break راهنمایی کنید چونFRAPS GENERAL توی این بازی کار نمیکنه.

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

برنامه Msi Afterburner استفاده کن.

لینک به دیدگاه

درود

امیدوارم این آموزش مفید واقع بشه.

نحوه نمایش نرخ فریم در بازی های DirectX 12

موفق باشید @};-

لینک به دیدگاه

من با HD5770 و رم 6 گیگ تونستم بازی رو تموم کنم.واقعا فشار زیادی روی هارد بود.چون رم کم داشت.

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید 

دوستان من به تازگی ویندوز عوض کردم و ویندوز 10 نصب کردم کارت گرافیکم هم 980 هست حالا مشکلی که دارم اینه که اولا تنظیمات کارت گرافیک مربوط به رنگ آمیزی تصویر اعمال نمیشه یعنی من وقتی سیستم رو ریستارت میکنم تنظیمات رنگی که انجام دادم ریست میشه و وقتی میرم ت و تنظیمات و یکی از گزینه های رنگ آمیزی رو تغییر میدم تنظیمات اعمال میشه و بعد Apply میکنم تا زمانی که سیستم رو ریستارت نکردم اوکی هست 

مورد دوم مربوط به drop شدن fps هست که توی بازی یکدفعه fps میکشه پایین توی یه بازیه سبک به نام league of legends این مورد بیشتر هست 

کارایی که انجام دادم برای برطرف کردنش زیاد بوده از قبیل نصب ccleaner برای تمیز کردن ویندوز همینطور پاک کردن درایور nvidia با DDU به صورت کامل و ریختن درایور جدیدتر خلاصه خیلی کارا کردم ولی جواب نگرفتم حالا دوستان اگر این مشکل رو حل کردن ممنون میشم راهنمایی کنن با تشکر.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان

من به تازگی روی سیستم امضام بازی thief رو نصب کردم

ولی متوجه یه چیزی شدم اینکه توی بازی از کارت گرافیک 960 میانگین 50 درصد تا 60 درصد استفاده میشه

ولی فریم بازی به شکل میانگین 50 هست و حتی اگر فریم روی 40 هم باشه بازم از کارت 50 درصد استفاده میشه و از پردازنده i3 هم بین

80 تا 85 درصد استفاده میشه

مشکل از چیه دوستان ؟

اینم عکس از داخل بازی با مشخصات msi afterburner

0ktjijcpcsphhdo7uknk.jpg

لینک به دیدگاه

در رزلوشن 1080p و تنظیمات بالا میزان فریم 960 همین حدود40-50  هست برای این بازی

شما در چه رزلوشنی بازی میکنید؟

لینک به دیدگاه

الان  مشکلش چیه ؟ خیلی هم خوبه ؟ شما اگه میخوای بیشتر از کارتت استفاده کنی تنظیمات گرافیکی روی ultra بزار 

لینک به دیدگاه

در رزلوشن 1080p و تنظیمات بالا میزان فریم 960 همین حدود40-50  هست برای این بازی

شما در چه رزلوشنی بازی میکنید؟

رزولوشن 1366x768 هست عزیز

تنظیمات هم روی med همگی

با این تنظیمات باید 60 فریم بده راحت ولی بد فریم میده

ویرایش شده توسط ted mosby
لینک به دیدگاه

دوستان متوجه نیستید ؟!

درصد استفاده از گرافیک پایینه و فریم بازی هم پایینه ، یعنی اگه بازی از درصد بیشتری از گرافیک استفاده میکرد فریم بهتری هم باید میداد ولی به دلیل نه چندان مشخصی فریم پایین میمونه در حالیکه هنوز کلی از قدرت گرافیک استفاده نشده !

من خودم بازی dirt این مشکل رو دارم ، درصد استفاده از پردازنده حدود 70 درصد و گرافیک هم حدود 50 درصد ولی بازی زیر 40 فریم اجرا میشه !

نمیدونم مشکل از ضعف پردازنده هست یا مشکل تو خود بازیه !

بازی های سنگین تر از dirt رو با همین سیستم بالای 60 بازی کردم ! حالا نمیدونم واقعا مشکل گلوگاه بودن پردازنده هست یا عدم بهینگی بازی 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...