رفتن به مطلب

تاپیک جامع مشکلات مربوط به فریم پایین، لگ در بازی و افت فریم FPS DROP و ...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 4 دقیقه قبل، omide1648 گفته است :

هنگام اجرای بازی یک Alt + tab بزنید شاید درست شد توی gta v همین مشکل رو داشتم با این روش حل شد البته اون کلی بود نه فقط یک قسمت.

ممنون. امتحان میکنم. ولی فک نکنم با این روش درست شه. حتی اومدم قفل فریم رو روی 70 تنظیم کردم از پنل amd تاثیر داشت ولی بازم یکم پارگی تصویر وجود داشت.

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ماد هم ریختی چیزی ؟ .... فقط بدون که از اون فایل که باید دست کاری کنی دو نسخه ini.  وجود داره یکی تو فولدر بازی و یکی  هم در doucument/My Games/Fallout 4 ... شما اونی که در documents هست روباید  دستکاری کنی ...

لینک به دیدگاه

سلام یه ذره ای بازی با گرافیک های ای ام دی مشکل داره بعد از این که اپدیت کردم درست شد

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، NO_TIME_FOR_RELOADING گفته است :

ماد هم ریختی چیزی ؟ .... فقط بدون که از اون فایل که باید دست کاری کنی دو نسخه ini.  وجود داره یکی تو فولدر بازی و یکی  هم در doucument/My Games/Fallout 4 ... شما اونی که در documents هست روباید  دستکاری کنی ...

اونو میدونم که اون فایلی که بغل سیو بازی هست رو باید دسکاری کنم. یه ماد fps dynamic shadows هست که صرفا برای رفع این مشکل ساخته شده . تو  readm نوشته بود که باید فایلارو تو محل نصب بازی کپی کنم. همین کارو کردم ولی ماد فعال نشد. چون اگه فعال میشد میدونم که باید ابتدای گیم ورژن و نام ماد رو میاورد. ورژن فال اوتم آپدیت آخره. یعنی 1.7 و 1.8

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، حامد 480 گفته است :

شما هم اپدیت کن انشالاه مشکلت حل میشه

آپدیت کردم ولی مشکل پا برجاست. گرافیکم 390x هستش. 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، pezhvak گفته است :

اونو میدونم که اون فایلی که بغل سیو بازی هست رو باید دسکاری کنم. یه ماد fps dynamic shadows هست که صرفا برای رفع این مشکل ساخته شده . تو read نوشته بود که باید فایلارو تو محل نصب بازی کپی کنم. همین کارو کردم ولی ماد فعال نشد. چون اگه فعال میشد میدونم که باید ابتدای گیم ورژن و نام ماد رو میاورد. ورژن فال اوتم آپدیت آخره. یعنی 1.7 و 1.8

مطمئنی از این موضوع ؟ چون برا sweetFX و ENB و اینجور چیزها اسمش رو اول بازی میاره و برا ماد نمیاره هیچی ... ماد رو از nexus دانلود کردین ؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، NO_TIME_FOR_RELOADING گفته است :

مطمئنی از این موضوع ؟ چون برا sweetFX و ENB و اینجور چیزها اسمش رو اول بازی میاره و برا ماد نمیاره هیچی ... ماد رو از nexus دانلود کردین ؟

نه مطمئن نیستم. ولی ماد رو هم که زدم تاثیری نداشت. حتی نوشته بود که تو گرافیک بازی هم تاثیر خواهد داشت ولی نداشت.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، NO_TIME_FOR_RELOADING گفته است :

بله از همونجا دانلود کردم. البته ناقص بود که لینک داده بود که یه فایل دیگه شم ازونجا برداشتم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، NO_TIME_FOR_RELOADING گفته است :

شاید بنده تو فعال کردن این ماد مشکل دارم. اگه میشه تو خصوصی راهنماییم کنین. 

لینک به دیدگاه

ماد ریختن همون اولش خیلی دردسر داره و گیج میشی ... فقط اینو میتونم بگم که قبل هرکاری باید بازی رو مادخور کنی که آموزشش توی خود nexus هست ... بعد اینکه مادخور کردی باید ماد رو دان کنی و حالا 2تا راه وجود داره : استفاده از nexus mod manager (حتما از این روش استفاده کن) یا کپی اطلاعات ماد در فولدر data (این فولدر در محل نصب fallout هستش) ... شما با روش اول برو خیلی کم دردسر تره ... البته هر ماد امکان داره یکسری کارهای اظافه تری هم بخواد که در این صورت توی همون صفحه ای که ماد هستش میتونی توضیحاتش رو هم بخونی و آموزش هم بین توضیحات هست 

لینک به دیدگاه

فریم با با درایور ای ام دی روی 55 قفل کن .

راستی میتونی یه بار درایور رو با udd پاک کنی و دوباره نصب کنی .

من با این بازی مشکل داشتم کلا حذفش کردم رفت !!!

موفق باشی

لینک به دیدگاه

منم گرافیکم 390بود ولی نه نسخه ایکس نسخه معمولی بود خیلیم راحت باهاش بازیو 60فریم با مانیتور 27تموم کردم بعد از اپدیت مشکلم حل شد ولی شما میگی اپدیت کردی هنوز مشکل پابرجاست نمیدونم  من همینقدر میدونستم شرمنده

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، NO_TIME_FOR_RELOADING گفته است :

ماد ریختن همون اولش خیلی دردسر داره و گیج میشی ... فقط اینو میتونم بگم که قبل هرکاری باید بازی رو مادخور کنی که آموزشش توی خود nexus هست ... بعد اینکه مادخور کردی باید ماد رو دان کنی و حالا 2تا راه وجود داره : استفاده از nexus mod manager (حتما از این روش استفاده کن) یا کپی اطلاعات ماد در فولدر data (این فولدر در محل نصب fallout هستش) ... شما با روش اول برو خیلی کم دردسر تره ... البته هر ماد امکان داره یکسری کارهای اظافه تری هم بخواد که در این صورت توی همون صفحه ای که ماد هستش میتونی توضیحاتش رو هم بخونی و آموزش هم بین توضیحات هست 

واسه همین فایل هم نوشته که باید تو محل نصب بازی کپی بشه. همون جاییکه کرک میزنیم ولی فعال نشد. باشه اون راه حل اول رو امتحان میکنم. ممنون

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، حامد 480 گفته است :

منم گرافیکم 390بود ولی نه نسخه ایکس نسخه معمولی بود خیلیم راحت باهاش بازیو 60فریم با مانیتور 27تموم کردم بعد از اپدیت مشکلم حل شد ولی شما میگی اپدیت کردی هنوز مشکل پابرجاست نمیدونم  من همینقدر میدونستم شرمنده

شما کدوم ورژن درایور رو نصب کردین درست شد؟

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

فریم با با درایور ای ام دی روی 55 قفل کن .

راستی میتونی یه بار درایور رو با udd پاک کنی و دوباره نصب کنی .

من با این بازی مشکل داشتم کلا حذفش کردم رفت !!!

موفق باشی

راستی udd فرمودین. بنده همیشه با این نرم افزار درایورم رو پاک میکردم ولی این بار آخری با این نرم افزار پاک نشد. مجبور شدم خودم uinistal کنم. بعد درایور جدید رو نصب کنم. فریم رو رو 70 تنظیم کردم یکم لگ بود بازم ولی اگه رو 55 بذارم صددرصد لگ میده.ولی اینم امتحان میکنم ضرری نداره.

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، pezhvak گفته است :

راستی udd فرمودین. بنده همیشه با این نرم افزار درایورم رو پاک میکردم ولی این بار آخری با این نرم افزار پاک نشد. مجبور شدم خودم uinistal کنم. بعد درایور جدید رو نصب کنم. فریم رو رو 70 تنظیم کردم یکم لگ بود بازم ولی اگه رو 55 بذارم صددرصد لگ میده.ولی اینم امتحان میکنم ضرری نداره.

آخرین نسخه udd رو دانلود کن

وقتی فریم دچار پارگی میشه بیشتر به خاطر اینه که فریمی که گرافیک میفرسته از توان نمایشگر خارجه .

نمایشگر شما میتونه 60 فریم رو ساپورت کنه گرافیک 70 فریم براش می فرسته !!!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

وقتی فریم دچار پارگی میشه بیشتر به خاطر اینه که فریمی که گرافیک میفرسته از توان نمایشگر خارجه .

نکته جالبی بود که یادم دادین ممنون. بله شاید UDD آخرین نسخه اش نیست که ایراد داد. شب امتحان میکنم. بازم ممنون

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

راستی پنل AMD گزینه VSYNC داره؟ یا اصلا میتونه داشته باشه؟ 

بعدشم بنظر شما برای گیمی مثل فال اوت آخرین درایور بتا خوبه یا آخرین درایور اصلی؟ با توجه به اینکه حتما تا حالا برای این گیم نسخه اصلی اومده .

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، pezhvak گفته است :

راستی پنل AMD گزینه VSYNC داره؟ یا اصلا میتونه داشته باشه؟ 

بعدشم بنظر شما برای گیمی مثل فال اوت آخرین درایور بتا خوبه یا آخرین درایور اصلی؟ با توجه به اینکه حتما تا حالا برای این گیم نسخه اصلی اومده .

برای درایور فرق چندانی نباید داشته باشه

شما قبل از دانلود درایور اون زیر بخون که توی کدوم بازی ها مشکل داره

مثلا این

http://www.guru3d.com/files-details/amd-radeon-software-crimson-16-11-3-driver-download.html

آخرین نسخه درایور ای ام دی محسوب میشه اما توی چندتا بازی مشکلات ریزی رو به وجود میاره

A few game titles may fail to launch, experience performance issues or crash if the third party application "Raptr" has its game overlay enabled. A workaround is to disable the overlay if this is experienced.

DOTA API on some Graphics Core Next products.

Battlefield™1 may experience an intermittent application specific error message popup citing graphics device removal

Flickering may be experience while playing Overwatch™ in the main menu or viewing character models using AMD CrossFire mode.

H.264 content playback may experience playback issues on internet browsers with hardware acceleration when also running gaming applications or content.

FIFA 17™ may experience an application hang or black screen on launch for some select Hybrid Graphics or AMD PowerXpress mobile configurations.

H.264 content may experience blocky corruption when streaming using P2P content players on some Radeon RX 400 series graphics products.

.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، pezhvak گفته است :

شما کدوم ورژن درایور رو نصب کردین درست شد؟

یادم نیست چون گرافیکو فروختم فک کنم 16.6.1بود فک کنم

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

برای درایور فرق چندانی نباید داشته باشه

شما قبل از دانلود درایور اون زیر بخون که توی کدوم بازی ها مشکل داره

مثلا این

http://www.guru3d.com/files-details/amd-radeon-software-crimson-16-11-3-driver-download.html

آخرین نسخه درایور ای ام دی محسوب میشه اما توی چندتا بازی مشکلات ریزی رو به وجود میاره

A few game titles may fail to launch, experience performance issues or crash if the third party application "Raptr" has its game overlay enabled. A workaround is to disable the overlay if this is experienced.

DOTA™ API on some Graphics Core Next products.

Battlefield™1 may experience an intermittent application specific error message popup citing graphics device removal

Flickering may be experience while playing Overwatch™ in the main menu or viewing character models using AMD CrossFire mode.

H.264 content playback may experience playback issues on internet browsers with hardware acceleration when also running gaming applications or content.

FIFA 17™ may experience an application hang or black screen on launch for some select Hybrid Graphics or AMD PowerXpress mobile configurations.

H.264 content may experience blocky corruption when streaming using P2P content players on some Radeon RX 400 series graphics products.

.

یبار با نرم افزار DDU آخرین ورژنش درایورو پاک کردم دوباره ورزن 16.11.3 رو نصب کردم کاملا مشکل برطرف شد. 

با یه درایور خوب افت فریم 50 درصدی کلا رفع شد. بنظر من به همون اندازه که قدرت گرافیک مهمه درایور خوب هم مهمه.  نه مادی لازم شد نه دسکاری.

ممنون از همه دوستان. داداش پیشنهاد میکنم یبارم با این درایور نصب کن بازی کن انشاالله مشکل توام حل میشه.

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، pezhvak گفته است :

سلام دوستان.

بنده با افت فریم بازی fallout4 مشکل دارم. مشکل اینه که وقتی قفل فریم بازی رو  غیر فعال میکنم تو یک نقطه مشخص مثلا 140 فریم میگیرم ولی وقتی قفل فریم خود گیم رو که همون vsync هست رو فعال میکنم تو همون نقطه مشخص فریم میشه 30 در حالیکه جاهای دیگه 60 فریمه. 

دوستانی که شاید خاطرشون نباشه جهت یاد آوری فالت اوت 4 فریمش پیش فرض روی 60 قفله که اونم از قسمت my games فایل  Fallout4Pref.ini  رو روی عدد 0 تنظیم میشه و میزان نرخ فریم از قفل بودن روی 60 خارج میشه.

کارهایی رو انجام دادم مثلا این فریم پیش فرض گیم رو غیر فعال کردم بعدش با پنل amd فریم رو روی 60 قفل کردم. ولی تصویر پاره پاره میشه. یعنی vsync غیر فعال میشه در این حالت

منتظر نظرات شما هستم.

سلام

این مورد عادیه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

سلام

این مورد عادیه

سلام.

افت فریم از 60 به 30 عادیه بنظر شما؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...