رفتن به مطلب

تاپیک جامع مشکلات مربوط به فریم پایین، لگ در بازی و افت فریم FPS DROP و ...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 3 ساعت قبل، amirff1 گفته است :

نه اینطوری نیس!

شما توی اون بازی ها داری متوسط فریم رو نگاه میکنی ولی حداقل فریمت پایینه( مینیمم فریم ریت پایینی داری)

درایور رو آپدیت کنین که با بازی سازگار باشه

تنظیمات بازی هم دستکاری کنین

درایور اخرین اپدیت هستش

پی اس هفده تنظیمات ختصی نداره حالا هجده باز میشه کاریش کرد

پس چطور مثلا من تنظیمات گرافیکی بتلفیلد یک رو یه مقدار بالاتر از توان سیستمم میبرم به طوری که فریم سی الی چهل هستش روون و بدون مشکله ولی پی اس با هفتاد و پنج فریم تیک میزنه و فریم هر دو هم با برنامه ی یکسان بررسی شده

ممنون از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ۱ ساعت قبل، fmahdi گفته است :

درایور اخرین اپدیت هستش

پی اس هفده تنظیمات ختصی نداره حالا هجده باز میشه کاریش کرد

پس چطور مثلا من تنظیمات گرافیکی بتلفیلد یک رو یه مقدار بالاتر از توان سیستمم میبرم به طوری که فریم سی الی چهل هستش روون و بدون مشکله ولی پی اس با هفتاد و پنج فریم تیک میزنه و فریم هر دو هم با برنامه ی یکسان بررسی شده

ممنون از راهنماییتون

من مشکلو گفتم ولی راه حل قطعی ندارم

فریم لتنسی، یا حداقل فریم ریت مشکل هست

فریم لتنسی ینی تو یه لحظه 20 تا فریم میده، بعد نیم ثانیه فریم نمیده، دوباره یه 40 تا فریم میده( میشه 60 فریم در ثانیه مثلا)

اینجوری بدرد نمیخوره و مشکلی که دارین پیش میاد

راه حل میتونه عوض کردن ویندوز، عوض کردن درایو( پاک کردن و دوباره ریختن) ، آپدیت بازی، آپدیت ویندوز.... و اینجوری چیزا باشه

لینک به دیدگاه

منم این مشکل توی پی اس داشتم  اما تو سیستم قبلیم

کرک عوض کردم اوکی شد !!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان این تایپ رو دوباره میزنم دوستان چند وقت پیش یه دستی به ویندوز سیستم کشیدم و عوضش کردن (8.1 دانلود ونصب کردم که ویندوز قبلی هم 8و1 بود اما بولد قدیم بود) خلاصه دوستان بازی رنبو رو نصب کردم(بازی ارجینال اکانت استیمی) همه چیز که نیاز بود دانلود ونصب شد درایو کارت گرافیک به اخرید نسخه اپدیت شد(کارت گرافیک (ASUS RX480 -O8GB -GAMINGهست)رفتم داخل بازی وقتی بازی میکردم فریم ریتم تقریبا بینت 30-40بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اصلا خودم موندم چون قبل از تغییر ویندوز فریم 85 ثابت بود حالا مابین خیلی کم پیش میومد بیاد به 75فریم برسه درکل عالی بود ولی حالا اینتوری شد سیستم هم درحالت گیم بازم تغییری احساس نشد سیستم اوورکلاک خیلی کوچولو انجام شد بازم هیچی  به GPU CLOCKنگاه میکنم اصلا فرکانس بالا نمیره رو همون 300HZمیمونه 

من مشکوک به نمیسوز شدن کارت شدم اما اونتور که چک کردم طبق چیزایی که تو اینترنت بود نگاه کردم دیدم نه کارت سالمه خلاصه کاملا دوستان سردرگم شدم دستم به دامانتون یکی بما کمک کنه اینم از تصاویر که هنگام اجرای بازی هست

Screenshot (5).png

Screenshot (4).png

Screenshot (3).png

Screenshot (2).png

لینک به دیدگاه

درود. از سالم بودن ویندوز مطمعنی؟ چرا ویندوز 10 نصب نمیکنی؟ یبار ویندوز 10 نصب کن نتیجه رو بگو یا یه بیلد دیگه نصب کن احتمال ناسازگاری این بیلد هم میره. در ضمن تو بازیای دیگه هم تست کنین ببینین این مشکل فقط تو رینبو هست یا بقیه هم اینجورن.

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

اگه کارت گرافیکو اور کلاک کردی سریع به حالت پیش فرض برگردون.

اخه دوست عزیز تو این گرونی چرا بخاطر دو سه فریم کارت گرون قیمتو تو ریسک میندازی 

فقط دعا کن مدارهای تغذیش نیم سوز نشده باشه. 

پایداری فرکانس ملاک نیم سوز نشدن کارت نیست میزان فریمی که کارتت میدع با لنجمارکهای رسمی مقایسه کن اگه خیلی کمتره مدارهای تغذیه کارتت اسیب دیده وباید بدی تعمیر کنن. 

تو دلتو خالی نمیکنم ولی به احتمال زیاد نیم سوز شدن. یک راه هست 

وقتی کارت گرافیک زیر فشاره به کارت گرافیک گوش کن مال من یه صدای ویززز میداد که متاسفانه نیم سوز شده بود بعد یه مدت کلا خاموش شد 

من به خاطر خودت میگم اور کردن کارت گرافیک به خاطر دو سه فریم بیشتر اشتباه محظه و کارتو بع فنا میدی. من یبار gtx550 رو با اور خیلی کم سوزوندم. 

ویرایش شده توسط Naser esmailpor
لینک به دیدگاه

یکی از دوستان تعمیر کار کارت گرافیک 

بهتره توضیحاتشونو بخونید

Screenshot_۲۰۱۸۰۷۰۴-۱۴۵۷۲۳.png

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

پایداری فرکانس ملاک نیم سوز نشدن کارت نیست میزان فریمی که کارتت میدع با لنجمارکهای رسمی مقایسه کن اگه خیلی کمتره مدارهای تغذیه کارتت اسیب دیده وباید بدی تعمیر کنن. 

وقتی کارت گرافیک زیر فشاره به کارت گرافیک گوش کن مال من یه صدای ویززز میداد که متاسفانه نیم سوز شده بود بعد یه مدت کلا خاموش شد 

من به خاطر خودت میگم اور کردن کارت گرافیک به خاطر دو سه فریم بیشتر اشتباه محظه و کارتو بع فنا میدی. من یبار gtx550 رو با اور خیلی کم سوزوندم. 

منم با دوست خوبم موافقم اورکلاک کردن لزومی نداره وقتی کارت خودش به صورت کارخونه ای به میزان استاندارد اور شده. الان دیدم نوشتین اور کردین. ایشالا که مشکل جدی ندیده باشه کارت و مشکل به صورت نرم افزاری حل بشه.

لینک به دیدگاه

سلام

به  نظر بنده اورکلاک غیر اصولی کردین و گرافیک صدمه دیده

اما خوب باید یه بار ویندوز عوض کنید و یا گرافیک ببرین روی یه سیستم دیگه هم تست کنید

اما به احتمال زیاد همون  غیر اصولی اور زدین 

بنده  7 - 8 سال پیش زیاد  بلا سر گرافیک هام اوردم سر همین اور ;)

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

درود. از سالم بودن ویندوز مطمعنی؟ چرا ویندوز 10 نصب نمیکنی؟ یبار ویندوز 10 نصب کن نتیجه رو بگو یا یه بیلد دیگه نصب کن احتمال ناسازگاری این بیلد هم میره. در ضمن تو بازیای دیگه هم تست کنین ببینین این مشکل فقط تو رینبو هست یا بقیه هم اینجورن.

موفق باشی.

بله ویندوز10 عوض کرده بودن نسخه جدیدش هم بود (rs4بود اگر اشتباه نکرده باشم همین نسخه بهاره ویندوز10)استفاده کردم اون یکی خیلی بد تر بود

زمانی وارد بازی میشدی صفحه بازی سیاه سفید بود وشخصیت کلا معلوم نبود اصلا ویندوز10 همه چیزش عالی هست فقط مشکل برا بازی کردن داره

مشکوک به همین بودم که بولدش مشکل داره همین دیروز یه دفعه ویندوز مشکل پیدا کرد کامل و اصلا وارد نمیشد که رفتم همون نسخه ویندوزی که داشتم(نسخه 8.1قدیم خودمو که هیچ مشکلی نداشت)نصب کردم فعلا امروز که هیچی فردا شروع به دوباره نصب کردن بازی و تست میکنم ببینم چی میشه 

بازم ممنون از راهنماییت

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Naser esmailpor گفته است :

نه من فقط کارت رو برا بازی اونم درحد 3-4دقیقه اور کلاک کردم و فنشم روشن کردم بعدشم حواسم به دماش بود بالا نره دما کاملا نرمال بود چون اصلا کارت درگیر بازی نشد که بخواد گرم کنه 

درمورد نیمسوز شدن هم والا تو اینترنت یه ضرره جست و جو کردم واون طور که نگاه کردم کارت کاملا سالم میزنه درمورد صدا هم بگم که صداش اصلا درنمیاد حالا صدا میداد میشد فهمید چه مشکلی داره صدا هم نمیده درکل فن هاهم خاموشه 

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، hosin گفته است :

سلام

به  نظر بنده اورکلاک غیر اصولی کردین و گرافیک صدمه دیده

اما خوب باید یه بار ویندوز عوض کنید و یا گرافیک ببرین روی یه سیستم دیگه هم تست کنید

اما به احتمال زیاد همون  غیر اصولی اور زدین 

بنده  7 - 8 سال پیش زیاد  بلا سر گرافیک هام اوردم سر همین اور ;)

نه اورکلاک شدید نکردم فقط فرکانس رو 1400hzرسوندم و بعد دیدم باز نتیجه نمیده برگردوندم بعد این اتفاق قبل از اینکه بخوام اورکلاک بکنم پیش اومده بود وهمیشه کارت رو حالت سایلنت و گیمینگ بوده همین از این لحاظ که کارت براش مشکل پیش اومده باشه شک دارم کارت ایسوس هست مثلا حداقل دوام این فشارای عادی رو داره 

فقط مشکوک به همون مشکل ویندوز هستم حالا اینشاالله امروز فردا تست میکنم اگر نتیجه منفی بود چاره ای جز فرستادنش برا گارانتی ندارم

(گارانتی الماس ایران داره)

لینک به دیدگاه

دوستان از دیروز حالم بد شده بود که کارتم نیمسوز شده حالا چطوری میتونم 3800بدم کارت مثل خودشو بخرم پارسال بزور 5 تومن رفتم سیستم خرید 

تازه میخواستم از خریدش منصرف شم( چون ابان ماه 95دلار ارزون تر بود گفتم خب بزاریم دلار بیاد پایین )که وقتی زنگ زدم دیگه خریده شده بود 

بعد از6ماه که قیمتا به طور خیلی وحشتناک رفت بالا صد مرتبه خدارو شکر کردم که چقدر خوب گرفتم نگرفته بودم چیکار میکردم اینم کار خدا بود 

خب امروز با حال خیلی بد اومدم سیستمو تست کنم اما اینبار سیستمو بردم رو تلویزیون خونمون چون همhdmiبود و هم کیفیتش 4kبود گفتم شاید رو اینجا فرقی کنه 

خلاصه سیستمو روشن کردم دیدم نه کارت گرافیک سالمه (البته ایبار hdmiرو پشت کارت گرافیک زدم نه روی مادربرد)وفرکانس بالا پایین میشه 

خب رفتم تو بازی رنبو تست کردم نه واقعا کارت درست بود رفتم داخل بازی وفریمی گرفتم که خودم تو کفش موندم داشتم 200فریم از بازی با کیفیت1080 میگرفتم 

بردمش رو 4k بازم سیستم کم نیو ورد و 100فریم حدودا داشت میداد به حدی بازی رون بود که دلت میخواست یه 7-8 ساعت یتیکه بازی کنی کیفیت هم اینقدر بالا بود که اینگار داخل بازی بودی شده بود مثل اینکVR(کارت دماش رفته بود رو 53 درجه که فناش برای اولین بار برای بازی داشت کار میکرد)

بعد اومدم رو HDMIمادربرد وصل کردم ودیم هم فریم افت کرد هم کیفیت دوباره خراب شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تاجب کردم گفتم شاید شکافPCIمشکل پیدا کرده درش اوردم رو پایینیش وصل کردن(رو پل جنوبی خیر نگذاشتم (سه شکاف PCIداره) دیدم فرقی نکرده نگاه کردم به سیستم بله اصلا کارت عملکردی نداره و اینجا  داره سی پیو یو کار میکنه فقط  ...خلاصه به فکر فرو رفتم قضیه چیه شکاف خرابه کارت خرابه مادربرد مشکل پیدا کرده از کدومشه؟؟؟؟

تازه یادم اومد قبل از افت فریم من بایوس مادربرد رو اپدیت کرده بودم وبخاطره اینه احتمالا حالا نمیدونم بایوس رو برگردونم عقب فعلا نگه داشتم سیستمو

راستی یه سوال برام پیش اومد مگه یه کارت گرافیک مثلRX480میتونه 200فریم به تنهایی بده یعنی سی پیو براش رندر نمیکنه؟ بنظرم که تو بایوس جدید جا فرق کرده یعنی الان اگر بخوای با کیفیت و فریم بیشتر بازی کنی باید از خروجی کارت گرافیک استفده کنی تا خود مادربرد 

نظرتون چیه؟

بخخشید دیگه مطلب طولانی شد

لینک به دیدگاه

ممکنه از درایوری که نصب کردین هم باشه...کلا کارت های AMD همینه و با هر درایور و ویندوز، یه فریم میده...شما الان چه ورژنی از درایور AMD رو نصب کردین؟؟؟

زمانی که شما کارت وصل کردین چرا HDMI رو به مادربرد وصل میکنید؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

دوستان از دیروز حالم بد شده بود که کارتم نیمسوز شده حالا چطوری میتونم 3800بدم کارت مثل خودشو بخرم پارسال بزور 5 تومن رفتم سیستم خرید 

تازه میخواستم از خریدش منصرف شم( چون ابان ماه 95دلار ارزون تر بود گفتم خب بزاریم دلار بیاد پایین )که وقتی زنگ زدم دیگه خریده شده بود 

بعد از6ماه که قیمتا به طور خیلی وحشتناک رفت بالا صد مرتبه خدارو شکر کردم که چقدر خوب گرفتم نگرفته بودم چیکار میکردم اینم کار خدا بود 

خب امروز با حال خیلی بد اومدم سیستمو تست کنم اما اینبار سیستمو بردم رو تلویزیون خونمون چون همhdmiبود و هم کیفیتش 4kبود گفتم شاید رو اینجا فرقی کنه 

خلاصه سیستمو روشن کردم دیدم نه کارت گرافیک سالمه (البته ایبار hdmiرو پشت کارت گرافیک زدم نه روی مادربرد)وفرکانس بالا پایین میشه 

خب رفتم تو بازی رنبو تست کردم نه واقعا کارت درست بود رفتم داخل بازی وفریمی گرفتم که خودم تو کفش موندم داشتم 200فریم از بازی با کیفیت1080 میگرفتم 

بردمش رو 4k بازم سیستم کم نیو ورد و 100فریم حدودا داشت میداد به حدی بازی رون بود که دلت میخواست یه 7-8 ساعت یتیکه بازی کنی کیفیت هم اینقدر بالا بود که اینگار داخل بازی بودی شده بود مثل اینکVR(کارت دماش رفته بود رو 53 درجه که فناش برای اولین بار برای بازی داشت کار میکرد)

بعد اومدم رو HDMIمادربرد وصل کردم ودیم هم فریم افت کرد هم کیفیت دوباره خراب شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تاجب کردم گفتم شاید شکافPCIمشکل پیدا کرده درش اوردم رو پایینیش وصل کردن(رو پل جنوبی خیر نگذاشتم (سه شکاف PCIداره) دیدم فرقی نکرده نگاه کردم به سیستم بله اصلا کارت عملکردی نداره و اینجا  داره سی پیو یو کار میکنه فقط  ...خلاصه به فکر فرو رفتم قضیه چیه شکاف خرابه کارت خرابه مادربرد مشکل پیدا کرده از کدومشه؟؟؟؟

تازه یادم اومد قبل از افت فریم من بایوس مادربرد رو اپدیت کرده بودم وبخاطره اینه احتمالا حالا نمیدونم بایوس رو برگردونم عقب فعلا نگه داشتم سیستمو

راستی یه سوال برام پیش اومد مگه یه کارت گرافیک مثلRX480میتونه 200فریم به تنهایی بده یعنی سی پیو براش رندر نمیکنه؟ بنظرم که تو بایوس جدید جا فرق کرده یعنی الان اگر بخوای با کیفیت و فریم بیشتر بازی کنی باید از خروجی کارت گرافیک استفده کنی تا خود مادربرد 

نظرتون چیه؟

بخخشید دیگه مطلب طولانی شد

عزیز مشکل تو کاملا نرم افزاریه دوستان یک حرفایی میزنن که مرغ پخته خندش میگیره این داداشمون گرفته کلاک رو برده بالا نه ولتاژرو بهتون قول میدم کلاک  کور و مموری تا تهم بالا برن تفاوتی نمیکنه چون ولتاژ هنوز هم لیمیته این کار فقط باعث کرش کردن کارت میشه و یا افت فریم و یا نهایتا ری استارت،کارت مگه تار صوتی داره برادره من که وز وز کنه اون صدای فنت بوده که از 90%  رد شده بوده و در نهایتم کارتت کباب شده.

شما باید به خروجی کارت وصل کنی به  مادربورد چرا وصل کردی؟ :دی

200 فریم رو 1080 هم نمیگیره احتمالا یا تو منو بودی یا گرافیکت تا ته پایینه یا یه چبز دیگه رو داری میخونی فکر کنم.

اگر استیم داری بگو بهم ادت کنم از اول با هم بریم جلو فیکس کنیم.

جالبیش اینه که رو او سی مود هم هستی  ولی این عزیزان میگن سریع برگردون به حالت پیش فرض لول برادره من این پروفایل خود ایسوسه اگر هم دما از لیمیت بالاتر بره تراتل میکنه میاره پایین کلاکو خودش البته تمپ لیمیت تا سوختن کارت یه 20 درجه ای فاصله هست.

ویرایش شده توسط Enokam
لینک به دیدگاه

داداش من متوجه نشدم شما اچ دی ام ای رو به خروجی مادربورد وصل میکنین؟ 

لینک به دیدگاه

شما از گرافیک سی پی یو انتظار داری کار کارت گرافیکو انجام بده برات؟?

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Enokam گفته است :

عزیز مشکل تو کاملا نرم افزاریه دوستان یک حرفایی میزنن که مرغ پخته خندش میگیره این داداشمون گرفته کلاک رو برده بالا نه ولتاژرو بهتون قول میدم کلاک  کور و مموری تا تهم بالا برن تفاوتی نمیکنه چون ولتاژ هنوز هم لیمیته این کار فقط باعث کرش کردن کارت میشه و یا افت فریم و یا نهایتا ری استارت،کارت مگه تار صوتی داره برادره من که وز وز کنه اون صدای فنت بوده که از 90%  رد شده بوده و در نهایتم کارتت کباب شده.

200 فریم رو 1080 هم نمیگیره احتمالا یا تو منو بودی یا گرافیکت تا ته پایینه یا یه چبز دیگه رو داری میخونی فکر کنم.

جالبیش اینه که رو او سی مود هم هستی  ولی این عزیزان میگن سریع برگردون به حالت پیش فرض لول برادره من این پروفایل خود ایسوسه اگر هم دما از لیمیت بالاتر بره تراتل میکنه میاره پایین کلاکو خودش البته تمپ لیمیت تا سوختن کارت یه 20 درجه ای فاصله هست.

دوست عزیز نمیدونم چند سالته ولی من 15ساله فقط گیم بازی میکنم هرجور کارت گرافیکی داشتم شما جوری میگی انگار مثلا شما علامه دهری ما هم هیچی بارمون نیست 

من صدای فنو با صدای تغذیه های کارتو متوجه نمیشم!؟

حالا خدارو شکر کارت دوستمون سالمه ولی شما فکر نکن غیر خودت کسی از حد اقل های سیستم سر در نمیاره

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Naser esmailpor گفته است :

دوست عزیز نمیدونم چند سالته ولی من 15ساله فقط گیم بازی میکنم هرجور کارت گرافیکی داشتم شما جوری میگی انگار مثلا شما علامه دهری ما هم هیچی بارمون نیست 

من صدای فنو با صدای تغذیه های کارتو متوجه نمیشم!؟

حالا خدارو شکر کارت دوستمون سالمه ولی شما فکر نکن غیر خودت کسی از حد اقل های سیستم سر در نمیاره

من 22 سالمه عزیزم و  گیم رو از 2001 شروع کردم ولی باور کن به مقدار بازی کردن نیست،بازی کردن چیزی جز مصرف کننده بودن نیست شما میتونی بدی یه پی سی ببندن واست بشینی بازی کنی  ولی دلیل نمیشه چیزی از سخت افزار و رابطش با نرم افزار بفهمی ،البته بنده خدای نکرده قصد بر زیر سوال بردن کل منطق شما نداشتم ولی متاسفانه شما دقیقا در ریپلای بالایی نشون دادی که از حداقل های سیستم هم اطلاعی نداری،شما اگر توجه میکردی این پروفایل اورکلاک خود Asus gpu tweak هستش نه اورکلاک دستی و اینکه این دوستمون هنوز فرق سوکت آنبرد و خود کارت و همچنین 4k و 1080p رو نمیدونه فکر کرده تلویزیون بزرگ به معنای رزولوش بیشتره بعد شما اومدی بنده خدا رو سریع نگران کردی الکی،دانش شما هر چقدر هم دقیق و زیاد باشه به نظر من مربوط به چندین سال پیش  هست.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Enokam گفته است :

من 22 سالمه عزیزم و  گیم رو از 2001 شروع کردم ولی باور کن به مقدار بازی کردن نیست،بازی کردن چیزی جز مصرف کننده بودن نیست شما میتونی بدی یه پی سی ببندن واست بشینی بازی کنی  ولی دلیل نمیشه چیزی از سخت افزار و رابطش با نرم افزار بفهمی ،البته بنده خدای نکرده قصد بر زیر سوال بردن کل منطق شما نداشتم ولی متاسفانه شما دقیقا در ریپلای بالایی نشون دادی که از حداقل های سیستم هم اطلاعی نداری،شما اگر توجه میکردی این پروفایل اورکلاک خود Asus gpu tweak هستش نه اورکلاک دستی و اینکه این دوستمون هنوز فرق سوکت آنبرد و خود کارت و همچنین 4k و 1080p رو نمیدونه فکر کرده تلویزیون بزرگ به معنای رزولوش بیشتره بعد شما اومدی بنده خدا رو سریع نگران کردی الکی،دانش شما هر چقدر هم دقیق و زیاد باشه به نظر من مربوط به چندین سال پیش  هست.

داداچ پیاده شو باهم بریم. لحن حرف زدنتون به دور از ادبه. اینکه از 2001 بازی میکنین دلیل میشه بر اطلاعات به روزتون؟ اینجا همه خداروشکر اطلاعاتشون در حدی هس که به همدیگه کمک کنن و توجه نکردن به یه نقطه ی ریز نمیتونه دلیلی بر به روز نبودن اطلاعات کسی باشه! درضمن اینجا همه میان تا بهم کمک کنن نه که همدیگرو ترول کنن. کسی در این حد و جایگاه نیس برادر من. موفق باشی.

لینک به دیدگاه

ببخشید ببخشید !!!!

شما داشتین از مادربرد تصویر میگرفتین ؟  وات ؟ ده فاک ؟  :D:D:D

اخه چرا ؟  :D

من نمیدونم واقعا  مثلا یکی گرافیک 1080 ti  بگیره  بعد  بزنه از مادربرد تصویر بگیره :|

دوست عزیز شما از گرافیک اینتل داشتین تصویر میگرفتین

وقتی گرافیک روی مین نصب میشه باید کابل  hdmi - display port - VGA و حالا هرچی  به  گرافیک بزنید نه  مادربرد :|

???

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، hosin گفته است :

ببخشید ببخشید !!!!

شما داشین از مادربرد تصویر میگرفتین ؟  وات ؟ ده فاک ؟  :D:D:D

اخه چرا ؟  :D

من نمیدونم واقعا  مثلا یکی گرافیک 1080 ti  بگیره  بعد  بزنه از مادربرد تصویر بگیره :|

دوست عزیز شما از گرافیک اینتل داشتین تصویر میگرفتین

وقتی گرافیک روی مین نصب میشه باید کابل  hdmi - display port - VGA و حالا هرچی  به  گرافیک بزنید نه  مادربرد :|

1f602.png1f602.png1f602.png

?

بنده خدا یه اشتباهی کرده به روش نیار. منم خوندم اولش فک کردم من اشتباه خوندم.

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

داداچ پیاده شو باهم بریم. لحن حرف زدنتون به دور از ادبه. اینکه از 2001 بازی میکنین دلیل میشه بر اطلاعات به روزتون؟ اینجا همه خداروشکر اطلاعاتشون در حدی هس که به همدیگه کمک کنن و توجه نکردن به یه نقطه ی ریز نمیتونه دلیلی بر به روز نبودن اطلاعات کسی باشه! درضمن اینجا همه میان تا بهم کمک کنن نه که همدیگرو ترول کنن. کسی در این حد و جایگاه نیس برادر من. موفق باشی.

عزیز من فقط دارم جواب سوال رو میدم وگرنه من خودم دارم همین رو میگم که چه ربطی داره از کی بازی کردی یا کردم،ممنون.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Enokam گفته است :

دوست عزیز شما جوری میگی من مصرف کننده هستم انکار شما یا بقیه گیمرها خودشون کارت گرافیک طراحی میکنن. من چون دیدم استارتر شدیدا در زمینه اورکلاک ناشیه تذکر دادم از بالا بردن فرکانس یا ولتاژ کارت اجتناب کنه. نمیدونم اصلا تابحال کارت گرافیک حرفه ای از نزدیک دیدین یا نه. اکثر غیر رفرنس ها خودشون اورکلاک کارخونه هستن نیازی نیست اورشون کنی ومثل سی پی یو نیستن که فقط دماشو پایین نگه داری چیزیش نشه شاید چیز زیادی ندونم ولی در حدی که تابحال همه سیستم هامو خودم اسمبل کنم بلدم 

دوست عزیز ندونسته قظاوت و مسخره کردن دیگران کار خوبی نیست

لینک به دیدگاه

در در 1397/04/15, 15:18:27، Enokam گفته است :

حرف شما کامل درست هست وخودم مشکلو قبل ار حرف شما حل کردم 

درمورد فریم بنده خودم هم تاجب کردم حالا اینتوری بود داشت 200فریم میداد

کیفیت رو بردم رو 4kچون تلویزیون خونه 4kهست وکیفیت واقعا خارخیره کننده بود(البته دما کارتم بالارفت وبه 52درجه رسید که فن های کارت البته رو دور پایین روشن شد)و نوشته بود داره 3 فریم میده که البته اینتور نبود چون کاملا بازی صاف بود واصلا لگی نداشت اینتور که میخورد داشت 100فریم میداد خب به حرحال اینتوربود

برای نمایش فریم هم از منوی استیم بخش ستینگ برای بازی فعال کردم البته از خود نرمفزار کارت گرافیک برای نشون دادن فریم بازی هم استفاده کردمم که هردویه چیزیون نشون میدادن حالا منم خودم هم موندم سیستم داره چی میگه اخه 3فریم چطوری میتونست اینقدر روان باشه نمیدونم روان بودن منظورم از لگ کم نیست منظورم اینه که کاملا صاف بود بازی وچیزی درحد 100 فیم بود

به حرحال ممنون ازهمه 

راستی بله از نسخه استیم استفاده میکنم اسم مستعارم همP,G _GODofWARهست( ادفرند) کردی د هم خیلی ممنون میشم رنکم( گلد IV)هست

کارت گرافیک سالم هم هست وهیچ مشکلی نداشت 

اما فهمیدم یه دوسال هست دارم از سی پیو بازی میکردم با فریم 85 ؟؟؟حالا تو اون موقیعت کارت گرافیک کار میکرده یا نه فقط سی پیو مدیرت میکرده نمیدونم؟؟البته بنده نمیتونستم کاره دیگه ای هم انجام بدم چون مانیتورم از نوCRTهست ??وفقط VGAمیخوره خب کارت گرافیکRX480ایسوسم که اصلا VGAنداشت وفقط مادربرد یکی داشت که ازاون استفاده میکنم

والا قبلا قصد بود بعد ازخرید سیستم گیمینگ اینتوری یه مانیتورم درحد خودش بگیریم که متاصفانه بودجه تامین نشد وبنده با یه سیستم گیم درکنار یه مانیتورCRTبه مدت یه سال چند ماه دارم سر میکنم 

اینشاالله بتونم یه مانیتور بخرم  

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...