رفتن به مطلب

مشکل جدی فوری با gtx 1070 !! """""حل شد""""""

fiscker
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوست عزیز.

برای رفع این مشکل ویندوز شما باید ورژن 1511 به بالا باشه.

برای بررسی این مسئله داخل قسمت Run یا Start ویندوز گزینه Winver را سرچ کنید :

cbc_winver.jpg

و به این صورت مشکل شما حل میشه :

gkc8_gpu-z_me.jpg

این مشکل اوایل عرضه سری GTX1000 و درایور های جدید گریبان گیر خیلی از دوستان شده بود که شکر خدا برطرف شد.مشکل به وجود آمده هم هیچ ربطی به برند یا شرکت خاصی نداره ، Inno3D یکی از قدیمیترین تولید کنندگان کارت گرافیک هست و محصولاتش کیفیت مناسبی دارند.

داخل فروم های Nvidia و Reddit هم به این موضوع اشاره شده:

موفق باشید.

ممنونم دوست عزیز version 10240 هستش باید ویندوز عوض کنم حتما؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

برندهای برترم به نظر من : ASUS اولیش و دومیش گیگا و سومیش MSI و چهارمی زوتاک و پنجمی evga :D @};-

من وقتی می خواستم 960 رو بخرم برند زوتاکش بهتر از برند Inno3D عمل کرده بود @};-

با این حال خیالت راحت داداش حل میشه مشکلت @};-

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

سلام، ببخشید که میپرسم، امکامش هست بفرمایید که کدوم مدل رو خریدید و با چه قیمتی ؟ اگه گارانتی هم داره لطفا اسمش رو بگید

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

من آپدیت خودکار ویندوز و یجوری بستم یادم نیست چجوری باز میشه دوباره  :eek:  بزارم خود ویندوز آپدیت شه اوکی میشه؟

لینک به دیدگاه

داداش ویندوزتو کرک قانوی کردی یعنی همون اسکایپ یا کرک های که دستی هستنند؟ @};-

من آپدیت خودکار ویندوز و یجوری بستم یادم نیست چجوری باز میشه دوباره  :eek:  بزارم خود ویندوز آپدیت شه اوکی میشه؟

اگه آپدیتو وصل بزاری نرم افزارت آپدیت میشنند و ویندوز آپدیت نمیشه با یک روش خاصی بود ویندوز میشود آپدیت کرد ولی شرطش کرک کردن قانوی ویندوز است با اسکایپ @};-

لینک به دیدگاه

داداش ویندوزتو کرک قانوی کردی یعنی همون اسکایپ یا کرک های که دستی هستنند؟ @};-

دستی اسکایپ و اینا نبود البه من کرکی اجرا نکردم خودش اوکی بود آپدیت هم میشد مشکل نداشت ولی سر خود آپدیت میکرد بستمش که یادم نیست چه جوری برگردونم

برندهای برترم به نظر من : ASUS اولیش و دومیش گیگا و سومیش MSI و چهارمی زوتاک و پنجمی evga :D @};-

من وقتی می خواستم 960 رو بخرم برند زوتاکش بهتر از برند Inno3D عمل کرده بود @};-

با این حال خیالت راحت داداش حل میشه مشکلت @};-

inno3d برند بسیار قدیمی هست و معتبر تر از یکسری ازینا که گفتی پس معلومه اسم Leadtek هم تا حالا به گوشت نخورده  :D

سلام، ببخشید که میپرسم، امکامش هست بفرمایید که کدوم مدل رو خریدید و با چه قیمتی ؟ اگه گارانتی هم داره لطفا اسمش رو بگید

از لیون خریدم تو سایت زده x4

لینک به دیدگاه

بله.

یا آخرین ورژن را دانلود کنید.

یا با استفاده از پک های آفلاین ویندوز دعملیات آپدیت رو انجام بدین.

لینک به دیدگاه

X3 رو زده ۱,۹۳۸,۰۰۰ مدل X4 تموم شده، قیمتش چقدر بود؟

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

درود

از run

دستور

Gpedit.msc رو اجرا کن.

Administrative templates

Windows components

Windows update

Configure automatic updates

Enable

البته نمی دونم مشکل رو حل می کنه یا نه.

لینک به دیدگاه

دستی اسکایپ و اینا نبود البه من کرکی اجرا نکردم خودش اوکی بود آپدیت هم میشد مشکل نداشت ولی سر خود آپدیت میکرد بستمش که یادم نیست چه جوری برگردونم

inno3d برند بسیار قدیمی هست و معتبر تر از یکسری ازینا که گفتی پس معلومه اسم Leadtek هم تا حالا به گوشت نخورده  :D

از لیون خریدم تو سایت زده x4

یعنی برند ASUS خوب نیست یا MSI و گیگا :D ASUS که خیلی معروفه و زبان زده تو جهان

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

تنبلی نکن

حالا که دو تومن تو خرج افتادی

یه ویندوز ۱۰ آخرین ورژن بزن

برنامه هایی هم که نصب کردی قبل از تغییر ویندوز لیست کن

یه حالی به سیستمتم بده! ۱۰۷۰ ناراحت شده! :D

لینک به دیدگاه

من آپدیت نکردم اینطوری ولی یکم دردسر داره و وقت گیره فکر کنم تو گوگل آموزش هاش است @};-

اینم بدونید قیمت این کارت اینقدر نیست نخسه X3 دیدم 2 میلیون بود نزدیک 3 میلیون چه خبره مگه تانکه :D امشب با خرید شما واردکنندها یک سر راحت زمین میزارنند و می خواببنند :D 

مخالف این قیمت ها هستم چون عضو کمپین اعتراض به وارد کنندها هستم و بدونند مردم اینقدرها هم خر نیستنند که هر کلاهی خواسته باشنند سرشون بزارنند و در اخر به ریشمون بخنند :mad:

لینک به دیدگاه

یعنی برند ASUS خوب نیست یا MSI و گیگا :D ASUS که خیلی معروفه و زبان زده تو جهان

مشکل از خوب یا بد بودن برند نیست مشکل اینه بدلیل اینکه برخی برند ها وارد نمیشه یا کم وارد نمیشه کسی اون رو نمیشناسه و اگر هم بهش پیشنهاد بشه بدلیل عدم شناخت فکر میکنه کالا کیفیت نداره در صورتی گاها همچون برند های مطرح در داخل ایران هست کیفیت خوبی داره و یا حتی در برخی مدل ها کیفیت بهتر از برند های مطرح که در داخل هست :)

البته همانطور که دوستمون گفتند برای شما که تمایل به تعویض ویندوز ندارید دانلود کردن پک های اپدیت افلاین ویندوز 10 مناسب ترین راه هست

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر کنم این هم یکی دیگه از سیاست های کثثثثثثیف انویدیا باشه که مجبورید آخرین ورژن ویندوز رو داشته باشید!! 

لینک به دیدگاه

مشکل از خوب یا بد بودن برند نیست مشکل اینه بدلیل اینکه برخی برند ها وارد نمیشه یا کم وارد نمیشه کسی اون رو نمیشناسه و اگر هم بهش پیشنهاد بشه بدلیل عدم شناخت فکر میکنه کالا کیفیت نداره در صورتی گاها همچون برند های مطرح در داخل ایران هست کیفیت خوبی داره و یا حتی در برخی مدل ها کیفیت بهتر از برند های مطرح که در داخل هست :)

البته همانطور که دوستمون گفتند برای شما که تمایل به تعویض ویندوز ندارید دانلود کردن پک های اپدیت افلاین ویندوز 10 مناسب ترین راه هست

در بین این ها هم یک برند مسخره و الکی وارد می کنند و به قیمت های بالا می فروشنند این قیمت این برند 3 تومان بوده وای به حال برند های ASUS و غیره در کل اگه نخریم بازم ارزون میشه خیلی @};-

لینک به دیدگاه

فکر کنم این هم یکی دیگه از سیاست های کثثثثثثیف انویدیا باشه که مجبورید آخرین ورژن ویندوز رو داشته باشید!! 

اتفاقن خوبه مردمو به ویندوز جدید تشویق می کنند وقتشه دیگه از ویندوزهای قدیمی بیرون بیایم یکم بروز باشیم الان 12 این ماه نخسه خوب و بهینه ویندوز 10 میاد حتی بهتر از این بیلد و بیلد قبلی @};-

لینک به دیدگاه

بهمن جان شوخی کردن

چرا منفی میدین باباااااااااا =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

دوستان شرمنده جاش تو این تاپیک نیست بگم ولی مهمه میخواستم بدونم دوستانی که سری 900 انویدیا دارن احساس کردن با اپدیت درایور های جدید کارتشون توی بازی ها ضعیف تر شده یا نه؟

من درایور361 داشتم که بعدش به 368 اپدیت کردم و الان تو چند تا بازی تا جایی که یادم میاد با درایور قبلی فریم بیشتری می گرفتم.

لینک به دیدگاه

کلا evga چند ساله وارد میشه؟؟ ولی یکی از بهتریناست ولی همین گیگا من تا حالا 2 تا برد سوخته یه گرافیک!!! ایران فقط بازار 2-3 برند دلالی شده!

لینک میدی دوست عزیز  لطفا؟

لینک به دیدگاه

البته سیاست های انویدیا در درایو و بروز رسانی درایو گرافیک زبان زد شده تنها این مورد نیست :D

در بین این ها هم یک برند مسخره و الکی وارد می کنند و به قیمت های بالا می فروشنند این قیمت این برند 3 تومان بوده وای به حال برند های ASUS و غیره در کل اگه نخریم بازم ارزون میشه خیلی @};-

دوست عزیز وقتی وارد کننده میبینه که شخص بدلیل عدم اطلاع تمایل به خرید تنها دو برند یا 3 برند مشخص داره در نتیجه ترجیح میده همون هارو وارد کنه...

من یکی که یک بار امدم از 7 به 8 کوچ کردم دیدم جالب نیست ...کوچ کردیم به امید بهتر شدن به 10 که با صحنه های نامناسبی همراه بود

در نتیجه دوباره کوچ کردیم به همون ویندوز 7 دوست داشتنی :x

لینک برای اپدیت افلاین ارائه شد :)

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان شرمنده جاش تو این تاپیک نیست بگم ولی مهمه میخواستم بدونم دوستانی که سری 900 انویدیا دارن احساس کردن با اپدیت درایور های جدید کارتشون توی بازی ها ضعیف تر شده یا نه؟

من درایور361 داشتم که بعدش به 368 اپدیت کردم و الان تو چند تا بازی تا جایی که یادم میاد با درایور قبلی فریم بیشتری می گرفتم.

نه عزیز فریم بیشتر و بازی روانتر شده

لینک به دیدگاه

بله عزیز درایور به درایور انویدیا همینکارو میکنه جدیدا هم بازیای جدید حتما باید درایور آخر باشه

لینک به دیدگاه

سلام داداش نه من مشکلی ندیدم @};-

لینک به دیدگاه

بله عزیز درایور به درایور انویدیا همینکارو میکنه جدیدا هم بازیای جدید حتما باید درایور آخر باشه

نمیدونم والا ولی این سیاست انویدیا خیلی بده که همه رو مشتاق میکنه برن کارت های جدیدش رو بخرن:|

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...