رفتن به مطلب

مشکل جدی فوری با gtx 1070 !! """""حل شد""""""

fiscker
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوست من واقعا تا اینجا که هفت صفحه هست خوندم به جز دو نفر بیشتر کاربرهای خوب لیون نمیدونم چرا به جای راه حل شروع میکنن به جنگ بین برندها و منحرف کردن سئوال. راه حلتون خیلی راحته الان میگم براتون:

اولا برید تو قسمت about ویندوزتون ببینید کدوم نسخه از ویندوز رو دارید اون جور که من متوجه شدم شما هنوز رو بیلد 10240 هستین که خیلی قدیمیه و طبیعتا پر از باگ. شما اگه نسخه pro این بیلد رو دارین  از اینجا نسخه 10584.494 که آخرین بیلد رسمی منتشر شده به همراه تمامی آپدیت ها رو دانلود کنید و اون رو روی یک فلاش بریزید البته به کمک برنامه Rufus که همراه ایمیج دانلودی هستش فلاش رو باید بوتیبل کنید بعد از انجام این کار شما میتونید به راحتی دو سته تا کلیک و بدون از دست رفتن هیچ برنامه ای یا فایلی ویندوزتون رو به آخرین ورژن آپدیت کنید و احتمال زیاد میدم مشکلتون کامل حل میشه.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله عزیز درایور به درایور انویدیا همینکارو میکنه جدیدا هم بازیای جدید حتما باید درایور آخر باشه

اصولا درایور جدید برای بازیهای جدید عرضه میشه! اگر قرار بود  بازی جدید روی درایور قدیم هم بهینه اجرا بشه لزومی به عرضه درایور جدید نبود

لینک به دیدگاه

سلام دوست من واقعا تا اینجا که هفت صفحه هست خوندم به جز دو نفر بیشتر کاربرهای خوب لیون نمیدونم چرا به جای راه حل شروع میکنن به جنگ بین برندها و منحرف کردن سئوال. راه حلتون خیلی راحته الان میگم براتون:

اولا برید تو قسمت about ویندوزتون ببینید کدوم نسخه از ویندوز رو دارید اون جور که من متوجه شدم شما هنوز رو بیلد 10240 هستین که خیلی قدیمیه و طبیعتا پر از باگ. شما اگه نسخه pro این بیلد رو دارین  از اینجا نسخه 10584.494 که آخرین بیلد رسمی منتشر شده به همراه تمامی آپدیت ها رو دانلود کنید و اون رو روی یک فلاش بریزید البته به کمک برنامه Rufus که همراه ایمیج دانلودی هستش فلاش رو باید بوتیبل کنید بعد از انجام این کار شما میتونید به راحتی دو سته تا کلیک و بدون از دست رفتن هیچ برنامه ای یا فایلی ویندوزتون رو به آخرین ورژن آپدیت کنید و احتمال زیاد میدم مشکلتون کامل حل میشه.

برای اپدیت افلاین

http://www.softgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=5126&Title=%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF%20%D8%A2%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA%20%D8%A2%D9%81%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86%20%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2%2010

اگرچه من خودم شخصا با این نرم افزار کار نکردم اما یکی از عزیزان استفاده کرده و گویا مشکلی نداشته

http://soft98.ir/os/update-windows/15629-Windows-Updates-Downloader.html

ممنونم که شما جواب حسابی میدین حداقل  :big hug:  شرمنده مثبتام تموم شد @};-  الان دارم پک آفلاین دانلود میکنم اگه جواب نگرفتم ویندوز عوض کنم  :(

لینک به دیدگاه

اصولا درایور جدید برای بازیهای جدید عرضه میشه! اگر قرار بود  بازی جدید روی درایور قدیم هم بهینه اجرا بشه لزومی به عرضه درایور جدید نبود

نه خب منظوره من هم بازی های قدیمی تر بود

لینک به دیدگاه

البته سیاست های انویدیا در درایو و بروز رسانی درایو گرافیک زبان زد شده تنها این مورد نیست :D

دوست عزیز وقتی وارد کننده میبینه که شخص بدلیل عدم اطلاع تمایل به خرید تنها دو برند یا 3 برند مشخص داره در نتیجه ترجیح میده همون هارو وارد کنه...

من یکی که یک بار امدم از 7 به 8 کوچ کردم دیدم جالب نیست ...کوچ کردیم به امید بهتر شدن به 10 که با صحنه های نامناسبی همراه بود

در نتیجه دوباره کوچ کردیم به همون ویندوز 7 دوست داشتنی :x

متاسفانه واردکننده ها فقط به فکر خودشون هستنند نه کسی دیگه وقتی گرافیک 480 که قیمت 800 داره چیزی حدود یک میلیون خورده ای واردمی کنند دیگه بیشتر ازشون توقع نمیشه

و ویندوز 10 هم برای بنده عالیه که بی صبرانه منتظر بیلد جدیدش تو 12 مرداد هستم یک بیلد جدید و بهینه و عالی طبق تست های که خیلی انجام داده بودنند @};-

لینک به دیدگاه

ممنونم که شما جواب حسابی میدین حداقل  :big hug:  شرمنده مثبتام تموم شد @};-  الان دارم پک آفلاین دانلود میکنم اگه جواب نگرفتم ویندوز عوض کنم  :(

داداش گل ویندوزتون رو عوض نکنید یعنی منظورم اینه که Clean install نکنید فقط آپدیت کنید به آخرین ورژن. اینجوری تمام برنامه ها و بازی ها و فایل هاتون دست نخورده میمونن

لینک به دیدگاه

هیچ وقت اجباری نبوده درایوری که 2 هفته پیش اومده بازی 2 هفته بعد و نتونه RUN کنه بحث بهینه سازی نیست

اینجام  جای این بحثا نیست 

لینک به دیدگاه

@};-

انشالله مشکلتون حل بشه

لینک به دیدگاه

هیچ وقت اجباری نبوده درایوری که 2 هفته پیش اومده بازی 2 هفته بعد و نتونه RUN کنه بحث بهینه سازی نیست

اینجام  جای این بحثا نیست 

ولی بهتر اینه که نصب کنیم چون یکم تاثیر خواهد گذاشت @};-

و داداش شما بیلد 1151 رو نصب کن ولی حتما بیلد جدید که عرضه میشه اونو نصب کن چون بهینه تر از این بیلد فعلی است @};-

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

ولی بهتر اینه که نصب کنیم چون یکم تاثیر خواهد گذاشت @};-

ببین داداش بحث اینه که انویدیا نباید ساپورت کارت های قبلی رو فراموش کنه درسته خب سری 1000 باید اپشن های خوب و بیشتری داشته باشه ولی این که بیاد دستکاری کنه و مردم رو متقاعد کنه به خریدن خیلی بده.

لینک به دیدگاه

ببین داداش بحث اینه که انویدیا نباید ساپورت کارت های قبلی رو فراموش کنه درسته خب سری 1000 باید اپشن های خوب و بیشتری داشته باشه ولی این که بیاد دستکاری کنه و مردم رو متقاعد کنه به خریدن خیلی بده.

فکر نکنم دادش فراموش کرده الان از 600 به بالا رو ساپورت می کنه

کشورهای اورپایی راحت با قیمت مناسب 2 تا 3 تا از این 1000 می خرنند و یا شایدم بیشتر :D کشور ماهم به زور با تبلیغات الکی و کلاه سر مردم گذاشتن چندتای رو بلاخره به فروش می رسونند :mad:(با این قیمت هاشون) :mad:

یکی شبی فاز منفیش گرفته داره منفی میده :D حقیقت بد تلخه

داداش مشلکت حل شد یک نداهی بده حداقل خیالمون راحت شه @};-

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

کشورهای اورپایی راحت با قیمت مناسب 2 تا 3 تا از این 1000 می خرنند و یا شایدم بیشتر :D کشور ماهم به زور با تبلیغات الکی و کلاه سر مردم گذاشتن چندتای رو بلاخره به فروش می رسونند :mad:(با این قیمت هاشون) :mad:

اره والا به منم منفی دادن :(

لینک به دیدگاه

فکر کنم با آپدیت ویندوز، نسخه خود ویندوز هم بالاتر میره ها!

من همین حالا چک کردم، ظاهرا اخرین نسخه روی سیستم من هست! ولی چندین ماه پیش ویندوز 8 رو تبدیل به 10 کردم و بعضی وقت ها آپدیتش میکنم!

یعنی با آپدیت ظاهرا ورژن هم بالاتر میره و نیازی به این کار ها نیست.

یک راه غیر فعال کردن آپدیت تو وین10 فعال کردن گزینه metered connection روی کانکشن وای فای هست! اگه اینطوری غیر فعال کردی، میتونی دوباره فعالش کنی...

و دوستان هم لطف کنند اگه راه حلی برای مشکل این دوستمون سراغ دارند بگن!

در غیر این صورت از مزه پرانی های بی مورد خودداری کنند!

لینک به دیدگاه

امیر داداش این حرفارو ول کن بیا تیم اسپیک بریم cs go پلی بدیم.

لینک به دیدگاه

چشم از همه هم ممنونم دارم ويندوز عوض ميكنم ببينم چي ميشه

لینک به دیدگاه

آره معلوم نیس کیه

خدا شفاش بده :clapping:

به منم منفی داده

لینک به دیدگاه

من که کاری نکردم ببخشی بحثو منحرف کردم داداش @};-

ولی حل میشه نگران نباش @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لازم نیست ویندوز رو عوض کنید . از قسمت سرویس ها سرویس ویندوز آپدیت رو که غیر فعال کردید دوباره فعال کنید خودش آپدیت میکنه

لینک به دیدگاه

داداش مشلکت حل شد یک نداهی بده حداقل خیالمون راحت شه @};-

منفی داد =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

درود بهمن جان

http://sakhtafzar.com/1395/04/%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%8a%d8%b3%d9%87-%d8%b9%d9%85%d9%84%d9%83%d8%b1%d8%af-%d8%af%d8%b1%d8%a7%d9%8a%d9%88%d8%b1%d9%87%d8%a7%d9%89-nvidia-%d8%af%d8%b1-%d8%b3%d8%a7%d9%84%db%8c-%da%a9%d9%87-%da%af%d8%b0/

لینک به دیدگاه

سلام داداش.شاید من بیش از سه یا 4بار همچین مشکلی برام پیش اومده که علتش روشن بودن اینترنتم بود.شاید ربطی نداشته باشه ولی به محض خاموش کردن اینترنت البته بعد از یه ریستارت راحت نرم افزارنصب میشد.حالانمیدونم مشکل شما رو هم حل میکنه یانه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همینطور که در تست  های این سایت به وضوح مشخصه هر چه ورژن درایور ها بالاتر رفته و جدید تر شدن ، فریم متوسط و مخصوصا فریم مینیمم به طرز چشمگیری بالاتر رفته و Frame Time هم بهبود پیدا کرده. بنابر این ادعای یک سری دوستان در مورد این که انویدیا عمدا کارایی کارت ها رو با عرضه ی درایور جدید پایین میاره کاملا با دلیل و مدرک رد میشه!

لینک به دیدگاه

همینطور که در تست  های این سایت به وضوح مشخصه هر چه ورژن درایور ها بالاتر رفته و جدید تر شدن ، فریم متوسط و مخصوصا فریم مینیمم به طرز چشمگیری بالاتر رفته و Frame Time هم بهبود پیدا کرده. بنابر این ادعای یک سری دوستان در مورد این که انویدیا عمدا کارایی کارت ها رو با عرضه ی درایور جدید پایین میاره کاملا با دلیل و مدرک رد میشه!

منفی بدم؟؟؟ =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...