رفتن به مطلب

پيشنهاد سيستم براى كارهاى تدوين و رندر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

پيشنهاد سيستم براى كارهاى تدوين و رندر:

دوستان اين دو سيستم رو براي من براي كارهاي رندر و تدوين پيشنهاد دادن ممكنه راهنمايي كنيد ببينم كدومشون سيستم بهتري هست براي كارهاي
فوق... ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

d4912aff23485c84320df1c89d5bedbd.jpg

5a109175a57c7ff185e972609333d454.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

من خودم كارهاي تدوين و سينما 4D انجام ميدم تجربه ايي كه داشتم اينو ميتونم بگم اين دو سيستمي كه انتخاب كرديد از لحاظ پرفورمنس تقريبا برابر هستند اما من نظرم با Z170 هست چون پلتفرم جديدتري هست و قابليت ساپورت رم با فركانس هاي بالاي ٢٨٠٠ (سقف پلتفرم X99) رو داره كه خب تو كارهاي رندر تاثير داره.. از طرفي پردازنده هاي كابي ليك كه به زودي وارد بازار ميشوند هم از اين پلتفرم پشتيباني ميكنند... به نظر من فاكتوري كه شما رو مجبور به خريد پلتفرم X99 ميكنه احتياج به دو برابر حافظه قابل پشتيباني توسط پلتفرم Z170 يعني ١٢٨ گيگابايت هست، كه بعيد ميدونم به همچين حجمي نياز پيدا بكنيد... فاكتور بعدي كه باز شما رو مجبور به خريد پلتفرم X99 ميكنه قابليت SLI چهار كارت هست كه خب باز براي كار رندر اين فاكتور به دردي نميخوره و تو گيم بيشتر كاربرد داره (Z170 حداكثر سه اسلات pciex16 داره) ، تو رندر يه كارت كوادرو هم كافيه... در كل من Z170 رو براي رندر و تدوين مناسب تر و به صرفه تر و اينده نگرانه تر ميدونم..

ویرایش شده توسط alip4
لینک به دیدگاه

بنده به سیستم شماره 2 که بر پایه سوکت 2011 هست پیشنهاد میدم بدلیل اینده دار بودن این سوکت و وجود پردازنده های قدرتمند تر در این سری هست در صورتی که در اینده با پیشرفت کارتون نیاز به قدرت بیشتری داشتید

اگرچه در اخر پیشنهاد میشه یک SSD هم تهیه بشه برای این سیستم تا از سرعت و قدرت کافی لذت ببرید و در صورت امکان گرافیک رو به سری کوادرو تغییر بدید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...