رفتن به مطلب

اینترنت از چه isp بگیرم خوبه ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

الان آسیاتک دارم تو این فکرم از شاتل بگیرم، شاتل خوبه ؟

امروز صبح به لطف آسیاتک پاکت لاستم 50% ناقابل بود

لینک به دیدگاه

عموما میزان کیفیت Isp ها به منطقه محل زندگی تون برمیگرده

شاتل در اینجا که من زندگی میکنم قطعیش کمی زیاد هست 

خدمات و پاسخگوییش پس ازفروش اینترنت هم بدتر :)

لینک به دیدگاه

من دوستم اسیا تک داره خیلی راضیه

دانلود رایگانم که داره

دیگه چی میخای

لینک به دیدگاه

اسیاتک اخیرا داره اذیت میکنه یکم اونم فقط از نظر پینگ یعنی سرعت دانلود اوکی هست ولی پینگ کمی بالاس

ولی خب کدوم isp شبانه رایگان میده؟

کدوم isp همچین پکیجی داره؟

یک ساله با سرعت 6m با حجم اولیه 12 گیگ + صبح ها از ساعت 6 تا 10 صبح رایگان 

سرعت دانلود 900 کیلوبایت ( من کیفیت خطم پایینه وگر نه بیشتر از 1m هم میره )

که به نظرم خیلی خوبه 

تازه برای خرید حجم هم همیشه هدیه و تخفیف میده 

ویرایش شده توسط ehsangomez
لینک به دیدگاه

اسیاتک اخیرا داره اذیت میکنه یکم اونم فقط از نظر پینگ یعنی سرعت دانلود اوکی هست ولی پینگ کمی بالاس

ولی خب کدوم isp شبانه رایگان میده؟

کدوم isp همچین پکیجی داره؟

یک ساله با سرعت 6m با حجم اولیه 12 گیگ + صبح ها از ساعت 6 تا 10 صبح رایگان 

سرعت دانلود 900 کیلوبایت ( من کیفیت خطم پایینه وگر نه بیشتر از 1m هم میره )

که به نظرم خیلی خوبه 

تازه برای خرید حجم هم همیشه هدیه و تخفیف میده 

منم آسیاتک دارم ...... عالی و راضی هستم ......

به قول دوستمون به محل زندگی و مرکز مخابراتی شما هم خیلی بستگی داره شلوغی و یا خلوتیش هم مهمه .....  یکی از دوستامم شاتل داشت راضی نبود اونم کوچ کرد به آسیاتک و الانم خیلی راضیه ..... در ضمن هیچ ISP مثل اسیاتک  هدیه و تخفیف حجم برای سرویس های بلند مدت نمیده ..... 

لینک به دیدگاه

با توجه به تجربه های مختلفی که از های وب و آسیاتک و بقیه داشتم به جرات میگم شاتل تو ایران بی رقیب هستش و از همه هم مضخرف تر های وب هستش. برا من هم پینگش خوبه هم پهنای باند هم تو زمان رایگانش هم کاملا بازه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه مصرف زیادی هم در شبانه و هم عادی ندارید شاتل بگیرید چون که بعد از یک مدت فوق العاده محدود میشید

لینک به دیدگاه

من به شخصه با اینها کار کردم:

مخابرات

مبین نت

پارس انلاین

شاتل

شاتل عالیییی بود به نسب همه

مبین نت خیلی گرون و کم کیفیت

مخابرات بی کیفیت

پارس انلاین اصلا نمیشه چیزی دانلود کرد! دانلود شبانه نداره و خیلی بده ، کیفیت خیلی بده و قطی داره

شاتل که بود کلی دانلود داشتم و همه چیز خوب بود

لینک به دیدگاه

به نظرم بهترین وضعیت رو فعلا ایرانسل داره روی 4G! محدودیت و مسخره بازی های نویز و سیم تلفن رو نداره. من باهاش گیم هم می زنم پینگ تایمش هم عالیه

لینک به دیدگاه

به نظرم بهترین وضعیت رو فعلا ایرانسل داره روی 4G! محدودیت و مسخره بازی های نویز و سیم تلفن رو نداره. من باهاش گیم هم می زنم پینگ تایمش هم عالیه

اگه محل زندگیتون ۴ جی پوشش داشته باشه خرید ای دی اس ال اشتباه محضه. چون سرعت و پینگ و پهنای باند ۴ جی خیلی بهتر و بی دردسرتره. فقط یه مودم خوب میخواد
لینک به دیدگاه

خب تصویب شد شاتل میگیرم به محض اینکه 4G ایرانسل توی منطقه ما راه میفته

لینک به دیدگاه

والا من که پارس انلاین دارم بهترین پینگ رو توی ایران داره هیچ isp توی ایران پینگ زیره 100 نمیده به غیر از پارس انلاین ساعات شبانه هم نداره ولی یک سوم حساب میکنه که با توجه به این که کیفیت رو فدای کمیت نمیکنه اصلا تو ساعات شبانه سرعتش نمیاد پایین من که راضیم.

لینک به دیدگاه

بهترین کار استفاده از همون 4G هست حالا چه همراه اول چه ایرانسل، بسیار بهتر از ADSL هست در بسیاری از شرایط، بعنوان مثال کیفیت سیگنال خط شما برای دریافت خدمات ADSL از هر شرکتی به کیفیت خط مسی مستقیم شما تا مرکز مخابراتی که از اون خدمات دریافت می کنید داره. بنده هم یواش یواش دارم روی 4G سوئیچ می کنم.

لینک به دیدگاه

از دوستان کسی از طرح جشنواره شاتل داره استفاده میکنه ؟ 

طرح یکساله 20 گیگ + شبانه از 2 تا 7 رایگان

لینک به دیدگاه

یک دلیله دیگه که میخوام شاتل بگیرم اینه که نامحدود خوبی داره میشه راحت دانلود های کم رو دانلود کرد خسته شدم از بس تا 2 بیدار موندم واسه یک سریال 200 میگی این روزها هم که وضع آسیاتک داغون

لینک به دیدگاه

اسیاتک کیفیت دانلودش یکم پایینه. پینگش خوبه ولی جدیدا پکت لاست میوفته تو سرور های بازی انلاین بعضی روزا و میگن بازی انلاین به ما ربطی نداره. اگه دانلودت زیاده ررو نا محدود پارس انلاین بگیر پینگ عالی.

سرعت دانلود مثلا 256 نامحدود تا 10 گیگ اول 400 بعدش تا 6 7 گیگ 200 بعدش میشه حدود 40 تا 70

قیمت 40 تومن

لینک به دیدگاه

سسلام. همکه چیز برمیگرده به این که مرکز شما چطور باشه. ممکنه همین آسیاتک هم پهنای باند اضافه کنه خیلی بهتر بشه. اصلا نمیشه این طوری راهنمایی کرد. برید نمایندگی ها رک حرفتون رو بزنید بگید اگر دانلود دارید اگر بازی میکنید. مثل قبل نیست بگن بهترینه باید سوال های فنی بپرسید فنی هم جوابتون میدن.

به خودت بستگی داره. یک روز قت بزار برو. من بگم پارس آنلاین فن آوا شاتل ولی ممکنه جواب نده منطقه ی شما.

لینک به دیدگاه

سلام و با اجازه صاحاب تاپیک @};- @};- @};-  دوستان 2 روزی هست پاکت لاس دارم شما چطور :crying: :crying: :crying:

ویرایش شده توسط woooo639
لینک به دیدگاه

دیگه دانلود ندارم زیاد، فقط سریال ها هست، میدونید که دیگه بازی ها کرک نمیشن که دانلود کنم

سلام و با اجازه صاحاب تاپیک @};- @};- @};- دوستان 2 روزی هست پاکت لاس دارم شما چطور :crying: :crying: :crying:

آسیا تک داری ؟

لینک به دیدگاه

اسیاتک کیفیت دانلودش یکم پایینه. پینگش خوبه ولی جدیدا پکت لاست میوفته تو سرور های بازی انلاین بعضی روزا و میگن بازی انلاین به ما ربطی نداره. اگه دانلودت زیاده ررو نا محدود پارس انلاین بگیر پینگ عالی.سرعت دانلود مثلا 256 نامحدود تا 10 گیگ اول 400 بعدش تا 6 7 گیگ 200 بعدش میشه حدود 40 تا 70قیمت 40 تومن

دوست عزیز اگه منظورتون در مورد آسیاتک هست که باید بگم تازه به شما خیلی هم خوب داده...اینجور که گفتین شما 256کیلوبیت سرویس گرفتید که برای تبدیل اون به کیلوبایت باید اونو تقسیم بر 8 کنید کخ میشه طرف های 30خورده ای کیلوبایت" در نتیحه شما دارید بالاتر از حق قانونیتون سرعت دریافت میکنید...!(البته شاید بنده دارم اشتباه میکنم)

لینک به دیدگاه

والا من که پارس انلاین دارم بهترین پینگ رو توی ایران داره هیچ isp توی ایران پینگ زیره 100 نمیده به غیر از پارس انلاین ساعات شبانه هم نداره ولی یک سوم حساب میکنه که با توجه به این که کیفیت رو فدای کمیت نمیکنه اصلا تو ساعات شبانه سرعتش نمیاد پایین من که راضیم.

جالبه چون نت پارس آنلاین من ، از ساعت دوازده شب به بعد کلا سرعتش رو 30 چهل میچرخه ، بعد از چندین روز تحمل داد بیداد کردم سرشون یه کم بالا رفت

من موقع خرید از پارس آنلاین گفتم اگر شبانه هر شب دانلود کنم سرعتم پایین نمیاد خانومه گفت اصلاااا

ولی وقتی گرفتم اون موقع که رایگان بود ، دیدیم بلههههه پایین میاد خیلی هم سریع پایین میاد

الانم که کلا رایگاه نداره!

الان مدتیه اینترنتم قطع و وصل میشه! دو روزه صحبت کردیم اخرش ارجا دادن مخابرات

مخابراتم که مشترکای خودشو جوابگو نیست که برسه برای پارس آنلاین جواب بده

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه منظورتون در مورد آسیاتک هست که باید بگم تازه به شما خیلی هم خوب داده...اینجور که گفتین شما 256کیلوبیت سرویس گرفتید که برای تبدیل اون به کیلوبایت باید اونو تقسیم بر 8 کنید کخ میشه طرف های 30خورده ای کیلوبایت" در نتیحه شما دارید بالاتر از حق قانونیتون سرعت دریافت میکنید...!(البته شاید بنده دارم اشتباه میکنم)

نه اسیاتک رو نمیگم پارس انلاینو میگم. اسیاتک سرعت 32 میده اونم تا 300 مگ که در روز رسیدی میشه 15.

ولی پارس انلاین اولاش 400 300 میده بعدش 150 و بعدش زیدر 100

مخابرات عمدا خط های اونای که شرکت خصوصی دارن رو بد اپ میکنه و اهمیت نمیده. اشنا داشتم پرسیدم

لینک به دیدگاه

نه اسیاتک رو نمیگم پارس انلاینو میگم. اسیاتک سرعت 32 میده اونم تا 300 مگ که در روز رسیدی میشه 15.

ولی پارس انلاین اولاش 400 300 میده بعدش 150 و بعدش زیدر 100

مخابرات عمدا خط های اونای که شرکت خصوصی دارن رو بد اپ میکنه و اهمیت نمیده. اشنا داشتم پرسیدم

والا مخابرات برای خودشم درست کار نمیکنه!

اینترنت پدرم ، یک ماه قطع بود هی میگفتن درست میشه آخرشم همون مبین نتو تمدید کردن بی خیال این شدن

لینک به دیدگاه

والا مخابرات برای خودشم درست کار نمیکنه!

اینترنت پدرم ، یک ماه قطع بود هی میگفتن درست میشه آخرشم همون مبین نتو تمدید کردن بی خیال این شدن

با توجه به صحبت دوستمون ، در ادامه ی صحبت هام اضافه کنم که از21 ام ماه قبلی ADSL شاتل بنده قطع هست و عملاً DSL Line ندارم بنده، این مشکل از بروز رسانی برخی از تجهیزات شاتل در اتاق رانژه ی اونها پیش اومده و خوشبختانه 4G رو بهترین جایگزین برای اینترنت مصرفی ام میدونم، شما هم تمام سعی و تلاشت رو بکن تا درگیر شرکت های خرده فروش اینترنت مخابرات نشی، مثل همین شاتل و امثالهم.

همراه اول و ایرانسل بسته ی دانلود نامحدود شبانه دارند به قیمت هزار تومان ناقابل، اگر گوش اینترنت رایگان شبانه ی شاتل رو بخوری موارد بدی رو تجربه خواهی کرد، بعنوان مثال بعد از دو سه شب دانلود یکسره سرعت شما محدود میشه بصورت اتوماتیک و تا چندین شب به حالت قبلش بر نمی گرده، تجربه ی دوستان در مورد همه ی ISP ها وجود داره، میتونید مطالعه کنید.

ویرایش شده توسط Abraham
لینک به دیدگاه

با توجه به صحبت دوستمون ، در ادامه ی صحبت هام اضافه کنم که از21 ام ماه قبلی ADSL شاتل بنده قطع هست و عملاً DSL Line ندارم بنده، این مشکل از بروز رسانی برخی از تجهیزات شاتل در اتاق رانژه ی اونها پیش اومده و خوشبختانه 4G رو بهترین جایگزین برای اینترنت مصرفی ام میدونم، شما هم تمام سعی و تلاشت رو بکن تا درگیر شرکت های خرده فروش اینترنت مخابرات نشی، مثل همین شاتل و امثالهم.

همراه اول و ایرانسل بسته ی دانلود نامحدود شبانه دارند به قیمت هزار تومان ناقابل، اگر گوش اینترنت رایگان شبانه ی شاتل رو بخوری موارد بدی رو تجربه خواهی کرد، بعنوان مثال بعد از دو سه شب دانلود یکسره سرعت شما محدود میشه بصورت اتوماتیک و تا چندین شب به حالت قبلش بر نمی گرده، تجربه ی دوستان در مورد همه ی ISP ها وجود داره، میتونید مطالعه کنید.

حرف شما درسته ولی خب همه که شرایط استفاده از 4G رو ندارن بیشتر مناطق که اصلا پوشش دهی نداره بعضی جا ها هم که داره سرعتش خیلی کمه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...