رفتن به مطلب

اینترنت از چه isp بگیرم خوبه ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اگه محل زندگیتون ۴ جی پوشش داشته باشه خرید ای دی اس ال اشتباه محضه. چون سرعت و پینگ و پهنای باند ۴ جی خیلی بهتر و بی دردسرتره. فقط یه مودم خوب میخواد

اصلا پینگ فورجی و تری جی برای بازی های انلاین از قبیل بتل و امثال اون افتضاح به تمام معناس همه اینترنت های ماهواره ای پینگشون روی 700 الی 1000 هست که هی دیس میشه تو بازی فقط تو سرور ایرانی روی 300 هست که بازم قابل قبول نیس . به نظر من ایشون برای دانلود باید یه اینترنت فورجی بخرن و برای انلاین بازی کردن صبانت یا شاتل که اول صبانت رو پیشنهاد میکنم و بعد شاتل چون صبانت از نظر سرعت و پینگ عالیه . پینگش در اوکثر سرورهای بتل روی 100 الی 130 هست و در بدترین حالت ممکن هم روی 180 هست که پینگ خوبیه . در ضمن برای دانلود بخوای فورجی بگیرید فقط ایرانسل بگیرید چون رایتل و همراه اول جوابگو نیست خیلی اذیت میکنن از لحاظ سرعت ولی ایرانسل اکثر اوقات سرعتش روی 4.5 یا حتی از 10 مگابایت برثاینه باشه بسته به منطقه شما داره ولی حالت نرمال توی اکثر شهرها 2.5 الی 5 مگابایت بر ثانیه هست اشتباه نگیرید ها مگابیت نیست بلکه مگابایته. چون مگابیت باشه سرعتش تقسیم میشه یعنی اگر سرعت 5 مگابیت باشه تقسیم بر هشت میشه 640 کیلوبایت بر ثانیه و گاهی هم تقسیم بر 2 هم شده که میشه 2.5 مگابایت بر ثانیه . ولی این ایرانسل عدد واقعی رو میده یعنی 5 مگابایت بر ثانیه . من به شخصه شده 15 گیگ تو سه ساعت دانلود کنم و بعضی از دوستان شهر های دیگه تو سه ساعت 40 گیگ دانلود کردن که عدد فوق العاده ای هست

ویرایش شده توسط *AHMAD*
لینک به دیدگاه

من از پارس انلاین استفاده میکنم

چند ماهه که نامحدود 128 گرفتم و در ماه راحت 90 گیگ دانلود میکردم...دو روز از قرارداد مونده الان رفتم برای تمدیید این 128 دیدم کلا  برداشتن :mad:

رفتم برای گفتگوی انلاین چند تا سوال پرسیدم خیلی خوب جواب دادن تا رسیدم به اینکه چپرا اینو برداشتین دیگه جواب نداد

ایرانسل خیلی خوبه اگه میتونی بگیر حتی 3 جی هم بگیری بهتر از این شرکتیاس

لینک به دیدگاه

من از پارس انلاین استفاده میکنم

چند ماهه که نامحدود 128 گرفتم و در ماه راحت 90 گیگ دانلود میکردم...دو روز از قرارداد مونده الان رفتم برای تمدیید این 128 دیدم کلا  برداشتن :mad:

رفتم برای گفتگوی انلاین چند تا سوال پرسیدم خیلی خوب جواب دادن تا رسیدم به اینکه چپرا اینو برداشتین دیگه جواب نداد

ایرانسل خیلی خوبه اگه میتونی بگیر حتی 3 جی هم بگیری بهتر از این شرکتیاس

اینجا ایرانسل 4G یا 3G هر دو سرعتش 1 مگه، بدرد نمیخوره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...