رفتن به مطلب

پیشنهاد ماوس رنج 100 تومان

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه عزیزان

لطفا یک ماوس تو رنج 100 تومان معرفی کنید

برای لپتاپ asus n501vw استفاده خواهد شد مانیتور 4K

بیشتر 3D max و اتوکد و وب گردی

ویندوز هم 10

حتما با سیم باشه

بک فوروارد ترجیها داشته باشه

شیک و باکلاس هم باشه که اداری به نظر بیاد بهتر

برند معروف هم باشه

چه DPI بهتره؟

اپتیک بهتره یا لیزر؟

چیزایی که خودم دیدم تو سایت:

http://lioncomputer.ir/product/7196/%D9%85%D9%88%D8%B3+%DA%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86%DA%AF+A4tech+XL-747H

نرم افزار فقط تا 7 ساپورت می کنه از اونجا که خودمم دارمش

http://lioncomputer.ir/product/7582/%D9%85%D9%88%D8%B3+%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3+%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D9%88%D8%B3/

اپتیک هست! dpi اش به نظرم پایینه

http://lioncomputer.ir/product/8374/%D9%85%D9%88%D8%B3+%DA%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86%DA%AF+%D8%A7%DB%8C%D9%81%D9%88%D8%B1%D8%AA%DA%A9+TL80

باهاش اشنا نیستم

لینک به دیدگاه

سلام. a4tech x7 747h یا همون اسپایدر بخر.

من خودم چند روزه خریدم 3600 dpi هست. وزنه هم داره میتونی درشون بیاری سبک تر بشه.

dpi و ببر بالا و سرعت موس یا sensevity بازی رو ببر پاین.

قیمتشم 70 تومنه تو سایت اسارایان موجوده هزینه ارسالم بالتی 50 تومن با پست صفارشی رایگانه تخفیفم خورده. قبلش 79 بود. تا الان 3 تا ازش خریدم.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت استارتر محترم

در مورد موس خریدن تا رنج 100 تومن میتونم بگم بهترین موس مدل TL8 Bloody هستش، من با موس های زیادی کارکردم از قبیل ریزر دث اددر، امپراطور ...، لاجیتک از g400 تا g700s، مایکروسافت سایدواندر، استیل سریز... ولی از لحاظ خوش دستی موس های مثل g502 و g402 واقعا خوش دست بودن تا اینکه چندروز پیش موس بلادی TL8 رو گرفتم البته کارکرده، بشخصه وقتی عکس چیزی رو ببینم یجورای میتونم در موردش نظر بدم وقتی عکس این موس رو دیدم حس کردم باید یطورای موس خوش دستی باشه، وقتی رسید دستم و باهاش کارکردم واقعا عالی بود، باورم نمیشد یه موس تو رنج قیمت زیر 100 تومن بتونه با موس های 400 تومنی که من داشتم رقابت کنه، وقتی موس میگیری دستت حس خوشایندی بهت القا میکنه، کفی های موس که زیرش استفاده شدن وقعا عالی هستن حتی از مدل g502 من هم اصطحکاک کمتری دارن + اینکه نسبت سطح زیادی رو گرفتن که این طول عمرشون رو زیادتر میکنه، موس قابلیت تنظیم تا 8200dpi رو داره که بشخصه نهایتا نتونستم بیشتر از 2800dpi بیشتر رو رو هیچ موسی استفاده کنم، جای کلیک های چپ و راست و قسمت نشیمنگاه کف دست موس یجور حالت چرم مانند داره که از سرخوردن انگشتا جلوگیری میکنه که چیز خوبیه، موس تقریبا هم اندازه موس g500 هستش و یطورای برای دست های بزرگ خوبه که من عادت دارم، برنامه موس که نصب کنی برنامه کاربردی هستش و تنظیمات عالی داره، با اینکه موس وزنه نمیخوره ولی وزن نسبتا خوبی داره و مشکلی برای من ایجاد نکرد، تنها شاید بتونم بگم یکم ظاهر موس برای بعضی ها جالب نباشه که برای من اصلا مهم نیست

سوال دیگه ای خواستین بپرسین

یا علی

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.

من تا بحال دو سه تا موس تو این رنج قیمت خریدم.

بهترین موس ها با قیمت 100 تومن Bloody های A4Tech هستن.

الان بی سیم هاش قحطی اومده شما هم که با سیم می خوای.

بیشترین تنوع Bloody رو هم همین لیون داره خیلی عالیه.

تجربه شخصیم رو عرض کردم خدمتتون.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت استارتر محترم

در مورد موس خریدن تا رنج 100 تومن میتونم بگم بهترین موس مدل TL8 Bloody هستش، من با موس های زیادی کارکردم از قبیل ریزر دث اددر، امپراطور ...، لاجیتک از g400 تا g700s، مایکروسافت سایدواندر، استیل سریز... ولی از لحاظ خوش دستی موس های مثل g502 و g402 واقعا خوش دست بودن تا اینکه چندروز پیش موس بلادی TL8 رو گرفتم البته کارکرده، بشخصه وقتی عکس چیزی رو ببینم یجورای میتونم در موردش نظر بدم وقتی عکس این موس رو دیدم حس کردم باید یطورای موس خوش دستی باشه، وقتی رسید دستم و باهاش کارکردم واقعا عالی بود، باورم نمیشد یه موس تو رنج قیمت زیر 100 تومن بتونه با موس های 400 تومنی که من داشتم رقابت کنه، وقتی موس میگیری دستت حس خوشایندی بهت القا میکنه، کفی های موس که زیرش استفاده شدن وقعا عالی هستن حتی از مدل g502 من هم اصطحکاک کمتری دارن + اینکه نسبت سطح زیادی رو گرفتن که این طول عمرشون رو زیادتر میکنه، موس قابلیت تنظیم تا 8200dpi رو داره که بشخصه نهایتا نتونستم بیشتر از 2800dpi بیشتر رو رو هیچ موسی استفاده کنم، جای کلیک های چپ و راست و قسمت نشیمنگاه کف دست موس یجور حالت چرم مانند داره که از سرخوردن انگشتا جلوگیری میکنه که چیز خوبیه، موس تقریبا هم اندازه موس g500 هستش و یطورای برای دست های بزرگ خوبه که من عادت دارم، برنامه موس که نصب کنی برنامه کاربردی هستش و تنظیمات عالی داره، با اینکه موس وزنه نمیخوره ولی وزن نسبتا خوبی داره و مشکلی برای من ایجاد نکرد، تنها شاید بتونم بگم یکم ظاهر موس برای بعضی ها جالب نباشه که برای من اصلا مهم نیست

سوال دیگه ای خواستین بپرسین

یا علی

شما با موس کوگار کار کردین؟ همین که 200 تومنه و فلزیه! به نظر خوبه! نظر شما چیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

تا این قیمت منم سری بلادی رو پیشنهاد می کنم، خودم zl5 رو دارم حرف نداره...  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

والا منم یه تاپیک زده بودم مثل شما ولی اخر سر رفتم G402 رو گرفتم

فکر کنم سری بلادی بسیار مناسب باشه ولی من جرات نکردم بگیرم

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

شما با موس کوگار کار کردین؟ همین که 200 تومنه و فلزیه! به نظر خوبه! نظر شما چیه؟

سلام

موس کوگاری که شما میگین ظاهر خوبی داره ولی هرچندتا از دوستان رو که دیدم گرفته بودن بعداز یه مدت فروختن و باش حال نکردن،حالا سر چه قضیه ای نمیدونم

خودمم تجربه استفاده از این موس رو ندارم ولی با توجه به شکلش که شبیه موس های rat 8 هستش،دوستان که باز هم با اون موس کارکردن خوششون نه اومده

لینک به دیدگاه

این کوگارو یکی از آشنایان داشت تو حدود یه سال خراب شد

خودمم تو دست گرفتمش خوشم نیومد ازش آدم باهاش حال نمیکنه (حالا من  با موسای گرون کار نکردم)

یه سوال داشتم اونم اینه که کسی تا حالا با این کرده ؟

http://lioncomputer.ir/product/8374/%D9%85%D9%88%D8%B3+%DA%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86%DA%AF+%D8%A7%DB%8C%D9%81%D9%88%D8%B1%D8%AA%DA%A9+TL80/

دکمه هاش سفتن یا نه (الان این گرین مزخرفو دارم انگشتم داره میترکه از بس سفته )

به نظرتون اگه بخوام موس بگیرم اینو بگیرم یا g402 ؟

لینک به دیدگاه

این کوگارو یکی از آشنایان داشت تو حدود یه سال خراب شد

خودمم تو دست گرفتمش خوشم نیومد ازش آدم باهاش حال نمیکنه (حالا من  با موسای گرون کار نکردم)

یه سوال داشتم اونم اینه که کسی تا حالا با این کرده ؟

http://lioncomputer.ir/product/8374/موس+گیمینگ+ایفورتک+TL80/

دکمه هاش سفتن یا نه (الان این گرین مزخرفو دارم انگشتم داره میترکه از بس سفته )

به نظرتون اگه بخوام موس بگیرم اینو بگیرم یا g402 ؟

درود

همین دیروز این مواس به دستم رسید، واقعا فوق العادست!

طراحیش برای دست خوب هست و راست و چپ کلیک بسیار نرمی داره و نسبتا برای دست های بزرگ خوبه. ( تجربه و نظر شخصی )

درباره مواس دیگه نظری ندارم.

یا حق

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...