رفتن به مطلب

فروش سیستم 1151

Recommended Posts

کیهان خان چی شد داداش ما منتظر خبر شما هستیم ؟ سر کاریم ما ؟

سلام

دوست عزیز خدانکنه سر کاری چیه بنده به دلیل کارم واقعاً نتونستم قیمت های درست و دربیارم باید قیمت بازار را بگیرم بعد، و اصلاً نمی دونم قیمت هایی که گفتم کم هست یا بیشتر.واسه اون گفتم صبر کنید. باز اگه مورد سریع تری خواستید تهیه کنید، می تونید بخرید.

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز خدانکنه سر کاری چیه بنده به دلیل کارم واقعاً نتونستم قیمت های درست و دربیارم باید قیمت بازار را بگیرم بعد، و اصلاً نمی دونم قیمت هایی که گفتم کم هست یا بیشتر.واسه اون گفتم صبر کنید. باز اگه مورد سریع تری خواستید تهیه کنید، می تونید بخرید.

دادا شما نسبت به قیمت های اینترنتی که گرون تر از بازار هم هست 13 درصد کم کردین با این حال بنده خریدار بودم . باز هم یعنی کم و زیاد داره ؟ ویرایش شده توسط I M A N
لینک به دیدگاه

دادا شما نسبت به قیمت های اینترنتی که گرون تر از بازار هم هست 13 درصد کم کردین با این حال بنده خریدار بودم . باز هم یعنی کم و زیاد داره ؟

شرمنده کدام قیمت های اینترنتی فروشگاه های مطرح از قیمت های بازار گرون تره؟ چون استان ما برعکسه. با توجه به اینکه شما مادربورد را خواستید فعلاً نمی خوام قطعات را پیاده کنم هنوز دنبال فروش یکجای قطعات هستم و به جاهای موردنظرم نتونستم نشان بدم حالا اگه نتیجه نگرفتم اعلام می کنم ممکنه یکم طول بکشه. حالا اگر شما تا اون موقع تهیه کردید مشکلی نیست.

ویرایش شده توسط keyhan
لینک به دیدگاه

درود قیمت سیپیو رو بفرستید

سلام قیمت ها را در پست اول مشاهده کنید. سپاس

ویرایش شده توسط keyhan
لینک به دیدگاه

با سلام، تک فروشی همه قطعات وجود داره، قیمت قطعی در پست اول ارائه شده، تصویر از قطعات به تفکیک ارسال خواهد شد. با تشکر

لینک به دیدگاه

دوتا هارد برای من

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

هاردها به طور حضوی تقدیم ایشان شد. تشکر

لینک به دیدگاه

جهت خرید مین و پردازنده و پاور با ایشون توافق و از طریق سیستم واسطه لیون اقدام شد. :)

لینک به دیدگاه

سلام شرایط تعویض مادربرد با h170 gaming 3 giga درحد با سه سال گارانتی رو با مبلغی که سر میگیرین برام اگه مایل هستین پخ کنید

لینک به دیدگاه

سلام شرایط تعویض مادربرد با h170 gaming 3 giga درحد با سه سال گارانتی رو با مبلغی که سر میگیرین برام اگه مایل هستین پخ کنید

سلام قصد تعویض ندارم فقط می خواهم بفروشم.

جهت خرید مین و پردازنده و پاور با ایشون توافق و از طریق سیستم واسطه لیون اقدام شد. :)

تأیید میشه سه قطعه فوق بسته بندی شده و منتظر ارسال است. تشکر

لینک به دیدگاه

باندل و پاور رو ارسال کردم اصفهان، حالا مبلغش دست واسطه هست برسه دستم در تاپیک اعلام می کنم یعنی 4 قطعه دیگری می مونه

شماره های 1 - 7 - 8  و 9 می مونه

لینک به دیدگاه

مادربرد و سی پی یو و پاور از ایشون خریداری شد.با تشکر

لینک به دیدگاه

فقط 4 مورد از قطعات مونده : مانیتور ، کیس و گرافیک و کیبورد. به پست اول مراجعه شود، منتظر پیشنهادات هستم.

لینک به دیدگاه

سلام کارت گرافیک هم فروخته شد و به خریدار در پرشین تولز پست گردید. تشکر

لینک به دیدگاه

up..

دوستان عزیز فقط مانیتور و کیبورد و خود کیس مونده

دوستان عزیز برای مانیتور خریدار نیست؟؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...

سلام همه قطعات سیستم به فروش رفته به جز خود کیس و کیبورد که براش تاپیک جداگانه زدم دوستان علاقه مند لطفاً مشاهده فرمایند:

فروش کیبورد A4Tech Bloody B120 Back-light Gaming

ویرایش شده توسط keyhan
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...