رفتن به مطلب

یک کارت متوسط250 تا400 هزارتومان

Recommended Posts

باسلام/

یک کارت گرافیک با متوسط قیمت 250 تا400 که قابلیت physyxداشته باشد به بنده معرفی کنید.ترجیحا nvidia.

لینک به دیدگاه

باسلام/

یک کارت گرافیک با متوسط قیمت 250 تا400 که قابلیت physyxداشته باشد به بنده معرفی کنید.ترجیحا nvidia.

درود

Gainward GTX 470 Good edition =350

9591f9c1eefff6bef425c49a19a8d3561.jpg

لینک به دیدگاه

درود

Gainward GTX 470 Good edition =350

9591f9c1eefff6bef425c49a19a8d3561.jpg

باسلام/

اونوقت این کارت 470gtxچقدر ازلحاظ سرعت ودقت با 480 متفاوت است؟کارت 6970 بدون قابلیت فیزیکس چه طوری است؟

لینک به دیدگاه

باسلام/

اونوقت این کارت 470gtxچقدر ازلحاظ سرعت ودقت با 480 متفاوت است؟کارت 6970 بدون قابلیت فیزیکس چه طوری است؟

از لحاظ قدرت پردازش گرافیکی حدودا بین 10 تا 15 فریم عقب تر هستش نسبت به 480

6970 هم اگر فقط مشکلتون با فیزکزسش باشه میتونید یک کارت ارزون قیمت برای پردازش فیزیکس از جیفورس بخرید و در کنار 6970 استفاده کنید

لینک به دیدگاه

شما تا چه حد نیاز داری . از چه مانیتوری استفاده میکنی؟ CPU , ram و مادربورد چی داری؟ پاور و کیس چیه؟ اگر یکی از اینها تناسب نداشته باشه با کارتت پول هدر دادی.

لینک به دیدگاه

شما تا چه حد نیاز داری . از چه مانیتوری استفاده میکنی؟ CPU , ram و مادربورد چی داری؟ پاور و کیس چیه؟ اگر یکی از اینها تناسب نداشته باشه با کارتت پول هدر دادی.

mb=A890GXM-AU

RAM=4 GB 1600(CL8(

CPU=CORE I3 540

POWER=GREEN 530W

MONITOR=SAMSUNG SN2233----22 INCH

لینک به دیدگاه

پاورتون به شدت محدودتون خواهد کرد. کارتهای 470-6970 و در کل کارتهای high-end کارتهای پر مصرفی هستند و 530 کم خواهد اورد. حتی اگر پردازندتون هم کم مصرف باشه باز هم بسیار لب مرز خواهد بود !

در ضمن شما اون پردانده رو نمیتونی رو او ماردبرد بزاری. شما مادریرد AMD در نظر گرفتی ولی پردازنده رو اینتل داری میگیری که خوب اون مادربرد پردازنده رو ساپورت نمینکه. شما یک چیزی در حد فنوم 2 955 بگیری خوبه و برای بازیهام بسیار مناسبه. به علاوه شما اول باید به فکر پاورت باشی بعد گرافیک . مثلا مدل 685 واتی گرین چون 6970 مصرفش نسبتا بالاست !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

پاورتون به شدت محدودتون خواهد کرد. کارتهای 470-6970 و در کل کارتهای high-end کارتهای پر مصرفی هستند و 530 کم خواهد اورد. حتی اگر پردازندتون هم کم مصرف باشه باز هم بسیار لب مرز خواهد بود !

در ضمن شما اون پردانده رو نمیتونی رو او ماردبرد بزاری. شما مادریرد AMD در نظر گرفتی ولی پردازنده رو اینتل داری میگیری که خوب اون مادربرد پردازنده رو ساپورت نمینکه. شما یک چیزی در حد فنوم 2 955 بگیری خوبه و برای بازیهام بسیار مناسبه. به علاوه شما اول باید به فکر پاورت باشی بعد گرافیک . مثلا مدل 685 واتی گرین چون 6970 مصرفش نسبتا بالاست !

باسلام

بله اشتباه شد.

CPU:PHENOM 2 955

هست .همون چیزی که شما فرمودید.

پاور 685 کافی است؟

لینک به دیدگاه

ایا اون مادربرد رو خریدید یا تصمیم دارید بخرید ؟ انتخابهای بهتری هم هست .

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

ایا اون مادربرد رو خریدید یا تصمیم دارید بخرید ؟ انتخابهای بهتری هم هست .

سلام

متاسفانه ازشانس بد ما برای یکی از دوستان سیستمی جمع کردیم که به عللی مادربورد سوخت ...که بنده این وسط بی تقصیر بودم اماازآنجا که پول این حرفها رانمی شناسد یک مادربورد بامادربرد سوخته عوض شد ومادربردمعیوب به گارانتی رفت تاعوض شود .وبنده آنرا بردارم.وبی آنکه انتخابی کنم مادربورد سیستم بنده ازقبل انتخاب شده بود.این بود حکایت ما ...@};-?

لینک به دیدگاه

از این چیزا زیاد پیش اومده برای خود من ... برای همین من خودم برای کسی سیستم جمع نمیکنم . البته تا دلت بخواد سیستم معرفی می کنم ^^

شما الان میتونی با 435 تومان مدل 6950 رو بگیری که کارت خیلی پرقدرتی هم هست ولی عوضش باید پاورت 685 گرین باشه تا کم نیاره . اگر بعدا قصد کراس ندارید همین کاملا کافیه ولی اگر داشته باشید اون وقت باید برید سراغ 885 گرین. این کارتها مصرفشون نسبتا بالاست و البته بسیار هم قوی هستند.

میدونم از بودجت میزنه بالاتر ولی ارزششو داره. اگر دنبال برند دیگری بری مثل ساپفایر ممکنه اروزنتر هم پیدا کنی.

لینک به دیدگاه

از این چیزا زیاد پیش اومده برای خود من ... برای همین من خودم برای کسی سیستم جمع نمیکنم . البته تا دلت بخواد سیستم معرفی می کنم ^^

شما الان میتونی با 435 تومان مدل 6950 رو بگیری که کارت خیلی پرقدرتی هم هست ولی عوضش باید پاورت 685 گرین باشه تا کم نیاره . اگر بعدا قصد کراس ندارید همین کاملا کافیه ولی اگر داشته باشید اون وقت باید برید سراغ 885 گرین. این کارتها مصرفشون نسبتا بالاست و البته بسیار هم قوی هستند.

میدونم از بودجت میزنه بالاتر ولی ارزششو داره. اگر دنبال برند دیگری بری مثل ساپفایر ممکنه اروزنتر هم پیدا کنی.

سلام

این کارت های 6970 که تبلیغ می کنند وقیمت شون 440 تومان هست چه طوریه؟با گارانتی فونیران!

بعدقیمت 885 گرین چنده؟

لینک به دیدگاه

شما کجا 6960 رو به قیمت 440 دیدی ... مطمئنی 6950 نبوده. من 6970 زیر 500 تومان ندیدم.

الان 885 حدود 155 تومان است. شما این پاور رو بگیری تا مدت ها بیمه میشی و نیاز به عوض کردن پاور نداری.

همیشه یادتون باشه گرفتن قطعات پرقدرت هزینه های حاشیه بیشتر هم داره. شما فقط نمیتونی 2 تا گرافیک بگیری و تموم کنی. پا ورت و بقیه سیستم هم باید در همون حد باشه تا محدودیت ایجاد نشه.

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

شما کجا 6960 رو به قیمت 440 دیدی ... مطمئنی 6950 نبوده. من 6970 زیر 500 تومان ندیدم.

الان 885 حدود 155 تومان است. شما این پاور رو بگیری تا مدت ها بیمه میشی و نیاز به عوض کردن پاور نداری.

همیشه یادتون باشه گرفتن قطعات پرقدرت هزینه های حاشیه بیشتر هم داره. شما فقط نمیتونی 2 تا گرافیک بگیری و تموم کنی. پا ورت و بقیه سیستم هم باید در همون حد باشه تا محدودیت ایجاد نشه.

در همین تاپیک های این سایت بود.ولی دیروز دیدم که گویا کنسل شده.sigh.gif

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...