رفتن به مطلب

آیا راهی وجود داره از مانیتور با ورودی vga کیفیت ورودی با hdmi رو بگیریم؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم بدونم آیا راهی وجود داره از مانیتور با ورودی vga کیفیت تصویر درحد hdmi رو بگیریم؟ کارت گرافیک همه نوع ورودی داره hdmi-display port -dvi ولی مانیتور فقط vga داره. میخواستم بدونم تبدیلی وجود داره که کیفیتو کاهش نده. مثلا من الان از تبدیل dvi به vga  استفاده میکنم و عملا خروجی تصویر vga یا همون dsub هست. آیا میشه کاری کرد خروجی تصویر dvi یا display port یا hdmi بشه؟  یا اینکه نه حتمآ باید مانیتور جدید بخرم؟!!؟
این تبدیلا چطور فایده ندارن:

Daiyo HDMI To VGA Adapter
لینک به دیدگاه

با تبدیل VGA به DVI امکانش هست اما اگه مانیتور فول اچ باشه تاثیر داره, تو مانیتورهای اچ دی اصلن کاربردی نیست یا به عبارتی فایده ای نداره.

لینک به دیدگاه

با تبدیل VGA به DVI امکانش هست اما اگه مانیتور فول اچ باشه تاثیر داره, تو مانیتورهای اچ دی اصلن کاربردی نیست یا به عبارتی فایده ای نداره.

رزولیشن مانیتور من 900*1600 هست. الان که از تبدیل dvi به vga استفاده میکنم خروجی تصویرم میشه همون آنالوگ vga . میخوام خروجیم دیجیتال dvi یا hdmi یا display port باشه. راهی وجود داره؟؟ چون گفته میشه خروجی vga کیفیت تصویر پایین تری داره.

لینک به دیدگاه

رزولیشن مانیتور من 900*1600 هست. الان که از تبدیل dvi به vga استفاده میکنم خروجی تصویرم میشه همون آنالوگ vga . میخوام خروجیم دیجیتال dvi یا hdmi یا display port باشه. راهی وجود داره؟؟ چون گفته میشه خروجی vga کیفیت تصویر پایین تری داره.

تا اونجایی که من در جریان هستم فقط بالعکس این کار ممکنه. یعنی تبدیل دیجیتال به آنالوگ و تبدیل HDMI و DVI به Dsub دقیقا همین کار رو می کنه. مانیتور شما توان پردازش سیگنال های دیجیتال رو نداره وقتی ورودی دیجیتال نداره. به این توجه کنید اگر برای تولید کننده مانیتور، فقط قرار دادن یک درگاه هزینه در بر می داشت تمام مانیتور ها همه پورت ها رو داشتن. مانیتور باید بتونه سیگنال رو پردازش کنه و تبدیل به ماتریس بکنه.

لینک به دیدگاه

باسلام خدمت دوستان عزیز

میخواستم بدونم آیا راهی وجود داره از مانیتور با ورودی vga کیفیت تصویر درحد hdmi رو بگیریم؟ کارت گرافیک همه نوع ورودی داره hdmi-display port -dvi ولی مانیتور فقط vga داره. میخواستم بدونم تبدیلی وجود داره که کیفیتو کاهش نده. مثلا من الان از تبدیل dvi به vga  استفاده میکنم و عملا خروجی تصویر vga یا همون dsub هست. آیا میشه کاری کرد خروجی تصویر dvi یا display port یا hdmi بشه؟  یا اینکه نه حتمآ باید مانیتور جدید بخرم؟!!؟

این تبدیلا چطور فایده ندارن:

Daiyo HDMI To VGA Adapter

یعنی با این حرفتون کل مانیتورهای فول اچ دی به بالا رو عصبانی کردین :D

نه عزیز نمیشه. یه کابل vga با کیفیت تهیه کنین و تمام. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...