رفتن به مطلب

ده دلیل برای -مردم ایران برای- نخریدن یک دیوایس IOS!!

Recommended Posts

در این مقاله قصد داریم به شما 10 عدد از دلایلی که نباید یک دیوایس IOS را خریداری کرد معرفی کنیم.

1- دسترسی نداشتن به امکان بلوتوث بین دو دیوایس اندروید و IOS (در صورت جیل برک نبودن)

احتمالا همه ی شما ها از این عیب اپل خبردارید که تحت هیچ شرایطی بلوتوث دستگاه های دیگر، بلوتوث دستگاه های اپل را شناسایی نمیکنند.البته بعضی سایت ها هستند که بلوتوث دیوایس های اپل را آنلاک میکنند ولی شما نیاز به پرداخت هزینه ی اضافه تری دارید.(زاپیا و شیر ایت کار رو راحت کردند)

2-سخت افزار بسیار ضعیف

کاربران معمولا از گوشی خود خیلی کارمیکشند،البته سیستم عامل IOS به خوبی از پس پردازش های موازی بر می آید ولی در بعضی موارد کاربران نیاز به ران کردن ویندوز بر روی گوشی خود دارند که انجام این کار نیازمند بستر سخت افزاری بسیار قوی میباشد که دیوایس های اپل قادر به انجام این کار نمیباشند. ولی باز هم بهینه سازی بسیار مناسب اپل خت افزار نسبتا ضعیف آن را پوشش میدهد به طوری که در استفاده های روزمره و بازی های سنگین مشکلی ایجاد نمیکند!

3-خدمات ضعیف در ایران

احتمالا شما متوجه شده اید که نمیتوانید تحت هیچ شرایطی در ایران اپل آی دی بسازید در صورتی که اگر یک دیوایس تحت Android خریداری کنید به راحتی میتوانید در ایران اکانت گوگل ایجاد کنید.البته باز هم برای این مورد سایت هایی هستند که با دریافت هزینه ای برای شما یک اپل آی دی وریفای شده میسازند. و همچنین کیبورد اپل از زبان فارسی پشتیبانی نمیکند و شما باید زبان عربی را برای نوشتن انتخاب کنید و یا یک کاستوم کیبورد بر روی دیوایس خود نصب کنید.و همچنین هر چند وقت یک بار هم اپل یک محدودیت جالب برای کاربران خود قرار میدهد با نام Error:1009 مخصوص اپ استور که کاربران ایرانی تحت هیچ شرایطی(مگر بشکن فندق رو) نمیتونن از اپ استور دانلود کنند!

4-رزولوشن کمترو تراکم پیکسلی کمتر نسبت به سایر پرچمداران شرکت های دیگر

تقریبا همه ی دیوایس های اندرویدی صفحه خود را به QHD تغییر داده اند ولی دیوایس های اپل همچنان بر روی Full HD باقی مانده اند که این خودش یک ضعف برای این شرکت محسوب میشود.(بجز آیپد ها)

5-نداشتن قابلیت های انحصاری وسیع

در دیوایس های سامسونگ قابلیت هایی مثل Smart Stay یا Smart Pause و یا Smart Scroll وجود دارند که بسیار کاربردی میباشند که به کاربر در محیط های مختلف کمک میکنند. همچنین قابلیت تبدیل نوشته به کلمه به صورت کامل با پشتیبانی از زبان شیرین فارسی.و یا قابلیت Direct Call که با نزدیک کردن تلفن همراه به گوش میتوان تماس برقرار کرد بدون زدن دکمه ی اضافه.(بازهم توئک های سیدیا برای جیلبرک میتونن این قسمت رو پوشش بدن تا حدودی)

6-نداشتن کاستوم رام

برای این مورد باید بدانید رام اصلا چه چیزی است(ماشالا بچا انجمن واردن!)

رام درواقع سیستم عامل اصلی تلفن همراه است، مثل ویندوز در کامپیوتر های شخصی.

این کاستوم رام ها معمولا یا سبک تر از رام های رسمی هستند و یا رام های گوشی های دیگر را برای یک گوشی عرضه میکنند که کاربران نیاز نداشته باشند گوشی عوض کنند و با همان گوشی خودشان بتوانند به راحتی گوشی های دیگر را نیز تست کنند که خیلی امکان بلقوه ای است.

و نکته قابل توجه دیگه هم علاوه برا این مطلب این است که اپل اگر نسخه 9.3.3 سیستم عامل خود را عرضه کند بعد از دو هفته دیگر نسخه 9.3.2 را امضا یا تایید نمیکند پس شما نمیتوانید به نسخه های قدیمی آی او اس برگردید!

شاید بگید چه دلیل منطقیی میتونه وجود داشته باشه؟

خوب دلیلش اینه که ممکنه شما بخاید جیل برک کنید و فعلا با نسخه آی او اس حاضر شما جیلبرک سازگاری وجود نداشته باشد!

7-قیمت زیاد بدون دلیل منطقی

قیمت یکی از مهم ترین فاکتور های خرید گوشی برای عموم مردم قیمت آن است. وقتی قیمت یک دیوایس بدون هیچ دلیلی بالا باشد خوب مردم از خرید آن زده میشوند. وقتی دیوایس های سامسونگ با سخت افزار بسیار قوی تر با قیمتی ارزان تر موجود میباشند بخاطر بهینه سازی بهتر فکر نمیکنم دلیل خوبی باشد که n تومن بیشتر پول برای خرید آن بپردازیم

8-نداشتن کرنل های کاستوم

برای دانستن این مورد نیز باید بدانید کرنل در کل چه چیزی است(ماشالا بچه ها اینجا همه واردن برا کسایی میگم که نمیدونستن)

کرنل رابط میان سخت افزار و نرم افزار است که بهینه تر بودن آن باعث روان تر شدن گوشی میشود و همچنین کرنل ها قابلیت های جدید و گاورنر های جدید به گوشی اضافه میکنند و شما میتوانید پردازنده ی مرکزی و یا پردازنده ی گرافیکی خود را اور کلاک کنید.(البته همیشه کرنل و سیستم عامل اپل به اندازه کافی بهینه بوده که کاستوم لازم نداشته باشه ولی همیشه من خودم دوست دارم آزادی عمل داشته باشم همه چیز رو تست کنم)

به عنوان مثال کرنل ها قابلیت Touch Wake که در LG وجود داشت را میتوانند به گوشی های مختلف اضافه کنند. البته این کار در اپل هم ممکن است ولی نیازمند جیل برک بودن دیوایس دارد و یا سرعت شارژ شدن گوشی خود را افزایش دهید در مواقعی که عجله دارید و نمیخواهید باتری گوشی شما آسیب ببیند.(توئیک های جیل برک در دیوایس هایی با رم یک گیگابایت بسیار دردسر ساز میشوند ولی باز قابل درک تر بر روی دیوایس هایی با رم دو گیگابایت است و البته نصب تعداد زیادی توئیک باعث ازبین رفتن پایداری میشوند)

9-نداشتن سنسور های ضربان قلب و UV

در محصولات اپل سنسور هایی مانند ضربان قلب و UV وجود ندارد، این سنسور ها سنسور هایی بسیار کاربردی میباشند که در زندگی روز مره از آن ها استفاده های زیادی میشود. به عنوان مثال شما به ساحل میروید میخواهید بدانید باید کرم ضد آفتاب بزنید یا خیر، خوب با استفاده از سنسور UV میتوانید میزان اشعه ی ماورای بنفش موجود در محیط را اندازه گیری کنید و گوشی به شما اعلام میکند که شما باید کرم بزنید یا نیازی نمیباشد، و یا در طی ورزش میخواهید بدانید که ضربان قلب شما عادی است یا خیربا استفاده از سنسور ضربان قلب میتوانید تشخیص بدهید.(این دو مورد بر اساس دیوایس های سامسونگ نوشته شده و مورد ضربان قلب در اپل واچ اضافه شده است)

10-نداشتن سنسور اینفرارد

در اکثرا محصولات شرکت های اندرویدی سنسور اینفراررد(مادون قرمز) به عنوان کنترل برای دستگاه های مختلف استفاده میشود که بسیار کاربردی میباشد که شما با گوشی خود بتوانید هم با تلویزیون خود کار کنید و هم با دستگاه تهویه هوا و بجای دنبال کنترل گشتن، یه سری به تلگرامو کلش رویال بزنید!

دوستان این مقاله بر اساس Ipad Air2 جیلبرک شده و S5 نوشته شده پس نیاید نگید تو اصلا کار کردی با اپل که داری نظر میدی؟!

این مقاله حدود یک سال پیش برای یک انجمن دیگه نوشته بودم مبنی بر ۱۵ دلیل نخریدن که بعد از یک سال خوشحالم که اپل ۵ دلیلش را حذف کرد!(اگر اشتباهی تناقضی چیزی جایی دیدین بگید اصلاح کنم)

چه عالی واقعا....

لینک به دیدگاه

• ارسال 99
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من الان گوشیم اپل باید بندازمش دور یعنی ؟  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :(  :(  :(  :(  :(

لینک به دیدگاه

تمام دلایل رو بجز دلیل نداشتن سخت افزار قوی قبول دارم ! 

منم همینطور

لینک به دیدگاه

در این مقاله قصد داریم به شما 10 عدد از دلایلی که نباید یک دیوایس IOS را خریداری کرد معرفی کنیم.

1- دسترسی نداشتن به امکان بلوتوث بین دو دیوایس اندروید و IOS (در صورت جیل برک نبودن)

احتمالا همه ی شما ها از این عیب اپل خبردارید که تحت هیچ شرایطی بلوتوث دستگاه های دیگر، بلوتوث دستگاه های اپل را شناسایی نمیکنند.البته بعضی سایت ها هستند که بلوتوث دیوایس های اپل را آنلاک میکنند ولی شما نیاز به پرداخت هزینه ی اضافه تری دارید.(زاپیا و شیر ایت کار رو راحت کردند)

2-سخت افزار بسیار ضعیف

کاربران معمولا از گوشی خود خیلی کارمیکشند،البته سیستم عامل IOS به خوبی از پس پردازش های موازی بر می آید ولی در بعضی موارد کاربران نیاز به ران کردن ویندوز بر روی گوشی خود دارند که انجام این کار نیازمند بستر سخت افزاری بسیار قوی میباشد که دیوایس های اپل قادر به انجام این کار نمیباشند. ولی باز هم بهینه سازی بسیار مناسب اپل خت افزار نسبتا ضعیف آن را پوشش میدهد به طوری که در استفاده های روزمره و بازی های سنگین مشکلی ایجاد نمیکند!

3-خدمات ضعیف در ایران

احتمالا شما متوجه شده اید که نمیتوانید تحت هیچ شرایطی در ایران اپل آی دی بسازید در صورتی که اگر یک دیوایس تحت Android خریداری کنید به راحتی میتوانید در ایران اکانت گوگل ایجاد کنید.البته باز هم برای این مورد سایت هایی هستند که با دریافت هزینه ای برای شما یک اپل آی دی وریفای شده میسازند. و همچنین کیبورد اپل از زبان فارسی پشتیبانی نمیکند و شما باید زبان عربی را برای نوشتن انتخاب کنید و یا یک کاستوم کیبورد بر روی دیوایس خود نصب کنید.و همچنین هر چند وقت یک بار هم اپل یک محدودیت جالب برای کاربران خود قرار میدهد با نام Error:1009 مخصوص اپ استور که کاربران ایرانی تحت هیچ شرایطی(مگر بشکن فندق رو) نمیتونن از اپ استور دانلود کنند!

4-رزولوشن کمترو تراکم پیکسلی کمتر نسبت به سایر پرچمداران شرکت های دیگر

تقریبا همه ی دیوایس های اندرویدی صفحه خود را به QHD تغییر داده اند ولی دیوایس های اپل همچنان بر روی Full HD باقی مانده اند که این خودش یک ضعف برای این شرکت محسوب میشود.(بجز آیپد ها)

5-نداشتن قابلیت های انحصاری وسیع

در دیوایس های سامسونگ قابلیت هایی مثل Smart Stay یا Smart Pause و یا Smart Scroll وجود دارند که بسیار کاربردی میباشند که به کاربر در محیط های مختلف کمک میکنند. همچنین قابلیت تبدیل نوشته به کلمه به صورت کامل با پشتیبانی از زبان شیرین فارسی.و یا قابلیت Direct Call که با نزدیک کردن تلفن همراه به گوش میتوان تماس برقرار کرد بدون زدن دکمه ی اضافه.(بازهم توئک های سیدیا برای جیلبرک میتونن این قسمت رو پوشش بدن تا حدودی)

6-نداشتن کاستوم رام

برای این مورد باید بدانید رام اصلا چه چیزی است(ماشالا بچا انجمن واردن!)

رام درواقع سیستم عامل اصلی تلفن همراه است، مثل ویندوز در کامپیوتر های شخصی.

این کاستوم رام ها معمولا یا سبک تر از رام های رسمی هستند و یا رام های گوشی های دیگر را برای یک گوشی عرضه میکنند که کاربران نیاز نداشته باشند گوشی عوض کنند و با همان گوشی خودشان بتوانند به راحتی گوشی های دیگر را نیز تست کنند که خیلی امکان بلقوه ای است.

و نکته قابل توجه دیگه هم علاوه برا این مطلب این است که اپل اگر نسخه 9.3.3 سیستم عامل خود را عرضه کند بعد از دو هفته دیگر نسخه 9.3.2 را امضا یا تایید نمیکند پس شما نمیتوانید به نسخه های قدیمی آی او اس برگردید!

شاید بگید چه دلیل منطقیی میتونه وجود داشته باشه؟

خوب دلیلش اینه که ممکنه شما بخاید جیل برک کنید و فعلا با نسخه آی او اس حاضر شما جیلبرک سازگاری وجود نداشته باشد!

7-قیمت زیاد بدون دلیل منطقی

قیمت یکی از مهم ترین فاکتور های خرید گوشی برای عموم مردم قیمت آن است. وقتی قیمت یک دیوایس بدون هیچ دلیلی بالا باشد خوب مردم از خرید آن زده میشوند. وقتی دیوایس های سامسونگ با سخت افزار بسیار قوی تر با قیمتی ارزان تر موجود میباشند بخاطر بهینه سازی بهتر فکر نمیکنم دلیل خوبی باشد که n تومن بیشتر پول برای خرید آن بپردازیم

8-نداشتن کرنل های کاستوم

برای دانستن این مورد نیز باید بدانید کرنل در کل چه چیزی است(ماشالا بچه ها اینجا همه واردن برا کسایی میگم که نمیدونستن)

کرنل رابط میان سخت افزار و نرم افزار است که بهینه تر بودن آن باعث روان تر شدن گوشی میشود و همچنین کرنل ها قابلیت های جدید و گاورنر های جدید به گوشی اضافه میکنند و شما میتوانید پردازنده ی مرکزی و یا پردازنده ی گرافیکی خود را اور کلاک کنید.(البته همیشه کرنل و سیستم عامل اپل به اندازه کافی بهینه بوده که کاستوم لازم نداشته باشه ولی همیشه من خودم دوست دارم آزادی عمل داشته باشم همه چیز رو تست کنم)

به عنوان مثال کرنل ها قابلیت Touch Wake که در LG وجود داشت را میتوانند به گوشی های مختلف اضافه کنند. البته این کار در اپل هم ممکن است ولی نیازمند جیل برک بودن دیوایس دارد و یا سرعت شارژ شدن گوشی خود را افزایش دهید در مواقعی که عجله دارید و نمیخواهید باتری گوشی شما آسیب ببیند.(توئیک های جیل برک در دیوایس هایی با رم یک گیگابایت بسیار دردسر ساز میشوند ولی باز قابل درک تر بر روی دیوایس هایی با رم دو گیگابایت است و البته نصب تعداد زیادی توئیک باعث ازبین رفتن پایداری میشوند)

9-نداشتن سنسور های ضربان قلب و UV

در محصولات اپل سنسور هایی مانند ضربان قلب و UV وجود ندارد، این سنسور ها سنسور هایی بسیار کاربردی میباشند که در زندگی روز مره از آن ها استفاده های زیادی میشود. به عنوان مثال شما به ساحل میروید میخواهید بدانید باید کرم ضد آفتاب بزنید یا خیر، خوب با استفاده از سنسور UV میتوانید میزان اشعه ی ماورای بنفش موجود در محیط را اندازه گیری کنید و گوشی به شما اعلام میکند که شما باید کرم بزنید یا نیازی نمیباشد، و یا در طی ورزش میخواهید بدانید که ضربان قلب شما عادی است یا خیربا استفاده از سنسور ضربان قلب میتوانید تشخیص بدهید.(این دو مورد بر اساس دیوایس های سامسونگ نوشته شده و مورد ضربان قلب در اپل واچ اضافه شده است)

10-نداشتن سنسور اینفرارد

در اکثرا محصولات شرکت های اندرویدی سنسور اینفراررد(مادون قرمز) به عنوان کنترل برای دستگاه های مختلف استفاده میشود که بسیار کاربردی میباشد که شما با گوشی خود بتوانید هم با تلویزیون خود کار کنید و هم با دستگاه تهویه هوا و بجای دنبال کنترل گشتن، یه سری به تلگرامو کلش رویال بزنید!

دوستان این مقاله بر اساس Ipad Air2 جیلبرک شده و S5 نوشته شده پس نیاید نگید تو اصلا کار کردی با اپل که داری نظر میدی؟!

این مقاله حدود یک سال پیش برای یک انجمن دیگه نوشته بودم مبنی بر ۱۵ دلیل نخریدن که بعد از یک سال خوشحالم که اپل ۵ دلیلش را حذف کرد!(اگر اشتباهی تناقضی چیزی جایی دیدین بگید اصلاح کنم)

مرسی از اطلاع رسانی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز متاسفانه بالا بودن قیمت و استفاده نکردن مردم ایران از Mac Os  باعث این مشکلات میشه

اندروید شش تا ورژن داده بیرون هنوز نمیتونه کل سیستم عاملش رو با یه قندشکن تونل کنه دیگه بقیش بماند

در ضمن عدم ثبات اقتصادی - فرهنگی در ایران باعث میشه که اپل تو ایران نمایندگی نزنه یه دوروز میگذره میگن ماله امریکا واسراییله میرن اتیشش میزنن (یه چیز عادی در جهان سوم )

مردم ما هم که بدون توجه به قیمت و استفاده کافی از گوشی و فقط به خاطر برند بودن لطف میکنن میرن مک بوک میخرن بعد با دوهزار تا دردسر همه چیشو از کار میندازن که روش ویندوز نصب کنن با توجه به تمامی عوامل شما باید عنوان تاپیک رو تغییر بدید :

ده دلیل که مردم ایران نباید گوشی ایفون بخرند

ویرایش شده توسط Smiley60
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز

اینجور مطالب واقعا جالب نیستن !

اکثرا هم یه سری حرف هایی هست ک فقط جنبه ی گند زدن به افکار خواننده رو داره

یه طرفه بودن این جور مطالب یه جور نامردی در حق چیزی هست ک دارید اونو نقد میکنید ! و یه جور تخریب محسوب میشه

خوب شما میاید تمام نقاط ضعف یک گوشی رو پشت سر هم میارید تو چشم  !

یک نقد زمانی نقد محسوب میشه ک هم نقاط ضعف هم نقاط قوت یک محصول رو شما در نظر بگیرید

اولا بگم بنده از روی احساسات صحبت نمیکنم و خودم همزمان هم گوشی اندرویدی دارم هم ایفون و به هر دوتاش هم نیاز دارم چون یه سری از کارا هست ک با هر کدوم از سیستم عاملا نمیشه انجام داد و با اون یکی میشه و هر دو در کنار هم لازم هست!

در بعضی موارد کاربران نیاز به ران کردن ویندوز بر روی گوشی خود دارند

دوست عزیز با اون ویندوزی ک روی گوشی ران میشه فقط میشه منوی استارت رو باز کرد :)) شما چ دل خوشی داری

سخت افزار بسیار ضعیف

ضعف بزرگی ک سیستم عامل اندروید داره هماهنگ نبودن سیستم عامل و سخت افزار و الکی سنگین بودن سیستم عامل هست ک باعث میشه تمام افرادی ک این پست رو میخونند به دفعات زیاد روی گوشی اندروید هنگ کردن یه برنامه یا قسمتی از سیستم عامل رو تجربه کرده باشن و یه چیز روزمره شده باشه

در حالی ک در سیستم عامل IOS به حدی سیستم عامل و سخت افزار مچ هستند ک گیر زدن لحظه ای یه برنامه واقعا کمیاب هست (در صورتی ک شخص گوشی رو به فنا نداده باشه و حداقل 2 گیگ فضای خالی داشته باشه)

کیبورد اپل از زبان فارسی پشتیبانی نمیکند

شما اگه دقیق یه نگاه بندازید توی کیبورد عربی خود گوشی تمام حروف فارسی موجود هست (گچ پژ)

نداشتن کاستوم رام

این یکی از مواردی هست ک خدارو شکر میکنم اپل دسترسی رو توی این موارد محدود کرده

چون تنها چیزی ک در نهایت ب فرد میرسه داغون شدن گوشی خودشه :|

روی گوشی اندرویدی ک بنده داشتم بالای 30 مدل کاستوم رام نصب کردم و از این نکته بگذریم ک تمام کاستوم رام های موجود باگ های زیاد و وحشتناکی ک دست کم یه مورد ازشون رو دارند (کار نکردن سیم کارت کار نکردن دیتا کار نکردن وایفای و جی پی اس کار نکردن سنسور گوشی کار نکردن هات اسپات مشکلات مدیا پلیر مشکلات عکس و فیلم برداری و حتی مشکلات افتضاحی ک ممکنه بعد از نصب به بار بیارند به طور مثال از کار افتادن یهویی یه سری از امکانات گوشی ک بدون ریستور کردن دیگه درست نمیشه)

قیمت زیاد بدون دلیل منطقی

دوست عزیز قیمت این گوشیا با توجه به امکانات و کیفیت ساختی ک دارند ارائه میدن همچین بی دلیل نیست !!

تا یه مدت زیادی فکر میکردم اپل داره پول برندش رو میگیره ولی بعد از اینکه یه مدت با یکی از مدل های این گوشی کار کردم واقعا حرفم رو پس گرفتم !

چرا ؟ چون کیفیت ساخت این گوشیا و چیزایی ک توش استفاده کردن این قیمت رو توجیه میکنه !

حداقل قیمتش از خیلی از مدل های گوشی های سامسونگ ک بهتره نسبت به چیزی ک داره تحویل میده

من خودم دوست دارم آزادی عمل داشته باشم همه چیز رو تست کنم

با نهایت احترام شما دوست داری گوشی رو به فنا بدی یه هواوی بخر !!! :D

از کل نقاط ضعف بگذریم تجربه ی شخصی بنده (کسی ک تا مدت زیادی به دلیل صحبت های این اقایون هیچ علاقه ای ب برند اپل نداشت) از ایفون های این برند به شرح زیره :

اولا همین الان من 2 تا گوشی دارم و از گوشی اندرویدی ای ک داشتم میشه گفت راضی بودم

ولی مشکل بزرگی ک داشتم این بود ک از ظرفیت بسیار پایین سیستم عامل اندروید دیوونه شده بودم

بنده خودم بازی ساز اندروید هستم تو بازار یه سرچ کنید پدال یکی از بازی های ما رو میتونید ببینید

طی ساخت این بازی از خیلی چیزا مجبور شدیم بزنیم چرا ؟ چون به طرز وحشتناکی سیستم عامل اندروید کم ظرفیت هست

به طور ساده بخوام بگم هیچ گونه قابلیت پردازش سایه رفلکت و حتی تعداد خیلی کمی تکسچر رو نداره !

شما نگاه نکنید ک بازی اسفالت رو برای گوشی زدن و ملاک مقایستون با کامپیوترو بزارید روی این بازی !

تمامی پردازش هایی ک توی بازی اسفالت داره انجام میشه فیک هست ! ینی هیچ گونه پردازشی مثل پیسی نداره !

نه بدنه ی ماشیناش انعکاس داره ! نه چیزی به اسم سایه وجود داره نه حتی چیزی به اسم روشن شدن چراغ ! (تمام این ها یه مدل کلک هست تا چیزی رو در نهایت به شما نشون بدن ک لازمه ببینید)

تمام اینا فیک هست و با یه تکسچر دارن شمارو گول میزنن و همون کار رو انجام میدن !

برای مثال شما سایه ی یک ماشین رو در نظر بگیرید توی یه بازی کامپیوتر اون سایه واقعا داره پردازش میشه !

توی اندروید هم میتونه پردازش بشه با یه کیفیت افتضاح پایین ولی با همون کیفیت هم اگه قرار باشه واقعا پردازش بشه فقط با همین یک مورد فریم بازی به 3 فریم کاهش پیدا میکنه !

چیزی ک شما به عنوان سایه میبینید فقط یه عکس ترنس پرنت هستش

وارد بحث تخصصی نمیشم فقط در همین حد بگم سیستم عامل اندروید هیچ گونه ظرفیتی برای چیز هایی ک به مقدار زیاد قراره پردازش بشن رو نداره !

دلیلی ک باعث شد از اندروید سمت ای او اس برم این بود ک بنده 2 تا کانال دارم ک 24 ساعت افراد خیلی خیلی زیادی پیوی بنده میان (فقط تا الان 10 هزارتا پی ام نخونده از افرادی ک اومدن پیویم دارم !)

اینجا بود ک تمام گوشی های اندرویدی ای ک من تلگرامم رو روی اون ها ساین این کردم بلافاصله بعد از لاگین شدن افت شدید سرعت پیدا کردند (هنگ کردن گیر زدن گیر کردن کیبورد و باز نشدنش تو این برنامه ها)

بعد از تست خیلی از گوشی های رده بالای اندرویدی بازار و گرفتن نتیجه ی مشابه دیگه بیخیال گوشی گرفتن شده بودم ک به صورت اتفاقی یه ایفون بهم رسید و گفتم ضرری ک نداره بزار با این ام تست کنم

نتیجه واقعا عجیب بود گوشی900 تومنی ای ک تکنولوژیش برمیگشت به چن سال پیش (Iphone 5) داشت تلگرام فوق سنگین بنده رو با سرعت باور نکردنی لود میکرد !

عجیب اینجا بود تلگرام به اون سنگینی از یه تلگرام کاملا خالی روی اندروید بهتر داشت کار میکرد بدون حتی یک دهم ثانیه گیر زدن !

و واقعا تحت تاثیر این ویژگیش قرار گرفتم

از این مورد بگذریم ساپورت گوشی های این شرکت فوق العاده بالاست (گوشی های اندرویدی بعد از نهایتا 2 سال گذشتن از تاریخ ساختشون دیگه اپدیت رسمی ای براشون نمیاد) در حالی گوشی ایفون 4 ک مال خیلی سال پیشه و کاملا فسیل محسوب میشه تا اخرین ورژن IOS براش اومده !

همیشه نسخه ی قوی از یه برنامه واسه IOS میاد و نسخه ی کاملا تضعیف شده اش برای Android هست (این حرف رو از خودم نمیزنم شما نتایج کار دوتا برنامه رو روی این سیستم عامل ها تست کنید تفاوت کاملا مشخصه)

و در کل این گوشی ها واسه افرادی ک میخوان به عنوان یه گوشی از دستگاهشون استفاده کنند واقعا کار آمده

گوشی های اندروید به دلیل اینکه از هر سوراخ سنبه ای بدون اجازه ی سازنده ی اندروید میشه هر برنامه ای نصب کرد انواع مختلف بد افزار و ویروس ها روی این گوشی ها نصب میشن ک کاملا نتیجه اش افتضاحه (مخصوصا اگه گوشی روت باشه و اشتباهی به یه ویروس دسترسی به روت رو بدید)

این امریه ک همه ی افرادی ک گوشی اندروید داشتند حداقل یه بار تجربه اش کردند ! همچنین سنگین و کند شدن بعد از یه مدت از خصوصیات این گوشیاست !

در صورتی ک توی گوشی های اپل شما به هیچ صورتی نمیتونید از هیچ منبعی جز اپستور برنامه دانلود کنید ک باعث میشه تمام برنامه ها اسکن شده و بدون هرگونه ویروس باشن و صاحب های این گوشی ها هیچ وقت ویروسی شدن رو تجربه نکنند !

و موارد خیلی زیادی ک اگه بخوام در موردشون صحبت کنم این پستم تا ابد ادامه پیدا میکنه :D

بهتر بگم اگه ایفون بده چرا اکثر خارجی ها ایفون دارن ؟ =))

بگذریم

امیدوارم کسی از صحبت هام ناراحت نشده باشه ! حقایقی بود ک باید گفته میشد ! @};-

لینک به دیدگاه

دوست عزیز متاسفانه بالا بودن قیمت و استفاده نکردن مردم ایران از Mac Os  باعث این مشکلات میشه

اندروید شش تا ورژن داده بیرون هنوز نمیتونه کل سیستم عاملش رو با یه قندشکن تونل کنه دیگه بقیش بماند

در ضمن عدم ثبات اقتصادی - فرهنگی در ایران باعث میشه که اپل تو ایران نمایندگی نزنه یه دوروز میگذره میگن ماله امریکا واسراییله میرن اتیشش میزنن (یه چیز عادی در جهان سوم )

مردم ما هم که بدون توجه به قیمت و استفاده کافی از گوشی و فقط به خاطر برند بودن لطف میکنن میرن مک بوک میخرن بعد با دوهزار تا دردسر همه چیشو از کار میندازن که روش ویندوز نصب کنن با توجه به تمامی عوامل شما باید عنوان تاپیک رو تغییر بدید :

ده دلیل که مردم ایران نباید گوشی ایفون بخرند

ممنون از پیشنهاد شما عنوان تایپیک تغییر کرد  :D

از این مورد بگذریم ساپورت گوشی های این شرکت فوق العاده بالاست (گوشی های اندرویدی بعد از نهایتا 2 سال گذشتن از تاریخ ساختشون دیگه اپدیت رسمی ای براشون نمیاد) در حالی گوشی ایفون 4 ک مال خیلی سال پیشه و کاملا فسیل محسوب میشه تا اخرین ورژن IOS براش اومده !

همیشه نسخه ی قوی از یه برنامه واسه IOS میاد و نسخه ی کاملا تضعیف شده اش برای Android هست (این حرف رو از خودم نمیزنم شما نتایج کار دوتا برنامه رو روی این سیستم عامل ها تست کنید تفاوت کاملا مشخصه)

و در کل این گوشی ها واسه افرادی ک میخوان به عنوان یه گوشی از دستگاهشون استفاده کنند واقعا کار آمده

گوشی های اندروید به دلیل اینکه از هر سوراخ سنبه ای بدون اجازه ی سازنده ی اندروید میشه هر برنامه ای نصب کرد انواع مختلف بد افزار و ویروس ها روی این گوشی ها نصب میشن ک کاملا نتیجه اش افتضاحه (مخصوصا اگه گوشی روت باشه و اشتباهی به یه ویروس دسترسی به روت رو بدید)

این امریه ک همه ی افرادی ک گوشی اندروید داشتند حداقل یه بار تجربه اش کردند ! همچنین سنگین و کند شدن بعد از یه مدت از خصوصیات این گوشیاست !

در صورتی ک توی گوشی های اپل شما به هیچ صورتی نمیتونید از هیچ منبعی جز اپستور برنامه دانلود کنید ک باعث میشه تمام برنامه ها اسکن شده و بدون هرگونه ویروس باشن و صاحب های این گوشی ها هیچ وقت ویروسی شدن رو تجربه نکنند !

و موارد خیلی زیادی ک اگه بخوام در موردشون صحبت کنم این پستم تا ابد ادامه پیدا میکنه :D

بهتر بگم اگه ایفون بده چرا اکثر خارجی ها ایفون دارن ؟ =))

بگذریم

امیدوارم کسی از صحبت هام ناراحت نشده باشه ! حقایقی بود ک باید گفته میشد ! @};-

مواردی که دلیت کردم با شما موافقم

برای این مورد که گفتید آخرین نسخه از IOS هم براش اومده سوال پیش اومد برام"آخه به چه قیمتی؟!"

بیچاره داره جون میده نه نایت شیفت داره نه مولتی تسکینگش درست کار میکنه حتی Siri هم نداره!

خوب شما هم IOS رو جیل برک کنید یه Bad Tweack نصب کنید کلا گوشی به فنا میره!!باید ریستور شه! مثل Airblue Sharing رو IOS 9.3.3

اکثر خارجیا خداوکیلی آیفون دارن؟!

ممنون از بابت نظرات سازنده و منطقیتون نه مثل بعضی از دوستان از روی پنکه بازی! =))  =))

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز قیمت این گوشیا با توجه به امکانات و کیفیت ساختی ک دارند ارائه میدن همچین بی دلیل نیست !!

تا یه مدت زیادی فکر میکردم اپل داره پول برندش رو میگیره ولی بعد از اینکه یه مدت با یکی از مدل های این گوشی کار کردم واقعا حرفم رو پس گرفتم !

چرا ؟ چون کیفیت ساخت این گوشیا و چیزایی ک توش استفاده کردن این قیمت رو توجیه میکنه !

حداقل قیمتش از خیلی از مدل های گوشی های سامسونگ ک بهتره نسبت به چیزی ک داره تحویل میده

درود

شما با این نوشته ات استوجابز مرحوم رو هم به جالش کشیدی ! :D

دوست من همه میدونن که قیمت تمام شده محصولات اپل تقریبا یک سوم قیمت فروشش هست و این شرکت بیشترین سود رو روی دستگاههای تولیدیش از مشتریان میگیره.

در گذشته مزیت رقابتی اپل نوآوری بود و در اصل مصرف کننده اسما پول نوآوری (حالا اینجا ملت دنبال برند اپل هستند و پول برند میدن) محصولات رو میداد ولی در iphone 6s شما ببینید چقدر تفاوت نسبت به آیفون قبلی داشتید ؟

همینطور در خبر ها آمده که Ipone 7 کمترین تغییر رو نسبت به 6S داره در میان نسل های معرفی شده و تغییرات جزئی در سخت افزار و در ظاهر داره. حالا که دیگه نوآوری در محصولات اپل کمتر به چشم میخوره دیگه این شرکت چطور میتونه طرفداراش رو مجاب کنه با همون قیمت قبل محصول جدید رو خرید کنند ؟

جالب تر حرص اپل برای کسب سود بیشتر به جیب مشتریان ختم نشده و در خبر ها داریم اپل شرکا و قطعه سازها رو هم تحت فشار قرار داده که قیمت تولیدی اجزا رو کمتر کنن!

http://wccftech.com/apple-wants-better-pricing-for-iphone-7/

علت رو هم میشه تشخیص داد چون فروش اپل در دو کوارتر ابتدای سال کاهش چشمگیری داشته و اپل سعی داره با کم کردن هزینه تولید سود از دست رفته فروش کمتر رو جبران کنه.

مطالبی که گفتم از جمله کاهش فروش اپل، هزینه تولید و ... همش مستند هست و میتونید گوگل کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمایشگر آیفون ۶ و ۶ پلاس مشکلات خاصی دارد که اپل از آن آگاه است اما آن‌ها را رفع نمی‌کند!

بر اساس گفته‌های iFixit، نمایشگر آیفون ۶ و ۶ پلاس دارای مشکلاتی هستند که اپل از آنها آگاه است، اما آنها را مشکل نمی‌داند. این مشکلات عبارتند از: عدم پاسخگویی نمایشگر و نوار خاکستری چشمک زن در بالای نمایشگر.

کارمندان اپل با این مشکل آشنا هستند، اما برخی از آنها به کاربران گفته‌اند که اپل این مشکل را، مشکل نمی‌داند. اگر گارانتی شما تمام شده، تنها راه خرید یک آیفون جدید است. مایکل هیو،‌ متخصص تعمیر موبایل می‌گوید:

این موضوع بسیار شایع است و اپل باید این گوشی‌ها را فراخوانی می‌کرد یا آنها را رایگان تعمیر می‌کرد. اگر شما یک آیفون ۶ یا ۶ پلاس دارید و هنوز با این مشکل مواجه نشده‌اید، به احتمال زیاد در آینده با آن مواجه خواهید شد.

VnUUuYEOUC3DBLpP.medium.jpg

پیچاندن گوشی و یا فشار نمایشگر، مشکل را به طور موقتی حل می‌کند، اما مشکل به شکل شدیدتری بر می‌گردد و مثلا اندازه نوار خاکستری بزرگتر می‌شود. این وضعیت بدتر و بدتر شده، تا زمانی که نمایشگر به طور کامل از کار می‌افتد. تعویض نمایشگر نیز راه‌حلی موقتی خواهد بود و نوار خاکستری دوباره بر می‌گردد.

لینک به دیدگاه

ببخشید بنده 2 سال هستش 6 plus دارم ولی به مشکلی که شما در بالا به اون اشاره کردید مبتلا نشدم ....

به نظرم ایفون گوشی خوبی هستش و اگر قرار باشه یک روزی کوچ کنم از ios به android انتخاب ام سری نت سامسونگ میباشد ....

با تشکر .

لینک به دیدگاه

با اینکه شخصا از دیوایس های اپل خوشم نمیاد اما ادم نباید از رو تعصب حرف بزنه. فقط برید تست سرعت گالاکسی نوت ۷ رو ببینید با ایفون ۶ اس. اصلا ایفون گالکسی رو به خاک و خون میکشه در صورتی که نزدیک یک سال از عمرش میگذره ولی گالکسی تازه اومده. مشکل نه از سخت افزار هست نه سامسونگ مشکل اول و آخر فقط اندروید هستش که اصلا بهینه نیست. چهار گیگ رم رو نمیتونه مدیریت کنه همش دوبارخ لود میشه برنامه ها در صورتی که ایفون شصت تا برنامه هم باز باشه اینقد قشنگ مدیریت میکنه با اون دو گیگ که نه لگی میبینیم نه لودی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببخشید بنده 2 سال هستش 6 plus دارم ولی به مشکلی که شما در بالا به اون اشاره کردید مبتلا نشدم ....

به نظرم ایفون گوشی خوبی هستش و اگر قرار باشه یک روزی کوچ کنم از ios به android انتخاب ام سری نت سامسونگ میباشد ....

با تشکر .

درود

بنده فقط خبر رو از منبعی منعکس کردم و چیزی نیست که از خودم گفته باشم. در لینک زیر میتونید منبع اصلی رو رویت کنید.

http://www.phonearena.com/news/Touchscreen-problems-are-affecting-the-Apple-iPhone-6-and-iPhone-6-Plus_id84442

معمولا این قبیل مشکلات عمومیت نداره. بیشتر هدف نمایش جایگاه اپل در حمایت از مشتریان هست. با اینکه 3 برابر هزینه تولید رو از مشتریانش دریافت می کنه ولی وقتی گزارش خرابی موارد مشابه داره اصلا پاسخگو نیست و در جواب تعمیر کاران گفته اگر گارانتی شما تمام شده، تنها راه خرید یک آیفون جدید است!

این سیاست ها معمولا در بلند مدت تاثیر منفی خودش رو میذاره. می بینید که سهم فروش اپل در بازار های مختلف داره کم میشه...

لینک به دیدگاه

درود

بنده فقط خبر رو از منبعی منعکس کردم و چیزی نیست که از خودم گفته باشم. در لینک زیر میتونید منبع اصلی رو رویت کنید.

http://www.phonearena.com/news/Touchscreen-problems-are-affecting-the-Apple-iPhone-6-and-iPhone-6-Plus_id84442

معمولا این قبیل مشکلات عمومیت نداره. بیشتر هدف نمایش جایگاه اپل در حمایت از مشتریان هست. با اینکه 3 برابر هزینه تولید رو از مشتریانش دریافت می کنه ولی وقتی گزارش خرابی موارد مشابه داره اصلا پاسخگو نیست و در جواب تعمیر کاران گفته اگر گارانتی شما تمام شده، تنها راه خرید یک آیفون جدید است!

این سیاست ها معمولا در بلند مدت تاثیر منفی خودش رو میذاره. می بینید که سهم فروش اپل در بازار های مختلف داره کم میشه...

بله سهم بازارش کم شده چون تغییر و تحولی بعد از ارایه ایفون 6 ندیدیم....

ایفون 7 هم گمان میکنم فروش نسبتا بدی نداشته باشه ولی به فروش تاریخی ایفون 6 نمیرسه ....

لینک به دیدگاه

والا یک دلیل بود که منو قانع کرد نخرم اونم قیمت دو میلیونی گوشی بود چون هر چی فکر کردم دیدم این گوشی واسه من حروم

IOSبرا از ما بهترونه

لینک به دیدگاه

با اینکه شخصا از دیوایس های اپل خوشم نمیاد اما ادم نباید از رو تعصب حرف بزنه. فقط برید تست سرعت گالاکسی نوت ۷ رو ببینید با ایفون ۶ اس. اصلا ایفون گالکسی رو به خاک و خون میکشه در صورتی که نزدیک یک سال از عمرش میگذره ولی گالکسی تازه اومده. مشکل نه از سخت افزار هست نه سامسونگ مشکل اول و آخر فقط اندروید هستش که اصلا بهینه نیست. چهار گیگ رم رو نمیتونه مدیریت کنه همش دوبارخ لود میشه برنامه ها در صورتی که ایفون شصت تا برنامه هم باز باشه اینقد قشنگ مدیریت میکنه با اون دو گیگ که نه لگی میبینیم نه لودی

دوسته عزیز بنده 2 ساله که این ایفون رو خریدم و تا خرخره هم پرش کردم و لگی اصلا نمیبینم ، واقعا شاهکاره این گوشی .....

0dkf_photo_2016-08-24_21-40-18_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دوسته عزیز بنده 2 ساله که این ایفون رو خریدم و تا خرخره هم پرش کردم و لگی اصلا نمیبینم ، واقعا شاهکاره این گوشی .....

0dkf_photo_2016-08-24_21-40-18_thumb.jpg

من هم همینو گفتم اگر توجه کنید

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

من با جفت سیستم عامل ها کار کردم. خودم به شخصه اندروید رو ترجیح می دم به این دلایل

1) برای من ایرانی یکسری گیم ها یا اپ ها خریدشون سخته یا به دلایل تحریم دانلودشون سخته به راحتی می تونم حتی ورژن های  پولی برنامه رو رایگان دانلود کنم در صورتی که اپل این قابلیت رو نداره

2) یکسری امکانات اضافه که اندروید می ده به صورت رایگان بهتون می ده مثلا شما بخواهید از DLNA  استفاده کنید یک عالمه اپ رایگان موجوده  ولی اپل می گه اینو می دم بهت ولی قبلش پولش رو جدا باز می گیریم. حالا می خواهد DLNA  باشه stream به روی smart tv باشه یا حتی دسترسی به فایل های رو local network

3) ,به نظرم واسه امکانات اتصال اشاره به Infrared چیز جالبی نیست . بهتره بگیم ساپورت otg که گوشی های اپل ندارند! یا اگرم بحواهد یک هارد اکسترنال بده می گه 200 تومن پول بده بعد!

4) قطعات وحشتناگ کران اپل! کابل شارژ خراب شه 100 تومن باید پول بدی ولی اندروید با 10 تومنم می شه mirco usb  خرید

5) کاستومایز کردن همه جا هم بد نیست. مثلا کیبورد! شکل اندازه دکمه و یا تم

6) یکسری امکانات اندروید راحت تره! مثلا شما بخواهید توی گالری کل عکس های یک مجموعه رو پاک کنی. در اندروید select all delete.

در ios همین select all ساده داستان داره! می تونید امتحان کنید

7) واسه ریختن موزیک شما حتما باید itune داشته باشید اونم trust شده! ولی اندروید. گوشی رو وصل کنید ... کپی کنید...

8)دسته بندی کردن فایل ها در ios  افتضاحه عملا فولدر در Ios واقعا بی معنیه! یا برنامه ها به فولدر های هم دسترسی ندارند. مثال می زنم شما دو تا مسنجر داشته باشید و روی حالت save to gallery باشنذ نمی تونید وقتی گالری عکستون می شید بفهمید این از کجا دانلود شده در صورتی که اندروید این دسترسی رو به شما می ده که دسته بندی کنید

لینک به دیدگاه

من بخاطر قیمت اندروید استفاده می کنم

ولی روونی نسلهای قبلی آیفون رو تازه گوشی مثل اس 7 داره 

اصلا قابل مقایسه نیست

لینک به دیدگاه

متن عجیبی بود. نوشته آی او اس بعد بینش از نصب ویندوز گفته !

کیبرد فارسی و استفاده از اپ استور که حداقل تو مک مشکلی نداره

نصب ویندوز در مک هم هیچ محدودیتی نداره و قرار نیست قائده ای دور زده بشه چون خود اپل درایور مورد نیاز ویندوز رو ارائه می کنه

قبل از اینکه ویندوز 8 بیاد ما ویندوز 7 رو به 9 ثانیه بوت می کردیم. با فقط 8 گیگ رم

پس ناسازگاری مکبوک با ویندوز هم چرتی بیش نیست

بله خدمات مستقیم ندارن اما به قطع یقین در ایران به اندازه ای تعمیر کار حرفه ای و قطعات اصلی وجود داره که از نظر خرابی مشکلی نیست

بله تا حدود قبل از سال های 90 محصولات اپل در صورت خرابی یا خودش باید به امارات فرستاده می شد یا قطعه معیوب رو سفارشی وارد می کردند

اما ایرانی جماعت محدودیت رو در ثریا هم دور خواهد زد !

از نظر سیستم عامل بله محدودیت داره، اما فقط و فقط واسه کاربرهای فوق حرفه ای و خوره

تو تمام دنیا گیک ها حتی 10% هم نیستن و 90% بقیه حداقل از این نظر هیچ محدودیتی در کار با مک و آی او اس احساس نخواهند کرد

پس به شایعات توجه نکنید، هم اپل خوبه و هم گوگل و هم مایکروسافت. با هر کدوم حال می کنید همونو بخرید

ویرایش شده توسط SaeedEminem2
لینک به دیدگاه

اون تراکم پیکسل درسته شاید از بعضی گوشی های اندروید کمتر باشه ولی کیفیت خیلی بهتری نسبت به یه گوشی با همون تراکم میده.

سخت افزار هم کجا ضعیفه؟ دو هسته ای میزنه برو با 4 هسته ای سامسونگ مقایسه کن فقط .

سیستم عامل هم که قوی و بهینه هست مثل این گوشی های اندروید نیست که یه برنامه میریزی یا گوشی قفل میکنه یا اون app  کرش کنه یا...

کلا کیفیتش یه سرو گردن بالا تره ولی خوب قیمتمشونم بالاست قبول دارم. قیمت که مناسب باشه میشه چشم رو روی بعضی از مشکلات بست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

در حد چن دقیقه تونستم با 7 پلاس کار کنم

مثل سایر گوشی ها بود ولی خب برای اولین بار ارتباط برقرار کردن با سیستم عاملش مقداری سخت تر از اندروید و در حد ویندوز فون بود برام

یک نکته که قابل چشم پوشی نیست این هست که میگن سیستم عامل قویی داره و هنگ نمیکنه و ....

در حد همون چند دقیقه فهمیدم که وقتی همه درب های ورودی رو بستی و یا باید با کلید قفل اون در رو باز کنی قطعاً سیستم عامل هیچوقت موردی مثل ویروسی و ... بر نمیداره

لامصب هر کاریش میخوای بکنی میگه این راه بسته هست برو از راه اصلی بیا

دقیقا عین ربات میمونه ،سیستم عاملش روی یک خط خاص حرکت میکنه

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

داداش عذر میخوام تگه تند حرف میزنم:

دلایلت به درد نمیخوره در وهله ی اول 

سخت افزار ضعیف یه حرف کاملا احمقانس منظور از سخت افزار چیه'!؟ مگه جز اینه که بهترین بازیای روز رو با بالاترین کیفیت و حتی از دستگاخ های اندروید بیشتر اجرا میکنه !؟ مگه جز اینه که دستگاه لا اقل 4 سال بازی های روز رو اجرا میکنه بدونه کاهش کیفیت!!؟ 

اپدیت های روز برای دستگات میاد بدونه هیچ گونه نگرانی تا زمانی که واقعا دستگاه نکشه!

داداچ شما بلوتوث ب دردت نمیخوره برو با اینفرارد کار کن کوووووو کسی که الان چیزیو بلوتوث کنه اگرم باشه با شیر ایت یا زاپیا این کار ها رو میکنن اگرم نیازی به بلوتوث هاتسپات باشه ios ی گام جلوتر!

من نوت 2 داشتم اندروید 4.1 بود 4.4.4 با 1 سال تاخیر اومد هیچ تغیری هم توش ایجاد نشد!/(خسته نباشی سامسونگ خدا قوت) 

الان یه 3gs 7 ساله که دارمش داره مثل بنز کار میکنه الان عکسشم میزارم اما نوت 2 بعد 9 ماه دیگه سیمکارت روش کار نمیکرد 700تومن خرج تعمیرش بود! S4 داشتم که بعده 2 سال دکمه بک و منوش از کار افتاد! Xperia z3+ دارم 1 ماه پیش سالگردش بود که باتریشو عوض کردم (دست و جیغ و هووووورا) 

نیو ایپد هم دارم سال 4 عمرش دیگه دادمش بابام که ایر 2 گرفتم که هیچ مشکلی نداشت امما ios9 کند شده بود یه کم

اره قیمت خدایی بالاس اما الان فلگ شیپ ها اکثرن دارن هم قیمت ایفون میشن 

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

اپل هم دنیای خودش رو داره... با این حال با توجه به مشکلاتی که در یران هست اندروید و  و ویندوز رو ترجیح می دم

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
در در 1395/08/13, 12:35:58، T_L_O_T_D گفته است :

4) قطعات وحشتناگ کران اپل! کابل شارژ خراب شه 100 تومن باید پول بدی ولی اندروید با 10 تومنم می شه mirco usb  خرید

7) واسه ریختن موزیک شما حتما باید itune داشته باشید اونم trust شده! ولی اندروید. گوشی رو وصل کنید ... کپی کنید...

8)دسته بندی کردن فایل ها در ios  افتضاحه عملا فولدر در Ios واقعا بی معنیه! یا برنامه ها به فولدر های هم دسترسی ندارند. مثال می زنم شما دو تا مسنجر داشته باشید و روی حالت save to gallery باشنذ نمی تونید وقتی گالری عکستون می شید بفهمید این از کجا دانلود شده در صورتی که اندروید این دسترسی رو به شما می ده که دسته بندی کنید

برای مورد ۴ اخوی اون کابلا اصلا مگه شارژ هم میکنن؟ یه جنس خوب بخری ۴۰-۵۰ باید بدی ولی بازم ارزونتره

برای مورد ۷ هم شما با جیلبرک براحتی میتونید حتی از روی خود دیوایس دانلود کنید و به لایبرری خودتون اضافه کنید

مورد ۸ رو به شدت موافقم، این مورد رو حتی جیلبرک هم پوشش نمیده!

در در 1395/08/13, 15:04:19، SaeedEminem2 گفته است :

متن عجیبی بود. نوشته آی او اس بعد بینش از نصب ویندوز گفته !

کیبرد فارسی و استفاده از اپ استور که حداقل تو مک مشکلی نداره

نصب ویندوز در مک هم هیچ محدودیتی نداره و قرار نیست قائده ای دور زده بشه چون خود اپل درایور مورد نیاز ویندوز رو ارائه می کنه

قبل از اینکه ویندوز 8 بیاد ما ویندوز 7 رو به 9 ثانیه بوت می کردیم. با فقط 8 گیگ رم

پس ناسازگاری مکبوک با ویندوز هم چرتی بیش نیست

از نظر سیستم عامل بله محدودیت داره، اما فقط و فقط واسه کاربرهای فوق حرفه ای و خوره

تو تمام دنیا گیک ها حتی 10% هم نیستن و 90% بقیه حداقل از این نظر هیچ محدودیتی در کار با مک و آی او اس احساس نخواهند کرد

پس به شایعات توجه نکنید، هم اپل خوبه و هم گوگل و هم مایکروسافت. با هر کدوم حال می کنید همونو بخرید

هم کیبورد فارسی هم اپ استور تو آیپد که مشکل داره!

چجوری شما تو ۸ ثانیه بوت میکردید؟؟ رم واقعا انقد تاثیر داره تو سرعت بوت؟؟ احتمالا بخاطر وجود SSD نبود؟(بعیده)

محدودیت حتی توی وصل کردن به یک سری از شبکه های وایفای؟؟

در در 1395/08/13, 16:31:24، Redwolf10 گفته است :

داداش عذر میخوام تگه تند حرف میزنم:

دلایلت به درد نمیخوره در وهله ی اول? 

سخت افزار ضعیف یه حرف کاملا احمقانس منظور از سخت افزار چیه'!؟ مگه جز اینه که بهترین بازیای روز رو با بالاترین کیفیت و حتی از دستگاخ های اندروید بیشتر اجرا میکنه !؟ مگه جز اینه که دستگاه لا اقل 4 سال بازی های روز رو اجرا میکنه بدونه کاهش کیفیت!!؟ 

اپدیت های روز برای دستگات میاد بدونه هیچ گونه نگرانی تا زمانی که واقعا دستگاه نکشه!

داداچ شما بلوتوث ب دردت نمیخوره برو با اینفرارد کار کن کوووووو کسی که الان چیزیو بلوتوث کنه اگرم باشه با شیر ایت یا زاپیا این کار ها رو میکنن اگرم نیازی به بلوتوث هاتسپات باشه ios ی گام جلوتر!

من نوت 2 داشتم اندروید 4.1 بود 4.4.4 با 1 سال تاخیر اومد هیچ تغیری هم توش ایجاد نشد!/(خسته نباشی سامسونگ خدا قوت) 

الان یه 3gs 7 ساله که دارمش داره مثل بنز کار میکنه الان عکسشم میزارم اما نوت 2 بعد 9 ماه دیگه سیمکارت روش کار نمیکرد 700تومن خرج تعمیرش بود! S4 داشتم که بعده 2 سال دکمه بک و منوش از کار افتاد! Xperia z3+ دارم 1 ماه پیش سالگردش بود که باتریشو عوض کردم (دست و جیغ و هووووورا) 

نیو ایپد هم دارم سال 4 عمرش دیگه دادمش بابام که ایر 2 گرفتم که هیچ مشکلی نداشت امما ios9 کند شده بود یه کم

اره قیمت خدایی بالاس اما الان فلگ شیپ ها اکثرن دارن هم قیمت ایفون میشن 

از وهله اولت متشکرم منم شما رو خیلی دوست دارم!

بله دارم مشاهده میکنم بازی واکینگدد میشون روی اایفوفایو و فآایو اس با چه قدرتی اجرا میشدن واقعا قابل تحسین بود در لگ زدن! حتی من زمانی که با gt 210 بتل ۴ بازی کردم انقدر لگ ندیدم! کیفیتم که ماه!

بله روی فور اس هم مشاهده کردیم آخرین نسخه سیستم عامل فوقلاده آی او اس رو! نه نایت شیفت، نه مولتی تسکینگ درست حسابی! سیری هم ک ماشالا!

اینفرارد نه تنها برای انتقال اطلاعات استفاده میشه، به عنوان کنترلر وسایل هم استفاده مزشه که ما داریم بهره میبریم هم اکنون از این قابلیت ک زیادم بلقوه نیست!

خوب شما خیلی بد شانسی بهتون تسلیت میگم! این مشکلات شما حتی روی s3 منم پیش نیومد!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...