رفتن به مطلب

ده دلیل برای -مردم ایران برای- نخریدن یک دیوایس IOS!!

Recommended Posts

برادر من تنها ایراد اپل رو در دو چیز میبینم، یکی باطری ضعیف

دومی نداشتن قابلیت افزودن Memory

لینک به دیدگاه

• ارسال 99
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام،

با کمی جست و جو می توان دست یافت که اساس سیستم عامل(SDK) های Android و IOS بر مبنای Linux است. با این تفاوت که یکی از سیستم عامل ها منبع باز و دیگری منبع بسته است.

امکان نصب سیستم عامل بر روی هر دستگاهی نیازمند ارضا شرایط آن سیستم عامل است. مانند قسمت Minimum System Requirements در بازی ها. برنامه ها و رابط های کاربری طراحی شده برای پردازش با پردازنده های ARM متفاوت از دیگر پردازنده ها است. مانند تفاوت پردازنده های Itanuim و Xeon که هر دو تولیدی شرکت Intel بودند ولی نیازهای برنامه نویسی متفاوتی داشتند. و حتی سخت افزار مورد نیاز برای ویندوز 8.1 طراحی شده برای موبایل و رایانه نیز متفاوت است.

علاوه بر موارد گفته شده، امکان نصب هر سیستم عاملی که با مشخصات دستگاه همخوانی داشته باشد ممکن است، با این وجود احتمال کار نکردن برخی امکانات دستگاه را باید در نظر گرفت مانند Apple Pay. تجربه ی استفاده از Emulator Dos و نصب ویندوز 95 را بر روی Nokia N95 داشتم. لطفا به هنگام نوشتن مطالب، در کنار علایق شخصی تان به هر شرکتی، پیشرفت تکنولوژی را نیز در نظر بگیرید.

سرعت انتقال Bluetooth در مقابل استاندارهای جدید WiFi قادر به رقابت نیست. با نصب برنامه های اشتراک گذاری که برای هر دو سیستم عامل Android و IOS موجود هستند، دیگر نیازی به روش های انتقال کم سرعت نیست.

لینک به دیدگاه

guida-ecco-come-installare-android-sulla

htc-hd2-windows-phone-7-8-rom.jpg

916_a.jpg

من این سه سیستم عاملو رو گوشیم داشتم (همزمان )و میشه گفت سرعت ios از همه پایین تر بود !پر از لگ بود :wacko:

چون فقط برای سخت افزار خودش نوشته شده اما 5s که الان دارم سرعت فوق العاده ای داره

اندروید به لطف متن باز بودنش رو هر دیوایسی میشه اجراش کرد

:D  :D

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

منم این جملات رو تایید میکنم.

-------------

قانون شماره 14 فن بازی:

وسیله ای که من دارم و دیگران ندارن یعنی فهم انتخاب و دیدنشو ندارن و عقلشون نرسیده بین خوب و بد کدومو انتخاب کنن و صد درصد بهشون انداختن، حالا من به عنوان پیامبر باید به همه ثابت کنم که دارن اشتباه میکنن؛ و البته همین وسیله که دیگران دارن و من ندارمو که الان دارم ازش بد میگم ... قبلا همه مدلشو تست کردم و تهشو در آوردم اما چون خوشم نیومده شمشیرو از رو بستم.

نمونه بارز ترش فن های PS3 که X360 های سه چراغه داشتن تو کارنامشون و بعدش سنگ PS رو به سینه زدن.

خطاب به استارتر: شما اگه فن نباشی میری یه مقاله هم میزنی با این مظمون ... «10 دلیل نخریدن اندروید».

دیوایس اندرویدی عمرش فقط و فقط یکساله. حتی اکه سیستم عامل جدید هم براش بیاد نرم افزارا انقدر خیاری دولوپ میشن که 6 گیگ رمو 8 هسته جاشونو سال بعد به 8 گیگ رمو 10 هسته میدن.

تو همین 5 سال گذشته حافظه دیوایس های اندرویدی از 1 گیگ به 6 الی 8 گیگ رسیده، حالا مقایسه کنید iOS یا همین ویندوز های خودمون چقدر طول کشید تا مثلا الان یک نفر واقعا ایمان اورده برای سیستم گیم 8 گیگ رم نیازه. ولی تا 10 سال پیش 2گیگ رم نهایت کافی بود و این جهش مثل اندروید یک شبه رخ نداد. :wacko:

کسی که رد ویجت و گجت و رامو اینجور چیزا روی iOS هست، مثل پیکان سواریه که تازه ماکسیما خریده و میخواد سی دی خام از آینش آویزون کنه صندلیشاشم فلان کنه چراغشم بهمان کنه و... ملت حق دارن این آدمو مسخره کنن یا نه؟ :laughing:

یک بار نشد برم App Store بگه این برنامه روی گجت شما به خاطر موقعیت جغرافیایی نصب نمیشه. بعد میگن اپل تحریمه، میرن نسخه هکی Play Store میریزن فکر کردن زرنگن. بابا هکر، مارو هک نکنی! گربه دستش به گوش نرسید گفت پیف پیف *dry# 

بلوتوث دیگه سیخی چنده؟ اگه فکر میکنید باید یک فایلو بلوتوث کنید ولی از طریق وب به اشتراک نزارید میشه شتر سواری در عوض ماشین سواری. تا نخواید پیشرفت نمیکنید. این همه Share it اینا هست صد برابر بلوتوث سرعت داره.

راستی پورت های اپل هم زود خراب میشه و جای آنتن رو بدنه هست و عکس سطل آشغال ندازید پشت دیوایس هاست و رنگشون هم که نگو حالو بهم میزنه. شاهکارید به خدا! :clapping:

باتوجه به استقبالی که از این پست شد، پیشتر هم گفتم احتمال داره که بنویسم اگر یه وقت پرتی داشتم!

میشه بپرسم رشته ی شما چیه ؟

پلاس 250 میلی کم تره و عزیز دلم ایفون معمولی 4.7 اینچ هست و گلکسی 5.1 طبیعیه که کمتر باشه

بله اطلاع دارم مدتی پیش هکری روی یک موبایل اندرویدی XP نصب کرده بود و قبل از اون 98، ولی این یک حرکت نمادینه میدونی چی میگم، این که بگی "اوه روی آیفون نمیشه همچین کار احمقانه ای  کرد پس آیفون نخرین" واقعا درست نیست، الان مثلا چرا میخوای روی آیفون ویندوز نصب کنی ؟میخوای بگی هکری ؟ خیلی خفنی ؟

من اصلا واژه "نسل" رو بکار نبردم، هوشیاری ؟ بگو منظورت از پشتیبانی نکردن چیه، منتشر نکردن آپدیت ؟ قطع سرویس هایی مثل GPS یا استور ؟

جواب درست و کامل رو دوست عزیز engmrmz دادن

خیر حرکت نمادین نیست بیا اینجا برات رو S2 ویندوز نصب کنم

دوست عزیز دلایلتون کاملا مردوده...

مقایسه iOS با Android ویا Mac OS با Windows از بیخ و بن اشتباهه...

باید دید چه انتظاری از دیوایس دارین، با توجه به نیازتون انتخاب کنید...

این که بگیم فقط فلانی خوبه، میشه اخبار 20:30!

1. A) با وجود AirDrop نیازی به بلوتوث کند نیست...B, شما با بلوتوث چه فایلی میخواین بفرستین؟ موسقی؟ کپی رایت چی پس؟

2. ویندوز؟ روی گوشی؟! سخت افزارمتناسب کلمه مناسب تریه... یه دیوایس اپل با 2گیگ رم، به خوبیه یه دیوایس اندرویدی با 4گیگ رم کار میکنه (حتی روونتر)

3. A) ساخت اپل آیدی رایگان هست. اینکه تو ایران پول میگیرن تا بسازن، برمیگرده به اینکه "گرگ، گوسفند میخوره"!

B) کیبرد فارسی و عربی هم مشترکه...

4. تو تلویزیون 4k 48" نمیشه پیکسل رو تشخیص داد! اونوقت تو 5" تفاوت بین 1080 با 4k میخواد حس بشه؟ + رزولیشن بالاتر=فعالیت بیشتر CPU = مصرف بیشتر باطری

5. این مورد هم تو دادگاه حل شده...چپ و راست سامسونگ داره خسارت نقض پتنت میده...

6. داخل نقل قول با قرمز جواب دادم.

7. الان دیوایسهای پرچمدار اندروید با آیفون سال قیمت نزدیکی دارن... در مورد سخت افزار ن.ک 2

8. ن.ک 6

9. UV sensor که من ندیدم رو دیوایسی باشه...ضربان قلب هم تا الان ندیدم کسی استفاده کنه (البته استفاده کاربردی! نه شوآف)

10. IR؟ به سال 2016 خوش آمدید! الان دارن تلویزیون و گاز و یخچال رو به شبکه وصل میکنن، شما دنبال IR هستین؟ s6 و S7 هم IR ندارن البته!! (شخصا با آیفونم تلویزیون سامسونگم رو که با وایرلس لن وصله کنترل میکنم!)

ویرایش:

دیدم تو پستای بعدی هم همین آش و همین کاسه هست!!!

11. آیا مایکروسافت از ویندوز XP پشتیبانی میکنه؟ آیا گوگل برای باگ امنیتی جدیدی که چند روز پیش کشف شد، ساپورتی به اندروید 4.0 میده؟

12. یعنی رم 2 بعد 5سال، کمتر از رم 4 ضعیف میشه؟! :| :|

13. Developer خیلی راحت میتونه رو گوشی خودش تست کنه قبل از ریلیز...در مورد تعداد برنامه ها (کل برنامه ها و برنامه های اختصاصی) آمار کاملا بر عکس حرف شماست... تعداد زیادی از اپ ها ابندا (مثال Instagram) در ابندا برای iOS ریلیز میشن، بعد از مدتها برای اندروید...

14. اگه مال سامسونگ بود، چرا برای گوشیای خودش استفاده نمیکرد؟ سامسونگ فقط سازنده بود.

15. این مورد تنها مورد منطقی توی حرفاتون بود...دفاع نمیکنم ازش. (برای شخص من ضد آب بودن کاربردی نیست)

دوست من صحبتهای شما، شدیدا فن بوی وارانه هست. اگه میخواید با همین منوال جواب بنده رو بدید، به خودتون زحمت ندید... تشکر @};-

دوست عزیز منم نگفتم بیاد همچنان آی او اس ۶ رو ساین کنه!

مایکروسافت برای اکس پی چیزی نمیده بیرون برای سون که میده

خوب اینم تا همون 9.0.2 رو ساین کنه ما قبول داریم

بله کمتر ضعیف میشه

توجه کنین زمان نکفتم تعداد گفتم

شاید چون امتیازش برای اپل بود!

بابا اول مینوشتی جواب ندم دیگه میذاری تا آخر بخونم بنویسم بعد میگی

سلام،

با کمی جست و جو می توان دست یافت که اساس سیستم عامل(SDK) های Android و IOS بر مبنای Linux است. با این تفاوت که یکی از سیستم عامل ها منبع باز و دیگری منبع بسته است.

امکان نصب سیستم عامل بر روی هر دستگاهی نیازمند ارضا شرایط آن سیستم عامل است. مانند قسمت Minimum System Requirements در بازی ها. برنامه ها و رابط های کاربری طراحی شده برای پردازش با پردازنده های ARM متفاوت از دیگر پردازنده ها است. مانند تفاوت پردازنده های Itanuim و Xeon که هر دو تولیدی شرکت Intel بودند ولی نیازهای برنامه نویسی متفاوتی داشتند. و حتی سخت افزار مورد نیاز برای ویندوز 8.1 طراحی شده برای موبایل و رایانه نیز متفاوت است.

علاوه بر موارد گفته شده، امکان نصب هر سیستم عاملی که با مشخصات دستگاه همخوانی داشته باشد ممکن است، با این وجود احتمال کار نکردن برخی امکانات دستگاه را باید در نظر گرفت مانند Apple Pay. تجربه ی استفاده از Emulator Dos و نصب ویندوز 95 را بر روی Nokia N95 داشتم. لطفا به هنگام نوشتن مطالب، در کنار علایق شخصی تان به هر شرکتی، پیشرفت تکنولوژی را نیز در نظر بگیرید.

سرعت انتقال Bluetooth در مقابل استاندارهای جدید WiFi قادر به رقابت نیست. با نصب برنامه های اشتراک گذاری که برای هر دو سیستم عامل Android و IOS موجود هستند، دیگر نیازی به روش های انتقال کم سرعت نیست.

برام خیلی جالبه که همه دیدن نوشتم بولوتوثش اینجوریه ولی هیچکس ندید آخرش نوشتم شیر ایت و زاپیا کارو راحت کرد!!

دوستان ببخشید نصف صفحه مینویسین دو جمله جواب میدم خدایی خسته شدم جواب همه این چیزایی که میگین، داخل صفحات قبل هست اگر نبود دوباره تکرار کنیم سوالتونو تا پاسخ بدم

اضافه میکنم من خودم اکثر روز با آیپدم کار میکنم، هیچ احساس ضرریم نسبت به خریدش ندارم، هیچکس بهم ننداختتش و کاملا با میل شخصی خودم و نیاز به سر درآوردن از آی او اس رفتم خریدیم، هیچ تنفری نسبت به اپل و سامسونگ و نه هیچ برند دیگه یی ندارم و هیچ تعصبیم ندارم که گوشیم چیه گوشی ملت چیه گوشی دوستم چیه گوشی دشمنم چیه!

برادر من تنها ایراد اپل رو در دو چیز میبینم، یکی باطری ضعیف

دومی نداشتن قابلیت افزودن Memory

اون زیاد مشکل سازی نمیکنه اگر نیخه ۱۶ گیگ رو خریداری بکنین هم راحت ۱۲ گیگ قابل استفاده دارین در صورتی که روی گوشی های اندروید به زور به ۸ گیگ قابل استفاده میرسه(گوشیا خودم)
لینک به دیدگاه

يه ديالوگ فرضي بين A و B ( صرفاجهت مزاح )

A : سلام ، گوشي جديد خريدي ، مبارك باشه . چند خريدي ؟

B : ممنون x تومن خريدم .

A : روش ويندوز xp نصب ميشه ؟

B : ويندوز xp ؟؟؟!!! نه فكر نكنم .

A : اي بابا ويندوز xp خيلي مهمه رو گوشي نصب بشه ، :( پس گوشيت آشغاله به درد نميخوره .

لینک به دیدگاه

دوست عزیزی که میخای منفی بدی تعداد ارسال های این تایپیکم زیاده میتونی تک تک منفی بدی مام اینور میخندیم به شعور کاربرایی که این همه زحمت میکشیم مینویسسم میان منفی میدن

يه ديالوگ فرضي بين A و B ( صرفاجهت مزاح )

A : سلام ، گوشي جديد خريدي ، مبارك باشه . چند خريدي ؟

B : ممنون x تومن خريدم .

A : روش ويندوز xp نصب ميشه ؟

B : ويندوز xp ؟؟؟!!! نه فكر نكنم .

A : اي بابا ويندوز xp خيلي مهمه رو گوشي نصب بشه ، :( پس گوشيت آشغاله به درد نميخوره .

به همین برکت رفت گوشی رو پس داد بعد از این که فهمید نصب نمیشه!!

البته بیشتر من ویندوز اکس پی رو مثال زدم برای بستر سخت افزاری وگرنه از پس برنامه هایی که 200% بهینه سازی شدن که بر میاد

لینک به دیدگاه

دوست عزیزی که میخای منفی بدی تعداد ارسال های این تایپیکم زیاده میتونی تک تک منفی بدی مام اینور میخندیم به شعور کاربرایی که این همه زحمت میکشیم مینویسسم میان منفی میدن

به همین برکت رفت گوشی رو پس داد بعد از این که فهمید نصب نمیشه!!البته بیشتر من ویندوز اکس پی رو مثال زدم برای بستر سخت افزاری وگرنه از پس برنامه هایی که 200% بهینه سازی شدن که بر میاد

داداش جان شايد يه نفر چون گوشيش بربري نمي گيره اونم صبح ها !!! ، بره گوشيش رو پس بده اما دليل نميشه اين مورد يه نقطه ضعفه و بايد اين ويژگي رو ميداشت . گوشي تعريفش مشخصه براي اكثريت و براي اكثريت قريب به اتفاق اصلا مهم نيست روي گوشي ويندوز xp نصب ميشه يا نه و هميشه هم استثنا وجود داره و خواهد داشت .
لینک به دیدگاه

داداش جان شايد يه نفر چون گوشيش بربري نمي گيره اونم صبح ها !!! ، بره گوشيش رو پس بده اما دليل نميشه اين مورد يه نقطه ضعفه و بايد اين ويژگي رو ميداشت . گوشي تعريفش مشخصه براي اكثريت و براي اكثريت قريب به اتفاق اصلا مهم نيست روي گوشي ويندوز xp نصب ميشه يا نه و هميشه هم استثنا وجود داره و خواهد داشت .

آقا شوخی کردم گوشیشو رفت پس داد آخه مگه مغز حیوان نجیب باربر خورده بره ان تومن پوله گوشی بده ایگرگ تومن ضرر کنه ایکس تومن پول بذاره روش بره یه گوشی جدید بخره که ویندوز اکس پی روش نصب کنه؟؟(چقد مجهول داشت جملم!)

ما هم از این برای تو سر زدن اپل استفاده نکردیم گفتم اندروید این قابلیت رو داره حالا آی او اسم میخاد داشته باشه نمیخاد نداشته باشه!

لینک به دیدگاه

یه نکته خنده دار این وسط هست !

کسی گوشی نمیگیره که روش ویندوز نصب کنه؟!

الان بحث سره چیه؟؟

لینک به دیدگاه

یه نکته خنده دار این وسط هست !

کسی گوشی نمیگیره که روش ویندوز نصب کنه؟!

الان بحث سره چیه؟؟

والا منم نفهمیدم منم نگفتم آی او اس نخرین چون روش ویندوز نصب نمیشه
لینک به دیدگاه

والا منم نفهمیدم منم نگفتم آی او اس نخرین چون روش ویندوز نصب نمیشه

اين حرف شما بود . خوب خدا روشكر نظرتون عوض شد حداقل تو اين مورد .

""در این مقاله قصد داریم به شما 10 عدد از دلایلی که نباید یک دیوایس IOS را خریداری کرد معرفی کنیم.""

2-سخت افزار بسیار ضعیف

کاربران معمولا از گوشی خود خیلی کارمیکشند،البته سیستم عامل IOS به خوبی از پس پردازش های موازی بر می آید ( ولی در بعضی موارد کاربران نیاز به ران کردن ویندوز بر روی گوشی خود دارند که انجام این کار نیازمند بستر سخت افزاری بسیار قوی میباشد که دیوایس های اپل قادر به انجام این کار نمیباشند.) ولی باز هم بهینه سازی بسیار مناسب اپل خت افزار نسبتا ضعیف آن را پوشش میدهد به طوری که در استفاده های روزمره و بازی های سنگین مشکلی ایجاد نمیکند! """

اينكه ويندوز رو گوشي نصب نميشه دليل شماره دو شما هست براي نخريدن ديوايس ios كه خوب خدا روشكر نظرتون عوض شد و الان مي گيد منم نگفتم اي او اس نخرين چون ويندوز روش نصب نميشه . :)

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

من هنوزم میگم نگفتم آی او اس نخرید چون روش ویندوز نصب نمیشه و طبق چیزی که قبلا هم توی پست های گذشته گفتم این مثالی مبتنی بر سخت افزار ضعیف بود وگرنه ویندوز نصب بشه یا نشه! مثال دیگه یی به ذهنم نرسید مبتنی بر سخت افزار ضعیفش!

اگه فایو اس آخرین گوشی اپل بود میتونستم حتی بیشتر از این هم مثال بزنم ولی خوب اینم داره سخت افزارشو هر نسل قوی تر از نسل قبل میکنه

لینک به دیدگاه

من هنوزم میگم نگفتم آی او اس نخرید چون روش ویندوز نصب نمیشه و طبق چیزی که قبلا هم توی پست های گذشته گفتم این مثالی مبتنی بر سخت افزار ضعیف بود وگرنه ویندوز نصب بشه یا نشه! مثال دیگه یی به ذهنم نرسید مبتنی بر سخت افزار ضعیفش!

اگه فایو اس آخرین گوشی اپل بود میتونستم حتی بیشتر از این هم مثال بزنم ولی خوب اینم داره سخت افزارشو هر نسل قوی تر از نسل قبل میکنه

اگه قرار نيست سيستم عامل ديگه اي غير ios رو گوشي اپل باشه ، سخت افزار ضعيف نمي تونه عاملي براي نخريدن باشه . ما گوشي هاي اپل رو با سيستم عامل انحصاري اپل مي خريم كه براي هم بهينه شدن و خيلي خوب دارن عمل مي كنن و بنچ مارك ها هم گواه اين هست . هنوز هم گوشي هاي قديمي اپل سرعت و روانيشون رو تقريبا حفظ كردن و خوب عمل مي كنن ، خيلي بيشتر هم از گوشي هاي اندرويدي ساپورت ميشه و آپديت ميگره ( به جز سري نكسوس گوگل ) . همچنين من بنچ ماركي نديدم پردازش خام پردازنده اپل رو با پردازنده پرچمداران مقايسه كنه . چيزي كه مدركي از اون نيست محلي براي بحث نمي تونه باشه . قرار هم نيست ويندوز نصب بشه و شما هم اين رو قبول داريد پس بايد گوشي اپل رو همراه سيستم عامل انحصاريش مورد بررسي قرار بديم كه خوب گوشي هاي اپل عالي عمل مي كنن .
لینک به دیدگاه

اگه قرار نيست سيستم عامل ديگه اي غير ios رو گوشي اپل باشه ، سخت افزار ضعيف نمي تونه عاملي براي نخريدن باشه . ما گوشي هاي اپل رو با سيستم عامل انحصاري اپل مي خريم كه براي هم بهينه شدن و خيلي خوب دارن عمل مي كنن و بنچ مارك ها هم گواه اين هست . هنوز هم گوشي هاي قديمي اپل سرعت و روانيشون رو تقريبا حفظ كردن و خوب عمل مي كنن ، خيلي بيشتر هم از گوشي هاي اندرويدي ساپورت ميشه و آپديت ميگره ( به جز سري نكسوس گوگل ) . همچنين من بنچ ماركي نديدم پردازش خام پردازنده اپل رو با پردازنده پرچمداران مقايسه كنه . چيزي كه مدركي از اون نيست محلي براي بحث نمي تونه باشه . قرار هم نيست ويندوز نصب بشه و شما هم اين رو قبول داريد پس بايد گوشي اپل رو همراه سيستم عامل انحصاريش مورد بررسي قرار بديم كه خوب گوشي هاي اپل عالي عمل مي كنن .

خوب اینجوری من حساب میکنم شما ببینین غلطه؟

هردوشون یک امتیاز بنچمارک مساوی میگیرن.

یکی به شدت بهینه یکی بهینه نشده

خوب پس قدرت اونی که بهینه نشده و داره همون بنچمارک رو میگیره بالاتر هستش دیگه!

لینک به دیدگاه

خیر حرکت نمادین نیست بیا اینجا برات رو S2 ویندوز نصب کنم

چطوری بگم یک هکر این کارو میکنه که تواناییش رو نشون بده که مهارتش رو نشون بده، کدوم آدم سالم وعاقلی رو موبایلش os دسکتاپ نصب میکنه، نصب کنه که چی بشه ؟ این چه معیاری برای انتخاب موبایله ؟

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

خوب اینجوری من حساب میکنم شما ببینین غلطه؟

هردوشون یک امتیاز بنچمارک مساوی میگیرن.

یکی به شدت بهینه یکی بهینه نشده

خوب پس قدرت اونی که بهینه نشده و داره همون بنچمارک رو میگیره بالاتر هستش دیگه!

این مدلی نمیشه تا پردازش خام هر پردازنده نیاد بیرون نمیشه نظر داد شاید پردازنده آیفون قوی تره و دلیل روان بودن هم همینه . بگذریم . به فرض اینکه سخت افزار هم ضعیف تر باشه باز تغییری نمی کنه . چرا چون ، آیفون یه پیکیجه با سخت افزارش و سیستم عامل انحصاریش و این دوتا کنار هم اوضاع خیلی خوبی دارن و عالی عمل می کنن و خودتون هم گفیتید قرار نیست سیستم عاملی به جز ios روی این گوشی باشه و خوب گزینه دوم شما رد میشه و ضعف سخت افزار نمی تونه مطرح باشه چون ios میاد و انقدر خوب عمل می کنه جای هیچ بحثی باقی نمیذاره . ضمنا نتیجه این بهینه بودن مصرف باتری بهتر و همچنین گرمای کمتره که خوب این به خودی خود عالیه . گرم شدن گوشی جدا از اینکه حس بدی به کاربر می ده ، عمر باتری رو هم کم می کنه .

لینک به دیدگاه

قبل از انتشار نسخه رسمی ویندوز 10 موبایل مایکروسافت پروژه ای به نام استوریا رو دنبال میکرد برای پورت برنامه های اندروید رو ویندوز 10، یک سری فایل های سیستمی لینوکس هم توی ویندوز 10 توسط یک هکر پیدا شده بود این خبر ها مربوط به همون زمان و نسخه پیش نمایش ویندوز هستن، باگ اشاره شده مال همین پروژه بود کمی بعد این پروژه کنسل شد در نتیجه چیزی به نام نصب اندروید روی دستگاه های ویندوزی وجود نداره 

لینک به دیدگاه

چطوری بگم یک هکر این کارو میکنه که تواناییش رو نشون بده که مهارتش رو نشون بده، کدوم آدم سالم وعاقلی رو موبایلش os دسکتاپ نصب میکنه، نصب کنه که چی بشه ؟ این چه معیاری برای انتخاب موبایله ؟

شما بدتون میاد ویندوز داشته باشین روی گوشیتون دوست عزیز؟

این مدلی نمیشه تا پردازش خام هر پردازنده نیاد بیرون نمیشه نظر داد شاید پردازنده آیفون قوی تره و دلیل روان بودن هم همینه . بگذریم . به فرض اینکه سخت افزار هم ضعیف تر باشه باز تغییری نمی کنه . چرا چون ، آیفون یه پیکیجه با سخت افزارش و سیستم عامل انحصاریش و این دوتا کنار هم اوضاع خیلی خوبی دارن و عالی عمل می کنن و خودتون هم گفیتید قرار نیست سیستم عاملی به جز ios روی این گوشی باشه و خوب گزینه دوم شما رد میشه و ضعف سخت افزار نمی تونه مطرح باشه چون ios میاد و انقدر خوب عمل می کنه جای هیچ بحثی باقی نمیذاره . ضمنا نتیجه این بهینه بودن مصرف باتری بهتر و همچنین گرمای کمتره که خوب این به خودی خود عالیه . گرم شدن گوشی جدا از اینکه حس بدی به کاربر می ده ، عمر باتری رو هم کم می کنه .

گرمای کمترش زیاد برای بنده قابل تشخیص نیست نسبت به گوشی خودم که سامسونگه

بقیه قسمت حرفاتون متینه ولی بلخره حسه بهتری داره برای خود من به شخصهرکه چقدر آزادی دارم هرچی اجرا کنم بازم این رم پر نمیشه!!

لینک به دیدگاه

بقیه قسمت حرفاتون متینه ولی بلخره حسه بهتری داره برای خود من به شخصهرکه چقدر آزادی دارم هرچی اجرا کنم بازم این رم پر نمیشه!!

بله مهم اینه هر کس از وسیله ای که داره کامل لذت ببره . من خودم آیفون و ios رو بیشترمی پسندم گرچه گوشی اندرویدی دارم و شما اندروید . سلیقه و علایق هر کس مشخص می کنه چی و برای چه کسی متناسبه ، حقیقتش قبل اینکه آیفون رو به کسی توصیه کنم قشنگ تمام موارد رو می گم خودش تصمیم بگیره چون شاید نتونه با اکوسیستم اپل کنار بیاد . اما اگه کنار بیاد واقعا اکوسیستم خوبی می تونه برای اون شخص باشه و ازش لذت ببره. من خودم از گوشیم راضیم خداروشکر.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قبل از انتشار نسخه رسمی ویندوز 10 موبایل مایکروسافت پروژه ای به نام استوریا رو دنبال میکرد برای پورت برنامه های اندروید رو ویندوز 10، یک سری فایل های سیستمی لینوکس هم توی ویندوز 10 توسط یک هکر پیدا شده بود این خبر ها مربوط به همون زمان و نسخه پیش نمایش ویندوز هستن، باگ اشاره شده مال همین پروژه بود کمی بعد این پروژه کنسل شد در نتیجه چیزی به نام نصب اندروید روی دستگاه های ویندوزی وجود نداره 

و امیدوارم که اینطوری باشه

لینک به دیدگاه

بله مهم اینه هر کس از وسیله ای که داره کامل لذت ببره . من خودم آیفون و ios رو بیشترمی پسندم گرچه گوشی اندرویدی دارم و شما اندروید . سلیقه و علایق هر کس مشخص می کنه چی و برای چه کسی متناسبه ، حقیقتش قبل اینکه آیفون رو به کسی توصیه کنم قشنگ تمام موارد رو می گم خودش تصمیم بگیره چون شاید نتونه با اکوسیستم اپل کنار بیاد . اما اگه کنار بیاد واقعا اکوسیستم خوبی می تونه برای اون شخص باشه و ازش لذت ببره. من خودم از گوشیم راضیم خداروشکر.

موفق باشید.

خوب منم که همین کاری که شما میکنید رو کردم! فقط گفتم که اینجوری هستش اینا به نظرم دلیل بودن!

حالا اقل بچه ها رو بولوتوث مانور دادن ندیدن که نوشتم شیر ایت و زاپیا کارو راحت کردن

یه سری دیگه هم گیر دادن الان ویندوز چرا باید نصب بشه؟؟ این قابلیته با این که نوشتم مثلاً نمیتونین ویندوز نصب کنید!متاسفانه دل به کار ندادن!!

یک حجم انبوهی از دوستان هم اومدن گفتن کو سخت افزارش ضعیفه؟( باشه بابا اصن اپل قوی برای من چه فرقی داره؟!)

لینک به دیدگاه

و امیدوارم که اینطوری باشه

امیدواری ؟

آخه کدوم ابلهی روی موبایلش xp نصب میکنه ؟

حالا بیخیال لینک تاپیک رو فرستادم واسه رفقا داره خوش میگذره، تاپیک فانی بود

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

امیدواری ؟

حواستون به حرف زدنتون باشه

بهتون یاد ندادن درست صحبت کنید شما آزادید که صحبت نکنید!

لینک به دیدگاه

حواستون به حرف زدنتون باشه

بهتون یاد ندادن درست صحبت کنید شما آزادید که صحبت نکنید!

آخ بنده از استاد عذر میخوام واقعا

لینک به دیدگاه

امیدواری ؟

آخ بنده از استاد عذر میخوام واقعا

دوست عزیز شما به دلیل توهین و تمسخر کاربران اخطار گرفتید . در صورت تکرار از فروم اخراج خواهید شد .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...