رفتن به مطلب

خریدار 970 با گارانتی سالم هستم قیمت مناسب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

خریدار یه کارت gtx970 و یا gtx960bو r9380 و r9390 هستم سالم و بدون تعمیر و اوور نشده که گارانتی هم داشته باش

برند هم msi . Giga . Evga . Asus . Zotac . ممنون اگر پیشنهادی بود

ویرایش شده توسط mamad pars
لینک به دیدگاه

سلام.

این رو دارم

http://lioncomputer.ir/product/5102/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%D8%B2%D9%88%D8%AA%D8%A7%DA%A9+GTX+970+AMP+OMEGA+CORE/

گارانتی تا 2018

کاملا مثل آکبند می مونه.

پیشنهاد خودتون رو اعلام کنید.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام.

این رو دارم

http://lioncomputer.ir/product/5102/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%D8%B2%D9%88%D8%AA%D8%A7%DA%A9+GTX+970+AMP+OMEGA+CORE/

گارانتی تا 2018

کاملا مثل آکبند می مونه.

پیشنهاد خودتون رو اعلام کنید.

سلام ... با توجه به ورود کارتای جدید ووو 900 برمیدارم کارتتونو .

فرستاده شده از SM-J500Hِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام ... با توجه به ورود کارتای جدید ووو 850 برمیدارم کارتتونو .

فرستاده شده از SM-J500Hِ من با Tapatalk

این قیمتی که به دوست عزیزمون گفتی دست دوم نسخه رفرنس 970 هم نمیتونید بخرید......چه برسه به این مدلا....(نظر شخصی بود....کلا گفتم....)

لینک به دیدگاه

این قیمتی که به دوست عزیزمون گفتی دست دوم نسخه رفرنس 970 هم نمیتونید بخرید......چه برسه به این مدلا....(نظر شخصی بود....کلا گفتم....)

با اجازه ی دوستان منم همین کارت دوستمون رو دارم و در حد آکبند هست با گارانتی آواژنگ و زیر 950 ارزش فروش نداره.البته نظر بنده هست

چون قویترین کارت 970 هست @};-

لینک به دیدگاه

با سلام دوست عزیز من یه zotac gtx 970 amp extrem core edition دارم در حد اکبنده با گارانتی  واقعا در حد چند ساعت استفده شده اصلا استفاده نشده خواستی عکس با نام کاربری هم برات میفرستم تهرانم حضوری شهرستان ارسال 

لینک به دیدگاه

با اجازه ی دوستان منم همین کارت دوستمون رو دارم و در حد آکبند هست با گارانتی آواژنگ و زیر 950 ارزش فروش نداره.البته نظر بنده هست

چون قویترین کارت 970 هست @};-

سلام دوست عزیز .. من هم تهرانم ... بله لطف کنید عکس و قیمت و مشخصات رو بفرستید . ممنون

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

ببین دوست عزیز ... الان رفرنس که هیچ ... برند گالاکس هست با قیمت 850 گفتن اما من 800 خاستم .. درضمن شما میتونید با لیون هم صحبت کنید ... گفتن ک بالای 800 ارزش خرید نداره چون کاراتای قوی جدید اومدن .. اینم هیچ گفتن که قیمت خریدشون 550 تا 600 هس ک خیلی دیگ نامردیه منم این قیمت نخاستم گفتم در حد 800 تا 900 باشه چون بیشتر ازین ندارم ... ... اشتباه کردم خودم یه evga داشتم فروختم ... الان دوباره لازم دارم

لینک به دیدگاه

البته با ورود کارت های Rx480 4gb  عملا 970 ارزش خرید نداره  چون قدرت بیشتر داره +

پشتیبانی عالی و عملکرد عالی در Direx12 

والکان و .....

و قیمت 970 و 980 ها باید بیاد پایین  چون دیگه  کسی خول نشده که بیا Rx 480 8gb رو ول کنه بیاد 970 بخره

هر چقدر هم که 970  تمیز و نو و اکبند باشه 

به نظر من کسانی که دارای کارت 970 هستن باید با تخفیف خوب و تپول کارت های خودشونو رد کنن بره 

چون اگه 1060 تو بازار جا بیفته هیشکی نه 970 میخره نه 980

ویرایش شده توسط Matin96D
لینک به دیدگاه

Up

البته با ورود کارت های Rx480 4gb عملا 970 ارزش خرید نداره چون قدرت بیشتر داره +

پشتیبانی عالی و عملکرد عالی در Direx12

والکان و .....

و قیمت 970 و 980 ها باید بیاد پایین چون دیگه کسی خول نشده که بیا Rx 480 8gb رو ول کنه بیاد 970 بخره

هر چقدر هم که 970 تمیز و نو و اکبند باشه

به نظر من کسانی که دارای کارت 970 هستن باید با تخفیف خوب و تپول کارت های خودشونو رد کنن بره

چون اگه 1060 تو بازار جا بیفته هیشکی نه 970 میخره نه 980

بله دوست عزیز .. حق با شماس والا منم همینو میگم ... اما کو گوش شنوا ... ماشالا این فروشنده ها انقدر یه دنده هستن ک فکر میکنن الان قوی ترین و جدید ترین کارت دستشونه و من میخام دوبل زیر قیمت بخرم ... اینو باور نمیکنن ک حتی آپدیت های درایو انویدیا یه بخشیش از رو سری 9 بداشته شده و فقط ب روی پاسکال میاد و تکنولوژی vr وکلی عملکرد خفن دیگ .

لینک به دیدگاه

Up

بله دوست عزیز .. حق با شماس والا منم همینو میگم ... اما کو گوش شنوا ... ماشالا این فروشنده ها انقدر یه دنده هستن ک فکر میکنن الان قوی ترین و جدید ترین کارت دستشونه و من میخام دوبل زیر قیمت بخرم ... اینو باور نمیکنن ک حتی آپدیت های درایو انویدیا یه بخشیش از رو سری 9 بداشته شده و فقط ب روی پاسکال میاد و تکنولوژی vr وکلی عملکرد خفن دیگ .

نمی دونم چرا اینقدر رویا پردازی می کنید؟

مگه با ورود سری 900 برای سری 700 اتفاقی افتاد؟

یه سری تو همین انجمن بگردید خرید و فروش های 770 و 760 و 780 و 780ti رو ببینید. تاریخشون رو هم مد نظر بگیرید.

بله 1060 بسیار عالی و خوب اما بصورت بالفعل شما باید الان 1500 برای خرید 1060 هزینه کنید. درسته که قیمت دسته دوم 1060 و اگه با قانون 25 درصد حساب کنیم می شه نزدیک 1100. ولی کو 1060 کارکرده؟

پیداش کردید به منم بگید. من در اون صورت 970 خودم رو 700 می دم به شما...

نکته اینه که الان شما با حدود یه میلیون تومن قویترین کارتی که می تونید بخرید بصورت آکبند R9 380X هست که حد اقل 30 درصد ضعیفتره. بصورت استوک هم با این قیمت فقط R9 290/390/X گیرتون میاد.

RX480 غیر رفرنس پیدا کردید که بشه با این مبالغ اون رو خرید بازم چشم من در خدمتم.

اما کماکان تا ماه ها GTX 970 سلطان بودجه های 850 تا 1 تومن دسته دومه. با توجه به اینکه مسلما آکبند های 1.3 میلیون تومنییش ارزش خرید نداره چون در این صورت شما با 200 تومن دستتون به 1060 می رسه.

بله گالاکس 850 تومن می ارزه. اما اگه توجه کنید اختلاف قیمت آکبند این دو مدل 200 تومنه دوستان.

بله لیون اگه قیمت رو کارشناسی کنه مسلما باید همین پاسخ رو به شما بده. اما می بایست کسی حاضر باشه 970 خودش رو به این قیمت به شما بفروشه. این قیمت هایی که شما باهاش دنبال 970 هستید شاید 6 ماه دیگه عملی بشه. اما الان 970 / 980 تو این رنج کارکرده ها بی رقیبا فعلا وقیمتاشون هم همینه. تنها راهی که می تونه باعث پایین تر اومدن قیمت 970 و 980 بشه پیدایش 980 های دسته دوم با قیمت پایین با هدف ارتقا به 1060 و 1070 که اون هم هنوز خبری نشده و اگه خبری شد به منم اطلاع بدید.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Mahmood Moradian
لینک به دیدگاه

نمی دونم چرا اینقدر رویا پردازی می کنید؟

مگه با ورود سری 900 برای سری 700 اتفاقی افتاد؟

یه سری تو همین انجمن بگردید خرید و فروش های 770 و 760 و 780 و 780ti رو ببینید. تاریخشون رو هم مد نظر بگیرید.

بله 1060 بسیار عالی و خوب اما بصورت بالفعل شما باید الان 1500 برای خرید 1060 هزینه کنید. درسته که قیمت دسته دوم 1060 و اگه با قانون 25 درصد حساب کنیم می شه نزدیک 1100. ولی کو 1060 کارکرده؟

پیداش کردید به منم بگید. من در اون صورت 970 خودم رو 700 می دم به شما...

نکته اینه که الان شما با حدود یه میلیون تومن قویترین کارتی که می تونید بخرید بصورت آکبند R9 380X هست که حد اقل 30 درصد ضعیفتره. بصورت استوک هم با این قیمت فقط R9 290/390/X گیرتون میاد.

RX480 غیر رفرنس پیدا کردید که بشه با این مبالغ اون رو خرید بازم چشم من در خدمتم.

اما کماکان تا ماه ها GTX 970 سلطان بودجه های 850 تا 1 تومن دسته دومه. با توجه به اینکه مسلما آکبند های 1.3 میلیون تومنییش ارزش خرید نداره چون در این صورت شما با 200 تومن دستتون به 1060 می رسه.

بله گالاکس 850 تومن می ارزه. اما اگه توجه کنید اختلاف قیمت آکبند این دو مدل 200 تومنه دوستان.

بله لیون اگه قیمت رو کارشناسی کنه مسلما باید همین پاسخ رو به شما بده. اما می بایست کسی حاضر باشه 970 خودش رو به این قیمت به شما بفروشه. این قیمت هایی که شما باهاش دنبال 970 هستید شاید 6 ماه دیگه عملی بشه. اما الان 970 / 980 تو این رنج کارکرده ها بی رقیبا فعلا وقیمتاشون هم همینه. تنها راهی که می تونه باعث پایین تر اومدن قیمت 970 و 980 بشه پیدایش 980 های دسته دوم با قیمت پایین با هدف ارتقا به 1060 و 1070 که اون هم هنوز خبری نشده و اگه خبری شد به منم اطلاع بدید.

موفق باشید.

جالب اینه که شما قیمت 1060 رو 1.5 میلیون حساب میکنی و یه لحظه با خودت نمیگی که اون قیمت کاذبه و قیمت 1060 پایینتر از اون حرفاس اگه قرار باشع اون 1.5 بخری خوب برا 300 ت عقلت پاره سنگ برنداشته که 1070 رو نخری ..در کل 970 ارزش خریدش کمتر از 900ت هست...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

جالب اینه که شما قیمت 1060 رو 1.5 میلیون حساب میکنی و یه لحظه با خودت نمیگی که اون قیمت کاذبه و قیمت 1060 پایینتر از اون حرفاس اگه قرار باشع اون 1.5 بخری خوب برا 300 ت عقلت پاره سنگ برنداشته که 1070 رو نخری ..در کل 970 ارزش خریدش کمتر از 900ت هست...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

سلام.

لطفا برای من 1060 با قیمت پایین تهیه بفرمایید. شما یه 1060 بگیرید با من 1200 حساب کنید من 970 رو 800 بهتون می دم.

حد اقل 6 ماه دیگه باید منتظر بمونید تا آخرش 1060 رو 1350 بخرید نه کمتر.همین الانش که شرکت ها باید خیلی سریع موجودی سری 900 رو تموم کنن باز هم به قیمت واقعی نمیفروشنش. وقتی 1060 میاد 1.5 قیمت می خوره ظرف یه روز موجودیش تموم می شه، پایین تر قیمت بخوره باید به عقل وارد کننده و فروشنده شک کرد. تا موجودی انبار های 970,980,R9390 و امثالهم تموم نشه تو ایران وارد کننده ها قیمت مد نظر شما رو اعمال نخواهند نمود. وقتی شرکت تو انبارش 1000 تا از این کارتا داره صحبت بیش از 1 میلیارد تومن پوله نمیاد اونها رو به قبرستان تاریخ پیوند بزنه.

البته با این شتابزدگی کاربران در خرید سری 1000 اگر هم از گرون فروشی این کارتها بشه به اندازه سری 900 های موجود تو انبار پول دربیارن اونوقت هم قیمت ها افت می کنه.

در کل دوست عزیز هر کالای دسته دومی با توجه به قیمت روز آکبندش قیمت گذاری می شه فرمایش شما در خصوص ارزش خرید پایینتر از 900 تومن از نظر من کاملا هم قابل قبوله اما قابل خرید خیر. همونطور که RX480 ارزش خریدش 1200 و GTX1060 ارزش خریدش 1.5 نیست و ... اما شما سراغ داری پایین تر از این قیمت ها بسم الله.

لینکش رو به بقیه هم بده.

ویرایش شده توسط Mahmood Moradian
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام.

لطفا برای من 1060 با قیمت پایین تهیه بفرمایید. شما یه 1060 بگیرید با من 1200 حساب کنید من 970 رو 800 بهتون می دم.

حد اقل 6 ماه دیگه باید منتظر بمونید تا آخرش 1060 رو 1350 بخرید نه کمتر.همین الانش که شرکت ها باید خیلی سریع موجودی سری 900 رو تموم کنن باز هم به قیمت واقعی نمیفروشنش. وقتی 1060 میاد 1.5 قیمت می خوره ظرف یه روز موجودیش تموم می شه، پایین تر قیمت بخوره باید به عقل وارد کننده و فروشنده شک کرد. تا موجودی انبار های 970,980,R9390 و امثالهم تموم نشه تو ایران وارد کننده ها قیمت مد نظر شما رو اعمال نخواهند نمود. وقتی شرکت تو انبارش 1000 تا از این کارتا داره صحبت بیش از 1 میلیارد تومن پوله نمیاد اونها رو به قبرستان تاریخ پیوند بزنه.

البته با این شتابزدگی کاربران در خرید سری 1000 اگر هم از گرون فروشی این کارتها بشه به اندازه سری 900 های موجود تو انبار پول دربیارن اونوقت هم قیمت ها افت می کنه.

در کل دوست عزیز هر کالای دسته دومی با توجه به قیمت روز آکبندش قیمت گذاری می شه فرمایش شما در خصوص ارزش خرید پایینتر از 900 تومن از نظر من کاملا هم قابل قبوله اما قابل خرید خیر. همونطور که RX480 ارزش خریدش 1200 و GTX1060 ارزش خریدش 1.5 نیست و ... اما شما سراغ داری پایین تر از این قیمت ها بسم الله.

لینکش رو به بقیه هم بده.

دوستان این تاپیک رو برای خرید 970 درست کردیم نه بحث و جنگ های شما دوستان

... لطف کنید با بحث کردناتون تاپیک رو خراب نکنید

Up

همچنان خریدار 970 هستم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قوانین رو رعایت کنید :

2 - از زدن تاپیک های مکرر و تکراری برای یک قطعه خودداری شود .

تاپیک دوم شما حذف شد .

از دوستان دیگه هم میخوام که تو تاپیک خرید یا فروش کاربران بحث راه نندازن . اگر فروشنده یا خریدار هستید ، پیشنهاد بدید . وگرنه دخالتی تو تاپیک نداشته باشید .

لینک به دیدگاه

Up

همچنان خریدارم[emoji4]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...