رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک GALAX GTX 970 EXOC Black Edition با قیمت مناسب

mm65
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با عرض سلام و احترام خدمت کاربران محترم

یک عدد کارت گرافیک GALAX GTX 970 EXOC Black Edition جهت فروش ارائه می گردد.

http://www.galax.com/en/galax-geforce-gtx-970-black-exoc.html

این کارت یکی از قوی ترین کارت های 970 محسوب می شود.

0o8qt2vjh9yfobkpfhph.png

کارت فوق بسیار تمیز بوده و در بهترین شرایط نگهداری شده است. گارانتی الماس یک ساله بوده که ماه می 2016 تمام شده (کارت در تاریخ 31/3/94 از فروشگاه لیون خریداری شده و حتی فاکتور خرید هم موجود است) 

asic quality کارت 79.4% می باشد.

قیمت 770 تومان (حتماً نیم نگاهی به بازارچه بیاندازید و با قیمت کارت های 970 یا حتی 290 ماین شده-که ادعا میکنند ماین نشده!- مقایسه کنید)

فروخته شد

شرایط فروش :

تحویل فقط در تهران به صورت حضوری در غرب یا ارسال به سایر نقاط شهر توسط پیک با هزینه و مسئولیت خریدار صورت می گیرد. به دلیل مشغله کاری امکان ارسال با پست یا تیپاکس ندارم. تحویل در روزهای عادی ساعت 19 به بعد یا در روزهای تعطیل میسر می باشد.

قصد تعویض با هیچ قطعه ای ندارم لطفاً سوال نفرمائید.

اولویت با خریداری است که زودتر برای خرید اقدام کند.

فروش در پرشین تولز نیز پیگیری می شود.

post-11166-0-95385100-1469708406_thumb.png

post-11166-0-16650800-1469708424_thumb.jpg

post-11166-0-46231300-1469708439_thumb.jpg

post-11166-0-47799300-1469708456_thumb.jpg

ویرایش شده توسط mm65
لینک به دیدگاه

سلام لطفا شماره حساب بدید واریز کنم دوست عزیز . بنده شهرستانم ارسال کنید هزینه پستی هم رو چشام با من .

ویرایش شده توسط امیر حسین 2000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام لطفا شماره حساب بدید واریز کنم دوست عزیز . بنده شهرستانم ارسال کنید هزینه پستی هم رو چشام با من .

سلام دوست عزیز

کارم طوری هستش که متاسفانه فعلاً از صبح زود تا ساعت 6 الی 7 بعد از ظهر درگیر هستم و امکان خروج از محل کار ندارم. پست فکر میکنم تا ساعت 2 بعد از ظهر و تیپاکس تا 6 عصر فعال هستند که به تایم کاری من نمی خوره. 

اما

اگر دوستی آشنایی در تهران دارید می تونم با پیک براشون ارسال کنم

لینک به دیدگاه

بله.برادرم تهرانه آدرستون رو برام بفرستین بگم بیاد خدمتتون . ممنون

ویرایش شده توسط امیر حسین 2000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله.برادرم تهرانه آدرستون رو برام بفرستین بگم بیاد خدمتتون . ممنون

شماره کارت و تماس براتون پیغام شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مطلبی که در پیغام خصوصی,تلفنی,اس ام اس و ... در لیون و پی تی به همه خریداران محترم عرض کردم رو یک بار دیگر تکرار میکنم که بعداً سوء تفاهم ایجاد نشه و کسی آزرده خاطر نشه.

هر کسی زودتر اقدام کنه (مبلغ رو واریز کنه یا حضوری تشریف بیاره و تحویل بگیره) تقدیمش می شه.

رزرو نداریم اصلاً!

این رو به همه دوستانی که شماره کارت یا آدرس گرفتند دارم عرض می کنم قبل از واریز مبلغ یا تشریف فرمایی حتماً با من تماس بگیرید و از موجود بودن کارت اطمینان حاصل کنید.

بعضی دوستان هم تصور می کنن کارت مشکلی داره که با این قیمت برای فروش قرار گرفته! این مشکل نه از کارته , نه بنده و نه شما ! ما ایرانی ها کلاً اینطوری هستیم دوست داریم چیز گرون بخریم. اگر 770 بدیم کارت 960 بخریم رضایت خریدِ بیشتری داریم تا این که با همون قیمت کارت 970 بخریم.

فقط هم در مورد گرافیک و قطعات کامپیوتر نیست. در همه مسائل اینطوری هستیم.

در هر صورت اگر فکر می کنید این مبلغ خیلی کمه و شک برانگیزه تشریف ببرید از دوستان دیگه با قیمت های 900 تومن و 1 تومن خرید بفرمائید.

قیمت پایین باشه یه داستان داریم بالا باشه یه داستان

لینک به دیدگاه

مطلبی که در پیغام خصوصی,تلفنی,اس ام اس و ... در لیون و پی تی به همه خریداران محترم عرض کردم رو یک بار دیگر تکرار میکنم که بعداً سوء تفاهم ایجاد نشه و کسی آزرده خاطر نشه.

هر کسی زودتر اقدام کنه (مبلغ رو واریز کنه یا حضوری تشریف بیاره و تحویل بگیره) تقدیمش می شه.

رزرو نداریم اصلاً!

این رو به همه دوستانی که شماره کارت یا آدرس گرفتند دارم عرض می کنم قبل از واریز مبلغ یا تشریف فرمایی حتماً با من تماس بگیرید و از موجود بودن کارت اطمینان حاصل کنید.

بعضی دوستان هم تصور می کنن کارت مشکلی داره که با این قیمت برای فروش قرار گرفته! این مشکل نه از کارته , نه بنده و نه شما ! ما ایرانی ها کلاً اینطوری هستیم دوست داریم چیز گرون بخریم. اگر 770 بدیم کارت 960 بخریم رضایت خریدِ بیشتری داریم تا این که با همون قیمت کارت 970 بخریم.

فقط هم در مورد گرافیک و قطعات کامپیوتر نیست. در همه مسائل اینطوری هستیم.

در هر صورت اگر فکر می کنید این مبلغ خیلی کمه و شک برانگیزه تشریف ببرید از دوستان دیگه با قیمت های 900 تومن و 1 تومن خرید بفرمائید.

قیمت پایین باشه یه داستان داریم بالا باشه یه داستان

حرفت درسته داداش

اگه تهران بودم حتما ازت می خریدم

خوب بفروشی عزیز @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با عرض شرمندگی خدمت دوستانی که شماره کارت گرفتن و از دیشب تا این ساعت دم ATM واستادن که واریز کنن یا سایر عزیزانی که آدرس گرفتن و همچنان در راه هستن و هنوز نرسیدن :laughing:

در پرشین تولز فروخته شد. ختم تاپیک

تشریف ببرید با این مبلغ 960 تهیه بفرمائید :)

و نکته آخر این که #کمپین نه به گران فروشی  :D

--------------------

تا حاجی ارزونی های بعدی خدا یارو نگهدارتان @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...