رفتن به مطلب

نشانه محکم از HALF LIFE 3 OR EPIISODE 3 در ادامه

arash_aria
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام .چندی پیش Richard Seabrook اقدام به ساخت نسخه ای از هالف لایف به نام پراسپکت کرد که روایت داستانی از ادریان شپرد هست 

بازی امسال منتشر شد و بنده هم دانلود کردم و خوب بازی مورد تایید شرکت والو هست یا به عبارتی تمام سکانسهاش با اجازه والو بوده خوب نکته مهم کجاس

یادمونه بازی هالف لایف آخرین لوکیشنش در فرودگاه هلکوپترها بود و جودیت ماسمن در یک فایل دیتا ضبط شده در قطب دیده شد خوب نشانه 

ما کجای این بازی جدید هست خوب در مرحلهای از بازی که مدتی بعد از خرابکاریهای گوردن در نوا پراسپکت هست اتفاق میوفته اگر به خاطر داشته باشید 

یه نمونه پورتال هم ماسمن برای کمباین داشت میساخت چون کمباین پورتال برای صفر در زمین یا سیاره نداره فقط میتونه از یه سیاره به یه

سیاره دیگه بره خوب همون نمونه پورتال اواخر هالف لایف 2 در پراسپکت در محیطی اتیش گرفته اماده هست و بازیکن اگر مدتی معطل کنه

اتیش میکشتش و تنها راه رفتن به داخل پورتال هست و اینجاس که داستان شروع من شروع میشه که شپرد پورت میشه به کجا؟؟؟؟؟

بله درست حدس زدید به قطب همونجایی که ماسمن ازش فیلم گرفته البته بیرونش و تعدادی سرباز کمباین یه هانتر و یه عنصر مقاومت مردن 

و روبروی یه درب عظیم پورت شده اگر مدتها هم حرکتی نکنین همینطوری باقی میمونه اما اگر حرکت کنین چی میشه ؟؟؟؟

یادتونه گفتم هلیکوپتر؟؟؟خوب هلیکوپترای کمباین صدای بخصوصی دارن و با هلیکوپترای معمولی فرق داره صداشون ولی 

با مقداری حرکت صدای هلیکوپتر احتمالا شبیه به صدای قطره اشک میاد کاملا مشخصه هلیکوپتر ساخت انسان هست نه اون مگسای 

کمباین یا اون هلی کوپترای سریع که کمباینا دارن خوب هلیکوپتر کی توشه ؟؟!!!! احتمالا گوردنوالکس ونس و خوب این نشانه مهمیه 

که چون بازی مورد تایید والو هست پس نشانه محکمی از تایید ساخت نسخه اصلی از هالف لایف در قطب هست اما مدارک  عکس میزارم اگرم شد 

فیلم میگیرم از اون قسمت بازی که فکر نکنم بتونم چون لبتاب   اونقدر قدرت نداره فیلم ضبط کنه خلاصه سعیمو میکنم فایل ویدیویی و عکس 

/http://s1.picofile.com/file/8261562318/hl2_MP4.avi.html  هشدار فایل 50 مک هست و صدای هلی کوپتر هم توشه 

5tz1c4nyrzpt_t.jpg

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...