رفتن به مطلب

هزینه واترکولینگ گرافیک 1070 فاندرز؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دما مگه چقدره ؟؟؟؟؟؟

مشکلت چیه؟؟؟؟؟؟؟

منم میخواستم نسخه FE 1080 بخرم.... دو دلم کردی

لینک به دیدگاه

خیلی راحته!!

نیازی به فروش و ...هم نیس یه واتر green glacier بگیر

برای نصب کردنش هم خودم کمکت میکنم :)  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

کسی FE رفرنس داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بخریم نخریم؟؟؟

این دما تا سه سال جواب میده مثلا یکی 1080 fe بخریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یکی از دوستان 1080 fe داره میگن تو لود تا 77 بیشتر نمیشه بعد ایشون 1070 میگن تا 88 میره :|

:/

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

خیلی عجیبه!

وضعیت گردش هوای کیستون مناسبه؟

همونجور که اقا سعید هم گفتن من دمای کارتم رو فول لود از 77 بالاتر نرفته تا حالا.

همین الانم بهم پیام دادن وسط بازی بودم بعد از حدود یک ساعت تو بازی gta v رو بالاترین تنظیمات و در رزولیشن 2560 در 1080 وضعیت به این صورته:

post-22092-0-63907600-1470571953_thumb.jpg

دما 73درجه با دور فن 54%

100% مشکل از جای دیگه ای هستش.

لینک به دیدگاه

سلام.تا اونجایی که میشه مشکل رو رفع کن و هزینه نکن واسه واتر کولینگ...چون علاوه بر هزینه بالا دردسر های خودش رو داره خصوصا اینکه بلاک های مخصوص 1070 تو ایران به این زودی ها گیرت نمیاد و اگر بلاک مخصوص سی پی یو بزاری روش اونوقت تکلیف خنک کردن فازهای گرافیک چی میشه ؟!!

تهویه مناسب.دمای محیط.تا اونجایی هم که میتونی گیم ها رو از طریق نرم افزار geforce experience گزینه ی optimize رو بزن.

اگر بازم درست نشد و دما همچنان بالا بود گارانتی بفرس.....

در مرحله ی دوم کارت رو با کارت غیر رفرنس از برند های خنک تعویض کن....

لینک به دیدگاه

خیلی عجیبه!

وضعیت گردش هوای کیستون مناسبه؟

همونجور که اقا سعید هم گفتن من دمای کارتم رو فول لود از 77 بالاتر نرفته تا حالا.

همین الانم بهم پیام دادن وسط بازی بودم بعد از حدود یک ساعت تو بازی gta v رو بالاترین تنظیمات و در رزولیشن 2560 در 1080 وضعیت به این صورته:

attachicon.gifCapture.JPG

دما 73درجه با دور فن 54%

100% مشکل از جای دیگه ای هستش.

نتیجه شما محشر

نتیجه ایشون خیلی بد!

امیر جان شما از 980ti g1 اورکلاک شده اومدین 1080 رفرنس با کلاک استوک بهم گفتین تفاوت حس میشه!!! من موندم این 1080 چه چیز رویایی هست تفاوت از 980ti g1 به این کارت حس میشه!!!!! منم میخرمش...... غیر رفرنسش 2980 الی 3300 هست!! ولی دم وارد کننده zotac گرم قیمت محشری واسه کارت 700 دلاری 1080fe زده فردا میخرمش

لینک به دیدگاه

دوستانی که دما بالاتر از 80 نمی ره، به خاطر اینه که شما temp limit و power limit رو بالا نبردین خوب! یه اسکرین شات از حداکثر کلاک گرافیک وقتی دما زیر 80 هست بزارید لطفا (داخل بازی با اورلی، دقت کنین بالا پایین می شه). اگه power limit رو ببرید 93 تا بوست گرافیک پایین نیاد، دما راحت بالاتر از 83 هم می ره اونم با سرعت فن بالای 80 درصد. کلاک 1600 مگاهرتز کجا کلاک 2000 مگاهرتز کجا، معلومه دمای شما خیلی پایین تر از منه این 400 مگاهرتز فرقشه!!!

اگه بخوام دما رو بیارم پایین temp limit رو هرچی بزارم دما همون می شه، ولی سرعت میاد پایین. چه کاریه، اگه دما 88 بخواد عمر گرافیک رو بیاره پایین، بازم قبل اینکه بسوزه دیگه به درد بازی کردن نمی خوره. این کارت دیگه آخر آخرش بتونه 3 سال بازی هارو ultra اجرا می کنه، یعنی با دمای 88 به 3 سال نمی رسه؟

من می خوام واترکول کنم که بیشتر اوکلاک بشه و بوست پایین نیاد.

ویرایش شده توسط ArcadiA
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان کسی می دونه تو ایران این رو از کجا می شه خرید؟

http://www.evga.com/Products/Product.aspx?pn=400-HY-5188-B1

باید بگی برات وارد بکنن و با توجه به قیمت 120 دلاریش و هزینه های دیگه واردات شاید تا حدود 800-700 تموم بشه! با توجه به این هزینه شاید خرید 1080 به صرفه تر از خرید 1070 و نصب این کولر روش باشه! چون شما اگر 1080 رو با Temp Limit حتی 75 درجه هم استفاده بکنی سریعتر از 1070 واترکول شده خواهد بود!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...