رفتن به مطلب

Green Glacier 120 یا DeepCool Gamer Storm Maelstrom 120T

اشتراک گذاری

Green Glacier 120 یا DeepCool Gamer Storm Maelstrom 120T  

34 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. Green Glacier 120 یا DeepCool Gamer Storm Maelstrom 120T

• Green Glacier 120
      21
    • DeepCool Gamer Storm Maelstrom 120T
      13

Recommended Posts

بسم الله الرحمن الرحیم

دوستان بنده در انتخاب بین این دو خنک کننده واقعا موندم

البته غیر از این دو مدل ،مدل های هم قیمتی دیگری هم هست

ممنون میشم دوستان نظر خودشون رو بگن و این که برای بنده نویز اهمیتی نداره و فقط خنک کنندگی در کنار دوام و در آخر زیبایی مهمه

orginal_1445415636_120T%20-%2001.jpgorginal_1451138116_%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8

لینک به دیدگاه

دوست عزيز به نظر من بين اين دو گرين ارجحيت داره به چند دليل: ١-قابليت تعويض كولانت از طريق دريچه روي رادياتور را دارد ٢-جنس لوله هاي به مراتب بهتري دارد (FEP)

٣-فن هاي با قابليت جدا شوندگي طول عمر بالاتر و كيفيت بهتر ٤-گارانتي معتبر تر و بهتر ( اين مورد از همه مهمتره چون واتركولر يه چيزيه كه احتمال خرابي اونم تو اين مدلهاي ارزان توش زياده و گارانتي گرين هم در صورت خرابي بدون دردسر براتون تعويض ميكنه كه خب خيلي خوبه)

اينم در نظر داشته باشيد سازنده اصلي واتركولرهاي گرين طبق گفته ها همون سازنده واتركولرهاي برند زالمن هست و كيفيت خيلي بالايي دارد و تو مدت عرضه اش من به شخصه تعريف بد ازش نشنيدم.

لینک به دیدگاه

دوست عزيز به نظر من بين اين دو گرين ارجحيت داره به چند دليل: ١-قابليت تعويض كولانت از طريق دريچه روي رادياتور را دارد ٢-جنس لوله هاي به مراتب بهتري دارد (FEP)

٣-فن هاي با قابليت جدا شوندگي طول عمر بالاتر و كيفيت بهتر ٤-گارانتي معتبر تر و بهتر ( اين مورد از همه مهمتره چون واتركولر يه چيزيه كه احتمال خرابي اونم تو اين مدلهاي ارزان توش زياده و گارانتي گرين هم در صورت خرابي بدون دردسر براتون تعويض ميكنه كه خب خيلي خوبه)

اينم در نظر داشته باشيد سازنده اصلي واتركولرهاي گرين طبق گفته ها همون سازنده واتركولرهاي برند زالمن هست و كيفيت خيلي بالايي دارد و تو مدت عرضه اش من به شخصه تعريف بد ازش نشنيدم.

درود بر شما

ممنون از نظری دهی شما

طبق بررسی سایت شهر سخت افزار ظاهرا خنک کنندگی بهتری هم داره 

لینک به دیدگاه

بله به نظرم به خاطر فن هاي بهترش هست، اما اگر كيستون قابليت نصب واتركولر ٢٤٠ رو داره مدل ٢٤٠ رو تهيه كنيد چون تفاوت قيمت انچناني با هم ندارند در عوض مدل ٢٤٠ پرفورمنس به مراتب بهتري بهتون ميده..

لینک به دیدگاه

این کلیپ زو هم ببینید بد نیست 

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?app=videos&do=view&id=38

توسط لیون تهیه شده و هفت مدل از واتر کولینگهای موجود توی ایران رو زحمت تست شون رو کشیدن و گرین هم توی اونا هست

لینک به دیدگاه

بله به نظرم به خاطر فن هاي بهترش هست، اما اگر كيستون قابليت نصب واتركولر ٢٤٠ رو داره مدل ٢٤٠ رو تهيه كنيد چون تفاوت قيمت انچناني با هم ندارند در عوض مدل ٢٤٠ پرفورمنس به مراتب بهتري بهتون ميده..

درود

زیر دمای 60 درجه 240 با 120 تنها 1 درجه تفاوت دارن

این کلیپ زو هم ببینید بد نیست 

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?app=videos&do=view&id=38

توسط لیون تهیه شده و هفت مدل از واتر کولینگهای موجود توی ایران رو زحمت تست شون رو کشیدن و گرین هم توی اونا هست

درود

بله قبلا دیدم

لینک به دیدگاه

دوستانی که دیپ کول رو انتخاب کردن ممنون میشم دلیل خودشون رو بگن

لینک به دیدگاه

به نظرم گرین 120 خیلی گزینه ی مناسب تریه.

تمام دلیل هاشم تو پست دوم دوست عزیزمون گفتن که خیلی نکات ارزشمندی رو اشاره کردن.

لینک به دیدگاه

سلام به شما

هر دو مدل ارزش خرید دارند

به نظرم یکی از نقاط قوت مدل دیپ کول زیباییشه

در بقیه موارد برتری با مدل گرین

لینک به دیدگاه

درود

زیر دمای 60 درجه 240 با 120 تنها 1 درجه تفاوت دارن

درود

بله قبلا دیدم

اگر سیستم مدت زیاد زیر باز باشه اون موقع هست که تفاوت رادیاتور بزرگتر خودشو نشون میده.

در هر صورت 240 ارزش خرید بیشتری داره.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

اگر سیستم مدت زیاد زیر باز باشه اون موقع هست که تفاوت رادیاتور بزرگتر خودشو نشون میده.

در هر صورت 240 ارزش خرید بیشتری داره.

موفق باشید

والا به شخصه این موضوع رو تست نکردم

ولی بررسی های من اونطور نشون میده

لینک به دیدگاه

اگر اورکلاک نمی کنید، هرگز به بیش از 120 نیاز پیدا نمی کنید. حتی یه ایرکولر خوب هم برای حالت بدون اورکلاک کفایت می کنه چه برسه به لیکویید.

مدل گرین پیشنهاد می شه با قیمت مناسب و گارانتی فوق العاده

لینک به دیدگاه

دوستان کسی هست به شخصه از این کولرها استفاده کرده باشه؟

ویرایش شده توسط Armin Zol
لینک به دیدگاه

من خودم glacier 240دارم ولی بهتون پیشنهاد میکنم 120 بگیرید که مشکل نصب نداشته باشین و تو نصب رادیاتور تو بالا و یا پشت کیس حق انتخاب داشته باشین من هر دوی این کولر ها رو دارم به نظرم گرین با توجه به قیمت پایین تر بهتره ولی صدای فن هاش زیاده

لینک به دیدگاه

من خودم glacier 240دارم ولی بهتون پیشنهاد میکنم 120 بگیرید که مشکل نصب نداشته باشین و تو نصب رادیاتور تو بالا و یا پشت کیس حق انتخاب داشته باشین من هر دوی این کولر ها رو دارم به نظرم گرین با توجه به قیمت پایین تر بهتره ولی صدای فن هاش زیاده

درود

گذشته از قیمت کدوم بهتره؟

لینک به دیدگاه

درود

گذشته از قیمت کدوم بهتره؟

از نظر من مدل گرین با کیفیت تره فن گرین که گفتم صداش زیاده ولی بسیار فن خوب و با کیفیتیه قابل شستشو هم هست یعنی پره هاش در می یاد. من پیشنهادم اینه که  اونی رو از ظاهرش بیشتر خوشت میاد بخری. به نظر خودم تنها مزیت دیپ کول ظاهر زیباترشه. ولی گرین گارانتی بهتری هم داره و پمپش 7000 دوره ولی دیپ کل اگه اشتباه نکنم بین 2000 تا 3000 هستش.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

عزیز منظور بنده بخاطر تفاوت 20 تومنی بود نه 200 تومنی:|

لینک به دیدگاه

عزیز منظور بنده بخاطر تفاوت 20 تومنی بود نه 200 تومنی :|

بله متوجه شدم. البته نمونه کولر مستر 80 تومن گرونتر از گرین هست.

خیالتون رو اینطور راحت کنم که  نمونه کولر مستر شاید 10 درصد بهتر از گلیسر گرین هست و فقط در صورتی که این 80 تومن براتون اهمیتی نداره برید سراغش. در غیر اینصورت می تونید گرین رو تهیه کنید و خیالتون هم از بابت کیفیت و گارانتی راحت باشه. خودم کولر بادی Buffalo گرین رو دارم و کاملا از دمای CPU 3770 راضی ام. 3770 با توجه به اینکه K نیست ولی ضریب مالتی پلیرش بازه و من برای گیم حتی ضریبش رو روی 41 هم قرار دادم که کلاک CPU می شه 4100 مگاهرتز ولی دما کاملا اوکی بود.

دوستم همین 120 گلیسر رو داره با CPU 3450 و خیلی راضیه.

لینک به دیدگاه

بله متوجه شدم. البته نمونه کولر مستر 80 تومن گرونتر از گرین هست.

خیالتون رو اینطور راحت کنم که  نمونه کولر مستر شاید 10 درصد بهتر از گلیسر گرین هست و فقط در صورتی که این 80 تومن براتون اهمیتی نداره برید سراغش. در غیر اینصورت می تونید گرین رو تهیه کنید و خیالتون هم از بابت کیفیت و گارانتی راحت باشه. خودم کولر بادی Buffalo گرین رو دارم و کاملا از دمای CPU 3770 راضی ام. 3770 با توجه به اینکه K نیست ولی ضریب مالتی پلیرش بازه و من برای گیم حتی ضریبش رو روی 41 هم قرار دادم که کلاک CPU می شه 4100 مگاهرتز ولی دما کاملا اوکی بود.

دوستم همین 120 گلیسر رو داره با CPU 3450 و خیلی راضیه.

آها

ممنون از شما

لینک به دیدگاه

من برا سیستم جدید یه گلیسر 240 گرین گرفتم..کیفیت ساخت خوبی داره...دمای 6700k تو فشار وبعد از 8 ساعت تو لود 60 تا 70 درصد بودن 60 درجه بیشتر نشد دور فن هم 1600 و به ندرت دور فن به 2200 میرسید...البته وقتی دور فنها به 2200 میرسه صدای زیادی تولید میکنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...