رفتن به مطلب

مشکل با گارانتی ماتریکس.

amirhossein5
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان.

یه لپتاب lenovo g_5045 دارم .

مشکل از جایی شروع شد که بعضی وقتا وقتی لپتابو روشن میکنم روی لوگو لنوو گیر میکنه و بعد از چند دقه رد میکنه و حتی بعضی وقتا مجبورم restart کنم.و همینطور بعضی وقتا وقتی خاموشش میکنم صفحه خاموش میشه ولی چراغ پاور لپتاپ روشنه و وقتی دستمو میزارم رو لپتاپ هارد لپتاپ روشنه و مجبور میشم با دکمه خاموشش کنم.وقتی بردم گارانتی برای من ویندوز عوض کردن(فکر کردند به ذهن خودم نمیرسه) بعد تحویل من دادن و اینکه مشکل رفع نشده بود.

و اینکه هارد لپتاپ یه توشیبا ساتا دو هست.

این لپتاپ قبلا 4 گیگ رم و 500 گیگ هارد داشته که خود ماتریکس اینو وقتی وارد کرده به رم 8 و هارد 1 تغییر داده و به مغازه ها فرستاده ما هم رفتیم و خریدیم.الان هارد این نباید ساتا سه باشه؟

و در ضمن من هرجا سرچ کردم این لپتاپ قاب ضد خش داره ولی مال من مثل اینکه قابش عوض شده و ضد خش نیست.

در ضمن پیچ لولا ها هم باز شده.(نه محفظه هارد و رم ها) پیچ لولا ها باز شده.

به نظرتون با این من چه کنم؟

لینک به دیدگاه

ماتریکس در زمینه گارانتی کارنامه درخشانی داره

تنها راه حل مشکل ارسال لپ تاپ و پیگیری سفت و سخت هست

لینک به دیدگاه

ماتریکس در زمینه گارانتی کارنامه درخشانی داره

تنها راه حل مشکل ارسال لپ تاپ و پیگیری سفت و سخت هست

سلام.

پس شانس ماست.

دفعه پیش که بردم یه ویندوز عوض کردن و کفتن درست شده که اصلا فرقی با قبلش نکرده بود.

آخه پیچ لولا ها رو دیگه چرا باز کردن؟

قاب چرا عوض شده؟

چرا هارد آشغال ساتا دو؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینجا ایران است

و گارانتی یعنی پشم

لینک به دیدگاه

اینجا ایران است

و گارانتی یعنی پشم

واقعا که همینطوره.

اما من این هفته خودم میرم عین انگل میشم براشون.

مگه همچی کشکه.

نه یدونه نه دو تا هزار تا مشکل اخه؟

هارد آشغال ساتا دو.مشکل گیر کردن لوگو.قاب غیر اصلی.باز شدن پیچ لولا.

لینک به دیدگاه

همه اینا رو دونه دونه بگو و بگو دونه دونه مشکلاتش باید حل بشه. حتی اگه بیخیال یه دونشم بشی به خودشون میگن این اقا عقب نشینی کرده. قضیه هاردم بگو و حتما حلش کن. چند وقت پیش هم در ضمینه لپتاپ یکی ا دوستان رو ازیت میکرد تا رفت اونجد و تهدید به شکایت کرد و انگلشون شد تا اخر تعویض کردن. لپتاپ msi رو گارانتی ماتریکس وضعش خیلی داغونه. سعی کن با رئیسشون صحبت کنی

لینک به دیدگاه

همه اینا رو دونه دونه بگو و بگو دونه دونه مشکلاتش باید حل بشه. حتی اگه بیخیال یه دونشم بشی به خودشون میگن این اقا عقب نشینی کرده. قضیه هاردم بگو و حتما حلش کن. چند وقت پیش هم در ضمینه لپتاپ یکی ا دوستان رو ازیت میکرد تا رفت اونجد و تهدید به شکایت کرد و انگلشون شد تا اخر تعویض کردن. لپتاپ msi رو گارانتی ماتریکس وضعش خیلی داغونه. سعی کن با رئیسشون صحبت کنی

اره منم باید انگل بشم انگار خودشون ادم نیستن عین ادم کار رو راه بندازن.
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

این گارانتی ماتریس دیگه شورش رو در اورده
مدیرش با این همه حقی که به گردنش هست تا کجا میخواد پیش بره
چقدر جا داره پول حروم بخوره
ایشالا چرک و خون بشه از گلو ش بزنه بیرون به حق امام زمان
ایشالا که این نارضایتی ها گردنشون رو بگیره
یکی و دوتا نیست که عادت کردن به حروم خوری
فقط فقط بی خیال داستان قطعه هاتون نشید تا بیان پاسخ بدن

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در در 1395/05/10, 15:58:22، Milad_Bm گفته است :

سلام

یعنی کسی نیست نظارتی کنه ؟ فقط این پدیده های ماتریکس نیست که آخه...

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، HYPER SPEED گفته است :

سلام

یعنی کسی نیست نظارتی کنه ؟ فقط این پدیده های ماتریکس نیست که آخه...

همه دستشون تو یه کاسه هست. گارانتی که بعید میدونم کاری کنه برید اول به خود گارانتی بگید و اصلا کوتاه نیاید. یه قدم عقب نشیدی یعنی بای گرافیک. جواب نداد برید تعضیرات

لینک به دیدگاه

داداش وضعیت گارانتی تو ایران افتضاحه داغونه. تو زمینه سخت افزار خیلی بد نبود که متاسفانه جدیدا به حالت نرمال پیوسته! مخصوصا این ماتریکس بی همه چیز!
دوستان دعا کردن فایده نداره. شما حقتو بگیر که برای سری بعد بترسن این کار رو بکنن بشینی بگی ایشالا فلان شه بیسار شه ببخشید طرف به ...شم بر نمیخوره!

حتما باید دهنشون سرویس شه تا بفهمن مشتری مداری و معنی گارانتی رو.

از طرف دیگه دوستان در حال خرید سعی کنید ماتریکس نخرید. جز جنس مفت که اگر خراب شد از دور انداختنش دلتون نسوزه یه هزاری از ماتریکس خرید نکنید تا بفهمن هرکاری عواقبی داره.

بنده به شخصه گرافیک و مین از msi میخاستم بخرم که به دلیل گارانتی فوق مزخرف ماتریکس نخریدم بقیه هم همین کار رو بکنن اینا مجبورن عقب نشینی کنن.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

دوست عزيز درمورد هارد توشيبا ساتا 2 بگم نه فقط لب تاپ شما بلكه خيلى از مدلها و حتى خود لب تاپهاى اصلى توشيبا هم از اين هاردهاى ساتا 2 بى كيفيت استفاده ميكنن كه به شخصه برام يه لب تاپ اوردن از اين باريكا كه خفن هم بود از اونور آب طرف وارد كرده حتى ويندوزش هم به 8.1 به زبان عربى بود وبايوسش قفل بود هيچ كسى هم بلد نبود روش ويندوز بريزه بنده با سرچ و ور رفتن و تجربه اى كه داشتم خلاصه بعد از 4-5 ساعت و تست چند ويندوز و سر قضيه اينكه مجبور شدم دل و رودشو بريزم بيرون كه با اون هارد بى كيفيت مواجه شدم براى اينكه بصورت اينترنال بايد فايلهاشو ميزدم به سيستمم وانتقال ميدادم قرار شد كل هاردشو فرمت كنم و تونستم بعد از شكستن قفلش براش همون ويندوز 7 كه ميخواست رو نصب كنم و لب تاپ رو سر هم كنم خلاصه بعد از پايان كار هم بهش گفتم حتما در آينده يه اس اس دى يا لا اقل يه هارد خوب براى لب تاپش بزاره...

اون پيچيهايى كه ميفرماييد دو حالت داره يا شركت باز كرده از اول براى همون قضيه ارتقا كه فرموديد يا اينكه بعد از اينكه فرستاديد به گارانتى خواستن چند نوع تست روش انجام بدن...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...