رفتن به مطلب

مشاوره خرید کولر cpu

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

دوستان چند وقته میخوام یک عدد کولر بگیرم بعد مشکل جدید ایجاد میکنم دنبال یکی دیگه میگردم 

الان سی پی یو haswell دارم که با وزن کولر مشکلی نداره ولی اومدو skylake گرفتم یک کولری مثل ماچو مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ در اینده نازک تر هم میشن باز

*dry#

(سنگین ترین کولری که رو skylake داشتین چی بوده ؟ )  :-? 

کیس هم هنگام تمیز کاری میز کامپیوتر زیاد تکون میخوره 

بودجه 60 70 100 هم میدم چون خنک کننده مهمه   و اینکه اینده نگرانه باشه دوباره عوضش نکنم 

الان تو دمای اتاق 32 فول لود سی پی یو به 65 تا 70 میرسه  شاید بیشتر هم بشه (گرافیک 75 80) 

میدونم این دما ها عادیه ولی ..........

ویرایش شده توسط chaning
لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما مدل کیس رو اعلام کنید ممنون میشم تا مشخص بشه تا چه ارتفاعی فن ساپورت میکنه

اگرچه در این خصوص این مورد پیشنهاد میشه

DeepCool IceBlade 200M CPU Cooler

اما با توجه به اینده نگیری این مورد هم گزینه خوبی هست اگر از نظر بودجه مشکلی ندارید

Green GLACIER 120 GLC120-A AiO Liquid Cooler

اگرچه در خصوص وزن هم موردی نیست و من تا بحال نشنیدم پردازنده زیر فشار کولر خم بشه یا شکلش تغییر کنه با این که در یوتیووب کلیپ هایی هست.... :wacko:

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما مدل کیس رو اعلام کنید ممنون میشم تا مشخص بشه تا چه ارتفاعی فن ساپورت میکنه

اگرچه در این خصوص این مورد پیشنهاد میشه

DeepCool IceBlade 200M CPU Cooler

اما با توجه به اینده نگیری این مورد هم گزینه خوبی هست اگر از نظر بودجه مشکلی ندارید

Green GLACIER 120 GLC120-A AiO Liquid Cooler

اگرچه در خصوص وزن هم موردی نیست و من تا بحال نشنیدم پردازنده زیر فشار کولر خم بشه یا شکلش تغییر کنه با این که در یوتیووب کلیپ هایی هست.... :wacko:

deepcool TESSERACT BF  165mm

deepcool زیاد ایندهی نیست 

گرین هم که گرونه  :crying: 

منم همون کلیپ هارو دیدم  =)) 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...