رفتن به مطلب

Z4 ASTIAKکیس جدید گرین

Recommended Posts

داداش رسید دستت حتما از همه ی زویا عکس بذاری لطفا ببینیم ما هم

خصوصا پشت و درب شیشه ایش

اره منم موافقم یه خبر بده همینجا اگه کیس رسید دستت

چشم داداش رسید دستم یا چند تا عکس میزارم یا انباکسینگ. اگه خدا بخواد پس فردا میرسه دستم امروز لیون زنگ زد گفت فردا ارسال میشه با تیپاکس.

ویرایش شده توسط Ali_amani
لینک به دیدگاه

ظاهرش که عالیه نسبت به قیمتش. باید ببینیم جنس بدنش چطوریاس

لینک به دیدگاه

من خیلی خوشم اومد...

ولی خب خیلی کوچیک و جمع و جوره!

ابهت کیس فول تاور رو نداره! ولی خب دقیقا به کار منم میاد آخه جا زیاد ندارم زیر میزم! رو میزم که نمیزارم!

مشکل من اینکه جای گذاشتنم سمت چپه :laughing:  نمیدونم چی کارش کنم

ویرایش شده توسط amirff1
لینک به دیدگاه

tempered glass از کجا اومد! خودش که میگه شیشه و شفاف! رو کیس 200 تومنی که tempered glass نمیذارن!

- دارای پوشش دودی اصطلاحاً کاملاً شیشه‌ای (Transparent) بر روی کاور بغل به جهت زیبایی و رؤیت داخل کیس

لینک به دیدگاه

tempered glass از کجا اومد! خودش که میگه شیشه و شفاف! رو کیس 200 تومنی که tempered glass نمیذارن!

- دارای پوشش دودی اصطلاحاً کاملاً شیشه‌ای (Transparent) بر روی کاور بغل به جهت زیبایی و رؤیت داخل کیس

اتفاقا خیلی زیباش کرده :x  :x

لینک به دیدگاه

تا اینجا کار که روند کیفیت متریال استفاده در کیس های گرین شیبش بسمت پایین بود

امیدوارم روی این یکی خلاف این روند رو رفته باشند

اگرچه  این مورد رو میشه رقیب کیس دوکاس معرفی کرد

لینک به دیدگاه

خدمت دوستان عرض كنم كه اين كيس هم مثل كيس X9 از محصولات شركت Aerocool هست، كه انتظار ميره كيفيت قابل قبولي داشته باشه.

لینک به دیدگاه

نه دودی هست ، منظورش از شفاف اینکه پشتش دیده میشه! یه نگاه بندازین....

آخه مگه چه قدره تو تولید که این هزینه ای محسوب نمیشه...

خوبی شیشه اینکه خش نمیفته

لینک به دیدگاه

اتفاقا خیلی زیباش کرده :x  :x

منظورم این نبود! توی توضیحات نوشته شیشه شفاف ولی دوستان اشتباها tempered glass برداشت کردن! اگه بخواد با tempered glass کیس بزنه کیس ها خیلی گرون میشه

لینک به دیدگاه

همونطور كه مشاهده ميكنيد اسكلت اين كيس Z4 در واقع همون كيس Aero-800 از Aerocool هست كه قبلا هم با همين حدود قيمت در بازار وجود داشت، حالا اينكه گرين اسكلت اين كيس رو كپي كرده يا يكي از محصولات رسمي Aerocool رو وارد كرده معلوم نيست، چون الان كه سايت Aerocool رو چك كردم اين كيس مثل كيس X9 تو سايت وجود نداشت..

post-10302-0-47864300-1470075398_thumb.png

post-10302-0-20927000-1470075411_thumb.gif

post-10302-0-73310600-1470075693_thumb.png

post-10302-0-41795700-1470075701_thumb.jpeg

ویرایش شده توسط AliAlborz
لینک به دیدگاه

همونطور كه مشاهده ميكنيد اسكلت اين كيس Z4 در واقع همون كيس Aero-800 از Aerocool هست كه قبلا هم با همين حدود قيمت در بازار وجود داشت، حالا اينكه گرين اسكلت اين كيس رو كپي كرده يا يكي از محصولات رسمي Aerocool رو وارد كرده معلوم نيست، چون الان كه سايت Aerocool رو چك كردم اين كيس مثل كيس X9 تو سايت وجود نداشت..

ببینید دوستان اینطوری نیست که  بره از روی اون کپی کنه...

اینجا یه بحثی مثل پاورا پیش میاد که مثلا highpower یه اسکلت طراحی می کنه بعد بقیه میان و با طراحی های خارجی مختلف اون کیسو ازش می خرن...

شما الان همین اسکلت رو ببینی خیل هم به zalman z9 neo نزدیک هستش که این اسکلت نسبت به اون بروزتر و کاملتر به نظر میاد...+مثلا همینجا اسکلت گرین یکم تغییرات خوبی نسبت به aerocool توش داره..(مثلا جای پیچ ssd ها یا ssd ای که روی کاور پاور نصب مشه...)

aerocool و zalman و اینا در حد طراحی و تولید کیس نیستن اصلا....

شیشه هم اگر قطرش کم باشه احتمال خیلی زیاد tempered glass هست... اصلا شیشه معمولی فکر نکنم به درد این کار بخوره....

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

عجب :-?  :cool:

لینک به دیدگاه

ببینید دوستان اینطوری نیست که  بره از روی اون کپی کنه...

اینجا یه بحثی مثل پاورا پیش میاد که مثلا highpower یه اسکلت طراحی می کنه بعد بقیه میان و با طراحی های خارجی مختلف اون کیسو ازش می خرن...

شما الان همین اسکلت رو ببینی خیل هم به zalman z9 neo نزدیک هستش که این اسکلت نسبت به اون بروزتر و کاملتر به نظر میاد...+مثلا همینجا اسکلت گرین یکم تغییرات خوبی نسبت به aerocool توش داره..(مثلا جای پیچ ssd ها یا ssd ای که روی کاور پاور نصب مشه...)

aerocool و zalman و اینا در حد طراحی و تولید کیس نیستن اصلا....

شیشه هم اگر قطرش کم باشه احتمال خیلی زیاد tempered glass هست... اصلا شیشه معمولی فکر نکنم به درد این کار بخوره....

مواردی رو که اشاره کردید درست مثل همون کاری هست که عزیزان در طراحی خودروهای ملی انجام میدن

هرقسمت از خودرو رو از طراحی یک خودرو دیگر برمیدارند و در اخر Mix این ها میشه یک خودرو و در دفاع از این طرح این موراد رو میگن ...  :wacko:

البته در خصوص طراحی کیس فارق از مسائل فنی و امکانات این کمی به سلیقه شخصی خود ادم برمیگرده

و خیلی ها شاید طرح های Zalman یا aerocool رو دوست داشته باشند :)

لینک به دیدگاه

ولی دوست عزیز فرق داره انگار. اندازه ی عرض کیس z4 از aero-800 بیشتره و ضخامت بدنه ی کیس هم همین طور.شاید بدنه ش شبیه اونه ولی کیفیتش شون باهم فرق داره.

لینک به دیدگاه

متاسفانه کلا گرین یک طرح رو هم از خودش نداده و همه کپی کاری هستن که قبلا اسم تمام کیس های کپی شده رو گفتم و نمیخوام دوباره کاری کنم ، به هرحال من این حرکتو حرکت پسندیده ای نمیدونم که طرح از جایی برداشته شه و به فروش برسه و سود هم در جیب طراح اصلی نره ، البته در این کیس احتمال این هست که شاسی از شرکت سازنده در تعداد بالا خریداری شده باشه . از طرفی به نظر کیس بدی نمیاد ، دست کم قیمت 5 تا فن حدود 170 ت در میاد و در کل کیس خوبی به نظر میرسه . 

خیلی از بزرگان جهان میگن بهترین شیوه برای پیشرفت شروع کردن با تقلید هست ، البته فکر میکنم چندین سال تقلید و کپی کاری کافی باشه . امید وارم که گرین به شرکت بزرگی تبدیل بشه و زود تر چند تا طرخ از خودش ابداع کنه و خط تولید برسه .

نکته منفی که در مورد این کیس هست اینه که اشاره شده واتر 360 ساپورت میشه ، اما صرفا جا شدن به معنی ساپورت خوب نیست ، میبینین که فضای جلوی  اولین فن کاملا بسته هست ، از طرفی قرار دادن رادیات در جلو میتونه دمای هارد و طول عرش رو کمی کاهش بده ، بهتره رادیات 240 در قسمت بالایی جلوی کیس نصب بشه و یک فن جدا هم برای هارد ها در نظر گرفته بشه .

بازم میگم که به قیمت مورد بسیار مناسبی هست 

ویرایش شده توسط Mahdi D
لینک به دیدگاه

در کنار نظرات همه دوستان:

نمی دونم چرا از کیس DeepCool Dukase بیشتر خوشم میاد؟؟ :-?  :-? 

لینک به دیدگاه

معمولا کیس ها در واقعیت با تصویر تفاوت دارند که این معموله ولی بعضی وقت ها شدیدا تفاوت دارند که جای تامل داره واقعا؟!!!

کیس DUKASE رو یکی از دوستان گرفته بود و رفتم از نزدیک دیدم که واقعا اون چیزی که من شخصا ازش انتظار داشتم نبود و کیفیت ساختش زیاد جالب نبود و نظرم کلا نسبت بهش عوض شد چون تا قبل اینکه از نزدیک لمسش کنم فکر میکردم کیس بهتری باشه!!

البته خب دیگه باا توجه به قیمت باید سنجید ولی خب با اون ظاهر و خصوصیات اگه کیفیت ساختش بهتر میشد واقعا عالی میشد؟!!

یه چیز دیگه ای هم هست که بد نیست بگم و اونم در مورد سری عرضه شدن این کیس هاست که فکر میکنم سری اول رو با کیفیت عالی میزنن و سری های بعد یه جورایی شل میکنند بهش؟؟! مثلا من خودم اولین سری از کیس Green X3 Gaming رو خریدم که واقعا کیفیت قابل قبول و عالی داشت ولی چندین وقت پیش، پیش یکی از دوستان بودم که اونم همین کیس رو داشت ولی اون از سری های آخر گرفته بود که در واقع از مال من جدیدتر بود ولی باور کنید دوستان اصلا زمین تا آسمون کیفیتش با کیس من فرق داشت اصلا یه جوری بود که فکر میکردم X3 Gaming مثلا تقلبیشه؟؟؟!!!!! و نه اینکه حالا بگیم کار کرده بود زیاد و ... نه اتفاقا خیلی هم تر و تمیز و مرتبم بود ولی آن X3 کجا و این X3 عزیز کجا....... .

راستی یه تجربه مهم و جالب هم در مورد کیس هایی که خرید میشه باید بگم که البته اینجا نمیگم و یه تاپیک جدا میزنم که ملت استفاده کامل ببرند .... بزودی.....Comming SooN

لینک به دیدگاه

معمولا کیس ها در واقعیت با تصویر تفاوت دارند که این معموله ولی بعضی وقت ها شدیدا تفاوت دارند که جای تامل داره واقعا؟!!!

کیس DUKASE رو یکی از دوستان گرفته بود و رفتم از نزدیک دیدم که واقعا اون چیزی که من شخصا ازش انتظار داشتم نبود و کیفیت ساختش زیاد جالب نبود و نظرم کلا نسبت بهش عوض شد چون تا قبل اینکه از نزدیک لمسش کنم فکر میکردم کیس بهتری باشه!!

البته خب دیگه باا توجه به قیمت باید سنجید ولی خب با اون ظاهر و خصوصیات اگه کیفیت ساختش بهتر میشد واقعا عالی میشد؟!!

یه چیز دیگه ای هم هست که بد نیست بگم و اونم در مورد سری عرضه شدن این کیس هاست که فکر میکنم سری اول رو با کیفیت عالی میزنن و سری های بعد یه جورایی شل میکنند بهش؟؟! مثلا من خودم اولین سری از کیس Green X3 Gaming رو خریدم که واقعا کیفیت قابل قبول و عالی داشت ولی چندین وقت پیش، پیش یکی از دوستان بودم که اونم همین کیس رو داشت ولی اون از سری های آخر گرفته بود که در واقع از مال من جدیدتر بود ولی باور کنید دوستان اصلا زمین تا آسمون کیفیتش با کیس من فرق داشت اصلا یه جوری بود که فکر میکردم X3 Gaming مثلا تقلبیشه؟؟؟!!!!! و نه اینکه حالا بگیم کار کرده بود زیاد و ... نه اتفاقا خیلی هم تر و تمیز و مرتبم بود ولی آن X3 کجا و این X3 عزیز کجا....... .

راستی یه تجربه مهم و جالب هم در مورد کیس هایی که خرید میشه باید بگم که البته اینجا نمیگم و یه تاپیک جدا میزنم که ملت استفاده کامل ببرند .... بزودی.....Comming SooN

سلام دوست من

فرمایش شما کاملا متین اما ببینید برای خودم پیش اومده رفتم یک محصولی رو با کلی تحقیق خریدم اما پس از مدتی کارکرد متوجه یک سری ضعف ها و کاستی ها یا ویژگی های جدید در اون محصول شدم و به دوستانی هم که قصد خرید این محصول رو داشتن این موارد رو یادآور شدم ،خب این مورد نشون میده که من تجربه ام و شناختم در رابطه با این محصول بیشتر شده و ایراداتش بیشتر از قبل بچشمم میاد و قابلیت هاش با توجه به گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی کمرنگ تر و عادی شده برایم، در مورد کیس گرین X3 Gaming هم با وجود اینکه تولیدش متوقف شده من بهتون تضمین میدم کیفیت این محصول از ابتدا تا زمان عرضه این محصول در بازار هیچ گونه تغییری نداشته و کاملا مشابه نمونه بار های اولیه اش بوده ،اگر شما بتونید این موضوع رو به ما اثبات کنید شرکت گرین علاوه بر تشکر و قدر دانی از شما یک عدد کیس GREEN Z4 ASTIAK تقدیمتون و تمام هزینه های رفت و آمد شما رو متقبل خواهد شد.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز 

اینکه همیشه تاپیک محصولات جدید گرین یکی از داغ ترین و پربازدید ترین تاپیک های انجمن های کامپیوتریه نشون دهنده این هست که برای شما سروان گرامی کیفیت و پیشرفت محصولات گرین بسیار حائز اهمیته و ما از این موضوع بسیار خرسندیم و تمام تلاشمون رو در راستای تحقق این امر می کنیم.

کیس جدید شرکت گرین که  با نام آستیاک معرف حضور شماست در نهایت سادگی دارای انبوهی از امکانات و قابلیت هاست که در جدول زیر میتونید بهتر و دقیق تر به مقایسه و بررسی ویژگی ها و امکانات کیس آستیاک در مقایسه با محصولات هم رده یا بالاتر از سایر برندها بپردازید.

vea0c3fhc96dcin2pdz6.png

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز 

اینکه همیشه تاپیک محصولات جدید گرین یکی از داغ ترین و پربازدید ترین تاپیک های انجمن های کامپیوتریه نشون دهنده این هست که برای شما سروان گرامی کیفیت و پیشرفت محصولات گرین بسیار حائز اهمیته و ما از این موضوع بسیار خرسندیم و تمام تلاشمون رو در راستای تحقق این امر می کنیم.
کیس جدید شرکت گرین که  با نام آستیاک معرف حضور شماست در نهایت سادگی دارای انبوهی از امکانات و قابلیت هاست که در جدول زیر میتونید بهتر و دقیق تر به مقایسه و بررسی ویژگی ها و امکانات کیس آستیاک در مقایسه با محصولات هم رده یا بالاتر از سایر برندها بپردازید.

vea0c3fhc96dcin2pdz6.png

درود

میشه بفرمایید جنس شیشه Z4 چی هست؟

زود خش برمیداره؟

چشم داداش رسید دستم یا چند تا عکس میزارم یا انباکسینگ. اگه خدا بخواد پس فردا میرسه دستم امروز لیون زنگ زد گفت فردا ارسال میشه با تیپاکس.

درود

داداش رسید دستت؟

ما منتظریم ها :D

لینک به دیدگاه

كيس زيبايي هست اما اميدوارم كيفيت مناسبي هم داشته باشه . يني وقتي كيس رو از نزديك مي بينيم حس كنيم جنس با كيفيتي خريديم . حقيقتش كيس x3 وايپر رو براي يكي از نزديكان گرفتم . سه چهار تا جاي اولي كه هارد توش قرار مي گرفت نسبتا لق بود كه براي اطمينان هارد رو در رديف هاي آخر قرار داديم كه نسبتا فكيس و ثابت بود . البته به نسبت قيمت كيس خوبي بود اما خوب حس اينكه جنس با كيفيته احساس خوبي به آدم ميده . اميدوارم اين يكي از قبل از نظر كيفيت پيشرفت كرده باشه .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز 

vea0c3fhc96dcin2pdz6.png

سلام داداش.میشه مشخصات فنها رو کامل بذارید ببینیم قدرتشون در چه حدیه؟فنها رو با نمونه ی پرقدرت تر مثه فنهای کوگار عوض کنیم یا نه؟چون من دنبال فنهای قدرتمند هستم تا زیبا.ممنون از محبتت داداش.  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

کیس فوق العاده خوبی به نظر میاد و کاملا مشخصه که گرین به کاربران اهمیت میده. مشاهده کرد که با وجود کیس دوکاس 180 هزار تومنی کسی نمیره X3+ VIPER که 250ه رو بخره و تازه یه سری برتری هم داره دوکاس نسبت به X3+ . 

الآن هم که کیسی وارد بازار کرده که همونطور که اکثر کاربرا تو نگاه اول متوجه میشن ، این کیس دارای مشخصات خوبی از کیس های دیگه است ؛ یعنی اومده کیس های خوب دیگه رو ویژگی های خوبشونو میکس کرده ، گذاشته تو z4 . مثلا کاور پاور که فک کنم تا قبل از دوکاس کیس های کمی این قابلیتو داشتن ؛ یا مثلا شیشه کناری که کاملا آدمو یاد کیس های کورسیر میندازه. 

در کل واقعا کیس خوبیه و قطعا فروش خوبی خواهد داشت . فقط امیدوارم تا مثل دیگر موارد (X3+ Viper ، RX480 و ...) ، خیلی مبالغه روش صورت نگیره تا قیمت فضایی پیدا کنه ! و یه خواهش هم از لیون دارم تا یه هفته آینده این کیسو موجود نگه دار لطفا!

ویرایش شده توسط Amir Homayoon
لینک به دیدگاه

والا من دیروز دستم رسید

تنها ایرادی که در این کیس دیدم کیفت مونتاژ فن کنترلر بود

از نظر امکانات امکان نداره کیس دیگری باشد با این قیمت و این امکانات

لینک به دیدگاه

از نظر جنس شاسی و بدنه شک دارم z4 هماورد master case 5 و یا 400c باشه. با توجه به قیمتها هم کسی اینها رو همرده و قابل مقایسه نمی دونه. یک نکته ای که شاید با عدد و رقم قابل بیان نباشه کیفیت چفت و بستها و کاربردپذیری کیس هست. یادمه سالها پیش که برای اولین بار می خواستم کیس x7 رو تمیز کنم، وقت زیادی ازم گرفته شد. اما مشکل اصلی این بود که پنل جلو جدا نمی شد، به دلیل ساخت بد گیره های پلاستیکی ای که پنل رو به شاسی متصل می کرد. کمی فشار رو بیشتر کردم، یکی از گیره ها و بخش پایینی پنل شکست. چندین بار برای تعویض پنل پی گرفتم از طریق نمایندگیهای مختلف و نهایتا خود شرکت گرین، اما به جایی نرسید. از قضا به لیون هم زنگ زدم و آقا سعید که اون وقتها خودش پاسخ تلفن رو می داد بهم پیشنهاد کرد که با پوریا شعبانی در گرین تماس بگیرم. این که رویه ی شرکت تازگی تغییر کرده یا در این مورد خاص پنل یدکی دارند رو نمی دونم. حتی یک کشوی هارد دیسک برای x7 می خواستم که نتونستم تهیه کنم. پیشنهاد من به دوستان خوبمان در گرین این هست که این موردها رو جدی بگیرند، بخشی از فروش زیاد می تونه به دلیل رقیبان ضعیف باشه، این روزها تنوع کیس در بازار زیاد شده و رقابت در آینده باز هم دشوار خواهد شد.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...