رفتن به مطلب

Z4 ASTIAKکیس جدید گرین

Recommended Posts

سلام دوست من

فرمایش شما کاملا متین اما ببینید برای خودم پیش اومده رفتم یک محصولی رو با کلی تحقیق خریدم اما پس از مدتی کارکرد متوجه یک سری ضعف ها و کاستی ها یا ویژگی های جدید در اون محصول شدم و به دوستانی هم که قصد خرید این محصول رو داشتن این موارد رو یادآور شدم ،خب این مورد نشون میده که من تجربه ام و شناختم در رابطه با این محصول بیشتر شده و ایراداتش بیشتر از قبل بچشمم میاد و قابلیت هاش با توجه به گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی کمرنگ تر و عادی شده برایم، در مورد کیس گرین X3 Gaming هم با وجود اینکه تولیدش متوقف شده من بهتون تضمین میدم کیفیت این محصول از ابتدا تا زمان عرضه این محصول در بازار هیچ گونه تغییری نداشته و کاملا مشابه نمونه بار های اولیه اش بوده ،اگر شما بتونید این موضوع رو به ما اثبات کنید شرکت گرین علاوه بر تشکر و قدر دانی از شما یک عدد کیس GREEN Z4 ASTIAK تقدیمتون و تمام هزینه های رفت و آمد شما رو متقبل خواهد شد.

وقتی این مورد رو خوندم یاد صحبت یکی از عزیزان در اوژنگ افتادم که فرمودند به من: اگر گرافیکت مشکل داره خودت با گرافیک پاشو بیا تا بهت نشون بدم گرافیک سالم هست و اون 3.5 Vram اشتباه هست و کارت همون 4 گیگ هست :-w

:D

just kidding @};-

سلام دوستان عزیز 

اینکه همیشه تاپیک محصولات جدید گرین یکی از داغ ترین و پربازدید ترین تاپیک های انجمن های کامپیوتریه نشون دهنده این هست که برای شما سروان گرامی کیفیت و پیشرفت محصولات گرین بسیار حائز اهمیته و ما از این موضوع بسیار خرسندیم و تمام تلاشمون رو در راستای تحقق این امر می کنیم.
کیس جدید شرکت گرین که  با نام آستیاک معرف حضور شماست در نهایت سادگی دارای انبوهی از امکانات و قابلیت هاست که در جدول زیر میتونید بهتر و دقیق تر به مقایسه و بررسی ویژگی ها و امکانات کیس آستیاک در مقایسه با محصولات هم رده یا بالاتر از سایر برندها بپردازید.

vea0c3fhc96dcin2pdz6.png

البته در خصوص امکانات کیس و این دست موارد حرف های شما متین هست اما لازم بذکر کیس یکی از قطعات کامپیوتر که در چشم هست و فارق از اپشن هایی که دارا میباشد میزان کیفیت متریال استفاده شده و ظرافت در طراحی اون بسیار اهمیت پیدا میکنه :)

از نظر جنس شاسی و بدنه شک دارم z4 هماورد master case 5 و یا 400c باشه. با توجه به قیمتها کسی هم اینها رو همرده و قابل مقایسه نمی دونه. یک نکته ای که شاید با عدد و رقم قابل بیان نباشه کیفیت چفت و بستها و کاربردپذیری کیس هست. یادمه سالها پیش که برای اولین بار می خواستم کیس x7 رو تمیز کنم، وقت زیادی ازم گرفته شد. اما مشکل اصلی این بود که پنل جلو جدا نمی شد، به دلیل ساخت بد گیره های پلاستیکی ای که پنل رو به شاسی متصل می کرد. کمی فشار رو بیشتر کردم، یکی از گیره ها و بخش پایینی پنل شکست. چندین بار برای تعویض پنل پی گرفتم از طریق نمایندگیهای مختلف و نهایتا خود شرکت گرین، اما به جایی نرسید. از قضا به لیون هم زنگ زدم و آقا سعید که اون وقتها خودش پاسخ تلفن رو می داد بهم پیشنهاد کرد که با پوریا شعبانی در گرین تماس بگیرم. این که رویه ی شرکت تازگی تغییر کرده یا در این مورد خاص پنل یدکی دارند رو نمی دونم. حتی یک کشوی هارد دیسک برای x7 می خواستم که نتونستم تهیه کنم. پیشنهاد من به دوستان خوبمان در گرین این هست که این موردها رو جدی بگیرند، بخشی از فروش زیاد می تونه به دلیل رقیبان ضعیف باشه، این روزها تنوع کیس در بازار زیاد شده و رقابت در آینده باز هم دشوار خواهد شد.

@};- 

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

با سلام.

اینم کیس جدید گرین z4 astiak.

چی بگم والا تا از نزدیک لمسش نکنید نمیدونید چی میگم.

کیفیت بدنه خیلی خوبه. در کیس فوق العاده س پلکسیش کیفیتش خیلی خوبه.همه چیش عالی بود. فضای پشت کیس کلا منو نابود کرد خیلی خوب بود فضای عالی و بزرگ.هر چی بگم بازم کمه گرین کلا ترکوند با عرضه ی این کیس.

اینم بگم من قبلش کیس deep cool dukase داشتم. خودتون برید خدایی مقایسه کنید ببینید کدوم خوبه.اصلا کیفیتی که گرین داره شاید دیپ کول یک چهارمشو داشته باشه.اصلا کیفیت بدنه ش شل و ول بود کیفیت درهاش افتضاح بود.

کلا خرید اینو خیلی بهتون پیشنهاد میکنم.پشیمون نمیشید.

zkofq8cmodjsbmdoh3gw_thumb.jpg

zu2gm7vkw1f0rxb7q6ge_thumb.jpg

dr6bz37geh5gql4lhs5v_thumb.jpg

hwb77js0i18u5q2vmz3d_thumb.jpg

5srcycfxbrjd705r5yjh_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام.

کیفیت بدنه خیلی خوبه. در کیس فوق العاده س پلکسیش کیفیتش خیلی خوبه.همه چیش عالی بود. فضای پشت کیس کلا منو نابود کرد خیلی خوب بود فضای عالی و بزرگ.هر چی بگم بازم کمه گرین کلا ترکوند با عرضه ی این کیس.

اینم بگم من قبلش کیس deep cool dukase داشتم. خودتون برید خدایی مقایسه کنید ببینید کدوم خوبه.اصلا کیفیتی که گرین داره شاید دیپ کول یک چهارمشو داشته باشه.اصلا کیفیت بدنه ش شل و ول بود کیفیت درهاش افتضاح بود.

پس شما گفتین که دیپ کول دوکاس خوبه این حرفا الان چی شد که میگین افتضاحه

بابت توضیحتون در مورد کیس جدید ممنون

ویرایش شده توسط *AHMAD*
لینک به دیدگاه

پس شما گفتین که دیپ کول دوکاس خوبه این حرفا الان چی شد که میگین افتضاحه

بابت توضیحتون در مورد کیس جدید ممنون

بله عزیز تا زمانی خوب بود که این کیس به دستم نرسیده بود و معرفی نشده بود. به نظر من سلیقه ها متفاوته. یکی میگه خوبه یکی میگه بده.

لینک به دیدگاه

با سلام.

درود

علی جان زحمتت عکس از زمان روشن بودنش با کیفیت بهتر بنداز اینکه از عمق پشتش هم یک عکس بنداز ببینیم کابل کشیش راحته یا نه

اگر تونستی توی فضای تاریک عکس از جلوش هم بگیری ممنونت میشم

و اینکه هارد رو مگر کنار پاور نمیشد بذاری؟

ویرایش شده توسط Armin Zol
لینک به دیدگاه

با سلام.

داداش دمت گرم که این عکسارو اینجا گذاشتی فقط یه سوال کیفیت فن هاش خوبه دیگه؟؟؟راستی گرافیکت کجاس؟ :-?  :-?

سلام دوستان عزیز 

اینکه همیشه تاپیک محصولات جدید گرین یکی از داغ ترین و پربازدید ترین تاپیک های انجمن های کامپیوتریه نشون دهنده این هست که برای شما سروان گرامی کیفیت و پیشرفت محصولات گرین بسیار حائز اهمیته و ما از این موضوع بسیار خرسندیم و تمام تلاشمون رو در راستای تحقق این امر می کنیم.
کیس جدید شرکت گرین که  با نام آستیاک معرف حضور شماست در نهایت سادگی دارای انبوهی از امکانات و قابلیت هاست که در جدول زیر میتونید بهتر و دقیق تر به مقایسه و بررسی ویژگی ها و امکانات کیس آستیاک در مقایسه با محصولات هم رده یا بالاتر از سایر برندها بپردازید.

vea0c3fhc96dcin2pdz6.png

ممونم داداش اطلاعاتت که گذاشتی خیلی خوب بود @};-

ویرایش شده توسط mojtabapes
لینک به دیدگاه

درود

علی جان زحمتت عکس از زمان روشن بودنش با کیفیت بهتر بنداز اینکه از عمق پشتش هم یک عکس بنداز ببینیم کابل کشیش راحته یا نه

اگر تونستی توی فضای تاریک عکس از جلوش هم بگیری ممنونت میشم

و اینکه هارد رو مگر کنار پاور نمیشد بذاری؟

کیفیت دوربینم یکم داغونه شرمنده ولی چشم میگیرم تو فضای تاریک. بعد پشتش واقعا فضاش عالی بود فکر کنم یه 3 4 سانت یا شاید هم بیشتر باشه.

هارد رو میشه کنار پاور گذاشت چرا نشه. من گذاشتم روی محفظه ی پاور که خنک تر باشه.

داداش دمت گرم که این عکسارو اینجا گذاشتی فقط یه سوال کیفیت فن هاش خوبه دیگه؟؟؟راستی گرافیکت کجاس؟ :-?  :-?

ممونم داداش اطلاعاتت که گذاشتی خیلی خوب بود @};-

بله کیفیت فن ها خوبه ونویز خیلی کمی دارن و واقعا جذابیت خاصی به کیس میده با اون ال ای دی هاش.والا گرافیکم قایم شده بود هر چه قدر گفتم بیا یه عکس بندازم ازت نیومد :D .

post-19040-0-10878500-1470243985_thumb.jpg

post-19040-0-15062100-1470244055_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Ali_amani
لینک به دیدگاه

کیفیت دوربینم یکم داغونه شرمنده ولی چشم میگیرم تو فضای تاریک. بعد پشتش واقعا فضاش عالی بود فکر کنم یه 3 4 سانت یا شاید هم بیشتر باشه.

هارد رو میشه کنار پاور گذاشت چرا نشه. من گذاشتم روی محفظه ی پاور که خنک تر باشه.

بله کیفیت فن ها خوبه ونویز خیلی کمی دارن و واقعا جذابیت خاصی به کیس میده با اون ال ای دی هاش.والا گرافیکم قایم شده بود هر چه قدر گفتم بیا یه عکس بندازم ازت نیومد :D .

داداش هارد های اینترنال یا همون 3.5اینچ کجا قرار میگیره همون که شما روی محفظه پاور گذاشتی؟؟چون من 2 تا هارد دارم میخواستم ببینم جا میشه یانه؟ :(

لینک به دیدگاه

آها

دستت درد نکنه داداش

شرمنده روی سرت آوار شدیم  :D

لینک به دیدگاه

داداش هارد های اینترنال یا همون 3.5اینچ کجا قرار میگیره همون که شما روی محفظه پاور گذاشتی؟؟چون من 2 تا هارد دارم میخواستم ببینم جا میشه یانه؟ :(

اره جا داره کنار پاور هست جای ناراحتی نداره

لینک به دیدگاه

شاید تو رنج قیمتی خودش بدک نباشه ولی هر چی باشه اصلا به سری MASTERCASE 5 /PRO 5  نمیرسه         من خودم تو این رنج قیمت مدل RADIMAX VIPER GX  داشتم خیلی راضی بودم ولی وقتی کولر مستر مستر کیس پرو 5 رو خریدم واقعا تازه فهمیدم کیفیت و کارایی یعنی چی به نظر من اگه کسی میتونه دو برابر این گرین هزینه کنه شکی به دلش راه نده و کولر مستر پرو 5 بگیره  چون از هر نظر سره از نظر کیفیت فن ها کیفیت بدنه  جاداری داخل کیس و اینکه واقعا داخل کیس خنکه خنکه

به نظرم پایه های پایین کیس هم یه جورایی تفلید از کولر مستره

MasterCase-Pro-5-FreeForm-Modularity-Sys

MasterCase-5-Pro-pic-2.jpg

ویرایش شده توسط scorpion8
لینک به دیدگاه

آها

دستت درد نکنه داداش

شرمنده روی سرت آوار شدیم  :D

:D نه داداش این چه حرفیه.

لینک به دیدگاه

شاید تو رنج قیمتی خودش بدک نباشه ولی هر چی باشه اصلا به سری MASTERCASE 5 /PRO 5  نمیرسه         من خودم تو این رنج قیمت مدل RADIMAX VIPER GX  داشتم خیلی راضی بودم ولی وقتی کولر مستر مستر کیس پرو 5 رو خریدم واقعا تازه فهمیدم کیفیت و کارایی یعنی چی به نظر من اگه کسی میتونه دو برابر این گرین هزینه کنه شکی به دلش راه نده و کولر مستر پرو 5 بگیره  چون از هر نظر سره از نظر کیفیت فن ها کیفیت بدنه  جاداری داخل کیس و اینکه واقعا داخل کیس خنکه خنکه

به نظرم پایه های پایین کیس هم یه جورایی تفلید از کولر مستره

MasterCase-Pro-5-FreeForm-Modularity-Sys

MasterCase-5-Pro-pic-2.jpg

دوست عزیز اینجا بحث در مورد کیس گرین  z4 هست نه مشاوره ی خرید کیس.درسته مستر پرو5 خیلی کیس خوب و ردیفیه حرف نداره و شکی نیست از گرین سر تره ولی بحث ما یه چیز دیگه س.

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

فرمایش شما کاملا متین اما ببینید برای خودم پیش اومده رفتم یک محصولی رو با کلی تحقیق خریدم اما پس از مدتی کارکرد متوجه یک سری ضعف ها و کاستی ها یا ویژگی های جدید در اون محصول شدم و به دوستانی هم که قصد خرید این محصول رو داشتن این موارد رو یادآور شدم ،خب این مورد نشون میده که من تجربه ام و شناختم در رابطه با این محصول بیشتر شده و ایراداتش بیشتر از قبل بچشمم میاد و قابلیت هاش با توجه به گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی کمرنگ تر و عادی شده برایم، در مورد کیس گرین X3 Gaming هم با وجود اینکه تولیدش متوقف شده من بهتون تضمین میدم کیفیت این محصول از ابتدا تا زمان عرضه این محصول در بازار هیچ گونه تغییری نداشته و کاملا مشابه نمونه بار های اولیه اش بوده ،اگر شما بتونید این موضوع رو به ما اثبات کنید شرکت گرین علاوه بر تشکر و قدر دانی از شما یک عدد کیس GREEN Z4 ASTIAK تقدیمتون و تمام هزینه های رفت و آمد شما رو متقبل خواهد شد.

سلام و درود برشما دوست عزیز

اگه اشتباه نکنم شما باید از اهالی گرین باشید ببخشید اگه شما رو نشناختم و خوشحال میشم اگه خودتون رو معرفی کنید .

من خودم به شخصه از محصولاتی که از گرین گرفتم تقریبا راضی بودم و اصولا هم کیفیت و هم قیمت برام مهمه که این دو فاکتور در محصولات گرین با هم تقریبا تناسب دارند و مشتری رو راضی نگه میدارن، البته با این حرفها کاری ندارم و در واقع میخوام در مورد مطلبی که فرمودید در رابطه با کیفیت کیس X3 Gaming که من عنوان کردم ، صحبت کنم و اینکه بنده سعی میکنم که این موضوع رو پیگیری کنم و اگه اون دوست عزیز با بنده همکاری لازم رو به عمل بیارن و در یک فرصت بتونم دو تا کیس رو در کنار هم قرار بدم و کیفیتشون رو بررسی کنم و مستنداتش رو در اختیار شما عزیزان قرار بدم البته نه اینکه با اینکار قصدی در خراب کردن وجه محصولات گرین و یا دشمنی با گرین داشته باشم نه...اصلا و به هیچ وجه من الوجوه!!!! بلکه بیشتر چشمم اون Z4 Astiak رو گرفته که شما قولش رو دادید دوست عزیز آخه کیس خفنی به نظر میرسه!!! :D 

منتظر باشید دوستان......

با تشکر @};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

اقا این Z4 میدونید چیه؟؟؟

کیس

dukse

750D

aero 800

ر‌و ریخته مخلوط کن

یه Z4 داده بیرون

به نظرم تکراری هست

اما چون با خریدش یاد چهار تا کیس میوفتیم‌ ازش راضیم

سادگیش خدایی محشره اینو جدی میگم

جدیترین قسمت فن های کیس هست

اگر از مدل فن هاش تو بازار موجود کنه عالی میشه

مجبور نشیم برا داشتن یه فن کل کیس رو بخریم

البته تو دو سه تا مدل قبلی حتی تو تاپیک ها قول موجود کردن همین فن هارو داده بود

Sent from my D826 using Tapatalk

اقای مهربان

لطف میکنی از ظاهر و قاب فن ها تو روشنایی یه عکس بگذاری ببینیم چه شکلی هست ؟

Sent from my D826 using Tapatalk

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

فن هاشو دونه ای 20 تومن هم حساب کنید 5 تا فن داره !!

فقط 100 تومن کم کم پول فن هاشه!!

لینک به دیدگاه

ب

keh9_%D8%B9%DA%A9%D8%B3%DB%B0%DB%B7%DB%B

39sl_%D8%B9%DA%A9%D8%B3%DB%B0%DB%B7%DB%B

z2es_%D8%B9%DA%A9%D8%B3%DB%B0%DB%B7%DB%B

دوستان کیس رو امروز خریدم اینم چن تا عکس از کیس جدیدم z4استیاگ

لینک به دیدگاه

ب

keh9_%D8%B9%DA%A9%D8%B3%DB%B0%DB%B7%DB%B

http://uupload.ir/files/39sl_%D8%B9%DA%A9%D8%B3%DB%B0%DB%B7%DB%B9%DB%B2.jp

z2es_%D8%B9%DA%A9%D8%B3%DB%B0%DB%B7%DB%B

دوستان کیس رو امروز خریدم اینم چن تا عکس از کیس جدیدم z4استیاگ

مرسی،راضیم ازش ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

اقا مجتبی میشه درب کیس رو بزاری ببینیم چطوره میشه

sx51_%D8%B9%DA%A9%D8%B3%DB%B0%DB%B8%DB%Bببخشید کیفیت دوربین گوشیم خوب نییست 

طرق بغل یه کم انگشت مالی شده تمیزش نکردم عکس گرفتم :D

لینک به دیدگاه

مرسی داداش. کیس قشنگیه مبارکت باشه. فقط کاش شیشه رو شفاف میزدن که کامل توی کیس رو بشه دید

لینک به دیدگاه

مرسی داداش. کیس قشنگیه مبارکت باشه. فقط کاش شیشه رو شفاف میزدن که کامل توی کیس رو بشه دید

قربون شما برعکس من به یه دلیل این مدل شیشه رو میپسندم داخل کیس به خوبی دیده نمیشه --به هرحال هرچه کمتر دیده بشه امکان چشم خوردنش هم کمتره :laughing:  :D

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...