رفتن به مطلب

Z4 ASTIAKکیس جدید گرین

Recommended Posts

روی کیس 5 تا فن LED دار از قبل نصبه درسته؟

بله!

قیمت خود فن ها رو حساب کنیم کم کم 100 تومن میشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خب دوستان بین کیس X3 Viper و Z4 Astiak کدومشون کولینگ بهتری دارند و کدومشون فضای بهتری برای نصب کولر بادی و همچنین کابل کشی حرفه ای دارن؟؟

لینک به دیدگاه

درود

خب دوستان بین کیس X3 Viper و Z4 Astiak کدومشون کولینگ بهتری دارند و کدومشون فضای بهتری برای نصب کولر بادی و همچنین کابل کشی حرفه ای دارن؟؟

قطعا و بدون برو برگشت Z4

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قطعا و بدون برو برگشت Z4

آترجان تجربه استفاده از هردو کیس رو داشتی تاحالا؟  ^_^

لینک به دیدگاه

درود

قطعا کیس z4 من جفتشون هم داشتم. کولینگ این از وایپر بهتره.و فصا هم که فضایی که پشت سینی زد 4 داره وایپر نصفشو داره.

لینک به دیدگاه

من امروز برنامه داشتم که کیس بخرم.

نظرم روی z4 بود اما وقتی از نزدیک دیدمش کنار x3 viper احساس میکنی z4 بیش از حد بزرگه از عرض و یه طراحی مربع مستطیل ساده... جای پاور هم که داستانی داره.

50 تومن اضاف تر دادم x3 viper رو گرفتم.

در کل z4 اصلا اون چیزی نیست که نو عکسا میبینم

Sent from my D5503

داداش ینی چی بیش از حد بزرگه میشه بیشتر توضیح بدین؟؟از نظرپهنا هم به نظر من خیلی عالیه که 23.5سانته  برای جای پاور هم که داستان خاصی نداره شما سخت گرفتی -به راحتی داخل محفظه قرار میگیره زیرپاور هم هواکش داره به همین راحتی 

ویرایش شده توسط mojtabapes
لینک به دیدگاه

آترجان تجربه استفاده از هردو کیس رو داشتی تاحالا؟  ^_^

X3 تجربه اسمبلش رو داشتم ولی Z4 نه

درکل از X3 Viper اصلا خوشم نیومد!

لینک به دیدگاه

من خریدمش ،قبل این کیس معمولی ویرا داشتم[emoji28] فک نکنم بتونم نظر کارشناسی بدم.

فقط امیدوارم خوب باشه.

لینک به دیدگاه

کیس خیلی خوبیه  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

درود

میشه بفرمایید جنس شیشه Z4 چی هست؟

زود خش برمیداره؟

سلام آرمین جان

جنسش اکریلیک دودی هست و مقاومتش نسبت به خش پذیری زیاد نیست اما با دستمال نرم پاکش کنید خط بر نمیداره

سلام و درود برشما دوست عزیز

اگه اشتباه نکنم شما باید از اهالی گرین باشید ببخشید اگه شما رو نشناختم و خوشحال میشم اگه خودتون رو معرفی کنید .

من خودم به شخصه از محصولاتی که از گرین گرفتم تقریبا راضی بودم و اصولا هم کیفیت و هم قیمت برام مهمه که این دو فاکتور در محصولات گرین با هم تقریبا تناسب دارند و مشتری رو راضی نگه میدارن، البته با این حرفها کاری ندارم و در واقع میخوام در مورد مطلبی که فرمودید در رابطه با کیفیت کیس X3 Gaming که من عنوان کردم ، صحبت کنم و اینکه بنده سعی میکنم که این موضوع رو پیگیری کنم و اگه اون دوست عزیز با بنده همکاری لازم رو به عمل بیارن و در یک فرصت بتونم دو تا کیس رو در کنار هم قرار بدم و کیفیتشون رو بررسی کنم و مستنداتش رو در اختیار شما عزیزان قرار بدم البته نه اینکه با اینکار قصدی در خراب کردن وجه محصولات گرین و یا دشمنی با گرین داشته باشم نه...اصلا و به هیچ وجه من الوجوه!!!! بلکه بیشتر چشمم اون Z4 Astiak رو گرفته که شما قولش رو دادید دوست عزیز آخه کیس خفنی به نظر میرسه!!! :D

منتظر باشید دوستان......

با تشکر @};- @};- @};-

سلام

صابر آذین

27 سال

ساکن تهران

چند سالی میشه با شرکت گرین همکاری می کنم @};- @};-

در رابطه با کیفیت کیس X3 Gaming که من عنوان کردم ، صحبت کنم و اینکه بنده سعی میکنم که این موضوع رو پیگیری کنم و اگه اون دوست عزیز با بنده همکاری لازم رو به عمل بیارن و در یک فرصت بتونم دو تا کیس رو در کنار هم قرار بدم و کیفیتشون رو بررسی کنم و مستنداتش رو در اختیار شما عزیزان قرار بدم البته نه اینکه با اینکار قصدی در خراب کردن وجه محصولات گرین و یا دشمنی با گرین داشته باشم نه...اصلا و به هیچ وجه من الوجوه!!!! بلکه بیشتر چشمم اون Z4 Astiak رو گرفته که شما قولش رو دادید دوست عزیز آخه کیس خفنی به نظر میرسه!!! :D

ممنون از همکاری و پیگیریتون، ما بی صبرانه منتظرمقایسه کیس های Green X3 Gaming شما هستیم، ممنون میشم مستنداتون روبرای بنده ارسال کنید، انشالله که به کیس z4 هم می رسید :x

از نظر جنس شاسی و بدنه شک دارم z4 هماورد master case 5 و یا 400c باشه. با توجه به قیمتها هم کسی اینها رو همرده و قابل مقایسه نمی دونه. یک نکته ای که شاید با عدد و رقم قابل بیان نباشه کیفیت چفت و بستها و کاربردپذیری کیس هست. یادمه سالها پیش که برای اولین بار می خواستم کیس x7 رو تمیز کنم، وقت زیادی ازم گرفته شد. اما مشکل اصلی این بود که پنل جلو جدا نمی شد، به دلیل ساخت بد گیره های پلاستیکی ای که پنل رو به شاسی متصل می کرد. کمی فشار رو بیشتر کردم، یکی از گیره ها و بخش پایینی پنل شکست. چندین بار برای تعویض پنل پی گرفتم از طریق نمایندگیهای مختلف و نهایتا خود شرکت گرین، اما به جایی نرسید. از قضا به لیون هم زنگ زدم و آقا سعید که اون وقتها خودش پاسخ تلفن رو می داد بهم پیشنهاد کرد که با پوریا شعبانی در گرین تماس بگیرم. این که رویه ی شرکت تازگی تغییر کرده یا در این مورد خاص پنل یدکی دارند رو نمی دونم. حتی یک کشوی هارد دیسک برای x7 می خواستم که نتونستم تهیه کنم. پیشنهاد من به دوستان خوبمان در گرین این هست که این موردها رو جدی بگیرند، بخشی از فروش زیاد می تونه به دلیل رقیبان ضعیف باشه، این روزها تنوع کیس در بازار زیاد شده و رقابت در آینده باز هم دشوار خواهد شد.

سلام دوست من

گارانتی گرین در مورد کیس ها فقط شامل تجهیزات الکترونیکی (پورت ها ، میکروسویچ ها) و فن های کیس میشه ،به علاوه اگرپس ازخرید کیس خریداری شده، دچار شکستگی یا آسیب دیدگی باشه شما می تونید ظرف مدت 24 ساعت کیس رو به نماینده یا جایی که ازش خرید کردید مرجوع یا تعویض کنید.

در مورد اکسسوری و لوازم یدکی کیس به دلیل تنوع و گستردگی محصولات واکسسوری های آن، این قطعات فقط در دفترمرکزی شرکت گرین واقع در تهران موجود هست ونحوه گارانتی به این صورت است که در مورد بخش های شامل گارانتی مثل تجهیزات الکترونیکی وفن تا دوسال تعمیریا تعویض قطعات به صورت رایگان دربخش خدمات پس از فروش انجام خواهد و برای تعویض سایر بخش ها مثل پنل، پایه ها و کاوربغل، شما کاربران عزیزباید کالای معیوب خودتون رو پس از هماهنگی با بخش R&D (داخلی 151-152) برای ما ارسال کنید تا پس از تایید وبرآورد هزینه به شما عزیران خدمات داده بشه @};-

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

گارانتی گرین در مورد کیس ها فقط شامل تجهیزات الکترونیکی (پورت ها ، میکروسویچ ها) و فن های کیس میشه ،به علاوه اگرپس ازخرید کیس خریداری شده، دچار شکستگی یا آسیب دیدگی باشه شما می تونید ظرف مدت 24 ساعت کیس رو به نماینده یا جایی که ازش خرید کردید مرجوع یا تعویض کنید.

در مورد اکسسوری و لوازم یدکی کیس به دلیل تنوع و گستردگی محصولات واکسسوری های آن، این قطعات فقط در دفترمرکزی شرکت گرین واقع در تهران موجود هست ونحوه گارانتی به این صورت است که در مورد بخش های شامل گارانتی مثل تجهیزات الکترونیکی وفن تا دوسال تعمیریا تعویض قطعات به صورت رایگان دربخش خدمات پس از فروش انجام خواهد و برای تعویض سایر بخش ها مثل پنل، پایه ها و کاوربغل، شما کاربران عزیزباید کالای معیوب خودتون رو پس از هماهنگی با بخش R&D (داخلی 151-152) برای ما ارسال کنید تا پس از تایید وبرآورد هزینه به شما عزیران خدمات داده بشه @};-

سلام جناب. ببخشید مثلا پلکسی کیس همون اکریلیک دودی مشکل پیدا کرد شامل گارانتی میشه یا نه؟ اگه نه شرکت گارانتی گرین با احتساب هزینه میتونه مثل همونو برامون تهیه کنه بفرسته؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

درود دوباره جناب آذین 

مشکل من در این مورد خاص گارانتی نبود.  حرفم این بود که کیس بالارده‌ نباید اینقدر آسیب‌پذیر و بددست باشه. به علاوه برای رفع ایراد پنل و دریافت کشوی هارددیسک من نمی‌خواستم بدون هزینه این‌کار رو انجام بدین و چند بار هم گفتم. اما جناب شعبانی و دیگر همکاران که (آقای پوستی رو ازشون به یاد می‌آرم، نمی‌دونم چرا شماره‌ی اشان رو بهم دادند در حالی که کیس ایران ساخته نمی‌شد)  گفتند که جانبی‌های x7 رو به کل ندارند.

لینک به دیدگاه

سلام جناب. ببخشید مثلا پلکسی کیس همون اکریلیک دودی مشکل پیدا کرد شامل گارانتی میشه یا نه؟ اگه نه شرکت گارانتی گرین با احتساب هزینه میتونه مثل همونو برامون تهیه کنه بفرسته؟

خیر شامل گارانتی نمیشه چون شکستگی، آسیب دیدگی فیزیکی محسوب میشه و درهیچ جا به این مورد گارانتی نمیدن، اما شامل  خدمات پس از فروش گرین میشه و با دریافت هزینه کل کاور بغل براتون تعویض می کنند، فقط در نظر داشته باشید که کالای معیوب باید رو برای شرکت ارسال کنید!

درود دوباره جناب آذین 

مشکل من در این مورد خاص گارانتی نبود.  حرفم این بود که کیس بالارده‌ نباید اینقدر آسیب‌پذیر و بددست باشه. به علاوه برای رفع ایراد پنل و دریافت کشوی هارددیسک من نمی‌خواستم بدون هزینه این‌کار رو انجام بدین و چند بار هم گفتم. اما جناب شعبانی و دیگر همکاران که (آقای پوستی رو ازشون به یاد می‌آرم، نمی‌دونم چرا شماره‌ی اشان رو بهم دادند در حالی که کیس ایران ساخته نمی‌شد)  گفتند که جانبی‌های x7 رو به کل ندارند.

در این مورد با شما موافق نیستم چون کیس x7 محصول شرکت کوگارکه یک شرکت آلمانیه هست ونه تنها از نظر من بلکه از نظر خیلی از کارشناسان داخلی و خارجی، محصولات این شرکت کیفیت بسیار بالایی دارند و شرکت گرین تنها نماینده رسمی COUGAR در ایران هست.

اما در مورد قطعه مورد درخواست شما، همانطورکه در پست قبل هم بهش اشاره کردم این قطعه از کیس جزء بخش هایی است که بهش گارانتی تعلق نمی گیره و شما رو به درستی به بخش R&D  (آقای شعبانی) ارجاع دادند که به این مورد رسیدگی کنند. احتمالا در اون برهه زمانی این قطعه موجود نبوده اما اگر هنوزکیس و اون قطعه معیوب دارین، برای ما ارسال کنید تا انجام وظیفه بشه @};-

لینک به دیدگاه

این چرا اینقدر سیاه کرده شیشه رو ؟

چیزی ازش معلوم میشه یا تو تصویر اینجوری بود

همه چیش عالی بود.چرا شیششو اینجوری کرده باید یکم دودی میکرد فقد تا نور فن و ال ای دی تو چش نزنه.

یکی به این گرین بگه تو ورژن دومش درستش کنه 

ویرایش شده توسط pc gamer69
لینک به دیدگاه

این چرا اینقدر سیاه کرده شیشه رو ؟

چیزی ازش معلوم میشه یا تو تصویر اینجوری بود

همه چیش عالی بود.چرا شیششو اینجوری کرده باید یکم دودی میکرد فقد تا نور فن و ال ای دی تو چش نزنه.

یکی به این گرین بگه تو ورژن دومش درستش کنه 

به دو دلیل داخل کیس یکم تیره تر در نظر گرفته شده

1- در هنگام خاموش بودن فن ها یا خاموش بودن سیستم رنگ کاور شیشه ای  با رنگ بدنه کیس هماهنگ تر هست و زیباتر به نظر میرسه!

2- به دلیل اینکه در این کیس فن های LED زیادی به کاربرده شده درهنگام شب و یا کلا برای بعضی ازکاربران نور متساعد شده بسیار زیاد یا آزاردهنده است که با وجود این شیشه دودی رفلکت نور ملایم تر است.

لینک به دیدگاه

خیر شامل گارانتی نمیشه چون شکستگی، آسیب دیدگی فیزیکی محسوب میشه و درهیچ جا به این مورد گارانتی نمیدن، اما شامل  خدمات پس از فروش گرین میشه و با دریافت هزینه کل کاور بغل براتون تعویض می کنند، فقط در نظر داشته باشید که کالای معیوب باید رو برای شرکت ارسال کنید!

در این مورد با شما موافق نیستم چون کیس x7 محصول شرکت کوگارکه یک شرکت آلمانیه هست ونه تنها از نظر من بلکه از نظر خیلی از کارشناسان داخلی و خارجی، محصولات این شرکت کیفیت بسیار بالایی دارند و شرکت گرین تنها نماینده رسمی COUGAR در ایران هست.

اما در مورد قطعه مورد درخواست شما، همانطورکه در پست قبل هم بهش اشاره کردم این قطعه از کیس جزء بخش هایی است که بهش گارانتی تعلق نمی گیره و شما رو به درستی به بخش R&D  (آقای شعبانی) ارجاع دادند که به این مورد رسیدگی کنند. احتمالا در اون برهه زمانی این قطعه موجود نبوده اما اگر هنوزکیس و اون قطعه معیوب دارین، برای ما ارسال کنید تا انجام وظیفه بشه @};-

سلام آقای آذین . شما که با گرین در ارتباطین تو رو خودا بگین این چه وضعی تیره کردنه :\ کیس به این خوبی را گند زدن بش. اگه با پلکسی شفاف بزنه من رو هوا میخرم :))

حداقل کاش گرین 2 نسخه میداد یکی شفاف یکی دودی . فک کنم هزینه ی پلکسی شفاف هم کمتر باشه. مشتریاش هم طبیعتا بیشتر !

حدا وکیل اگه شفاف بود کپی کورسیر میشد اونم با نصف قیمت تا 1/3 قیمت :)

به دو دلیل داخل کیس یکم تیره تر در نظر گرفته شده

1- در هنگام خاموش بودن فن ها یا خاموش بودن سیستم رنگ کاور شیشه ای  با رنگ بدنه کیس هماهنگ تر هست و زیباتر به نظر میرسه!

2- به دلیل اینکه در این کیس فن های LED زیادی به کاربرده شده درهنگام شب و یا کلا برای بعضی ازکاربران نور متساعد شده بسیار زیاد یا آزاردهنده است که با وجود این شیشه دودی رفلکت نور ملایم تر است.

گرین میتونه یه نسخه با پلکسی شفاف و ال ای دی سفید هم بزنه .فک نکنم کار سختی هم باشه  :-?

یه چیزی تو مایه های این میشه 

http://lioncomputer.ir/product/8404/%DA%A9%DB%8C%D8%B3+%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%B1+%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D8%AF+Clear+400C++CC-9011081-WW/

لینک به دیدگاه

در مورد کیس x7 : 

بنده خودم هم این کیس رو داشتم ، کیس اصلی با نام تجاری اولوشن عرضه شده که فول تاور هست اما کیس ایکس 7 مید تاوره ، پس هر دو کیس یکی نیستن و ایکس 7 مهندسی معکوس شدس ، اقای بهمنیان عزیز هم کاملا درست میگن پنل جلوی کیس فاجعه بود به طوری که هر بار برای باز کردن پنل جلو مجبور بودم که دو در کیسو باز کنم و شیش تا پیچو باز کنم ، بعد از پیچ ها باز این قدر پنل سقف بود که احتمال شکسته شدنش بود ، اخر سر هم یکی از گیره های پنل شکست 

درمورد پلکسی : در نگاه اول شاید پلکسی شفاف زیبا تر به نظر برسه اما حقیقت اینه که هر چه اجزای انحرافی کمتر دیده بشن نمای کیس زیبا تر میشه ، برای مثال اگر پلکسی شفاف و بی رنگ باشه گرد و خاک داخل کیس مشخص میشه اما در پلکسی دودی این چنین نیست و به قطع نمای زیبا تری داره .

ویرایش شده توسط Mahdi D
لینک به دیدگاه

در مورد کیس x7 : 

بنده خودم هم این کیس رو داشتم ، کیس اصلی با نام تجاری اولوشن عرضه شده که فول تاور هست اما کیس ایکس 7 مید تاوره ، پس هر دو کیس یکی نیستن و ایکس 7 مهندسی معکوس شدس ، اقای بهمنیان عزیز هم کاملا درست میگن پنل جلوی کیس فاجعه بود به طوری که هر بار برای باز کردن پنل جلو مجبور بودم که دو در کیسو باز کنم و شیش تا پیچو باز کنم ، بعد از پیچ ها باز این قدر پنل سقف بود که احتمال شکسته شدنش بود ، اخر سر هم یکی از گیره های پنل شکست 

درمورد پلکسی : در نگاه اول شاید پلکسی شفاف زیبا تر به نظر برسه اما حقیقت اینه که هر چه اجزای انحرافی کمتر دیده بشن نمای کیس زیبا تر میشه ، برای مثال اگر پلکسی شفاف و بی رنگ باشه گرد و خاک داخل کیس مشخص میشه اما در پلکسی دودی این چنین نیست و به قطع نمای زیبا تری داره .

سلام مهدی عزیز

لینک های زیر مربوط به بخش محصولات کوگار در زمینه کیس و صفحه اختصاصی کیس cougar evolution است، لطفا این دوتا لینک رو بررسی کنید.

2016_08_07_16_03_40.png

لینک اول بخش لیست تمای کیس های شرکت کوگار همراه با مشخصات فنی

COUGAR_X7.png

لینک دوم صفحه اختصاصی کیس evolution

خب دوست من همینطور که مشاهده می کنید دربخش مشخصات کلی کیس ها، اشاره شده این کیس Mid-Tower هست اما وقتی وارد پیج این محصول می شوید در بخش مشخصات evolution نوشته شده کیس Full Tower!! که خب اگر یه سری به سایت گرین بزنید و ابعاد کیس x7 رو با سایت کوگار مقایسه کنید متوجه می شید که با کمی خطا دراندازگیری کمتراز چند صدم میلیمتر این کیس یک کیسMid-Tower هست و این یک اشتباه کوچک در وب سایت شرکت کوگارهست تا یک تغییر در سایز و ابعاد کیس آن هم از سوی شرکت گرین! اصوالا به کیس های که دارای 9 محفظه اسلات توسعه هستند فول تاور گفته می شود. اصلاً هیچ کجای دنیا به 8 اکسپنشن اسلات فول تاور اطلاق نمی شه.

GREEN_X7_Cougar.png

لینک کیس X7 درسایت گرین

اصلا به نظر شما منطقیه وقتی نماینده شرکت هستی و محصولاتش به راحتی و بدون هیچ دردسری میاری، انوقت بخوای تغییری در محصول ایجاد بکنی که بعدا شرش دامن خودت بگیره؟!

باز هم تکرار میکنم ما هیچ گونه دخل تصرفی درطراحی و ساخت محصولات کمپانی کوگار نداریم تمامی محصولات این شرکت پک شده از انور آب میاد.

بعد سوال بعدی که به وجود میاد این هستش که چرا گرین که داره به گفته شما این کیس رو می دزده و نسخه جعلی رو می ده به بازار، بایستی اسمش توی سایت رسمی کوگار به عنوان نماینده توزیع خاورمیانه باشه؟

http://cougargaming.com/wheretobuy/#asia

post-5233-0-50673000-1470573067_thumb.png

بنده خودم هم این کیس رو داشتم ، کیس اصلی با نام تجاری اولوشن عرضه شده که فول تاور هست اما کیس ایکس 7 مید تاوره ، پس هر دو کیس یکی نیستن و ایکس 7 مهندسی معکوس شدس

جان؟؟؟ما مهندسی معکوووووووس!!!!!!!!!! پهپاد @-) @-) @-) @-)

بخدا ما در این حد اندازه ها نیستیم که شما می فرمایید :D :x

لینک به دیدگاه

این Z4 فرا تر از انتظاره دست کم نگیرید

رو براکت های hdd فن نصب میشه کرد دیگه نیاز به خرید فن مخصوص ندارین

پنل توری مگنتی سقف و جلو کیس یه اندازه هستن

رنگ پوردی کوره ایی جالبی داره ضد خش واقعا قشنگ پخته شده

تازه درپوش لاستیکی برا4 پورت uab

پنج تا فن داره اگر هر فن رو 20 تومن هم حساب کنی کمه کم 100 تومن هزینه فن

در کل 90 هزار تومن هزینه شاسی و اسکلت و توری و پنل و کشو سیم و کلید ها پورت ها و رنگش میشه

اقا این خارق العادست

کوچکترین قسمت ها هم در نظر گرفته شده

چهار تا پیچ بند اگشتی برا نصب راحت پاور

اما کاش در داشت برا نصب پاور یعنی پاور بغل نه از پشت کشویی میرفت داخل قوطی و نصب میشد

راستی خریدمش 190 هزار تومن‌ لیون قیمت زده 205 هزار تومن

مفت خریدم از پاساژ رضا بدون تخفیف 190 تومن

میشه طلق شفاف گذاشت برا در کیس و بغل دیگه رو بجا درش از طلق دودی خود کیس استفاده کرد ،امتحان کردم عالی شد

بگم واقعا بابت پولی که میدید پشیمون نمیشید

یعنی وقتی این ظاهر و امکانات رو در کنار هزینه کم مقایسه کنید بهتون میچسبه

با 600 تومن هم کیس خریدم اما چون پول زیاد دادم پاش توقع همه چی داشتم ازش براورده که نمیکرد دلمو میزد ،اما Z4 بخاطر قیمت کمش و امکانات نچندان خاص اما واقعا به درد بخور و زیادش عاشق این قوطی میشید

در ضمن از جایی بخرید که ارزون به قیمت بفروشن

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

مفهوم مهندسي معكوس رو خوبه يه اشاره ايي بهش بكنم، اصولا يك شركت يا شخص يا... وقتي يك تكنولوژي و يا وسيله ايي رو مهندسي معكوس ميكنه كه علم و دانش پيشرفته ساختش رو نداشته باشه نه اينكه تواناييش رو نداشته باشه ها علمش رو نداره... كيس ديگه چيه كه مهندسي معكوس بشه دست يه بچه ام بدي يه كيس اورجينال رو بگي بشين با يه خط كش تمام اندازه هاش رو در بيار اگر وسيله و لوازم ساختش باشه به راحتي ميشه ساخت، حالا اينجا به صرفه نيست كه خط توليد و دستگاه هاي لازم براي ساخت كيس فراهم بشه طرح به oem داده ميشه اون ميسازه... وگرنه گرين كه هيچي من هم بخوام مثلا اين كيس رو مهندسي معكوس كنم بدون ١٪‏ خطا برات طرحش رو ميزنم، پس چيزي نيست كه بگيم چون گرين اين كيس رو ساخته (كه نساخته فقط نماينده فروش و گارانتيش بوده در اصل) با ناشي گري به قول دوستمون مهندسي معكوس كرده، اين كلمه مهندسي معكوس هم اينقد الكي نيست كه واسه كيس به كار ببريمش : )))

جان؟؟؟ما مهندسی معکوووووووس!!!!!!!!!! پهپاد @-) @-) @-) @-)

بخدا ما در این حد اندازه ها نیستیم که شما می فرمایید :D :x

اقا اين واتركولر كي ميخواد بياد پس تابستونم تموم شد مرديم از گرما، فقط خواهشا قيمتش مثل اين Z4 خوب باشه تلافي قيمت پايين Z4 رو سرش در نيارين : ))) ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

جفت در ها کیس به هم میخوره ،کدوم کیس اینطوری هست

کیس 750D قسمت جلوش دوتا فن نصب میشد و فقط از بیرون قابل نصب بود از داخل ظاهر کیس رو خراب میکرد

کیس z4 این قابلیت رو داره که دو عدد فن از بیرون ویا سه عدد فن از داخل بدون اینکه فضا و ظاهر کیس بهم بریزه نصب بشه در ضمن رادیات ،۲۴۰ یا ۲۸۰ رو میشه از بیرون و فن هارو از داخل وبلعکس نصب کرد

توری مگنتی سقف با پنل جلو به یک اندازه هست مثل درهای کیس به همدیگه میخوره

خیلی طراحی جالبی داره حتما از نزدیک لمسش کنید .

درسته شبه 750D از برند کورسیر هست اما با قابلیت های z4 کیس 750D رو تو جیبش میکنه

مخصوصا از منظور قیمت که کورسیر حرفی نداره برا گفتن ،

ممنون از گرین که به قولی قفل نزاشته برا کیس.چون دوست دارم قسمتهای کیس رو تغییر بدم و ببرم زیر تیغ ،دستم بازه بدون اینکه اسیب بزنم به کیس و یه سری از قابلیت هایی که رو کیس های دیگه تغییرش میدادم رو این فابریک موجوده 5f0d3043ae0b2a8092999f5b246dc9ba.jpgc6949bbd6ae503cce0f204c57d450fcc.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160809/167512db1f4ccc408e93f1099984a4dd.jpg[/img

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

مفهوم مهندسي معكوس رو خوبه يه اشاره ايي بهش بكنم، اصولا يك شركت يا شخص يا... وقتي يك تكنولوژي و يا وسيله ايي رو مهندسي معكوس ميكنه كه علم و دانش پيشرفته ساختش رو نداشته باشه نه اينكه تواناييش رو نداشته باشه ها علمش رو نداره... كيس ديگه چيه كه مهندسي معكوس بشه دست يه بچه ام بدي يه كيس اورجينال رو بگي بشين با يه خط كش تمام اندازه هاش رو در بيار اگر وسيله و لوازم ساختش باشه به راحتي ميشه ساخت، حالا اينجا به صرفه نيست كه خط توليد و دستگاه هاي لازم براي ساخت كيس فراهم بشه طرح به oem داده ميشه اون ميسازه... وگرنه گرين كه هيچي من هم بخوام مثلا اين كيس رو مهندسي معكوس كنم بدون ١٪‏ خطا برات طرحش رو ميزنم، پس چيزي نيست كه بگيم چون گرين اين كيس رو ساخته (كه نساخته فقط نماينده فروش و گارانتيش بوده در اصل) با ناشي گري به قول دوستمون مهندسي معكوس كرده، اين كلمه مهندسي معكوس هم اينقد الكي نيست كه واسه كيس به كار ببريمش : )))

جهت مزاح و عوض شدن جو به این شکل گفتم و گرنه ما کیس های رو در آینده ای نچندان دور(پاییز امسال) روانه بازار خواهیم کرد که طراحیش 0 تا 100 توسط گرین انجام شده و منوپل شرکت گرین است و هیچ جایی دیگری مشابه اون رو نمی بینید!

اقا اين واتركولر كي ميخواد بياد پس تابستونم تموم شد مرديم از گرما، فقط خواهشا قيمتش مثل اين Z4 خوب باشه تلافي قيمت پايين Z4 رو سرش در نيارين : )))

واترکولینگ های سیکل بسته جدید گرین با سیستم مانیتورینگ، یکم با تاخیر و دراوایل پاییز وارد بازار میشه  @};-

لینک به دیدگاه

1e9d9f56c24ba4c6ec4aab713819d9e3.jpg31f1990f850dbbd87c9b73a1d303a446.jpgdf02aa7b7f621bdad0602c87f8e52a18.jpg6012af75812f9c1d4a67ba67dd00d193.jpga8a47dc7945b1f18c67e1b2988f31d9d.jpg17b10a987ffc43c9e38cb342439c71a3.jpg1ed20ec8f9e7201309b6af2f3038c275.jpg0e2b237faff2f425fadd52a9d0ef45ad.jpg30af6f7525597d9d9c1c288bd964df00.jpg

فن های جلو کیس رو باز کن از اون طرف ببند حالشو ببر فضا بازتر میشه ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

فن های جلو کیس رو باز کن از اون طرف ببند حالشو ببر فضا بازتر میشه

بعد مشکلی پیش نمیاد ؟؟ :-?  :-?

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...