رفتن به مطلب

Z4 ASTIAKکیس جدید گرین

Recommended Posts

ببخشید بی ربط به موضوع هست ولی چون نماینده گرین اینجا هستن لازم دونستم یه سری سوال ازشون بپرسم:

اول اینکه چرا کیس X4 به یکباره ناپدید شد؟ حتی تو سایت خود کوگار هم پیداش نکردم

دوم اینکه کیبورد ماوس های سری جدید کوگار "مخصوصا کیبورد ونتار" که تو کامپیوتکس 2016 معرفی شدن وارد میشن؟ ماوس های قبلی چی؟

سوم اینکه دلیل این همه تاخیر تو وارد کردن محصولات کوگار چی هست؟ به نظرم واقعا در حق این محصولات ظلم هست چون هم قیمت مناسبی دارن و هم کیفیت قابل قبولی،البته در مورد تمام محصولاتش صادق نیست مخصوصا کیبورد 200K ! ولی در کل معیار کیفیت نسبت قیمتش به باقی معیارهاش میچربه

چهارم اینکه من بشخصه عاشق کیس MX310 کوگار هستم و قیمتش هم خیلی مناسبه 54 دلار ولی چرا گرین وارد نمی کنه، اگه گرین واقعا میخواد مشتری رو راضی نگه داره بنظرم باید همه سلایق رو در نظر بگیره و اینکه به اسم تولید داخل بخوایم این محصولات رو از بازارحذف کنیم به نظرم دقیقا همون کاری میشه که خودروهای ملی انجام میدن البته بعید می دونم یه همچین کاری از شرکت گرین بربیاد ولی خب تواین وضعیت هیچ چیزی بعید نیست
ممنون  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

سلام.

دوستان روی سقف این مدل z4 میشه 2 تا فن 14 گذاشت؟ یا 3 تا 12؟؟

بسیار سپاس و ممنون.

دوتا فن 140 یا 120رو سقف سه تا فن 140یا 120 جلو کیس .

روی سقف سه تا نمیشه

درضمن جلو کیس رو میتونی رادیات 280یا 240 رو با چهار تا فن نصب کنی بصورت ساندویچی[emoji12] [emoji1]

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

این فن هاشو جدا نمیفروشن ؟ :laughing:

فناش چیز خوبیه :x

اگه گرین جدا بفروشه یا بشه یه جور جدا خرید فن هاش رو 3 تا ازش ببندم رو X3+ خوب میشه =))

لینک به دیدگاه

دوتا فن 140 یا 120رو سقف سه تا فن 140یا 120 جلو کیس .

روی سقف سه تا نمیشه

درضمن جلو کیس رو میتونی رادیات 280یا 240 رو با چهار تا فن نصب کنی بصورت ساندویچی[emoji12] [emoji1]

بسیار ممنون از شما.

حقیقت اصلا نشد میزان نویز فن هاش رو بشنوم اما با توجه به گذشته نه چندان خوب گرین تو بحث فن هایی که میزاره رو کیس فک میکنم بعد چند ماه خر خر و وز وز شروع شه. شما که تست کامل کردید چه طور بود؟

رادیات 360 میخام جلوش بزارم با 6 فن. میشه؟؟

لینک به دیدگاه

بسیار ممنون از شما.

حقیقت اصلا نشد میزان نویز فن هاش رو بشنوم اما با توجه به گذشته نه چندان خوب گرین تو بحث فن هایی که میزاره رو کیس فک میکنم بعد چند ماه خر خر و وز وز شروع شه. شما که تست کامل کردید چه طور بود؟

رادیات 360 میخام جلوش بزارم با 6 فن. میشه؟؟

والا من کورسیر از همه نوع سایز مدل فن های کورسیر داشتم سابقه بازارچه صحت حرف بنده رو نشون میده،بعد چند وقت چنان ویز ویزی میکردن اعصاب خورد کن زنگ زدم تخت جمشید برا تعویض گفتن بله جز گارانتی هستن فن هابعد پرسیدن روشن میشه گفتم بله اما خرخر صدا میدن با زبون بی زبونی گفت همینی که هست دست ما نیست که بعد فرمودن در صورت اینکه خراب باشن کار نکنن سوخته باشن امکان تعویض دارن منم هر چی فن و کیس از کورسیر داشتم فروختم رفت

بعد شما وقتی تست نکردی چرا فکر میکنی فن های گرین وز وز میکنن بعد یه مدت

اشغال ترین فن هم از کف پاساژ ایران خریدم تا الان داره بدون مشکل کار میکنه

از نظر کیفیت هم پره ها هم موتور و قاب دورش تا الان هیچ مشکلی نداشتم با فن های گرین این سری که رو z4 هست چون پره هاش بسیار ظریف و سبک هست اصلا به بلیرینگ فشار نمیاره بی صدا روون کار میکنه چون طراحی پره هاش جدید هست .هر ارزونی دلیل بر بی کیفیت بودن نیست ،از طرفی کورسیر میخریدم 75 تا 65 هزار تومن ولی همش تبلیغات بود،هزینه بی خودی،درسته زیبا تر هستن اما کارکرد ندارن

از گرین خیالت راحت ،فن های سبک با نویز کم بادهی متمرکز

اقا جلو کیس رادیات 360 با 6 تا فن بخوای ببندی زیر قاب پلاستیکی دو تا تیکه اضافه داری باید بشکونی یا ببری بعد نصب میشه ،مگر با 5 تا فن ببندی

لینک به دیدگاه

اینم چند تا عکس از بستن فن روی براکت های کشویی کیس z4 چقدر فیت و فابریک خودش ,دیگه نیاز به فن هارد ندارید

با کیس های گرین (خداحافظ فن هارد)4ba3938c1de9ef621eb281f9f84758e8.jpg07404460d998dd2e39e8e03f45c55353.jpg78a063743de3acd95d8d8e67f377e0d3.jpg7fe6a3ef8bb6852dbefcef264005c846.jpg

درود بر شما دوست عزیز

میشه لطف کنید و بگید این فن ها رو از کجا تهیه کردید؟

باتشکر.

لینک به دیدگاه

این فن هاشو جدا نمیفروشن ؟ :laughing:

فناش چیز خوبیه :x

اگه گرین جدا بفروشه یا بشه یه جور جدا خرید فن هاش رو 3 تا ازش ببندم رو X3+ خوب میشه =))

من یکیشون رو میفروشم جاش واتر گذاشتم :D

لینک به دیدگاه

درود بر شما دوست عزیز

باتشکر.

پاساژ ایران طهران زیر زمین

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

والا من کورسیر از همه نوع سایز مدل فن های کورسیر داشتم سابقه بازارچه صحت حرف بنده رو نشون میده،بعد چند وقت چنان ویز ویزی میکردن اعصاب خورد کن زنگ زدم تخت جمشید برا تعویض گفتن بله جز گارانتی هستن فن هابعد پرسیدن روشن میشه گفتم بله اما خرخر صدا میدن با زبون بی زبونی گفت همینی که هست دست ما نیست که بعد فرمودن در صورت اینکه خراب باشن کار نکنن سوخته باشن امکان تعویض دارن منم هر چی فن و کیس از کورسیر داشتم فروختم رفت

بعد شما وقتی تست نکردی چرا فکر میکنی فن های گرین وز وز میکنن بعد یه مدت

اشغال ترین فن هم از کف پاساژ ایران خریدم تا الان داره بدون مشکل کار میکنه

از نظر کیفیت هم پره ها هم موتور و قاب دورش تا الان هیچ مشکلی نداشتم با فن های گرین این سری که رو z4 هست چون پره هاش بسیار ظریف و سبک هست اصلا به بلیرینگ فشار نمیاره بی صدا روون کار میکنه چون طراحی پره هاش جدید هست .هر ارزونی دلیل بر بی کیفیت بودن نیست ،از طرفی کورسیر میخریدم 75 تا 65 هزار تومن ولی همش تبلیغات بود،هزینه بی خودی،درسته زیبا تر هستن اما کارکرد ندارن

از گرین خیالت راحت ،فن های سبک با نویز کم بادهی متمرکز

اقا جلو کیس رادیات 360 با 6 تا فن بخوای ببندی زیر قاب پلاستیکی دو تا تیکه اضافه داری باید بشکونی یا ببری بعد نصب میشه ،مگر با 5 تا فن ببندی

عزیز الان بنده کیس گرین x1 دارم. فن نارنجی فابریک خودش که فاجعه ایه برا خودش هر 6 هفته عین تراکتور صدا میده دورش کم میشه و به شدت میلرزه! باید از جلوی هارد درش بیارم و تمیز کنم دوباره بزارم! این کیس هم اصلا برای نگه داری ساخته نشده پیر میشه ادم برای همین کار.

بعد فن های توربو 120 لد قرمز گرین هم یه 4 تایی همون اول با کیس خریدم و نصب کردم. یکیشون زیر 6 ماه به شدت اعصابمو خط خطی کرد و کلا دیگه درست نشد هرکاری بگی کردم تو روغن خابوندمش! بازم نشد!! اخر بازش کردم.

3 تای دیگه دارن کار میکنن بکیشون بعضی وقتا میلنگه اما دوتاشون بی هیچ دردسر و نویزی دارن کار میکنن رو سقف بستمشون و فک کنم به دلیل ریورس شدن هیچ مشکلی ندارن.

دیدم اون دوتا تیکه رو یکی از دوستان همین فروم دقیق عکس گرفت برام فرستاد. @};-

کارشون چیه؟ ببرمشون اب از اب تکون نمیخوره ینی؟! بی استفاده بوده؟ فن کنترلر خود کیس خوب هست؟

بازم ممنون.

لینک به دیدگاه

پاساژ ایران طهران زیر زمین

ممنون، یه سوال؟

این فن ها اسلیم هستند دیگه درسته دوست عزیز؟

@};-

لینک به دیدگاه

عزیز الان بنده کیس گرین x1 دارم. فن نارنجی فابریک خودش که فاجعه ایه برا خودش هر 6 هفته عین تراکتور صدا میده دورش کم میشه و به شدت میلرزه! باید از جلوی هارد درش بیارم و تمیز کنم دوباره بزارم! این کیس هم اصلا برای نگه داری ساخته نشده پیر میشه ادم برای همین کار.

بعد فن های توربو 120 لد قرمز گرین هم یه 4 تایی همون اول با کیس خریدم و نصب کردم. یکیشون زیر 6 ماه به شدت اعصابمو خط خطی کرد و کلا دیگه درست نشد هرکاری بگی کردم تو روغن خابوندمش! بازم نشد!! اخر بازش کردم.

3 تای دیگه دارن کار میکنن بکیشون بعضی وقتا میلنگه اما دوتاشون بی هیچ دردسر و نویزی دارن کار میکنن رو سقف بستمشون و فک کنم به دلیل ریورس شدن هیچ مشکلی ندارن.

دیدم اون دوتا تیکه رو یکی از دوستان همین فروم دقیق عکس گرفت برام فرستاد. @};-

کارشون چیه؟ ببرمشون اب از اب تکون نمیخوره ینی؟! بی استفاده بوده؟ فن کنترلر خود کیس خوب هست؟

بازم ممنون.

این فن ها مال کوگار هست یه برند المانی ،بعد شما ببین چقدر ازش کار کشیدی اخه طبق گفته خودتون بعد یه مدت اما مقدار این مدت مهمه به قول خودتون هر 6 هفته ،حتما چند تا 6 هفته امتحان کردین تا به این نتیجه رسیدی

باید بگم‌ هر فن کیسی میخرید تو مشخصات عمر مفید درج شده

فن هاتو چک ببین موتورش از قاب فن جدا نشده ،؟ فن خریدم 75 تومن اما ازش توقع کارکرد بیشتر از یک سال رو ندارم ،سالی یه بار تعویض فن که دیگه طبیعی هست برام چون مدل های جدید میاد فن مثل لاستیک ماشین میمونه استحلاک داره ،

تازه باید شاکر باشیم کیس رو با فن میفروشن اونم با این قیمت [emoji1]

لینک به دیدگاه

این فن ها مال کوگار هست یه برند المانی ،بعد شما ببین چقدر ازش کار کشیدی اخه طبق گفته خودتون بعد یه مدت اما مقدار این مدت مهمه به قول خودتون هر 6 هفته ،حتما چند تا 6 هفته امتحان کردین تا به این نتیجه رسیدی

باید بگم‌ هر فن کیسی میخرید تو مشخصات عمر مفید درج شده

فن هاتو چک ببین موتورش از قاب فن جدا نشده ،؟ فن خریدم 75 تومن اما ازش توقع کارکرد بیشتر از یک سال رو ندارم ،سالی یه بار تعویض فن که دیگه طبیعی هست برام چون مدل های جدید میاد فن مثل لاستیک ماشین میمونه استحلاک داره ،

تازه باید شاکر باشیم کیس رو با فن میفروشن اونم با این قیمت [emoji1]

کدوم کوگاره؟

فابریک خودش زیر 3 ماه کارکرد شروع به صدا کرد اون یکیم زیر 6 ماه.

اقا عمر مفید چیه! تو بازیشم هیلت کم میشه یه خون میزنه اوکی میشه اون که ادمه این دستگاهه!! :laughing: 

ولی در کل باید بیشتر کار کنه چرا؟ چون یه دیپ کول همون موقع که یکی از گرین ها خراب شد خریدم بستم جاش، یعنی من اینو یه بار از جاش تکون ندادم. چند وقت پیش بعد از فک کنم 8 ماه قسمت شد گردگیری کنم بنده خدا پشتش کلا خاک و اشغال بود! قشنگ خودشو میمالید به اونا تا کار کنه ولی بازم نه صدا نه لرزش الکی نه هیچییییییییییییییییی. پس میشه با قیمت کمتر فک کنم گرین ها رو 17 خریدم و دیپ کول رو 14 جنس بهتری هم داشت که خراب نشه.

حالا این جدید رو نمیدونم چه جوریه.

راستی سوالمو جواب ندادی.

اون دو تیکه که زده بیرون از پشت قاب جلو و مزاحم فن بالایی هست رو اگر ببرم چیزی نمیشه؟ خراب نمیشه؟ اصلا برای چی هست؟

لینک به دیدگاه

درود بر شما دوست عزیز

باتشکر.

درود

از digik.ir می تونی بخری.

لینک به دیدگاه

من یکیشون رو میفروشم جاش واتر گذاشتم :D

جا دوتا دیگشونم یچیزی بزار سه تارو با هم بگیرم :)))

لینک به دیدگاه

ممنون، یه سوال؟

این فن ها اسلیم هستند دیگه درسته دوست عزیز؟

@};-

بله ،از نظر ضخامت نصف هست
لینک به دیدگاه

سلام پلکسی بغل کیس رو عوض کردم رنگ روشن گرفتم       6557_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6%DB%B0%DB%B

rs88_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6%DB%B0%DB%B

ویرایش شده توسط mojtabapes
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام

چقدر شبیه این کیس :D :D :D

https://www.techpowerup.com/225110/xigmatek-announces-the-midgard-iv-chassis

لینک به دیدگاه

سلام پلکسی بغل کیس رو عوض کردم رنگ روشن گرفتم       6557_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6%DB%B0%DB%B

rs88_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6%DB%B0%DB%B

چه خاکی گرفته کیس دوست عزیز . درب باز بوده ؟

لینک به دیدگاه

چه خاکی گرفته کیس دوست عزیز . درب باز بوده ؟

نه باز نبوده فقط گاهی وقتا :cool:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

z4 با پنل شفاف تر دست ساز

b0h1p42aguvlcp0klb3.jpg

این فاصله DVD و بالاش خیلی تو ذوق میزنه انگار یه چیزی کمه

لینک به دیدگاه

z4 با پنل شفاف تر دست ساز

بسیار عالی.

کی جایگزین میشه با مدل فعلی؟

یعنی نخریم این مدل رو؟

چون نخریده باید یه پلکسی شفاف براش بریم بزنیم دردسره.

لینک به دیدگاه

بسیار عالی.

کی جایگزین میشه با مدل فعلی؟

یعنی نخریم این مدل رو؟

چون نخریده باید یه پلکسی شفاف براش بریم بزنیم دردسره.

این رو خودم از روی کنجکاوی درست کردیم تست کنم چطور میشه

شما همین مدل رو بخر براحتی میتونی  پلکسی رو برش بزنی جایگزین در اصلی کنی با حک لیزری طرح دلخواهت و...

لینک به دیدگاه

این رو خودم از روی کنجکاوی درست کردیم تست کنم چطور میشه

شما همین مدل رو بخر براحتی میتونی  پلکسی رو برش بزنی جایگزین در اصلی کنی با حک لیزری طرح دلخواهت و...

اوه شت! من خوندم در دستِ، ساز!! :laughing:

ای بابا مثل اینکه چاره ای نیست همین مدل رو باید بگیریم.

هزینه پلکسی چه قدر شد؟ چه جوری روش طرح بزنیم؟

تو ذهنمه دورش که جای درب معمولی داره رو یه جوری پنهان کنم مثلا دودی کامل بشه سیاه شه ولی مات، نه براق مثل شیشه که وقتی توش لد کار کردم برق نزنه چش ادم در بیاد. چه جوری میشه این کار رو کرد؟

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

باسلام دوستان لطفا بگین نظرتون درباره این کیس چیه http://lioncomputer.ir/product/8776/%DA%A9%DB%8C%D8%B3+%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D9%86+%D8%B2%D8%AF+4+%D8%A2%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D8%A7%DA%A9/ 

گریین خوبه اما همیشه بنظرم دیپ کول یا کولر مستر ی چیز دیگن مخصوصا بعد از اینکه کیس واپیر گریین که شد مثل ی ویروس واگیر دار و هرکی رو میدیدم ی وایپر داشت چه گیمر چه مبتدی  سر این موضوع و کیفت ساخت گریین و طراحی هاش که همیشه ی جای کار طراحی کیس هاش لنگ میزنه؛ یا از رنگ پلکسی یا از محل مورد نظر برای فن ها یا از فضای کم برای گرافک و..؛ به شخصه دیپ کول رو ترجیح میدم و اگه قرار باشه بیین این و دوکیس دیپ کول انتخاب کنم دو کیس بنظرم خیلی بهتره

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...