رفتن به مطلب

Z4 ASTIAKکیس جدید گرین

Recommended Posts

گریین خوبه اما همیشه بنظرم دیپ کول یا کولر مستر ی چیز دیگن مخصوصا بعد از اینکه کیس واپیر گریین که شد مثل ی ویروس واگیر دار و هرکی رو میدیدم ی وایپر داشت چه گیمر چه مبتدی  سر این موضوع و کیفت ساخت گریین و طراحی هاش که همیشه ی جای کار طراحی کیس هاش لنگ میزنه؛ یا از رنگ پلکسی یا از محل مورد نظر برای فن ها یا از فضای کم برای گرافک و..؛ به شخصه دیپ کول رو ترجیح میدم و اگه قرار باشه بیین این و دوکیس دیپ کول انتخاب کنم دو کیس بنظرم خیلی بهتره

بسیار عالی.منم همچین نظری رو دارم.....

لایک @};-  :clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

گریین خوبه اما همیشه بنظرم دیپ کول یا کولر مستر ی چیز دیگن مخصوصا بعد از اینکه کیس واپیر گریین که شد مثل ی ویروس واگیر دار و هرکی رو میدیدم ی وایپر داشت چه گیمر چه مبتدی سر این موضوع و کیفت ساخت گریین و طراحی هاش که همیشه ی جای کار طراحی کیس هاش لنگ میزنه؛ یا از رنگ پلکسی یا از محل مورد نظر برای فن ها یا از فضای کم برای گرافک و..؛ به شخصه دیپ کول رو ترجیح میدم و اگه قرار باشه بیین این و دوکیس دیپ کول انتخاب کنم دو کیس بنظرم خیلی بهتره

هر دو تا کیس رو کنار هم چک کن بعد انتخاب کن

کیس dukase کنار این چه از نظر جنس رنگ اندازه و فضا اینه قوطی میمومه حلبی

البته بی ربط نمیگم سابقه پست های بازاچه منو چک کنی متوجه میشید بی راه نمیگم

حدود یک ماه dukase جلو چشم دم دستم بود چشم بسته حفظ بودمش اما این علاقه قبل عرضه Z4 بود

پاساژ رضا وقتی z4 دیدم صبر نکردم خریدمش با اینکه dukase هنوز اکبند تو خونه بود

به هر حال هر برندی هم بد داره هم خوب

تو رنج قیمت این دو تا کیس z4 عالی هست تو امکانات هم باز z4 بهتره

دوکاس یا دوکیس واقعا حلبی هست

البته اگر z4 نبود بهتر از dukase تو این قیمت نداشتیم .

بحث برند بازی و تاسب نیست واقعیت تجربه استفاده خودم هست

با وجود موجود بودن z4 خریدن کیس dukase یه اشتباه بزرگ هست مگر چشماتون رو ببندید و نخونید یا بخواین واقعا پولتون رو بندازید تو سطل زباله

باز هم تکرار میکنم با توجه به موجود بودن z4[emoji4]

موفق باشید

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

گریین خوبه اما همیشه بنظرم دیپ کول یا کولر مستر ی چیز دیگن مخصوصا بعد از اینکه کیس واپیر گریین که شد مثل ی ویروس واگیر دار و هرکی رو میدیدم ی وایپر داشت چه گیمر چه مبتدی  سر این موضوع و کیفت ساخت گریین و طراحی هاش که همیشه ی جای کار طراحی کیس هاش لنگ میزنه؛ یا از رنگ پلکسی یا از محل مورد نظر برای فن ها یا از فضای کم برای گرافک و..؛ به شخصه دیپ کول رو ترجیح میدم و اگه قرار باشه بیین این و دوکیس دیپ کول انتخاب کنم دو کیس بنظرم خیلی بهتره

خداییش کولرمستر یه چیزی ؛ اما دیپ کول؟؟؟؟  یه برند چینی نه چندان مطرح؟؟؟؟  شما برو تو سایتای معروف نقدوبررسی مثل TPU و GURU3D و... ببین به جز یکی دو مدل گرونقیمت مثل Genome بررسی دیگه ای از این برند میبینی؟ تو گوگل هم سرچ کنی صفحه اولش هیچی نیس!

هرچقد هم در مورد کاور کناریش بد بگین، بدون هیچ شکی تا 300 هزار تومن بهترین انتخابه فعلا!

ویرایش شده توسط Amir Homayoon
لینک به دیدگاه

f4f54921da5b3ed79c5ff61de0472f12.jpg

Sent from my E6533 using Tapatalk

دوستان برای شیشه بغل هم میشه بدین شیشه بری براتون شفافشو در بیاره

لینک به دیدگاه

f4f54921da5b3ed79c5ff61de0472f12.jpg

دوستان برای شیشه بغل هم میشه بدین شیشه بری براتون شفافشو در بیاره

من عوض کردم شیشه نگرفتم پلکسی روشن گرفتم 20 هزار تومن خرج داشت اگه مشهد هستی ادرس بدم :)

لینک به دیدگاه

نه تهرانم

من عوض کردم شیشه نگرفتم پلکسی روشن گرفتم 20 هزار تومن خرج داشت اگه مشهد هستی ادرس بدم :)

از چه مغازه ای گرفتین شیشه بری طلق سازی؟

لینک به دیدگاه

نه تهرانم

از چه مغازه ای گرفتین شیشه بری طلق سازی؟

نه شیشه فروشی رفتم نداشت اما از شیشه بری پرسیدم بهم ادرس داد رفتم با لیزر برام برش داد

لینک به دیدگاه

خداییش کولرمستر یه چیزی ؛ اما دیپ کول؟؟؟؟ یه برند چینی نه چندان مطرح؟؟؟؟ شما برو تو سایتای معروف نقدوبررسی مثل TPU و GURU3D و... ببین به جز یکی دو مدل گرونقیمت مثل Genome بررسی دیگه ای از این برند میبینی؟ تو گوگل هم سرچ کنی صفحه اولش هیچی نیس!

هرچقد هم در مورد کاور کناریش بد بگین، بدون هیچ شکی تا 300 هزار تومن بهترین انتخابه فعلا!

برادر من تو رنج امکاناتی که کیس Z4 گرین به شما میده کولر مستر مدل pro5 و 5 رو داره ،اما انصافا تو قیمت دو برابر z4 هستن که اصلا قابل مقایسه نیست تازه pro5 و 5 خیلی از امکانات z4 رو اصالتا ندارن مخصوصا ساپورت رادیات 9b93a5f660a7bb8c429d476af5a1fc5a.jpgخدایش حرفی نداره کولرمستر بزنه

دوما اصلا صحبت برند و مارک نیست که به قولی ،پول بده یه دیگ اش بخور[emoji1]

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

سلام،من مشهدم.

لطف کنین آدرس رو بدید ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

سلام،من مشهدم.

لطف کنین آدرس رو بدید ممنون میشم.

سلام اخر خیابون سعدی رو بلدی (همونجا که لوازم ورزشی میفروشن)روبروش یه کوچست داخل کوچه بری (داخل کوچه بیمارستان شاهین فرهست ) اونایی که لیزر داشته باشن میزنن برات من خودم 3میل گرفتم 4 میل گیرم نیومد

البته 6 میلم بود که 40 تومن در میومد ولی اونجوری هم گرونه هم سنگین

لینک به دیدگاه

هر دو تا کیس رو کنار هم چک کن بعد انتخاب کن

کیس dukase کنار این چه از نظر جنس رنگ اندازه و فضا اینه قوطی میمومه حلبی

البته بی ربط نمیگم سابقه پست های بازاچه منو چک کنی متوجه میشید بی راه نمیگم

حدود یک ماه dukase جلو چشم دم دستم بود چشم بسته حفظ بودمش اما این علاقه قبل عرضه Z4 بود

پاساژ رضا وقتی z4 دیدم صبر نکردم خریدمش با اینکه dukase هنوز اکبند تو خونه بود

به هر حال هر برندی هم بد داره هم خوب

تو رنج قیمت این دو تا کیس z4 عالی هست تو امکانات هم باز z4 بهتره

دوکاس یا دوکیس واقعا حلبی هست

البته اگر z4 نبود بهتر از dukase تو این قیمت نداشتیم .

بحث برند بازی و تاسب نیست واقعیت تجربه استفاده خودم هست

با وجود موجود بودن z4 خریدن کیس dukase یه اشتباه بزرگ هست مگر چشماتون رو ببندید و نخونید یا بخواین واقعا پولتون رو بندازید تو سطل زباله

باز هم تکرار میکنم با توجه به موجود بودن z4[emoji4]

موفق باشید

حرفت رو کاملا قبول دارم ولی خب من خودم به شخصه این مدل گرین رو ازنزدیک ندیدم ولی خودم میخواستم دوکیس بگیرم ولی از نزدیک دیدمش پیشیمون شدم خداییش مثل حلبی میمونه و درب جلوش هم مطمن باشید به راحتی با یک فشار میشکنه اصلا کیفیت نداره و فقط داره با استفاده از طراخی داخلیش گول میزنه

برادر من تو رنج امکاناتی که کیس Z4 گرین به شما میده کولر مستر مدل pro5 و 5 رو داره ،اما انصافا تو قیمت دو برابر z4 هستن که اصلا قابل مقایسه نیست تازه pro5 و 5 خیلی از امکانات z4 رو اصالتا ندارن مخصوصا ساپورت رادیات 9b93a5f660a7bb8c429d476af5a1fc5a.jpgخدایش حرفی نداره کولرمستر بزنه

دوما اصلا صحبت برند و مارک نیست که به قولی ،پول بده یه دیگ اش بخور[emoji1]

ببخشید دوست عزیز شما تا به حال کولر مستر pro 5  رو از نزدیک دیدی  که داری با این مدل مقایسه میکنید یک کیس که 530 هزار تومان قیمت داره باید با گرین مقایسه کنی تازه گرین که قشنگ این مدل رو کپی کرده   ضمنا گفتی یک سری امکانات گرین  رو اصالتا نداره مخصوصا تو ساپورت رادیات  میشه بفرمایید چیا رو دقیقا نداره !!!! خداییش یکبار میخوای اطلاعات فنی پرو 5 رو بزارم هم شما ببینی هم دوستان ؟   اصلا نه جنس بدنه اون رو میشه با گرین مقایسه کرد  نه کیفیت رنگ بدنش نه امکاناب داخلی خود کیس اگه یه سری به یوتوب بزنی و پرو5 رو سرچ کنی متوجهه میشید که این کیس یک کیس ماژولار هست و در اونور آب وقتی میخوای کیس رو خریداری کنی کلی هم میتونی به صورت دلخواه تغییرات رو بدنه بدی با خریدن متعلقاتش ولی اینجا وجود نداره چندتا عکس میزارم برای اطلاع دوستان

install2.jpg

\

w9-2_642_646aa.jpg

ویرایش شده توسط scorpion8
لینک به دیدگاه

حرفت رو کاملا قبول دارم ولی خب من خودم به شخصه این مدل گرین رو ازنزدیک ندیدم ولی خودم میخواستم دوکیس بگیرم ولی از نزدیک دیدمش پیشیمون شدم خداییش مثل حلبی میمونه و درب جلوش هم مطمن باشید به راحتی با یک فشار میشکنه اصلا کیفیت نداره و فقط داره با استفاده از طراخی داخلیش گول میزنه

ببخشید دوست عزیز شما تا به حال کولر مستر pro 5 رو از نزدیک دیدی که داری با این مدل مقایسه میکنید یک کیس که 530 هزار تومان قیمت داره باید با گرین مقایسه کنی تازه گرین که قشنگ این مدل رو کپی کرده ضمنا گفتی یک سری امکانات گرین رو اصالتا نداره مخصوصا تو ساپورت رادیات میشه بفرمایید چیا رو دقیقا نداره !!!! خداییش یکبار میخوای اطلاعات فنی پرو 5 رو بزارم هم شما ببینی هم دوستان ؟ اصلا نه جنس بدنه اون رو میشه با گرین مقایسه کرد نه کیفیت رنگ بدنش نه امکاناب داخلی خود کیس اگه یه سری به یوتوب بزنی و پرو5 رو سرچ کنی متوجهه میشید که این کیس یک کیس ماژولار هست و در اونور آب وقتی میخوای کیس رو خریداری کنی کلی هم میتونی به صورت دلخواه تغییرات رو بدنه بدی با خریدن متعلقاتش ولی اینجا وجود نداره چندتا عکس میزارم برای اطلاع دوستان

install2.jpg

\

w9-2_642_646aa.jpg

خب عرض بنده رو متوجه نشدین

بابت کیس مستر پرو 5 شما داری 530 تومن پول میدی تو اون رنج قیمت باید هم خوب پاسخ گو باشه

مستر 5 هم داشتم برادر من

بحث چیز دیگست

در مقابل z4 خیلی بیشتر از قیمتش امکانات میده

بحث این تاپیک مقایسه بین قیمت و امکانات z4 هست نسبت به قیمتش

خب پولش رو داری مستر پرو بخر

نداری نخر

در کل z4 در مقابل 200 تومن هزینه بیشتر از مستر پرو امکانات میده

لینک به دیدگاه

خب عرض بنده رو متوجه نشدین

بابت کیس مستر پرو 5 شما داری 530 تومن پول میدی تو اون رنج قیمت باید هم خوب پاسخ گو باشه

مستر 5 هم داشتم برادر من

بحث چیز دیگست

در مقابل z4 خیلی بیشتر از قیمتش امکانات میده

بحث این تاپیک مقایسه بین قیمت و امکانات z4 هست نسبت به قیمتش

خب پولش رو داری مستر پرو بخر

نداری نخر

در کل z4 در مقابل 200 تومن هزینه بیشتر از مستر پرو امکانات میده

دوست عزیز بحث من خریدن این مدل یا مستر 5 نیست اول اینکه من خودم مستر پرو 5  دارم   دوما منظورم من از حرف شما بود که گفتی در برابر این مستر 5 امکانات بیشتری داره منم گفتم لطفا بگید چه امکاناتی داره که ما هم آشنا بشیم  شما کیس تو اون رنج قیمت رو زیر سوال بردی اصلا مگر مقایسه این دو منطقی هست  شما گرین رو با کیس هم قیمت خودش باید مقایسه کنی مثلا دوکیس نه این مدل متسر 5 پرو ؟ شما گفتی مستر 5 پرو تو رادیات ضعف دارن ممنون میشم توضیح بدید

ویرایش شده توسط scorpion8
لینک به دیدگاه

به  نظر من نسبت به قیمتش خوبه اما نسبت به رقیبش دیپ کول اصلا قابل مقایسه نیست در مقابل قیمت 
این کیس برای رقابت یه سری چیزا کم داره
مثل led rgb
ظاهر بیش از حد ساده و تقلیدی از کیس های دیگه
خلاقیت در ساختش نیست

دیگه جنس بدنه و مواد ساخته شده و کیفیت فن ها بماند که اونم با سابقه ای من از گریین دارم همیشه از کیفیت برای پایین آوردن قیمت میزنه

لینک به دیدگاه

توی عکسی که برای مقایسه این مدل ها دوستمون گذاشتن نمیدونم چرا مشخصات کولر مستر کیس پرو 5 رو ناقص زده یا شاید مدل معمولی بوده و ساپورت هاش کمتره. در کل ساپورت مسترکیس پرو 5 بیشتره به دلیل اینکه جلوش 360 ساپورته بالاش 280 ساپورته به اضافه اینکه عقبش هم 140 ساپورته که گرین 120 هست. دقیقا مثل هم هستن.
یه سوال از دوستی که مستر کیس پرو دارن داشتم. دوست من میشه توی پرو رادیات 360 جلو بست با 6 فن؟ این قابلیت رو گرین با 5 فن داره توی پرو میشه 6 فنش کرد؟

بسیار ممنونم از شما.

لینک به دیدگاه

توی عکسی که برای مقایسه این مدل ها دوستمون گذاشتن نمیدونم چرا مشخصات کولر مستر کیس پرو 5 رو ناقص زده یا شاید مدل معمولی بوده و ساپورت هاش کمتره. در کل ساپورت مسترکیس پرو 5 بیشتره به دلیل اینکه جلوش 360 ساپورته بالاش 280 ساپورته به اضافه اینکه عقبش هم 140 ساپورته که گرین 120 هست. دقیقا مثل هم هستن.

یه سوال از دوستی که مستر کیس پرو دارن داشتم. دوست من میشه توی پرو رادیات 360 جلو بست با 6 فن؟ این قابلیت رو گرین با 5 فن داره توی پرو میشه 6 فنش کرد؟

بسیار ممنونم از شما.

والا منم همینو میگم این کیس پرو 5 واقعا از نظر ساپورت عالیه تازه میشه قطعاتش رو انتخابی خرید و اضافه کرد مثل اگزوز فن جلو که هوا فن رو به کارت گرافیک میرسونه ولی متاسفانه این لوازماش تو ایران نیست حتی خود شرکت کولر مستر کلی مد و تغییرات رو قطعات ایجاد کرده و جداگانه میفروشه ولی تو ایران نیست

دوست عزیز والا من خودم رادیات 240 دارم بالا بستنم  360 رو ندارم میشه جلو بست ولی اینکه 6 فنش کنیم رو نمیدونم مثلا من خودم فکر کنم اگه 240 خودمم رو بخوام 4 فنه کنم قطرش زیاد میشه و تداخل ایجاد میکنه تو کار مادربرد  به نظرم همون فن های خودش جوابگو هست من corsair h100i gtx  گرفتم واقعا تو اورکلاک جواب میده دیگه چه برسه به 360         

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بحث من خریدن این مدل یا مستر 5 نیست اول اینکه من خودم مستر پرو 5 دارم دوما منظورم من از حرف شما بود که گفتی در برابر این مستر 5 امکانات بیشتری داره منم گفتم لطفا بگید چه امکاناتی داره که ما هم آشنا بشیم شما کیس تو اون رنج قیمت رو زیر سوال بردی اصلا مگر مقایسه این دو منطقی هست شما گرین رو با کیس هم قیمت خودش باید مقایسه کنی مثلا دوکیس نه این مدل متسر 5 پرو ؟ شما گفتی مستر 5 پرو تو رادیات ضعف دارن ممنون میشم توضیح بدید

بله که داره ،برات مقایسه فرستادم چک کن

کولرمستر خوب ،ازش هم داری،

این تاپیک بررسی z4 هست شما چه کاریه کیس به رخ هم بکشید

کولر مستر خوبه تکه ، جای شکی هم نیست اما دو برابر قیمت داره با همین امکانات ،پس اصلا قابل مقایسه نیست

باعث افتخار z4 تمام امکانات مستر پرو داره ،شما یه کیس 200 تومنی از کولر مستر بیار با z4 مقایسه کن

امکانات هم یه جای 360 کم داره مستر پرو

اگر کیس ۲۰۰ تومنی کولر مستر قابل مقایسه بود که هیچ اگه نبود بازم هم z4 خریدش بصرفه هست نسبت به پرو 5

لینک به دیدگاه

بله که داره ،برات مقایسه فرستادم چک کن

کولرمستر خوب ،ازش هم داری،

این تاپیک بررسی z4 هست شما چه کاریه کیس به رخ هم بکشید

کولر مستر خوبه تکه ، جای شکی هم نیست اما دو برابر قیمت داره با همین امکانات ،پس اصلا قابل مقایسه نیست

باعث افتخار z4 تمام امکانات مستر پرو داره ،شما یه کیس 200 تومنی از کولر مستر بیار با z4 مقایسه کن

امکانات هم یه جای 360 کم داره مستر پرو

اگر کیس ۲۰۰ تومنی کولر مستر قابل مقایسه بود که هیچ اگه نبود بازم هم z4 خریدش بصرفه هست نسبت به پرو 5

اولا بحث رو من شروع نکردم که شما میگی میخوای به رخ بکشی خود شما اینجا مقایسه گذاشتی بعدشم بحث اماکانت یه چیزه بحث کیفیت یه چیز دیگه اگه به امکانات باشه که خود دوکیس هم اماکاتات خوبی داره دلیل میشه با حتی مدل مستر معمولی مقایسه بشه ؟ چون اندازه داخل و فضای داخلی کیس گرین رو با کولر مستر 170 دلاری مقایسه میکنی ؟ !!!! بعدشم این که میگی دو برابر قیمت داره با همین امکانات !!! شما حتما یکبار برو این مدل کولر مستر رو ازنزدیک ملاحظه کن همه چیو دقیق مقایسه کن متاسفانه به دلیل اینکه نتونستم از سایت کولر مستر مشخصات فنی رو اینجا بزارم الان داری اینطوری میگی اگه گرین تونست کیفیتی در حد کولر مستر بزنه بعد شما بگو که کولر مستر نمی ارزه ضمنا اکثر سیستم ها از رادیاتور های 240 یا 280 استفاده میکنن اینکه 360 ندازه ضعف نیست البته که داره و از جلو نصب میشه شما چیزایی که گذاشتی کاملا ناقص و غلطه اون جدول رو میگم  اگه قرار باشه یک شرکت بیاد کیس بده با امکاناتی که شما میگید ولی کیفیت رو رعایت نکنه چه فایده   ضمنا یه چیزی رو عرض کنم خدمت شما اینکه گرین فقط شباهت داره به مستر 5 یا پرو  فقط شباهت  اصلا و ابدا داخل بدنه کیس نه ازموادی اولی کولز مستر استفاده شده نه طراخی اون شبیه کولر مستر هست که شما میگی به صرفه تره توصیه میکنم یکبار حتما داخل این کولر مستر و محل قرار گیری کابل در سینی پشت رو ملاحضه کن          بنده هم عقده ندارم چیزی رو به رخ بکشم این شمایی که داری دفاع بیخودی از یک شرکت و جالب تر مقایسه غلط میکنی وقتی میگی رنج رنج فقط قیمت نیست کیفیت هم هست اگه به کیفیت باشه کیس های رایدمکس خیلی با کیفیت تر از گرین هستند

لینک به دیدگاه

اولا بحث رو من شروع نکردم که شما میگی میخوای به رخ بکشی خود شما اینجا مقایسه گذاشتی بعدشم بحث اماکانت یه چیزه بحث کیفیت یه چیز دیگه اگه به امکانات باشه که خود دوکیس هم اماکاتات خوبی داره دلیل میشه با حتی مدل مستر معمولی مقایسه بشه ؟ چون اندازه داخل و فضای داخلی کیس گرین رو با کولر مستر 170 دلاری مقایسه میکنی ؟ !!!! بعدشم این که میگی دو برابر قیمت داره با همین امکانات !!! شما حتما یکبار برو این مدل کولر مستر رو ازنزدیک ملاحظه کن همه چیو دقیق مقایسه کن متاسفانه به دلیل اینکه نتونستم از سایت کولر مستر مشخصات فنی رو اینجا بزارم الان داری اینطوری میگی اگه گرین تونست کیفیتی در حد کولر مستر بزنه بعد شما بگو که کولر مستر نمی ارزه ضمنا اکثر سیستم ها از رادیاتور های 240 یا 280 استفاده میکنن اینکه 360 ندازه ضعف نیست البته که داره و از جلو نصب میشه شما چیزایی که گذاشتی کاملا ناقص و غلطه اون جدول رو میگم اگه قرار باشه یک شرکت بیاد کیس بده با امکاناتی که شما میگید ولی کیفیت رو رعایت نکنه چه فایده ضمنا یه چیزی رو عرض کنم خدمت شما اینکه گرین فقط شباهت داره به مستر 5 یا پرو فقط شباهت اصلا و ابدا داخل بدنه کیس نه ازموادی اولی کولز مستر استفاده شده نه طراخی اون شبیه کولر مستر هست که شما میگی به صرفه تره توصیه میکنم یکبار حتما داخل این کولر مستر و محل قرار گیری کابل در سینی پشت رو ملاحضه کن بنده هم عقده ندارم چیزی رو به رخ بکشم این شمایی که داری دفاع بیخودی از یک شرکت و جالب تر مقایسه غلط میکنی وقتی میگی رنج رنج فقط قیمت نیست کیفیت هم هست اگه به کیفیت باشه کیس های رایدمکس خیلی با کیفیت تر از گرین هستند

عنوان تاپیک رو ملاحضه کنید

در ضمن برید کولر مستر بخرید ،وقت با ارزشتون هم هدر ندید

اگر هم مقایسه دوست داری یه کیس 200 تومنی از کولر مستر بیار مقایسه کن

در ضمن Z4 دوست دارم تو تاپیک مربوط به z4 هم راجش تعریف هم میکنم

تعریفو رو باید تعریف کرد

بابت هر چیز هر حرکتی که تو مستر پرو کولمستر پیاده کرده

خب برادر من داره پولشو میگیره 350 تومن گرونتر

حالا شما بیا بابت z4 قد مستر پرو پول بده قول میدم‌ بهت در حد سفینه فضایی کیفیت ارایه بده

اگر مستر پرو خوب نبود شکایت کن چون بایدم بابت پولی که گرفته کیفیت بده

اللظاهر گرین با عرضه z4 خیلی بیشتر از اون پولی که گرفته کیفیت و امکانات رو z4 ,نهادینه کرده [emoji1] جا تشکر داره

در ضمن همه عقل دارن و حق انتخاب

این تاپیک هم صرفا برا کسیا هست که میخوان قبل از خرید z4 کمی اطلاعات بیشتر کسب کنن

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

اولا بحث رو من شروع نکردم که شما میگی میخوای به رخ بکشی خود شما اینجا مقایسه گذاشتی بعدشم بحث اماکانت یه چیزه بحث کیفیت یه چیز دیگه اگه به امکانات باشه که خود دوکیس هم اماکاتات خوبی داره دلیل میشه با حتی مدل مستر معمولی مقایسه بشه ؟ چون اندازه داخل و فضای داخلی کیس گرین رو با کولر مستر 170 دلاری مقایسه میکنی ؟ !!!! بعدشم این که میگی دو برابر قیمت داره با همین امکانات !!! شما حتما یکبار برو این مدل کولر مستر رو ازنزدیک ملاحظه کن همه چیو دقیق مقایسه کن متاسفانه به دلیل اینکه نتونستم از سایت کولر مستر مشخصات فنی رو اینجا بزارم الان داری اینطوری میگی اگه گرین تونست کیفیتی در حد کولر مستر بزنه بعد شما بگو که کولر مستر نمی ارزه ضمنا اکثر سیستم ها از رادیاتور های 240 یا 280 استفاده میکنن اینکه 360 ندازه ضعف نیست البته که داره و از جلو نصب میشه شما چیزایی که گذاشتی کاملا ناقص و غلطه اون جدول رو میگم  اگه قرار باشه یک شرکت بیاد کیس بده با امکاناتی که شما میگید ولی کیفیت رو رعایت نکنه چه فایده   ضمنا یه چیزی رو عرض کنم خدمت شما اینکه گرین فقط شباهت داره به مستر 5 یا پرو  فقط شباهت  اصلا و ابدا داخل بدنه کیس نه ازموادی اولی کولز مستر استفاده شده نه طراخی اون شبیه کولر مستر هست که شما میگی به صرفه تره توصیه میکنم یکبار حتما داخل این کولر مستر و محل قرار گیری کابل در سینی پشت رو ملاحضه کن          بنده هم عقده ندارم چیزی رو به رخ بکشم این شمایی که داری دفاع بیخودی از یک شرکت و جالب تر مقایسه غلط میکنی وقتی میگی رنج رنج فقط قیمت نیست کیفیت هم هست اگه به کیفیت باشه کیس های رایدمکس خیلی با کیفیت تر از گرین هستند

اینم لینک خود لیون

http://lioncomputer.ir/product/6155/%DA%A9%DB%8C%D8%B3+%DA%A9%D9%88%D9%84%D8%B1+%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%B1+Master+Case+Pro+5/

ضمنا هر کس داره مبارکش باشه من کسی رو اینجا مسخره نکردم که کیس خودم رو به رخ بکشم وقتی یه تاپیک باز میشه معمولا توش مقایسه و اینطور بحث ها هست  شما سعی کن یه کم خونسرد باشی

لینک به دیدگاه

به  نظر من نسبت به قیمتش خوبه اما نسبت به رقیبش دیپ کول اصلا قابل مقایسه نیست در مقابل قیمت 

این کیس برای رقابت یه سری چیزا کم داره

مثل led rgb

ظاهر بیش از حد ساده و تقلیدی از کیس های دیگه

خلاقیت در ساختش نیست

دیگه جنس بدنه و مواد ساخته شده و کیفیت فن ها بماند که اونم با سابقه ای من از گریین دارم همیشه از کیفیت برای پایین آوردن قیمت میزنه

والا دوست عزیز هرکی دوکاس داره گزاشته فروش برای خرید زد 4

لینک به دیدگاه

والا دوست عزیز هرکی دوکاس داره گزاشته فروش برای خرید زد 4

یکیش خود من.

(خرید-فروش-مزایده-معاوضه) (فروش کیس دیپ کول دوکیس ورژن 2...

لینک به دیدگاه

خود منم فروختم تاپیکش هست

لینک به دیدگاه

تعریفو رو باید تعریف کرد

حالا شما بیا بابت z4 قد مستر پرو پول بده قول میدم‌ بهت در حد سفینه فضایی کیفیت ارایه بده

اللظاهر گرین با عرضه z4 خیلی بیشتر از اون پولی که گرفته کیفیت و امکانات رو z4 ,نهادینه کرده [emoji1] جا تشکر داره

این تاپیک هم صرفا برا کسیا هست که میخوان قبل از خرید z4 کمی اطلاعات بیشتر کسب کنن

تعریفو رو باید تعریف کرد

ممنون از اینکه پاسخ جامع و کاملی دادید

لینک به دیدگاه

کلا کدوم برندی هست که کیساش فول فن باشن جز گریین حالا کپی میکنه دمشم گرم فن کامل میزاره ر کیس جاداره و کنترلر فن داره 

باسلام

چقدر شبیه این کیس :D :D :D

https://www.techpowerup.com/225110/xigmatek-announces-the-midgard-iv-chassis

خداییش مال گرین خشگلتره 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...