رفتن به مطلب

میشه بدونه اینکه کلاس بری امتحان icdl فنی حرفه ای داد ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نام خدا

ضمن عرض خسته نباشید خدمت دوستان.ممکنه موضوع تاپیک تکراری باشه ولی چون جواب کامل نگرفتم دوباره زدم.بنده چند سال پیش کلاس icdl پیشرفته رفتم ولی بنا به دلایلی نتونستم امتحان بدم.حالا می خوام دوباره امتحان بدم ولی وقتی سراغ اموزشگاه قبلی رفتم گفتن باید 70درصد شهریه رو بپردازی که تقریبا میشه شهریه کلاس کامل گفتم ایا میشه بدون اینکه دوباره کلاس برم ازمونشو ثبت نام کنم یا نه؟ واگر میشه مراحل وشرایطشو رو توضیح بدید .

با تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام
تا جایی که میدونم برای دوره های دولتی میتونین برای ازمون ادواری ثبت نام کنین بدون کلاس رفتن امتحان داد 
اون هزینه برای دولتی ها هم هست اگر امتحان شرکت نکینین دفعه اول برای دفعه بعد باید مقداری هزینه کنید 

لینک به دیدگاه

سلام

تا جایی که میدونم برای دوره های دولتی میتونین برای ازمون ادواری ثبت نام کنین بدون کلاس رفتن امتحان داد 

اون هزینه برای دولتی ها هم هست اگر امتحان شرکت نکینین دفعه اول برای دفعه بعد باید مقداری هزینه کنید 

پس یعنی دوباره کلاس برم بهتره؟

لینک به دیدگاه

پس یعنی دوباره کلاس برم بهتره؟

یکم بیش تر پرسو جو کنید شاید راه حلی بهتر پیدا شد 

البته هزینه دولتی برای دفعه دوم حدود 20 30 تومان هست 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...