رفتن به مطلب

مسابقۀ بهترین عکس

LEE
 اشتراک گذاری

رای گیری برای بهترین عکس  

19 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام یک از دوستان زیر ، بهترین عکس را آپلود کردند ؟

• Hamed
      2
    • Maxel134
      4
    • MoHaMaD
      6
    • Shamsayi
      7

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با درود:

دوستان عزیز ، تا به این لحظه 11 شرکت کننده ، عکسهای مورد نظر را آپلود کردند.

به ترتیب آپلود

آقایان :

Hamed

LEE

Maxel134

MoHaMaD

Amirsss

Master system

Koorosh Kabir

Salar khan

shamsayi

Ali.Asgari2006

Green Day

تعداد بازدید کننده : ( 486 )

پایان مسابقه : شنبه ( 7 اسفند )

با تشکر...

دوستان عزیز ، به کلاب خودتان CPU INTEL تشریف آورده و از مطالب موجود استفاده کنید. ( لینک زیر )

http://lioncomputer....el/page__st__50

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => A-DATA S596 128GB Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

• ارسال 60
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

اینم از عکس های من

08153025890355963541.jpg

64522289802118627043.jpg

42468143835811661920.jpg

70214447738635456095.jpg

اینم یه عکس که از بالا یکی از تپه های جنوب شهرمون از خود شهر گرفتم . البته فاصلش یه خورده دوره

33283115445641473000.jpg

شکوفه های درخت زردآلو خونمون

27502569651335813630.jpg

اینم یکی از مکان های دنج و خلوت طبیعت

72090982745419540024.jpg

غار علیصدر همدان

53488821102467132596.jpg

گندمزار

89288926433377899667.jpg

بدون شرح ...

77560927434348842359.jpg

لینک به دیدگاه

ادامه

.

.

اصفهان

شاخ گل کنار زاینده رود

37665387324380241549.jpg

طلوع رنگین کمان در باغ هشت بهشت

87026608646168509101.jpg

11425228724016754051.jpg

نیشابور

آرامگاه عطار

34194219165849216648.jpg

اینم یه عکس از سر کوچه دانشگاهمون که تو یه روز بارونی یه رنگین کمون کامل دور یه خونه رو گرفته بود

64996313897684496802.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

دوستان عزیز ، تا به این لحظه 12 شرکت کننده ، عکسهای مورد نظر را آپلود کردند.

به ترتیب آپلود

آقایان :

Hamed

LEE

Maxel134

MoHaMaD

Amirsss

Master system

Koorosh Kabir

Salar khan

shamsayi

Ali.Asgari2006

Green Day

ezrail2

تعداد بازدید کننده : ( 600 )

پایان مسابقه : لحظاتی دیگر...

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

انتخاب بهترین عکس

بالاخره این مسابقه هم به پایان رسید.

از بین 12 شرکت کننده ، 4 شرکت کننده بیشترین ( تشکر ) را از دوستان عزیز دریافت کرده اند.

تا ساعت 24:00

به ترتیب آپلود

آقایان :

Hamed 15

Maxel134 10

MoHaMaD 15

Shamsayi 10

البته باید 3 نفر انتخاب می شدند ولی چون 2 دوست ذکر شده ، تشکر مساوی دریافت کردند در نتیجه 4 نفر را برای رای گیری انتخاب کرده و لطفا دوستان 1 نفر را به عنوان نفر برتر ( اول ) انتخاب کنند.

کاربران عزیز می توانند ، بهترین عکس را نیز انتخاب کنند. ( نام ببرید )

چهار دوست انتخاب شده ، از طرف کاربران سایت می توانند در رای گیری شرکت کنند ، اما به خودشان رای ندهند. Oh%20Go%20On.gif

* تشکرهایی که بعد از ساعت 24:00 ارسال شده ، مورد قبول نیست.

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

پایان رای گیری

دوستان عزیز ، پایان رای گیری فردا دوشنبه ساعت 24:00 می باشد.

بیشترین رای دریافتی ، برندۀ مسابقه خواهد شد.

اگر 2 نفر ، رای مساوی دریافت کنند ، بین آن دو نفر قرعه کشی خواهد شد.

با تشکر...

مقایسۀ کامل بین 5 پردازندۀ قدرتمند. ( Intel 990X-980X-960-2600K و AMD 1100T )

پستهای شمارۀ 57 - 58 - 59 - 60 برای مشاهده از لینک زیر استفاده نمایید.

http://lioncomputer....el/page__st__50

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

اول اينكه بهتون خسته نباشيد ميگم و ممنونم از زحماتيكه كشيديد .

از دوستاني كه در اين مسابقه شركت كردن و در نهايت انتخاب شدن بفرمايند كه ايا همه عكسها مال خودشون بوده يا نه . چون بعضي از عكسها چنين چيزي رو نميگه دوستان گلم 8-}

در ضمن عكس جناب شامي در مورد مادرشون خيلي منو تحت تاثير قرار داد . @};- =D>

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

اول اينكه بهتون خسته نباشيد ميگم و ممنونم از زحماتيكه كشيديد .

از دوستاني كه در اين مسابقه شركت كردن و در نهايت انتخاب شدن بفرمايند كه ايا همه عكسها مال خودشون بوده يا نه . چون بعضي از عكسها چنين چيزي رو نميگه دوستان گلم 8-}

در ضمن عكس جناب شامي در مورد مادرشون خيلي منو تحت تاثير قرار داد .

سلام . جناب حسینی تمامی عکسهایی که بنده گذاشتم خودم با گوشی نوکیا N82 گرفتم . تمامی این عکس هارو هم توی سایت موبایلستان گذاشتم و توسط مدیران اون بخش بررسی شده بود . ( خواستین لینک میدم )

البته یکی از عکسهایی که اینجا گذاشتم بهترین عکس هفته شده بود و در آخر هم کاربر برتر ماه شدم !!!! @};- =D> ( تازه تقدیرنامه هم گرفتم :lol: =D> :lol: =D> )

لینک به دیدگاه

از نظر بنده بهترین و تک ترین عکس این می باشد:

27861477947748871904.jpg

درسته کیفیت و نوع عکاس خاصی ندارد ولی واقعا معنای بسسسسسسسییییار زیبایی دارد.

از جناب آقای شمسایی عزیز هم از این کار زیبا و عکسشون کمال تشکر را دارم.

ایشالله همیشه سایه ی پدر و مادرتون بالای سرتون باشه.

ویرایش شده توسط vaziri69
لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

بنده هم میتونم تمامی عکس ها را با اندازه اصلی به همراه توضیح در مورد مکان عکاسی برای شما ارسال کنم. در صورت نیاز به توضیخات تکمیلی هم می توانم باقی عکسهایی را که از همین سوژه ها گرفتم دراختیار شما قرار بدم 8-}

لینک به دیدگاه

سلام . تمامی عکسها با دوربین Sony W50 گرفته شده و در سایزهای اصلی موجوده . در صورت نیاز میتونم هر کدوم رو که خواستید ارسال کنم .

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز برای اینکه بفهمید عکسها توسط شخص گرفته شده یا نه میتونید اونها رو دانلود کنید و با راست کلیک روی فایل و انتخاب Properties وارد تب Details بشید و مشخصات عکس رو مثل زمان عکسبرداری ، نوع دوربین و مشخصات نور و غیره رو ببینید . مثلا دوست خوبمون Lee با دوربین Canon PowerShot G9 عکس گرفتن و Maxel134 باCanon PowerShot SX20 IS و من با SONY DSC-W50 . میتونید امتحان کنید . معمولا عکسهایی که این مشخصات رو ندارن عکسهای دستکاری شده توسط نرم افزارهای مختلف هستند که از اینترنت قابل دانلودند . البته گفتم معمولا نه همیشه . ممکنه کسی عکسی رو که خودش گرفته با نرم افزاری ترمیم یا روتوش کرده باشه و مشخصات فایل رو از بین برده باشه .

لینک به دیدگاه

من عکسامو با فتوشاب برای وب کم حجم کردم تا سبک بشن و سایت سبک تر باز بشه به همین خاطر مشخصات دوربین تو عکسایی که آپلود کردم نیست ولی اصل عکس ها رو دارم 8-}(دوربین Genius G-shot 510)

ویرایش شده توسط shamsayi
لینک به دیدگاه

وستان عزیز برای اینکه بفهمید عکسها توسط شخص گرفته شده یا نه میتونید اونها رو دانلود کنید و با راست کلیک روی فایل و انتخاب Properties وارد تب Details بشید و مشخصات عکس رو مثل زمان عکسبرداری ، نوع دوربین و مشخصات نور و غیره رو ببینید . مثلا دوست خوبمون Lee با دوربین Canon PowerShot G9 عکس گرفتن و Maxel134 باCanon PowerShot SX20 IS و من با SONY DSC-W50 . میتونید امتحان کنید . معمولا عکسهایی که این مشخصات رو ندارن عکسهای دستکاری شده توسط نرم افزارهای مختلف هستند که از اینترنت قابل دانلودند . البته گفتم معمولا نه همیشه . ممکنه کسی عکسی رو که خودش گرفته با نرم افزاری ترمیم یا روتوش کرده باشه و مشخصات فایل رو از بین برده باشه .

من یه چیزی خواستم بگم . فکر نمیکنم دیگه این مسابقه چیزی باشه که بقیه بخوان توش تقلب کنن .

آخه مگه جایزش چیه ؟! اصلا جایزه واسه ما مهم نیست . مهم مسابقه ای بود که برگزار شد . همین خودش کلی ارزش داره ! البته ممکنه از حرف من سوء برداشت بشه . منظور من این نیست که جایزش کمه !!!! اتفاقا همین که آقای حسینی یه جایزه واسه این مسابقه قرار داد خودش کلیه و من همینجا ازشون تشکر میکنم !!! ایشون میتونست مثل بعضیا با یه تبریک خشک و خالی سر و تهشو هم بیاره . ولی ...

به هر حال اگه بخواین منم تمامی عکسهارو با سایز اصلی قرار میدم و محل عکاسی رو هم براتون میگم !!! تمامی عکسها رو هم با نوکیا N82 گرفتم .

موفق باشین !!! 8-}

لینک به دیدگاه

من یه چیزی خواستم بگم . فکر نمیکنم دیگه این مسابقه چیزی باشه که بقیه بخوان توش تقلب کنن .

آخه مگه جایزش چیه ؟! اصلا جایزه واسه ما مهم نیست . مهم مسابقه ای بود که برگزار شد . همین خودش کلی ارزش داره ! البته ممکنه از حرف من سوء برداشت بشه . منظور من این نیست که جایزش کمه !!!! اتفاقا همین که آقای حسینی یه جایزه واسه این مسابقه قرار داد خودش کلیه و من همینجا ازشون تشکر میکنم !!! ایشون میتونست مثل بعضیا با یه تبریک خشک و خالی سر و تهشو هم بیاره . ولی ...

به هر حال اگه بخواین منم تمامی عکسهارو با سایز اصلی قرار میدم و محل عکاسی رو هم براتون میگم !!! تمامی عکسها رو هم با نوکیا N82 گرفتم .

موفق باشین !!! 8-}

چرا ناراحت میشی دوست عزیز . من فقط میخواستم یکی از راههایی رو که میشه عکس اصلی رو تشخیص داد برای دوستان بگم . توضیح هم دادم که ممکنه دلیل نباشه . بودن این مشخصات دلیل اصلی بودن عکس هست . ولی نبودنش دلیل نیست که تقلبیه . شما خودت عکسهات مشخصات نداره . من مگه گفتم تقلب کردید؟ هرگز این حرف رو نزدم . ولی با نرم افزاری که کار کردید مشخصات عکس رو از بین برده . من تو مسابقه عکاسی سونی شرکت کرده بودم . اونجا یکی از شرایط مسابقه بودن مشخصات عکس بود . اینجا ولی همچین شرطی کسی نزاشت . ایرادی نگرفتم به شما که عزیز

لینک به دیدگاه

من عکسامو با فتوشاب برای وب کم حجم کردم تا سبک بشن و سایت سبک تر باز بشه به همین خاطر مشخصات دوربین تو عکسایی که آپلود کردم نیست ولی اصل عکس ها رو دارم 8-}(دوربین Genius G-shot 510)

دوستان عزیز

برای این که بتوانید اطلاعات عکس را پس از تبدیل سایز و اندازه عکس در فتو شاپ ، در خود عکس ذخیره کنید به طریق زیر عمل کنید.

ابتدا عکس را در گزینه save for web page باز کنید (حتما همه بلد هستند . شرمنده تکراری )

پس از باز شدن عکس ، سایز را به اندازه دلخواه تغییر دهید و برای کم شدن حجم ، کیفیت JPG را حد اکثر روی 60 درصد قرار بدید

قبل از ذخیره عکس هم دقت کنید که درقسمت metadata، گزینه all را انتخاب کنید.

post-7143-080591100 1298871418_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز برای اینکه بفهمید عکسها توسط شخص گرفته شده یا نه میتونید اونها رو دانلود کنید و با راست کلیک روی فایل و انتخاب Properties وارد تب Details بشید و مشخصات عکس رو مثل زمان عکسبرداری ، نوع دوربین و مشخصات نور و غیره رو ببینید . مثلا دوست خوبمون Lee با دوربین Canon PowerShot G9 عکس گرفتن و Maxel134 باCanon PowerShot SX20 IS و من با SONY DSC-W50 . میتونید امتحان کنید . معمولا عکسهایی که این مشخصات رو ندارن عکسهای دستکاری شده توسط نرم افزارهای مختلف هستند که از اینترنت قابل دانلودند . البته گفتم معمولا نه همیشه . ممکنه کسی عکسی رو که خودش گرفته با نرم افزاری ترمیم یا روتوش کرده باشه و مشخصات فایل رو از بین برده باشه .

چه چیز جالبی

جدای عکس های زیبایی که دیدیم 1 چیز مفید هم یاد گرفتیم ( شمارو نمی دونم من که بلد نبودم )

در ضمن در شروع تاپیک گفته شده بود که عکس ها توسط شخص گرفته شده باشه ( پس فکر نمی کنم کسی اونقدر بی جنبه باشه که به خاطر جایزه ( به کوچیک و بزرگش کار ندارم ) بخواد قوانینو زیر پا بزاره)

عکس های من که نوشته بود N73

لینک به دیدگاه

ما که تا اومدیم شرکت کنیم تاپیک بسته شده بود @};-

یه ربع عکس ریسایز میکردم 8-}

لینک به دیدگاه

نکته ساده ولی در عین حال بارزش عکسهایی که داداشم گرفته و در صفحه اول پست شماره 8 هست ( اون عکس آبشار نیاگارا ) با دوربین sony dsc-w50 گرفته و مال سال 2008 بود

عکس اسبها هم در سال 2009 با دوربین sony-DSC-P73 بوده

البته تاریخ گرفته شدن عکسها متفاوته و هر چند بار ممکنه دوربین و تاریخ عوض بشه.....

اما جالب بود واقعاً

مرسی از اطلاعات حامد عزیز

لینک به دیدگاه

چرا ناراحت میشی دوست عزیز . من فقط میخواستم یکی از راههایی رو که میشه عکس اصلی رو تشخیص داد برای دوستان بگم . توضیح هم دادم که ممکنه دلیل نباشه . بودن این مشخصات دلیل اصلی بودن عکس هست . ولی نبودنش دلیل نیست که تقلبیه . شما خودت عکسهات مشخصات نداره . من مگه گفتم تقلب کردید؟ هرگز این حرف رو نزدم . ولی با نرم افزاری که کار کردید مشخصات عکس رو از بین برده . من تو مسابقه عکاسی سونی شرکت کرده بودم . اونجا یکی از شرایط مسابقه بودن مشخصات عکس بود . اینجا ولی همچین شرطی کسی نزاشت . ایرادی نگرفتم به شما که عزیز

حامد جان ، داداش گلم من اصلا سر این موضوع ناراحت نشدم . اصلا این حرفی که شما زدین ناراحتی نداره . من کلی گفتم . یا شما منظور منو بد برداشت کردین یا اینکه من منظورمو بد رسوندم که اگه دومی بود بنده عذر میخوام . من گفتم هدف ما از این مسابقه صرفا بردن جایزه نبوده . همین که توی مسابقه شرکت کردیم ارزش داشت وگرنه ...

من پستی که دادم در جواب شما نبود . 8-}

این نکته یه لحظه به ذهنم خورد ، گفتم شاید گفتنش بد نباشه !!!

موفق باشی داداش گلم ... @};- :lol: =D> =D> =D>

لینک به دیدگاه

درود

دوستان از قرا معلوم سایت www.333.ir مشکل دارد . شما هم با مشکل روبرو شدید؟

post-7143-029254900 1298900769_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان از قرا معلوم سایت www.333.ir مشکل دارد . شما هم با مشکل روبرو شدید؟

post-7143-029254900 1298900769_thumb.jpg

با درود:

بله دوست عزیز ، از چند ساعت پیش مشکل پیش آمده و تمام عکسهایی که از این سایت آپلود شده در تاپیکها قابل مشاهده نیست.

می توانید از سایت زیر استفاده کنید.

http://www.p30data.com/upload/

با تشکر...

تستهای اولیه از CRYSIS 2 ( از لینک زیر استفاده نمایید )

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/topic/6287-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-crysis-2/#entry65608

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...