رفتن به مطلب

دوستان از کدوم برند یا محصول کدوم شرکت تولیدی چای تهیه و نوش جان میکنید ؟

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

16 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما محصول برتر متعلق به کدام شرکت و برند میباشد ؟

• چای گلستان
    • چای دبش
    • چای دوعزال
    • چای محمود
    • چای کاپیتان
      0
    • چای شهرزاد
    • چای زرین
      0
    • چای فومنات
      0
    • چای عقاب
      0
    • چای مسما
      0
    • چای محسن
    • چای لیپتون
      0
    • چای توینینگز
      0
    • چای درویش
      0
    • چای احمد
    • چای چکش سبز

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با عرض سلام و تقدیم ادب خدمت همه عزیزان و کاربران و فعالان محترم / امیدوارم هر کجا که هستین شاد و سرحال باشین

%C4%8Daj.jpg

چای از برترین نوشیدنی ها در ایران و سراسر دنیا هست و به عنوان نوشیدنی اصلی محسوب شده و روزانه به دفعات مکرر نوشیده می‌شود

چای یک نوشیدنی هست که ما بیشتر باهاش سرکار داریم و تو هر خونه و محل کار و هر جایی میشه یافت و برای رفع خستگی و تشنگی و غیره ...

ازش استفاد کرده و لذت برد و میشه به راحتی گفت که یک عضو جدانشدنی هست . 

IMG11014676.jpg

حالا میخواستم بدونم شما دوستان در منزل و یا محل کارتون ار کدوم برند یا محصول کدوم شرکت استفاده میکنید و به نظرتون کدوم برند یا محصول از کیفیت خوبی 

برخورداره و میشه بهش اطمینان داشت ؟ 

و هر اطلاعاتی که در مورد چای داشتید با بنده و دیگر دوستان به اشتراک بگذارید تا همه استفاده کنیم .

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

چایـــــی فقــــــــــــــــــــــــــط چای کاپیتان  :D  :D  :D

اما در کل بدلیل استفاده از رنگ مصنوعی در چای های بسته بندی شده و بدلیل مصرف بسیار زیاد چای که بنده دارم عموما از گیلان و یکی از بستگان تهیه میشه

که واقعا عطر و طعمش میشه حس کرد :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چایـــــی فقــــــــــــــــــــــــــط چای کاپیتان  :D  :D  :D

اما در کل بدلیل استفاده از رنگ مصنوعی در چای های بسته بندی شده و بدلیل مصرف بسیار زیاد چای که بنده دارم عموما از گیلان و یکی از بستگان تهیه میشه

که واقعا عطر و طعمش میشه حس کرد :)

با سلام و تشکر از توجهتون 

کمی در مورد چای کاپیتان توضیح میدین ؟ 

بنده یک بار از گیلان و از طریق یکی از دوستان عزیزم خریداری کردم که واقعا عالی بوده ولی در کل خواستم ببینم مردم بیشتر از کدوم نوش جان میکنن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چای اسبی و دو سیب

قبلا ها از احمد استفاده میکردیم که طعمش دیگه خوب نیست

اون دوتا هم تعریفی نیستن ولی از باقی مارکها بهتر هستن

لینک به دیدگاه

برای من فرقی نداره چایی چی باشه چون خیلی خیلی کم استفاده میکنم شاید هفته ای دوفنجان،

ولی باتوجه به کاری که دارم بیشتر چای احمد و گلستان و دوغزال رو میفروشم.

لینک به دیدگاه

کمی در مورد چای کاپیتان توضیح میدین ؟ 

بنده یک بار از گیلان و از طریق یکی از دوستان عزیزم خریداری کردم که واقعا عالی بوده ولی در کل خواستم ببینم مردم بیشتر از کدوم نوش جان میکنن 

والا اون یک تیکه از تبلیغات چای کاپیتان هست که در تلوزیون طرف این جمله رو میگه اما بنده بشخصه تا حالا از این برند مصرف نکردم و تا کنون بغیر از مهمونی ها که چای میارن و عموما هم خارجی هست همش چای های گیلان رو مصرف میکنم

:)

در عین حال هم مصرف چای های دارای رنگ های غیر طبیعی کاملا هم مضرر هست

برای امتحان پیشنهاد میشه عزیزان شب بعد از صرف چای ته استکانشون رو بگذارند بمونه و اب درونش نگذارند

و فردا صبح رنگ ته لیوان شسته نمیشه مگر با مواد شوینده قوی و سفید کننده

تصور کنید همچین موادی به صورت روزانه نوشیده میشه و درون بدن جمع میشه :) 

اگرچه برخی از برند ها همچون چای گلچین دارای طعم خوبی هستند تا جای که من میدونم و گاها مصرف کردم

در اخر برای عزیزان که از طرفداران چایی هستند پیشنهاد میکنم حتما طمع های مختلف چای رو درست کنید خودتون دم کنید و امتحان کنید

من عموما اندکی شکوفه بهاری در چایی میندازم و دم میکشه که واقعا ارامش بخش و طمع خوبی به چای میده

یا برگ درخت لیمو شرین :x

لینک به دیدگاه

درود

بنده بیشتر چای جاسمین و همچنین ارل گری استفاده میکنم، چون به چای معطر کلا علاقه خاصی دارم، دقیقا عکس خانواده! بیشتر از برندهای دبش و گلستان...

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

والا اون یک تیکه از تبلیغات چای کاپیتان هست که در تلوزیون طرف این جمله رو میگه اما بنده بشخصه تا حالا از این برند مصرف نکردم و تا کنون بغیر از مهمونی ها که چای میارن و عموما هم خارجی هست همش چای های گیلان رو مصرف میکنم

برای امتحان پیشنهاد میشه عزیزان شب بعد از صرف چای ته استکانشون رو بگذارند بمونه و اب درونش نگذارند

اگرچه برخی از برند ها همچون چای گلچین دارای طعم خوبی هستند تا جای که من میدونم و گاها مصرف کردم

در اخر برای عزیزان که از طرفداران چایی هستند پیشنهاد میکنم حتما طمع های مختلف چای رو درست کنید خودتون دم کنید و امتحان کنید

من عموما اندکی شکوفه بهاری در چایی میندازم و دم میکشه که واقعا ارامش بخش و طمع خوبی به چای میده

عهههه دقیقا برای خود منم سوال بود تا حالا بهش فکر نکرده بودم!

پس چایی مرغوب رنگ به لیوان نمیده؟؟ :huh: الان تمام لیوان های ما سیاه شده :eek:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چای اسبی و دو سیب

قبلا ها از احمد استفاده میکردیم که طعمش دیگه خوب نیست

اون دوتا هم تعریفی نیستن ولی از باقی مارکها بهتر هستن

با سلام و تشکر از شما 

برای من فرقی نداره چایی چی باشه چون خیلی خیلی کم استفاده میکنم شاید هفته ای دوفنجان،

ولی باتوجه به کاری که دارم بیشتر چای احمد و گلستان و دوغزال رو میفروشم.

با سلام و تشکر از حسن توجهتون

پس جنابعالی فروشنده هستین ؟ خودتون از کدوم استفاده میکنید ؟

بیشتر از کدوم چای میخرن ؟ 

چای گیلان که که به نظر من عالی هستن و در اون شکی نیست 

بله کاملا درسته اکثرا از رنگهی مصنوعی و طعم دهنده استفاده میشه که یک خیانت هست 

من سال قبل یک کیلو از گیلان خریدم که تازه تموم شده و اگر عمری باشه دوباره خواهم گرفت 

بنده هم از هل یا برگ شهی یا دارچین یا آویشن و ... استفاده میکنم که عالی درمیاد 

درود

بنده بیشتر چای جاسمین و همچنین ارل گری استفاده میکنم، چون به چای معطر کلا علاقه خاصی دارم، دقیقا عکس خانواده! بیشتر از برندهای دبش و گلستان...

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

بعد از این همه سال، به این نتیجه رسیدیم که چای دو سیب میعاد با هل(البته هل رو جدا خودمون اضافه میکنیم وگرنه عطری نداره) بهترین طعم رو داره اگر درست دم بشه.

لینک به دیدگاه

درود 

بهترین چای بخواین واقعا

چای چکس سبز یا زرین هست

2تاش تو مناطق مرزی کردستان پیرانشهر بانه هست کیلو الان 55تا60تومان هست

لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر از شما

با سلام و تشکر از حسن توجهتون

پس جنابعالی فروشنده هستین ؟ خودتون از کدوم استفاده میکنید ؟

بیشتر از کدوم چای میخرن ؟

بنده بله فروشنده موادغذایی هستم،

همونطور که گفتم چون که خودم خیلی کم مصرف میکنم برای خودم اهمیتی نداره که از چه برندی باشه

ولی چایی ها خوب وبد دارند در حال حاضر بهترینه چای ها ایرانی هستن که متاسفانه اکثرشون رو صادر میکنن و ما خودمون بیشتر از برندهای خارجی استفاده میکنیم،

درمورد فروش چای بسته به منطقه و خواسته ی خوده فروشنده فروش هر برند در هر جا متغیره

یعنی به طور مثال من بخوام چایی گلستان بیشتر فروش میره و اگه نخوام میتونم فروشش رو بسیار پایین بیارم این میشه خواسته ی فروشنده،

واما منطقه، اکثر چایی ها معمولا رنج قیمتی برابری با هم دارند ولی بعضی از برندها مثل تویی نینگز که معروف به چای انگلیسی هست قیمت بالاتری نسبت به بقیه داره واگه فروشگاه در منطقه ای که قشر مرفح بی درد در اون زندگی کنن باشه فروش اون چای بیشتر میشه برای اینکه جزو چایی های خوب حساب میشه و همچنین بر عکس همین موضوع هم اتفاق می افته،

دیگه سرتونو درد اووردم ببخشید. [emoji4] [emoji4]

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چایی 21

سلام و تشکر از نظری که دادین 

درود

چای توینینگرز

چای گلین

سلام و مرسی که وقت گرانبهاتونو به ایت موضوع اختصاص دادین

بعد از این همه سال، به این نتیجه رسیدیم که چای دو سیب میعاد با هل(البته هل رو جدا خودمون اضافه میکنیم وگرنه عطری نداره) بهترین طعم رو داره اگر درست دم بشه.

سلام و متشکر از به اشتراک گذاشتن تجربیاتتون

درود 

بهترین چای بخواین واقعا

چای چکس سبز یا زرین هست

2تاش تو مناطق مرزی کردستان پیرانشهر بانه هست کیلو الان 55تا60تومان هست

سلام خدمت شما و تشکر از توجه و پاسختون به موضوع

بنده بله فروشنده موادغذایی هستم،

همونطور که گفتم چون که خودم خیلی کم مصرف میکنم برای خودم اهمیتی نداره که از چه برندی باشه

ولی چایی ها خوب وبد دارند در حال حاضر بهترینه چای ها ایرانی هستن که متاسفانه اکثرشون رو صادر میکنن و ما خودمون بیشتر از برندهای خارجی استفاده میکنیم،

درمورد فروش چای بسته به منطقه و خواسته ی خوده فروشنده فروش هر برند در هر جا متغیره

یعنی به طور مثال من بخوام چایی گلستان بیشتر فروش میره و اگه نخوام میتونم فروشش رو بسیار پایین بیارم این میشه خواسته ی فروشنده،

واما منطقه، اکثر چایی ها معمولا رنج قیمتی برابری با هم دارند ولی بعضی از برندها مثل تویی نینگز که معروف به چای انگلیسی هست قیمت بالاتری نسبت به بقیه داره واگه فروشگاه در منطقه ای که قشر مرفح بی درد در اون زندگی کنن باشه فروش اون چای بیشتر میشه برای اینکه جزو چایی های خوب حساب میشه و همچنین بر عکس همین موضوع هم اتفاق می افته،

دیگه سرتونو درد اووردم ببخشید. [emoji4] [emoji4]

درود و تشکر دوباره از شما بابت توضیحات خوبتون 

من خودم چای ایرانی رو با هیچ چایی عوض نمیکنم حتی با اینکه مصرف کمی دارم سالی یک کیلو

لینک به دیدگاه

من به شدت به چای علاقه دارم

گاها تا 3 تا لیوان چای پشت سر هم میخورم !!!

هر وقت حوصلم سر میره میرم یه چایی میریزم !!!

چای رو سرد مصرف میکنم و از چایی داغ بدم میاد .

عموما با 2 تا لیوان چایی 1 حبه قند میخورم O_o

بجز زعفران از هیچ طعم دهنده ای استفاده نمیکنم اون هم خیلی کم هر از گاهی ولی به زعفران علاقه دارم و اگر یادم باشه حتما اضافه میکنم .

سایر طعم دهنده ها رو نمی پسندم .

هر روز صبح نون و پنیر و چای شیرین میخورم .

برند برام مهم نیست ! هیچ وقت اهمیت ندادم . یه مدت چای بلندگو !!! داشتیم چندان جالب نبود . چای احمد هم قبلا بهتر بود بعد از کیفیت افتاد الان رو نمیدونم !!!

بجز چای قهوه ( اسپرسو ، ترک ، عرب ) و نسکافه هم مصرف میکنم اما کم .

از شیر خیلی خوشم میاد به صورت خالص و با کاکائو و موز و ... مصرف میکنم اما هیچ وقت با قهوه مخلوطش نمی کنم .

.................

از استارتر محترم درخواست دارم تاپیک رو به صورت نظر سنجی کنه تا بفهمیم کدوم برند بیشترین طرفدار رو داره .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من به شدت به چای علاقه دارم

گاها تا 3 تا لیوان چای پشت سر هم میخورم !!!

هر وقت حوصلم سر میره میرم یه چایی میریزم !!!

چای رو سرد مصرف میکنم و از چایی داغ بدم میاد .

عموما با 2 تا لیوان چایی 1 حبه قند میخورم O_o

بجز زعفران از هیچ طعم دهنده ای استفاده نمیکنم اون هم خیلی کم هر از گاهی ولی به زعفران علاقه دارم و اگر یادم باشه حتما اضافه میکنم .

سایر طعم دهنده ها رو نمی پسندم .

هر روز صبح نون و پنیر و چای شیرین میخورم .

برند برام مهم نیست ! هیچ وقت اهمیت ندادم . یه مدت چای بلندگو !!! داشتیم چندان جالب نبود . چای احمد هم قبلا بهتر بود بعد از کیفیت افتاد الان رو نمیدونم !!!

بجز چای قهوه ( اسپرسو ، ترک ، عرب ) و نسکافه هم مصرف میکنم اما کم .

از شیر خیلی خوشم میاد به صورت خالص و با کاکائو و موز و ... مصرف میکنم اما هیچ وقت با قهوه مخلوطش نمی کنم .

.................

از استارتر محترم درخواست دارم تاپیک رو به صورت نظر سنجی کنه تا بفهمیم کدوم برند بیشترین طرفدار رو داره .

موفق باشید

ضمن سلام و تشکر از توضیحات خوبتون ، نظرسنجی به تایپیک اضافه شد 

ماشاالله شمام به هیچی نه نگفتن و همه جوره نوش جان میکنید 

لینک به دیدگاه

ضمن سلام و تشکر از توضیحات خوبتون ، نظرسنجی به تایپیک اضافه شد 

ماشاالله شمام به هیچی نه نگفتن و همه جوره نوش جان میکنید 

ممنون از شما @};-

گمون نکنم خودم در نظر سنجی شرکت کنم ! چون چندان به مارک اهمیت نمیدم . :)

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی .

چای دو سیب و چکش سبز هر دو خوب هستند و طعم خوب و دلچسبی دارند . من دو سیب اصل را بیشتر ترجیح میدم ( چای درشته و شکسته نیست همچنین طعم فوق العاده ای داره ) اگر براتون مقدور باشه که بیاین تهران چند مغازه در میدان قیام چای های خوب و با کیفیتی را عرضه می کنند .

لینک به دیدگاه

یه سوال دارم اینجا میپرسم!!

از این چای های کله مورچه ای میل کردید؟

یه توضیح در موردش میدین؟  :-?  :-?

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

یه سوال دارم اینجا میپرسم!!

از این چای های کله مورچه ای میل کردید؟

یه توضیح در موردش میدین؟ :-? :-?

بله ، کله مورچه های بد بخت را کندن و باهاش چای درست کردن !! :دی
لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی .

چای دو سیب و چکش سبز هر دو خوب هستند و طعم خوب و دلچسبی دارند . من دو سیب اصل را بیشتر ترجیح میدم ( چای درشته و شکسته نیست همچنین طعم فوق العاده ای داره ) اگر براتون مقدور باشه که بیاین تهران چند مغازه در میدان قیام چای های خوب و با کیفیتی را عرضه می کنند .

با درود،

کجای میدان قیام هستند ؟

لینک به دیدگاه

با درود،

کجای میدان قیام هستند ؟

درود آدرس دقیقش را در حال حاضر یادم نیست ( چند ماهی هست اون سمتی نرفتم ) اما یکی دو روز دیگه احتمالا" اون سمت کار دارم برم براتون آدرس دقیق را می فرستم .
لینک به دیدگاه

درود آدرس دقیقش را در حال حاضر یادم نیست ( چند ماهی هست اون سمتی نرفتم ) اما یکی دو روز دیگه احتمالا" اون سمت کار دارم برم براتون آدرس دقیق را می فرستم .

سپاس دوست عزیز؛ اگر مغازه خاصی بود که خودتون ازش تهیه می کنید و نوع چای خاصی که موجود دارند را هم عنوان کنید ممنون می شوم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...