رفتن به مطلب

دوستان از کدوم برند یا محصول کدوم شرکت تولیدی چای تهیه و نوش جان میکنید ؟

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

16 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما محصول برتر متعلق به کدام شرکت و برند میباشد ؟

• چای گلستان
    • چای دبش
    • چای دوعزال
    • چای محمود
    • چای کاپیتان
      0
    • چای شهرزاد
    • چای زرین
      0
    • چای فومنات
      0
    • چای عقاب
      0
    • چای مسما
      0
    • چای محسن
    • چای لیپتون
      0
    • چای توینینگز
      0
    • چای درویش
      0
    • چای احمد
    • چای چکش سبز

Recommended Posts

سپاس دوست عزیز؛ اگر مغازه خاصی بود که خودتون ازش تهیه می کنید و نوع چای خاصی که موجود دارند را هم عنوان کنید ممنون می شوم.

خواهش می کنم ، من خودم از بقالی نزدیک محل سکونتم فهمیدم که اونجا چای های خوب و با کیفیتی را عرضه می کنند دو - سه بار هم خرید کرده بودم چند ماه پیش ، سر زدم بهتون اطلاع می دم .
لینک به دیدگاه

سلام

من 90 درصد چایی ها بازار داخل و خارج تست کردم از چای کینگز و دوغزال وارداتی و احمد عربی و خیلی چای های دیگه متاسفانه چایی که واقعا چای باشه و مزه خوبی بده پیدانکردم 

چای های ارال گری هم تست کردم مزشون اصلا به چای شباهت نداره من نمی تونم این چای ها استفاده کنم ما ایرانی ها مزه چای فراموش کردیم بیشتر عطر خور شدیم تا چای خور! 

والبته صحبتی با دکتر داشتم ایشون گفتن اگه معدتون دوست دارید چای ها داخل و البته خارج مصرف نکننید

این چای ها مملو از رنگ هستن و بیشتر این چای ها از کشورها دیگه در عربستان و سایر کشورها عربی وترکی رنگ امیزی میشن و وارد بازار کشور میشن و البته چای شمال هم به همین روال هست یعنی از کشور خارج میشه و رنگ زده میشه بهش میگن ارال گری ! و وارد کشور و درکارخانه هاداخلی بسته بندی میشن  در بین چای ها داخلی گلستان بهتر بود اما اونم بگیر نگیر داره گاهی خیلی بد هست 

در کل من چند وقت چای شمال استفاده میکنم شاید از نظر طعم از نظر بعضی ها خوب نباشه اما اون چیزیی که من میخاستم درونش هست احساس خوبی از خوردنش دارم 

از دوست خوبمون که در انجمن چای برای من از شمال تهیه میکنن هم تشکر میکنن کار من واقعا راحت کردن  @};- چای شما هم خوب بد داره 

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showuser=11203

در کل چای شمال بیشتر پسند میکنم هیچ کس اندازه من چای تست نکرده من بالا 500 هزارتومن چای تست کردم 

چای های خارجی مارک های خیلی زیادی داره بیشترشون عربی هستن و امارات بسته بندی میشن

چای سیلان در ایران وجود خارجی نداره هرکس که میگه این چای سیلان هست دروغ بزرگی به شما گفته

موفق باشید

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

این چای ها مملو از رنگ هستن و بیشتر این چای ها از کشورها دیگه در عربستان و سایر کشورها عربی وترکی رنگ امیزی میشن و وارد بازار کشور میشن و البته چای شمال هم به همین روال هست یعنی از کشور خارج میشه و رنگ زده میشه بهش میگن ارال گری ! و وارد کشور و درکارخانه هاداخلی بسته بندی میشن  در بین چای ها داخلی گلستان بهتر بود اما اونم بگیر نگیر داره گاهی خیلی بد هست

سلام

دوست عزیز اخه کی میاد رو چایش یه اسمی بزنه که نشون دهنده رنگ شده بودن اون هست؟

ارل گری به انگلیسی Earl Grey چایی است که برای مدت ها تولید اون در انحصار انگلیس بود.

به این صورت که برگ های جوان و بالایی درخت چای رو که خورشید بیشتر به اون تابیده و فوائد بیشتری داره (+ نوک برگ های پایینی) رو میچیدن و چای ارل گری رو تولید می کردند که مصرف ان فقط مختص خانواده «گری بزرگ» بود.

بعد ها اجازه داده شد که این چای توسط عموم نیز مصرف شود

فوائد چای ارل گری:

آنتی اکسیدان بالا - کمک به سلامت دندان ها - برای هیدراته شدن خوبه - انرژی زاست - به هضم غذا و کاهش وزن کمک می کنه - عفونت های شایع تنفسی را کاهش میده

این فوائد شاید تو برخی از چای های معمولی هم باشه ولی تو این چای قدرتش خیلی بالاتره

چای ارل گری یه عطر و طعم خاصی داره که یکی از اون افزودنی های طعم دهنده مثل برگاموت یا ترنج بهش اضافه می کردند که امروزه برخی چای ها فقط اسانس اون رو دارند و در واقع ارل گری نیستند و چای معمولی هستند

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

چای سبز بخرید تستش هم راحته:

اولا که برگ خشک شده مشخصه و شما هم از این خاک چاییها نمیخرید.

دوم میایید دمش میکنید دیر دم اومد بوی عجیب و غریب هم نداد میرید یک کیلو میخرید

خاضیتش از این تفاله چاییها رنگی غیر مجاز هم بهتره

و صد البته اون چایی ها هم خوبش گیر بیاد آرامش بخشه چیزی که الان تو هیچ چایی دیده نمیشه مگر خیلی کم.

لینک به دیدگاه

چایش برای من مهم نیس چی باشه ..برا من اون یه نخ سیگار بعدش مهمه......

لینک به دیدگاه

چای فقط چای شمال

میریم از کارخونه ی تولیدی تهیه میکنیم .همون جایی که برگهای سبز چای رو بعد از چیدن تحویل میدن

از این چایهای بازار که معلوم نیست چی هستن 100% بهتر هستن و بو و طعم عالیی داره

بهتون پیشنهاد میکنم حتما یکبار هم که شده امتحانش کنید

دم کشیدنش حدود 20 دقیقه طول میکشه و موقع نوشیدن لذت میبرید :)

لینک به دیدگاه

یه سوال دارم اینجا میپرسم!!

از این چای های کله مورچه ای میل کردید؟

یه توضیح در موردش میدین؟  :-?  :-?

تا جایی که دیده ام سریع تر دم می کشه:

http://www.sofiatea.com/fa/article/چای-ctc-چیست؟

راست یا دروغش با خودشون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من 90 درصد چایی ها بازار داخل و خارج تست کردم از چای کینگز و دوغزال وارداتی و احمد عربی و خیلی چای های دیگه متاسفانه چایی که واقعا چای باشه و مزه خوبی بده پیدانکردم 

چای های ارال گری هم تست کردم مزشون اصلا به چای شباهت نداره من نمی تونم این چای ها استفاده کنم ما ایرانی ها مزه چای فراموش کردیم بیشتر عطر خور شدیم تا چای خور! 

والبته صحبتی با دکتر داشتم ایشون گفتن اگه معدتون دوست دارید چای ها داخل و البته خارج مصرف نکننید

در کل من چند وقت چای شمال استفاده میکنم شاید از نظر طعم از نظر بعضی ها خوب نباشه اما اون چیزیی که من میخاستم درونش هست احساس خوبی از خوردنش دارم 

از دوست خوبمون که در انجمن چای برای من از شمال تهیه میکنن هم تشکر میکنن کار من واقعا راحت کردن  @};- چای شما هم خوب بد داره 

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showuser=11203

در کل چای شمال بیشتر پسند میکنم هیچ کس اندازه من چای تست نکرده من بالا 500 هزارتومن چای تست کردم 

چای های خارجی مارک های خیلی زیادی داره بیشترشون عربی هستن و امارات بسته بندی میشن

چای سیلان در ایران وجود خارجی نداره هرکس که میگه این چای سیلان هست دروغ بزرگی به شما گفته

موفق باشید

سلام خدمت نادر جان عزیز و قدردانی میکنم از مطالب و تجربباتی که در اختیار ما گذاشتین 

سلام

دوست عزیز اخه کی میاد رو چایش یه اسمی بزنه که نشون دهنده رنگ شده بودن اون هست؟

ارل گری به انگلیسی Earl Grey چایی است که برای مدت ها تولید اون در انحصار انگلیس بود.

به این صورت که برگ های جوان و بالایی درخت چای رو که خورشید بیشتر به اون تابیده و فوائد بیشتری داره (+ نوک برگ های پایینی) رو میچیدن و چای ارل گری رو تولید می کردند که مصرف ان فقط مختص خانواده «گری بزرگ» بود.

بعد ها اجازه داده شد که این چای توسط عموم نیز مصرف شود

فوائد چای ارل گری:

آنتی اکسیدان بالا - کمک به سلامت دندان ها - برای هیدراته شدن خوبه - انرژی زاست - به هضم غذا و کاهش وزن کمک می کنه - عفونت های شایع تنفسی را کاهش میده

این فوائد شاید تو برخی از چای های معمولی هم باشه ولی تو این چای قدرتش خیلی بالاتره

چای ارل گری یه عطر و طعم خاصی داره که یکی از اون افزودنی های طعم دهنده مثل برگاموت یا ترنج بهش اضافه می کردند که امروزه برخی چای ها فقط اسانس اون رو دارند و در واقع ارل گری نیستند و چای معمولی هستند

ضمن سلام از توضیحات و مطالب مفیدتون تشکر میکنم 

چای سبز بخرید تستش هم راحته:

اولا که برگ خشک شده مشخصه و شما هم از این خاک چاییها نمیخرید.

دوم میایید دمش میکنید دیر دم اومد بوی عجیب و غریب هم نداد میرید یک کیلو میخرید

خاضیتش از این تفاله چاییها رنگی غیر مجاز هم بهتره

و صد البته اون چایی ها هم خوبش گیر بیاد آرامش بخشه چیزی که الان تو هیچ چایی دیده نمیشه مگر خیلی کم.

با سلام و تشکر از توجهی که کردین 

چایش برای من مهم نیس چی باشه ..برا من اون یه نخ سیگار بعدش مهمه......

با سلام و تشکر از شما 

امیدوارم که ترک کنید این سیگار رو چون مضراتش چندین و چند برابر اون لذتشه  :)

چای فقط چای شمال

میریم از کارخونه ی تولیدی تهیه میکنیم .همون جایی که برگهای سبز چای رو بعد از چیدن تحویل میدن

از این چایهای بازار که معلوم نیست چی هستن 100% بهتر هستن و بو و طعم عالیی داره

بهتون پیشنهاد میکنم حتما یکبار هم که شده امتحانش کنید

دم کشیدنش حدود 20 دقیقه طول میکشه و موقع نوشیدن لذت میبرید :)

با سلام و تشکر از توجهتون 

بله کاملا و 100درصد حرفتونو تایید میکنم / چای شمال یا گیلان یه چیز دیگست اینو حدود 1 سال هست که دارم تجربه میکنم  

تا جایی که دیده ام سریع تر دم می کشه:

http://www.sofiatea.com/fa/article/چای-ctc-چیست؟

راست یا دروغش با خودشون.

با سلام و تشکر از سعید جان عزیز

کاملا درسته جناب سعید جان و کله مورچه ای که میگن دلیلش همینه

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

من کلا چند سال هست چایو گذاشتم کنار

چون 1 لیوان چای = با 5 لیوان دستشویی رفتن به طوری که تمام آب بدن ازبین میبره

ولی خانواده چای جهان مصرف می کنن که در نظر سنجی نیست

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

دوستان من زیاد اهل چایی نیستم!!  ولی اینو امتحان کنید !  ^_^

Bildergebnis für ‫چای دبش با عطر برگاموت‬‎

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در در 1396/05/16, 15:18:12، farhadii گفته است :

دوستان من زیاد اهل چایی نیستم!!  ولی اینو امتحان کنید !  ^_^

Bildergebnis für ‫چای دبش با عطر برگاموت‬‎

این که اسم چای گلستانه:|o.O:4_joy::4_joy:

گلستان ارل گری عالیه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...