رفتن به مطلب

مشکل در بوق مداوم سیستم

mamad711
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. من دیروز به مشکل عجیبی برخوردم. اول از همه یهو سیستم قفل میکرد و حتی با دکمه ریست هم ریست نمیشد و باید برق سیستم قطع میکردم. بعد از چندبار بروز این مشکل یهو وسط کار سیستم صفحه بلو اومد که اروری که نوشت یادم نیست و ریست کرد و وقتی سیستم اومد بالا بازم صفحه آبی اومد و وقتی به ۱۰۰ رسید هنگ کرد دوباره ( ارور صفحه آبی دوم SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED ) و اینجا سیستم که خاموش کردم روشن کردم شروع کرد به بوق مداوم زدن. اول کابل هارو قطع کردم نشد واتر کولر باز کردم نشد. یک از رم هارو در اوردم نشد جا ب جا کردم توی اسلات ها نشد. گرافیک هم نشد. دیگ همینجوری نا امین نشسته بودم که رو و تعویض کردم شد اما باز اون رم و میزاشتم نمیشد. سیستم یک چنباری با تک رم اوردم بالا اوکی بود. دوباره رم عوض کردم و باز هم اومد بالا بعد دوباره دوتا رم و گذاشتم و بازم اومد بالا و مشکل حل شد.

میخواو بدونم دردش چیه بنطرتون. سیستم نو هست و این کانفیگش هست

Giga gaming 3

I7 4790

2x ram g.skill 8gb 1600

Giga htx 750 ti

Ssd samsung 850 evo 120

2tb hdd wd blue

Green 700-HA

فقط لازمه بگم جای کانکتور e-atx پاور روی مادربرد ۸ پین هست و جاش خیلی بده مدتی پیش بازس کردم این کانکتور و اشتباهی ۴پین اول درست ولی ۴ پین بعدیش اشتباهی ۲ پین خورده بود اما خب مشکلی نداشت و متاسفانه این چیزها در دراز مدت خودش نشون میده اما خیلی دراز نیست ایت اشتباهی که کردم.

ولی مسکل هنگ اینجووری شروع شد که یک ماژول وای فای روش بود عوض کردم با یک قوی تر بعد از اینکار اینجوری شد. فعلا هم روش نداختم.

ویرایش شده توسط mamad711
لینک به دیدگاه

سلام. من دیروز به مشکل عجیبی برخوردم. اول از همه یهو سیستم قفل میکرد و حتی با دکمه ریست هم ریست نمیشد و باید برق سیستم قطع میکردم. بعد از چندبار بروز این مشکل یهو وسط کار سیستم صفحه بلو اومد که اروری که نوشت یادم نیست و ریست کرد و وقتی سیستم اومد بالا بازم صفحه آبی اومد و وقتی به ۱۰۰ رسید هنگ کرد دوباره ( ارور صفحه آبی دوم SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED ) و اینجا سیستم که خاموش کردم روشن کردم شروع کرد به بوق مداوم زدن. اول کابل هارو قطع کردم نشد واتر کولر باز کردم نشد. یک از رم هارو در اوردم نشد جا ب جا کردم توی اسلات ها نشد. گرافیک هم نشد. دیگ همینجوری نا امین نشسته بودم که رو و تعویض کردم شد اما باز اون رم و میزاشتم نمیشد. سیستم یک چنباری با تک رم اوردم بالا اوکی بود. دوباره رم عوض کردم و باز هم اومد بالا بعد دوباره دوتا رم و گذاشتم و بازم اومد بالا و مشکل حل شد.

میخواو بدونم دردش چیه بنطرتون. سیستم نو هست و این کانفیگش هست

Giga gaming 3

I7 4790

2x ram g.skill 8gb 1600

Giga htx 750 ti

Ssd samsung 850 evo 120

2tb hdd wd blue

Green 700-HA

فقط لازمه بگم جای کانکتور e-atx پاور روی مادربرد ۸ پین هست و جاش خیلی بده مدتی پیش بازس کردم این کانکتور و اشتباهی ۴پین اول درست ولی ۴ پین بعدیش اشتباهی ۲ پین خورده بود اما خب مشکلی نداشت و متاسفانه این چیزها در دراز مدت خودش نشون میده اما خیلی دراز نیست ایت اشتباهی که کردم.

ولی مسکل هنگ اینجووری شروع شد که یک ماژول وای فای روش بود عوض کردم با یک قوی تر بعد از اینکار اینجوری شد. فعلا هم روش نداختم.

سلام دادا

همینطور که خودت تست زدی احتمالا مشکل از رم سیستمت باشه رم ها رو یکی یکی با نرم افزار بوت memtest تستشون کن اگه هردو درست بودن احتمالا مشکل از مین بورد باشه که قطعا نمیشه گفت ولی خب حدس ام اینه که همون رم باشه

اینم لینک دانلود

http://www.memtest86.com/

بعد از دانلود روی یک CD رایتش کن بعد از طریق بوت CD رم هارو یکی یکی تست بزن

ویرایش شده توسط davoodjoon
لینک به دیدگاه

سلام دادا

همینطور که خودت تست زدی احتمالا مشکل از رم سیستمت باشه رم ها رو یکی یکی با نرم افزار بوت memtest تستشون کن اگه هردو درست بودن احتمالا مشکل از مین بورد باشه که قطعا نمیشه گفت ولی خب حدس ام اینه که همون رم باشه

اینم لینک دانلود

http://www.memtest86.com/

بعد از دانلود روی یک CD رایتش کن بعد از طریق بوت CD رم هارو یکی یکی تست بزن

لازمه که رم و جدا کنم ؟ یا خودش جدا جدا تست میگیره؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...