رفتن به مطلب

تقدیر و تشکر لیون کامپیوتر از شرکت سیاره‌ سبز(گرین)

Recommended Posts

متاسفانه این فرهنگ غلط ماست تا یه چیزی میاد میگن این کپی کرده یا سامسونگ از اپل کپی کرده این حرفا عزیزانم یه محصول زده بیرون با قیمت مناسب و ایده ال خواستی بخر نخواستی نخر چرا کاسه داغتر از اش میشی و این محصول رو تخریب میکنی و دید کاربران رو بش بد میکنی. والا من این محصول رو تا دیدم موجود زد زود سفارش دادم و خیلیم عالی بود بعضیا هم بی انصافی میکنن میگن ما به خاطر فناش خریدیم کیسو گذاشتیم انبار و فقط فناشو بردید اخه این با عقل جور در میاد ؟؟؟؟ هی حرف مفت میزنن شما هایی که فقط به خاطر فناش میخرین اگر یه خورده سلیقه به خرج بدید میتونیدیه فن معمولی با ال ای دی دیپ کول بخرید و مثل فنای گرین طراحی بکنید. خواهشا دیگ بحث از تخریب این محصول و... نزنید. خود شرکت گرین هم میدونه چکار کنه. در کل با این که من کیس های وایپر و دوکاس با هر دو ورژنش رو اسمبل کردم از دیدم افتادن و این محصول خوب جایگزین اونا در خرید یک کیس برای گیمرها کردم. امید وارم این فرهنگ اشتباه ما درست شه. موفق باشید

ميگم حالا يه لحظه بيخيال اين Z4 بشيد اون واتركولر كه تو عكسهاي Z4 هست كي ميخواد بياد قيافه بلاكش و لوله هاش به نظر خوبه دو ماهه يه واتركولر ميخوام بگيرم منتظرم اين بياد نمياد كه ولي......

والا علی جان چن ماه پیش یه تیزر ازشون پخش شد تو لیون . هنوزم که هنوزم خبری نیس ولی گمون کنم تا اخر شهریور بیاد چون رو این کیس تبلیغ شده و ممکنه وارد شه امید وارم این واتر کولر هم ارزون و خوش قیمت مثل این کیس باشه تا همه بخریم ویرایش شده توسط *AHMAD*
لینک به دیدگاه

من بارها در همین فروم گفتم این محصول به قیمت عالیه ، بارها هم گفتم نه 0 هستم نه 100 ، چرا تا یک ذره انتقادی صورت میگیره همه حمله میکنن ؟؟؟ متاسفانه در مملکتی هستیم که هیچ وقت کسی جانب دار حرف حق نیست و هرکسی دنبال منفعت خودشه ، تا کسی از یک تولیدی انتقادی کنه سرکوب میشه و بد و بیراه میگن ، دم گرین گرم واسه پاوراش ، دمش گرم واسه کولارش ، دمش گرم واسه واردات خمیر و فن هاش که بسیار منصفانه قیمت گذاری شده ، ولی اقایان عزیزی که تحمل انتقادو ندارین ، مگر نمیگین کیس x7 ساخت کوگاره ؟؟؟؟ مگر نمیگین دست نخورده؟؟؟؟ پس چرا نمونه اصلی فول تاور هست و با اسم اوولوشن عرضه میشه و نمونه گرین مید تاور هست ؟؟؟ همین حرکت باعث شده که فن سقف کیس به سوکت تغذیه مادربرد گیر کنه!!!!! یعنی فاجعه در این حد که مادربرد هم به سختی جا میشه در کیس ،  یادمه دوستم ( علی اور ) که این کیسو داشت ، عکس سیستمشو تو یه فروم خارجی گذاشت و شات داد از نظرات مردم ، همه میگن چرا ارتفاع سقف کیس اولوشن تو این قدر کمه ؟ و همه متعجب بودن که فن ها گیر کرده به فاز های مادربرد .  بگذریم ،پس یکی نیست و مهندسی معکوس شده ، بنده تمام حرفم این بود که منتظر چند طراحی منحصر به فرد از گرین هستم و امید وارم به یک طراح خوب کیس در جهان تبدیل بشه ، درضمن دو لغت مونتاژ و مهندسی معکوس فرق دارن.
کلا در ایران انتقاد به هیچ جایی نمیرسه نمونش صنعت خودرو و من از این پس دیگه در این فروم هیچ انتقادی از تولید داخل نمیکنم چون مسئولان و دیگر افراد به جای انتقاد بپذیری و مشتری مداری صرفا دنبال رفع انتقاد هستن.

در اخر عذر میخوام که انتقادی کردم و برای خودم متاسفم که کیس x7 رو خریدم

کلام اخر :

گرین همیشه تاکید میکنه سازنده کیس ها یا پاورها و واتر کولرهاش با بقیه برندهای درجه یک دنیا مثل کرسیر و کولر مستر یکیه اما این فراکنی بیش نیست.
بله درسته سازنده محصولات گرین با بعضی شرکت ها یکیه اما به هیچ عنوان به این معنی نیست دقیقا داره مثلا پاورهای کولر مستر یا کرسیر رو با قیمت کمتر تحت برند گرین میفروشه، خیر به هیچ عنوان.

این شرکت ها ابتدا چیزی به اسم طرح/محصول میفروشن یعنی گرین میاد یکی از طراحی هارو انتخاب میکنه، خود این طراحی ها قیمتشون زمین تا آسمون با هم فرق داره و ممکنه یه طراحی برا پاور 750 واتی 30 دلار باشه برا یه طراحی 750 واتی دیگه 70 دلار (بسته به قابلیت ها، ویژگی ها، استانداردها، مدارها و.....)

حالا بازهم فرض رو بر این بگیریم گرین همون طراحی پاور های کرسیر یا کولر مستر رو سفارش میده (که البته مطلقاً اینطور نیست) اما این تازه اولشه، سفارش دهنده دستش بازه هزینه تموم شده رو کاهش بده مثلا از چه قطعاتی استفاده بشه با کدوم خط لحیم کاری باشه و..... حتی کیفیت لحیم کاری رو قیمت تاثیر میزاره. اینکه گرین میاد میگه سازنده پاورهای ما با پاورهای معتبر روز دنیا یکیه فرافکنی بیش نیست.

مورد بعدی که رو قیمت تاثیر میزاره کابلها، فن، طراحی بنده و... از این قبیل.

شخصاً تجربه این رو داشتم یک محصول خارجی (از برند غیر گرین) که بشدت تو ریویو ها ازش تعریف کردن، خود کاربرا تعریف کردن از کیفیت اش گفتن و.... تهیه کردم با یا آشغال به تمام معنا روبرو شدم، چرا؟ چون اون شرکت/وارد کننده/ کسی که سفارش داده با هدف پایین آوردن هزینه تموم شده کیفیت پایین تری رو سفارش داده، همچنین دیدم کیفیت ساخت یکی بوده اما برخی قابلیت های جانبی تغییر کرده/ حذف شده/ عوض شده و....، برای مثال درایورهای یک اسپیکر با مدلی که تو کشورهای دیگه عرضه میشه فرق داشته یا اسپیکر باز کردم برد داخلش/طراحی و قدرت اش فرق داشته (مثال بود)

سازنده هایی مثل کرسیر و کولر مستر بر سر دهم درصد با هم دیگه رقابت میکنن و دائماً در حال بهینه کردن و بهبود و ارتقای محصولات خودشون هستن اما گرین خیلی شیک برمیداره یه طراحی تاریخ گذشته برا سال 2012 که دیگه کسی استفاده نمیکنه و خیلی ارزونه رو میاره یه کابل ماژولار میزاره با اختلاف قیمت ناچیز از بهترین محصولات روز دنیا عرضه میکنه، برا نمونه اگه یه پاور 750 واتی کرسیر 500 تومنه اما پاور گرین 380 تومن، خدایی باید این پاور گرین 150 تومن باشه نه 380 (با در نظر گرفتن قیمت واقعی/تموم شده برا خود سازنده)! متاسفانه کسی متوجه این موضوع نیست، درسته پاورهای گرین ارزون تره اما باید حدود نصف تا یک سوم قیمت های فعلی عرضه بشه نه قیمت نزدیک به برندهای درجه یک دنیا!
این انتقاد رو به گرین میگی برمیداره میگه بیا پاور رده پایین با کرسر برات مقایسه کنم، شما راست میگی بیا پاور 850 و بالاتر رو مقایسه کن نه پاور 550 واتی!

ویرایش شده توسط Mahdi D
لینک به دیدگاه

من بارها در همین فروم گفتم این محصول به قیمت عالیه ، بارها هم گفتم نه 0 هستم نه 100 ، چرا تا یک ذره انتقادی صورت میگیره همه حمله میکنن ؟؟؟ متاسفانه در مملکتی هستیم که هیچ وقت کسی جانب دار حرف حق نیست و هرکسی دنبال منفعت خودشه ، تا کسی از یک تولیدی انتقادی کنه سرکوب میشه و بد و بیراه میگن ، دم گرین گرم واسه پاوراش ، دمش گرم واسه کولارش ، دمش گرم واسه واردات خمیر و فن هاش که بسیار منصفانه قیمت گذاری شده ، ولی اقایان عزیزی که تحمل انتقادو ندارین ، مگر نمیگین کیس x7 ساخت کوگاره ؟؟؟؟ مگر نمیگین دست نخورده؟؟؟؟ پس چرا نمونه اصلی فول تاور هست و با اسم اوولوشن عرضه میشه و نمونه گرین مید تاور هست ؟؟؟ همین حرکت باعث شده که فن سقف کیس به سوکت تغذیه مادربرد گیر کنه!!!!! یعنی فاجعه در این حد که مادربرد هم به سختی جا میشه در کیس ، بگذریم ،پس یکی نیست و مهندسی معکوس شده ، بنده تمام حرفم این بود که منتظر چند طراحی منحصر به فرد از گرین هستم و امید وارم به یک طراح خوب کیس در جهان تبدیل بشه ، درضمن دو لغت مونتاژ و مهندسی معکوس فرق دارن.

کلا در ایران انتقاد به هیچ جایی نمیرسه نمونش صنعت خودرو و من از این پس دیگه در این فروم هیچ انتقادی از تولید داخل نمیکنم چون مسئولان و دیگر افراد به جای انتقاد بپذیری و مشتری مداری صرفا دنبال رفع انتقاد هستن.

در اخر عذر میخوام که انتقادی کردم و برای خودم متاسفم که کیس x7 رو خریدم

سلام مهدی عزیز 

در این تاپیک مفصلا در مورد اینکه کیس Green X7 فول تاور نیست خدمتون توضیح دادم!

ببینید در گذشته کیس ها یا Mid-Tower بودن یا Full-Tower اما در حال حاضر، کیس ها در سایز و ابعاد مختلف تولید می شوند که هرکمپانی برای خودش  اسامی و استاندارد های مربوط به خودش درج می کنه، مثلا همین کمپانی ایسوس با اینکه استاندارد به اسم Form factor وجود داره و ابعاد کاملا مشخص هست باز برمی گرده برای مادربورد های CEB خودش از عبارت E-ATX استفاده میکنه.....

جدای از این بحث در عرف به کیس های 7 اکسپنشن اسلات Mid-Tower و 8 اکسپنشن اسلات  Super Mid-Tower و به 9 اکسپنش اسلات Full-Tower و به 10 و یا بالاتر Super Full-Tower گفته میشه که در سایت گرین هم اگر عنایت بفرمایید درج شده  Super Mid-Tower

باز اگر قانع نشدید و جای سوال براتون وجود داره زحمت بکشید به کوگار ایمیل بزنید و جوابشون رو برای اطلاع بنده و عموم در فروم قرار بدید.

با تشکر  @};-

لینک به دیدگاه

حالا اگر همین کیس رو کورسیر زده بود و الان تو لیون قیمتش 529 هزار بود...

post-22092-0-87016800-1470634829_thumb.jpg

با همچین صحنه ای روبرو میشدیم :

post-22092-0-71042900-1470635472_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

attachicon.gifCapture.JPG

attachicon.gifCapture1.JPG

این حرف شمارو باید با طلا نوشت چندین ساله همین دو خط و به کاربرای خودمون میگیم ولی کو گوش شنوا به عنوان کسی که کارم بردن کیس زیر تیغه اینو میگم. بخوایین رو متریال ساخت اشاره کنین کیس های توی یک رنج قیمت فرق انچنانی از لحاظ متریال ساخت ندارن دوستانیم که میگن یه شرکت رفته دزدی کرده و طرح یکی دیگه رو کپی زده سخت در اشتباهن اولا طراحی یعنی کپی خلاقانه همه برندهای بزرگ دنیا از هم کپی میکنن و این یک مسئله عادی است مهم اینه نتیجه این کار محصولی بشه که من و شمای مصرف کننده نسبت به پولی که پرداخت میکنیم کارایی خوبی بگیریم اینا همش حرف های حاشیه ای است مهم اینه محصولی که الان دست من و شماست نسبت به قیمتش می ارزه یا نه.پس شک نکنید این کیس هم 100 درصد نسبت به قیمتش یکی از بهترین گزینه های خرید توی این رنج قیمته.

لینک به دیدگاه

آقا مهدی ببخشید، اشتباهی منفی دادم، عذرخواهی میکنم

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیزم

من تازه امروز متوجه مطالب این تاپیک شدم

اول وقتی خوندم مطالب رو و شروعش با کلمات نادرست و توهین آمیز مثل دزدی شروع شده بود بسیار متاثر و غمگین شدم که ما چجور مدیرانی بودیم در این فروم که فردی میاد با چنین لحنی و با چنین کلماتی دیگران ( هر کسی که میخواد باشه ) مورد توهین قرار میده ؟ من به آقا مهدی که اینجوری مطلبش رو شروع کرد خرده نمیگیرم من به خودم و تیم مدیریتی لیون خرده میگیرم که نتونستیم رسالتمون رو بجا بیاریم و محیط ارزشمند و دوستانه لیون رو به چنین محیطی تبدیل کردیم و بجای یک انتقاد سازنده تماممممممممممممممممم کارهای مثبت یک مجموعه رو بردیم زیر سوال و دزد خطابش کردیم . من از خودم شرمندم

دوم اینکه ما همیشه به کسانیکه انتقاد داشتن چه از ما و چه از مجموعه های دیگه حق دادیم , میدیم و حق خواهیم داد . ولی توهین رو به هیچ عنوان نمیپسندیم و تصور بنده اینه که کسی با توهین کردن میخواد انتقاد کنه شخصا ارزش انتقادش رو پایین اورده .

امیدوارم دلیل مطالب واقعا انتقاد بوده باشه

----------------------------------

نیاز میبینم دلایل ایجاد این تاپیک رو توضیح بدم :

در دهه 70 شمسی وقتی شروع به کار در زمینه کامپیوتر کردم , هر کسی سیستمی میخواست بخره کیس و پاور با هم و روی هم سوار بودن و اصلا کسی توجهی نداشت مصرف قطعات سیستم چقدره و هر پاوری که روی کیس بود مناسب قطعات در نظر گرفته میشد بدون کوچکترین علمی در این زمینه .

اوایل شروع دهه 80 مشتری داشتیم که برای شرکت مهمی خرید میکرد و میگفت که حتما کیس گرین میخوایم و با فلان پاور گرین , این هر وقت خرید میکرد ما چشمامون اینجوری میشد :eek:

و صحبتی که در مورد گرین میگردیم این بود که این چه مسخره بازی هستش :(

من اینو گفتم که دوباره یاداوری بشه که شرکت گرین یکی از اولین شرکتهایی بوده که با قبول ریسک , فرهنگ استفاده پاور و کیس مناسب رو برای قطعات ایجاد کرده . و همیشه برای من قابل تقدیر بوده چون چند سال طول کشید که کم کم شرکتها به فکر واردات محصولات با کیفیت شدن و کیس رو از مقوله پاور جدا دونستن

---------------------

مجبورم یه سری چیزها رو اینجا عنوان کنم که تا به الان عنوان نکردم . ما جلسات زیادی رو با گرین داشتیم و در اکثر جلسات صحبت بر این بود که واقعا مشتریان چی میخوان ؟ چون مطمئننا شرکت به این بزرگی نمیاد کالایی رو بیاره فقط برای دل خودش و یا اینکه یکی در شرکت دلش خواسته و خوشش اومده از اون محصول .

این شد که سال گذشته بخش R & D گرین شروع به جمع آوری دیتا از کاربران عزیز و منتقدانش کرد و در این پروسه تونستن به محصول Z4 و یه سری محصولات دیگه برسن که امید به خدا به زودی وارد بازار میکنن .

وقتی Z4 رو قبل از ارائه به بازار دیدیم و امکاناتش رو چک کردیم بسیار متحیر و هیجان زده شدیم و وقتی قیمتش رو جویا شدیم بیشتر شوکه شدیم . و وقتی کالا به دستمون رسید و حسابی بررسیش کردیم و اسمبلهایی باهاش انجام دادیم , تصمیم گرفتیم از طرف خودمون بدون کوچکترینننننن اطلاع گرین ازشون بابت تولید چنین محصولی تشکر کنیم !! چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چون وقتی شرکتی ( خارجی یا ایرانی ) میاد بر اساس درخواستهای مصرف کنندش عمل میکنه , یعنی ارزش , یعنی امید , یعنی احترام به مصرف کننده .

در مقابل کاملا آگاهیم که هر کالایی منتقدان خودش رو داره

ما به هیچ عنوان نمیخوایم کسی رو قانع کنیم که این محصول خوبه و یا بخرن (چون انتخاب همیشه با مشتریه ) فقط هدفمون اینه که وقتی چنین کیسی با چنین مشخصاتی وارد کشورمون میشه و چنان قیمت پایینی رو براش در نظر میگیرن یعنی به بودجه و جیب مصرف کننده ایرانی فکر کردن . روزی که خود شما کاربران اومدید بابت قیمت بالایی اعتراض کردید !!! چرا نباید بابت شکل گیری و شروع یک اتفاق خوب حمایت نکنید ؟ ( اینجاش مربوط به شماست ) ولی ما وظیفه خودمون دونستیم به خاطر خودمون , شما , و کشورمون از یک اتفاق خوب حمایت کنیم .

-------------------

با این حال این توضیحات ما بود و برداشت آزاده و هر کسی حق داره در جای خودش هر طور که دوست داره قضاوت کنه .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیزم

من تازه امروز متوجه مطالب این تاپیک شدم

اول وقتی خوندم مطالب رو و شروعش با کلمات نادرست و توهین آمیز مثل دزدی شروع شده بود بسیار متاثر و غمگین شدم که ما چجور مدیرانی بودیم در این فروم که فردی میاد با چنین لحنی و با چنین کلماتی دیگران ( هر کسی که میخواد باشه ) مورد توهین قرار میده ؟ من به آقا مهدی که اینجوری مطلبش رو شروع کرد خرده نمیگیرم من به خودم و تیم مدیریتی لیون خرده میگیرم که نتونستیم رسالتمون رو بجا بیاریم و محیط ارزشمند و دوستانه لیون رو به چنین محیطی تبدیل کردیم و بجای یک انتقاد سازنده تماممممممممممممممممم کارهای مثبت یک مجموعه رو بردیم زیر سوال و دزد خطابش کردیم . من از خودم شرمندم

دوم اینکه ما همیشه به کسانیکه انتقاد داشتن چه از ما و چه از مجموعه های دیگه حق دادیم , میدیم و حق خواهیم داد . ولی توهین رو به هیچ عنوان نمیپسندیم و تصور بنده اینه که کسی با توهین کردن میخواد انتقاد کنه شخصا ارزش انتقادش رو پایین اورده .

امیدوارم دلیل مطالب واقعا انتقاد بوده باشه

----------------------------------

نیاز میبینم دلایل ایجاد این تاپیک رو توضیح بدم :

در دهه 70 شمسی وقتی شروع به کار در زمینه کامپیوتر کردم , هر کسی سیستمی میخواست بخره کیس و پاور با هم و روی هم سوار بودن و اصلا کسی توجهی نداشت مصرف قطعات سیستم چقدره و هر پاوری که روی کیس بود مناسب قطعات در نظر گرفته میشد بدون کوچکترین علمی در این زمینه .

اوایل شروع دهه 80 مشتری داشتیم که برای شرکت مهمی خرید میکرد و میگفت که حتما کیس گرین میخوایم و با فلان پاور گرین , این هر وقت خرید میکرد ما چشمامون اینجوری میشد :eek:

و صحبتی که در مورد گرین میگردیم این بود که این چه مسخره بازی هستش :(

من اینو گفتم که دوباره یاداوری بشه که شرکت گرین یکی از اولین شرکتهایی بوده که با قبول ریسک , فرهنگ استفاده پاور و کیس مناسب رو برای قطعات ایجاد کرده . و همیشه برای من قابل تقدیر بوده چون چند سال طول کشید که کم کم شرکتها به فکر واردات محصولات با کیفیت شدن و کیس رو از مقوله پاور جدا دونستن

---------------------

مجبورم یه سری چیزها رو اینجا عنوان کنم که تا به الان عنوان نکردم . ما جلسات زیادی رو با گرین داشتیم و در اکثر جلسات صحبت بر این بود که واقعا مشتریان چی میخوان ؟ چون مطمئننا شرکت به این بزرگی نمیاد کالایی رو بیاره فقط برای دل خودش و یا اینکه یکی در شرکت دلش خواسته و خوشش اومده از اون محصول .

این شد که سال گذشته بخش R & D گرین شروع به جمع آوری دیتا از کاربران عزیز و منتقدانش کرد و در این پروسه تونستن به محصول Z4 و یه سری محصولات دیگه برسن که امید به خدا به زودی وارد بازار میکنن .

وقتی Z4 رو قبل از ارائه به بازار دیدیم و امکاناتش رو چک کردیم بسیار متحیر و هیجان زده شدیم و وقتی قیمتش رو جویا شدیم بیشتر شوکه شدیم . و وقتی کالا به دستمون رسید و حسابی بررسیش کردیم و اسمبلهایی باهاش انجام دادیم , تصمیم گرفتیم از طرف خودمون بدون کوچکترینننننن اطلاع گرین ازشون بابت تولید چنین محصولی تشکر کنیم !! چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چون وقتی شرکتی ( خارجی یا ایرانی ) میاد بر اساس درخواستهای مصرف کنندش عمل میکنه , یعنی ارزش , یعنی امید , یعنی احترام به مصرف کننده .

در مقابل کاملا آگاهیم که هر کالایی منتقدان خودش رو داره

ما به هیچ عنوان نمیخوایم کسی رو قانع کنیم که این محصول خوبه و یا بخرن (چون انتخاب همیشه با مشتریه ) فقط هدفمون اینه که وقتی چنین کیسی با چنین مشخصاتی وارد کشورمون میشه و چنان قیمت پایینی رو براش در نظر میگیرن یعنی به بودجه و جیب مصرف کننده ایرانی فکر کردن . روزی که خود شما کاربران اومدید بابت قیمت بالایی اعتراض کردید !!! چرا نباید بابت شکل گیری و شروع یک اتفاق خوب حمایت نکنید ؟ ( اینجاش مربوط به شماست ) ولی ما وظیفه خودمون دونستیم به خاطر خودمون , شما , و کشورمون از یک اتفاق خوب حمایت کنیم .

-------------------

با این حال این توضیحات ما بود و برداشت آزاده و هر کسی حق داره در جای خودش هر طور که دوست داره قضاوت کنه .

موفق باشید

من اون کلمه رو اصلاح کردم    @};-  من که گفتم 0 نیستم یا 100 و گفتم که به قیمت خیلی خوبه ، من اخه کی کل مجموعه رو بردم زیر سوال؟؟؟ :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying: مزیت های این برندو گفتم ، قیمت محصولات وارداتیشو گفتم که خوش قیمته ، حالا یه انتقاد کوچیک هم از کیساش کردم که صرفا نظر منم نیست و خیلیا نظرشون اینه . دیگه کل مجموعه رو که نبردم زیر سوال . منم یه مصرف کنندم ، جز پیشرفت چه هدفتی میتونم از انتقاد داشته باشم ؟ باعث افتخارمه که یه روزی گرین یه برند جهانی بشه ! و فکر میکنم تا زمانی که ایرادات کار یه مجموعه به گوش دست در کاران اون مجوعه نرسه پیشرفتی صورت نمیگیره . 

فکر نمیکنم اگر جای گرین از یه برند خارجی انتقاد میشد این قدر انتقاد سرکوب میشد  :(

ویرایش شده توسط Mahdi D
لینک به دیدگاه

من اون کلمه رو اصلاح کردم    @};-  من که گفتم 0 نیستم یا 100 و گفتم که به قیمت خیلی خوبه ، من اخه کی کل مجموعه رو بردم زیر سوال؟؟؟ :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying: مزیت های این برندو گفتم ، قیمت محصولات وارداتیشو گفتم که خوش قیمته ، حالا یه انتقاد کوچیک هم از کیساش کردم که صرفا نظر منم نیست و خیلیا نظرشون اینه . دیگه کل مجموعه رو که نبردم زیر سوال . منم یه مصرف کنندم ، جز پیشرفت چه هدفتی میتونم از انتقاد داشته باشم ؟ باعث افتخارمه که یه روزی گرین یه برند جهانی بشه ! و فکر میکنم تا زمانی که ایرادات کار یه مجموعه به گوش دست در کاران اون مجوعه نرسه پیشرفتی صورت نمیگیره . 

فکر نمیکنم اگر جای گرین از یه برند خارجی انتقاد میشد این قدر انتقاد سرکوب میشد  :(

مهدی جان دوست خوب و گلم

از صمیم قلب دوستت دارم نه تنها تو رو بلکه تمام کاربرای سایت رو دلایلش رو هم قبلا بارها گفتم @};-

اون کلمه یک کلمه معمولی نبود و نیست عزیزم خوب اگر اینطوره برای امتحان بریم به بزرگترهامون اینو بگیم برای اینکه ازشون انتقاد کنیم . نظرت چیه ؟

از این بخث بگذریم شما مجاز هستی و این اجازه رو در این فروم داری هر کالا و هر برند و هر شرکتی رو با کلام قشنگ و در مقابل منتقدانه ببری زیر سوال و هیچ کسی اجازه نداره به پست شما چپ نگاه کنه حتی اگر میلیون ها تومان روزی ضرر کنیم .

کاملا درسته اگر برند خارجی بود به برند اصلیش توهین میشد فرق داشت ولی اگر همون برند خارجی به وارد کنندش توهین بشه باز همین همین مطالب رو مینوشتیم عزیزم .

اینو اخرش بگم که ما همیشه انتقال دهنده انتقادات شما به شرکتها بودیم و هستیم و خیال همه شما عزیزان راحت باشه فقط نمیتونیم حی اینجا اعلام کنیم @};-

لینک به دیدگاه

متاسفانه بیشتر ما ایرانی ها خوبی رو با بدی جواب دادیم.

بجای اینکه به یاد بیاریم اون زمانی که کشور تحریم بود همین شرکت گرین و خیلی شرکت های دیگه با تمام محدودیت هایی که وجود داشت و هنوزم داره راه رو واسه رسیدن به نیاز هامون باز کردن.

همین شرکت های وارد کننده که الان همشون رو دلال و دزد و خیلی چیزای دیگه خطاب میکنیم تو تمام این سالها مارو به روز نگه داشتن. هر چند که سودشون رو هم کردن ولی تو اون شرایط به نظر من حلال بوده.

بجای دیدن بدی ها یکم به خوبی ها فکر کنید  @};-

لینک به دیدگاه

attachicon.gifCapture.JPG

attachicon.gifCapture1.JPG

=)) =)) =)) =))

یه واقعیته دیگه چی بگیم!

یه پاور 430A-ES گرفتم  فرداش خرخر فن اعصابمو خط خطی کرد تو دلم هر چی از دهنم در اومد نثارش کردم بگذریم. :laughing:

تماس گرفتم فروشگاه یه آکبند جاش دادن بی مشکل خب اینجا عوضش در اومد

اما از حق نگذریم با این که بخاطر یه مشکل بلبرینگی که طبیعی هست دل چرکین شدم اما از چند چیز این پاور انصافا خوشم اومد :

1-طرح رنگ بدنه که یه حالت زبر و ضد خش داره قبلا هم چنین چیزی داشتم اما این به چشمم بیشتر اومد سفت تر بود و زیبا

2-تمام کابل ها روکش محافظ داشتن

3-جنس سنگین و محکم فن و هیت سینک ، خنکی پاور و نرمی و انعطاف کابلها

پ.ن : بعد تعوض پاور فعلا که مشکلی نداشتیم خدا رو شکر @};-

ویرایش شده توسط Trevor
لینک به دیدگاه

تا Z4 رو از نزدیک لمس نکنید متوجه نمیشید گرین چه کار با ارزشی انجام داده

به انتقاد و تعریف و تمجید کاری ندارم متوجه بشم قطعه ایی ارزشمند هست با قیمت خوب میخرمش

دوستان کار گرین ارزشمنده

شما در نظر بگیر قیمتی کمتر از 200 تومن به فروشگاه ها عرضه میشه خب این جا حمایت و قدر دانی نداره ؟؟

5 تا فن led مرغوب داره ظاهرش واقعا به روز هست ،دوستان ماشالا همشون قیمت همه چی دستشون هست ،این فن ها رو دونه 20 تومن هم حساب بشه کلا 100 تومن بابت شاسی و سیم و سوکت و پورت و رنگ چیزا دیگرو دارین پرداخت میکنیم ،اقا این عالیه خارق العادست .

کورسیر شبه این کیس رو داره اما بجا 5 تا فن سه تا فن روش گذاشته بود

اینجا ایا کورسیر کم فروشی نکرده ؟-

هر شرکتی سیاست تولید عرضه خودش رو داره

من به سیاست گرین احسنت میگم،چون هدف مشتری مداری هست با قیمت هاش کاملا مشهود هست

اگر حمایت کنید مطمین باشید شاهد بهتر از این خواهیم بود.

جواب این زحمت گرین چیه؟؟

از گرین ممنونم بخاطر اینکه به قولی قفل رو کیس نزاشته هر طرف کیس قابل شخصی سازی به سلیقه مصرف کننده بدون اینکه به کیس اسیب برسه به شخصه قوطی کیس دوست دارم و زیاد تعویض میکنم ،ندیدم کیسی با این امکانات و بدون قفل

همه کیس های دیگه دست ادم رو میبنده چون هم گرونن و هم راهی ندارن برا تغییر ،همیشه طوری میسازن مجبور بشی برا داشتن یه قابلیت جدید پول بدی هزینه کنی و محصول جدید بخری .

این سیاست خیلی از برند های معتبر هست مجبور میکنن که هزینه پرداخت کنی .اینا ریز بینی به قولی تعریف میشه اما برا من با درامد کم خیلی مهمه .

این روند رو تو عرضه محصولات در اینده تکرار کنید.

z4

از هر لحاظ تکمیل هست,

تو مدل جدیتر در اینده اگه باکس پاور داشت بهتره پاور از پشت بصورت کشویی وارد و نصب بشه بعد قاب بسته بشه،نقص نیست اما جالبه

البته خودم رو این کیس برش میدم‌،راحت میشه اضافه کرد _

به امید اینکه نه تنها تو این مورد(z4)

بلکه تو تمام قسمت ها رو قله باشید

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

متاسفانه بیشتر ما ایرانی ها خوبی رو با بدی جواب دادیم.

بجای اینکه به یاد بیاریم اون زمانی که کشور تحریم بود همین شرکت گرین و خیلی شرکت های دیگه با تمام محدودیت هایی که وجود داشت و هنوزم داره راه رو واسه رسیدن به نیاز هامون باز کردن.

همین شرکت های وارد کننده که الان همشون رو دلال و دزد و خیلی چیزای دیگه خطاب میکنیم تو تمام این سالها مارو به روز نگه داشتن. هر چند که سودشون رو هم کردن ولی تو اون شرایط به نظر من حلال بوده.

بجای دیدن بدی ها یکم به خوبی ها فکر کنید  @};-

می بخشید اجازه بدید اندکی با صحبت ها تون موافق نباشم چراکه دیدن نیمه پر لیوان خوب هست اما نه تا وقتی که باعث بشه تصور بزرگتر رو نادیده بگیریم

در خصوص تحریم ها لازم بذکر اصلن تحریم ها شامل قطعات کامپیوتر و لوازم تکنولوژیک نمی شدند در عین حال هم حتی با وجود فرض محال مشخصا خرید به عنوان مثال کارت های گرافیک Asus که می شه از تمامی نمایندگی هاش خریداری کرد فکر نمی کنم انچنان سخت هم باشه!

در اخر لطفا فراموش نکنید همون وارد کننده ها وقتی قیمت دلار 10 تک تومن افزایش داشت تحریم هارو و افزایش قیمت دلار رو بحانه می کردند و قیمت هارو چند برابر میکردند

اما در خصوص گرین هم هیچ وقت متوجه نشدم چرا هر موقع صحبت از تشکر و یا موارد مثبت هست این شرکت میشه تولید کننده ملی

اما موقع انتقاد یا کمبود محصول یا افزایش یهوی قیمت یک کالا و یا موجود نبودن یک قطعه که هست این شرکت تبدیل میشه تنها به یک وارد کننده ساده... :wacko:

با صحبت های جناب حسینی موافقم چرا که خود بنده هم پاور گرین روی سیستم دارم و راضی هستم :clapping:

اما در خصوص کیس چون تجربه خوبی نداشتم از نظر کیفیت و در عین حال اوایل فکر میکردم که اون مورد استثنا بود اما با دیدن موارد این چنینی که برای دیگر عزیزان در فروم ها اتفاق افتاده ترجیح میدم کیس های برند دیگر رو تهیه کنم حداقل تا زمانی که روند و سیاست شرکت مبنی بر کاهش کیفیت متریال استفاده شده در مرور زمان عوض بشه

انشالله که در این کیس جدید شاهد عوض شدن این سیاست یا سیاست ناموجود کردن یک کالا در بازار برای افزایش قیمت و این گونه موارد تغییر کرده باشه

@};-

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

درود دوستان

دیشب داشتم کیس رو تمیز میکردم که با برچسب گرین مواجه شدم دست کشیدم روش دیدم زیرش برجستس بعد که برچسب رو برداشتم دیدم نوشته made in china الان با این صحبت های دوستان ن گرین خودش کیس رو طراحی میکنه ن خودش میسازه پس چیکار میکنه

ممنون میشم یک نفر برام موضوع رو روشن کنه

با تشکر :)

#عکس اضافه شد

photo_2016_08_07_13_16_45.jpg

ویرایش شده توسط morteza3it
لینک به دیدگاه

درود دوستان

دیشب داشتم کیس رو تمیز میکردم که با برچسب گرین مواجه شدم دست کشیدم روش دیدم زیرش برجستس بعد که برچسب رو برداشتم دیدم نوشته made in china الان با این صحبت های دوستان ن گرین خودش کیس رو طراحی میکنه ن خودش میسازه پس چیکار میکنه

ممنون میشم یک نفر برام موضوع رو روشن کنه

با تشکر :)

#عکس اضافه شد

photo_2016_08_07_13_16_45.jpg

درود،

چندی پیش جناب آقای حسینی از بنده سوالی کردند که اینجا جواب سوال ایشان را می دهم. ایشان پرسیدند چرا در فضای اینترنت به صورت مستقیم با کاربران تعامل نمی کنید؟

من پاسخ دادم کدام شرکت این کار را می کند؟ ایشان جوابی ندادند...

ببنید دوستان هر زمانی که چه بنده چه آقای آذین عزیز به شکل مستقیم در اینترنت پاسخ دوستان را دادیم با انتقادات غیر فنی و پاسخ های اشتباه کاربران روبرو شدیم که این خودش می تونه پاسخ آقای حسینی عزیز باشه.

و اما پاسخ بخش دوم صحبت های شما.

بنده چون خودم از اعضای تیمی هستم که فرمودید جسارت می کنم و پاسخ می دم. شما اشتباه می کنید دوست عزیز... 1 مثال برای شما می زنم: شما نمونه مشابه و خارجی کیس X3 Gaming گرین را در اینترنت به ما در اینجا لینک بدید، یا کیس پارس و ...

نه تنها این طراحی ها مختص گرین بوده بلکه به زودی 2 کیس دیگه هم در راه بازار ایران هستش که 0 تا 100 طراحیش کار خود بچه ها گرین بوده و حتما در ایران ماکت اون رو هم ساختیم. اجازه نداشتم اطلاعات بدم ولی این کار رو برای شفاف سازی انجام دادم:

attachicon.gifphoto_2016-08-07_15-15-05.jpg

همه اینها به کنار.... طبق توضیحات کامل و شفاف کاربر crash مشخص هستش که شما عزیزان تفاوت واژه برند و OEM رو کامل نمی دونید. برندها هیچ کجای دنیا خودشون دست به تولید نمی زنند. اگر می خواهید برندها رو دزد خطاب کنید، اشکالی نداره ولی هم ترمالتک، هم گرین، هم کولرمستر، هم انرمکس و ... رو بایستی دزد نامید چون 80% طرحاشون منوپل نیست. در رابطه با طرح ها 2 نوع طراحی وجود داره:

1) خود OEM اون رو طراحی کرده و به همه مشتریهاش پیشنهاد می ده. هر برندی بسته به نیاز مشتریهاش تا حدودی اجازه دستکاری طرح رو داره...

2) طرح به صورت منوپل از سوی برند داده می شه که برای هر قالبش مبلغ بسیار بالایی از سوی OEM گرفته می شه... مثلاً یک کیس حدود 7 قالب برای شاسی و 2 الی 5 قالب تورینگ برای پنل داره. قالب های شاسی که زیر دستگاه پرس می رن حدود 20 تا 30 هزار دلار هزینه هر کدومشونه و قالب های تورینگ پنل قیمت هایی به نسبت کمتر دارند. حدود 10 هزار دلار.

اگر بحث دزدیه، من دیدم دوستان می گن این کیس اینجاش از فلان کیس برداشته شده و دزدیده شده و اینجاش از فلان کیس...

خوب ما دزدیدم، بعد به کی دادیم برامون تولید بکنه؟؟؟ یعنی تولید کننده دیگری غیر از همونی که برای بقیه می زنه برای ما می زنه؟؟؟

خیر. پس اگه همونی که که برای دیگران می زنه برای ما هم می زنه، پس چجوری می گید که کیفیتش از بقیه برندها پایین تره؟؟؟ متوجه این تناقض در انتقادات می شوید؟

نه تنها گرین کار برندینگ رو در ایران به شکل قابل قبولی انجام می ده، بلکه ما بحث تولید رو هم در داخل داریم، که هیچ برندی در دنیا (به جز انرمکس) نمی کنه !!! ما در داخل در کارخانه سلفچگان بحث SKD محصولات و اسمبلینگ رو برای رده های پایین کیس و پاور داریم که خودش یعنی اشتغال زایی و چرخوندن چرخ صنعت. توقع نداشته باشید خودمون بسازیم چون واقعاً نه ما نه برندهای خارجی و داخلی دیگه تکنولوژی ساخت این محصولات رو نداریم. این از بحث تولید گرین...

در رابطه با بخشی از فرمایشات شما که قرمز کردم، دوست عزیز ما دقیقاً این کار رو کردیم: مدل X4 - X6 - X7 دقیقاً همونی هست که شما در سایت کوگار آلمان می بینید. ولی نظرات کاربرها در اینترنت چگونه بود؟ بازهم انتقادات اشتباه و غیر فنی !!! آقا این رو که دیگه ما اسمش رو هم عوض نکردیم !!! چون روابطمون با کوگار خوب بود این کار رو کردیم... ولی آیا شما خودتون می دونید خود کوگار برند فرعی کمپانی HEC تایوان هستش؟؟؟ یعنی همه کیس هاش رو خود HEC می زنه که همون کارخونه برای کورسیری که شما می گید کیس می زنه؟؟؟ این مطالب رو قطعاً نمی دونید و نقدهایی رو بیان می کنید که باعث می شه ما دلسرد بشیم و نتونیم دیگه در اینترنت پاسخگو باشیم.

در رابطه با خدمات پس از فروش کدوم کمپانی در ایران تا حدی که ما مشتری رو پس از خرید ساپرت می کنیم ساپرت می کنه؟؟؟ اگر کیس کورسیر شما مشکلی براش پیش بیاد آیا بخش ها کیس رو می تونید از واردکننده محترم تهیه کنید؟؟؟

دوستان 100% چیزی که می بینید از همه برندها و OEMها در چین ساخته و تولید می شه. 100%

لینک به دیدگاه

درود پوریا جان

ممنون که توضیح دادید

چرا خوده شما طراحی نمیکنید اینطور بصرفه نیست هم هزینه کمتر میشه هم اینطور مشکلاتی پیش نمیاد باخبر هستم که قراره 2تا کیس بدید بیرون که خودتون طراحی کردید امیدوارم چیزه خوبی از آب در بیاد و بهترین نتیجه رو بگیرید چون باعث افتخاره تولید ملی با کیفیت باشه @};-

ویرایش شده توسط morteza3it
لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان گرامی میخواستم یه مطلبی رو توضیح بدم  اصلا هم کاری به بحث های انچام شده ندارم  اینکه شرکت گرین محصولاتش طراحی خودش نیستن اشکالی نمیتونه داشته باشه  ببینتید الان خود من تو شرکتی کار میکنم که کارش واردات ابزار آلات صنعتی از چین و ژاپن هست  وقتی از چین میخوایم وارد کنیم اگر سفارشات روی 1000 عدد باشه به ما اجازه میدن که برند خودمون رو روی کالا بزنیم با هر کیفیت و متریال درجه یک تا سه   و کلا میشه هر چیزی رو که خودشون اجازه بدن تغییر داد  ولی یکی از دوستان گفته بود کولر مستر هم اینطوریه   لازمه یه موردی رو بگم ببیند در مورد پاور های کورسیر بله درست گفتید همینطوره و مخصولاتش رو سفارشی میزنه یعنی یک کارخانه تولید کننده براش میزنه با طراحی و چیزی که دلخواه برند اصلیه    ولی در مورد کیس های کولر مستر طبق تحقیقاتی که من کردم اصلا و ابدا این شرکت محصولاتش رو از قبل طراحی شده سفارش نمیده بلکه خودش طراحی و تولید میکنه میتونید تو یوتوب ویدیئو های پشت صحنه تولید کیس های کولر مستر رو ببنید.  من کاری با قیمت کیس جدید گرین ندارم ولی خداییش الان بخواید یه نگاهی به طراحی و دیزاین کیس های گرین بندازیم به نظرم از بقیه برند های عقب تر هست  به شخصه خودم از نزدیک کیس دوستم که مدل X8 RAPTOR  بود رو دیدم از نظر کیفیت بدنه واقعا چیز جالبی نیست  با اینکه قیمیت بالایی هم داره نه جذابیتی ظاهری داره نه کیفیت بدنه درسته ورق بدنش محکم و ضخیمه ولی پلاستیک های استفاده شده در کیس اصلا کیفیت ندارن مخصوصا دوستم از فن های گرین  و اینکه کیس خیلی خاک میگیره خیلی ناراضی بود و طراحی جاداری نداشت به خاطر اینکه تمام کیس پر از محفظه هارد بود    درسته این کیس جدید گرین از نظر طراحی خیلی به روز تره ولی بازم به نظر من میتونست بهتر عمل کنه این که بیاد فن های زیاد بزاره و جذابیت کار رو زیاد کنه  هزینه فن ها رو روی طراحی و متریال کالا بزاره خیلی بتهره من خودم کیس کولر مستر گرفتم همش 3 تا دونه فن 14 سانتی  روش داشت تازه اونم بدون LED هر جور جور حساب کردم که اگه روش فن خوب میزاشت حداقل فن ها دونه ای 70 تومن پولش میشد و اونجوری یا قیمت کیس بالا میرفت یا باید از کیفیت بدنش میزد  به نظر من گرین هم باید بین زیبایی و کیفیت یک تعادلی رو بر قرار کنه تا مشتری مداریش و جذب مشتریش بیشتر بشه و اینکه سعی کنه خودش طراحی کنه شرکت مثل کولر مستر همیشه خودش کانسپب طراحیشو نمونه میزنه و تو نمایشگاه جلوی چشم کاربرا میزاره هر کدوم که بیشتر رای داشت اونو تولید میکنه به نظر من گرین یه کم داره تو این مورد ضعیف عمل میکنه و یک موردی که در تخصص خودم هست و میتونم بهش ایراد بگیرم  بسته بندی و طراحی روی بسته بندی هست  که از این نظر به نظرم گرین نه توی کیس نه توی واتر کولر و پاورهاش هیچی برای عرضه نداره چون از نظر فروش این بستنه بندی و دیزاین جنس هست که کاربر رو تشویق به خرید میکنه اکثر انسان های ظاهر جذبشون میکنه در درجه اول بعد خود کالا    ببخشید زیاد شد با تشکر از همگی

ویرایش شده توسط scorpion8
لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان گرامی میخواستم یه مطلبی رو توضیح بدم اصلا هم کاری به بحث های انچام شده ندارم اینکه شرکت گرین محصولاتش طراحی خودش نیستن اشکالی نمیتونه داشته باشه ببینتید الان خود من تو شرکتی کار میکنم که کارش واردات ابزار آلات صنعتی از چین و ژاپن هست وقتی از چین میخوایم وارد کنیم اگر سفارشات روی 1000 عدد باشه به ما اجازه میدن که برند خودمون رو روی کالا بزنیم با هر کیفیت و متریال درجه یک تا سه و کلا میشه هر چیزی رو که خودشون اجازه بدن تغییر داد ولی یکی از دوستان گفته بود کولر مستر هم اینطوریه لازمه یه موردی رو بگم ببیند در مورد پاور های کورسیر بله درست گفتید همینطوره و مخصولاتش رو سفارشی میزنه یعنی یک کارخانه تولید کننده براش میزنه با طراحی و چیزی که دلخواه برند اصلیه ولی در مورد کیس های کولر مستر طبق تحقیقاتی که من کردم اصلا و ابدا این شرکت محصولاتش رو از قبل طراحی شده سفارش نمیده بلکه خودش طراحی و تولید میکنه میتونید تو یوتوب ویدیئو های پشت صحنه تولید کیس های کولر مستر رو ببنید. من کاری با قیمت کیس جدید گرین ندارم ولی خداییش الان بخواید یه نگاهی به طراحی و دیزاین کیس های گرین بندازیم به نظرم از بقیه برند های عقب تر هست به شخصه خودم از نزدیک کیس دوستم که مدل X8 RAPTOR بود رو دیدم از نظر کیفیت بدنه واقعا چیز جالبی نیست با اینکه قیمیت بالایی هم داره نه جذابیتی ظاهری داره نه کیفیت بدنه درسته ورق بدنش محکم و ضخیمه ولی پلاستیک های استفاده شده در کیس اصلا کیفیت ندارن مخصوصا دوستم از فن های گرین و اینکه کیس خیلی خاک میگیره خیلی ناراضی بود و طراحی جاداری نداشت به خاطر اینکه تمام کیس پر از محفظه هارد بود درسته این کیس جدید گرین از نظر طراحی خیلی به روز تره ولی بازم به نظر من میتونست بهتر عمل کنه این که بیاد فن های زیاد بزاره و جذابیت کار رو زیاد کنه هزینه فن ها رو روی طراحی و متریال کالا بزاره خیلی بتهره من خودم کیس کولر مستر گرفتم همش 3 تا دونه فن 14 سانتی روش داشت تازه اونم بدون LED هر جور جور حساب کردم که اگه روش فن خوب میزاشت حداقل فن ها دونه ای 70 تومن پولش میشد و اونجوری یا قیمت کیس بالا میرفت یا باید از کیفیت بدنش میزد به نظر من گرین هم باید بین زیبایی و کیفیت یک تعادلی رو بر قرار کنه تا مشتری مداریش و جذب مشتریش بیشتر بشه و اینکه سعی کنه خودش طراحی کنه شرکت مثل کولر مستر همیشه خودش کانسپب طراحیشو نمونه میزنه و تو نمایشگاه جلوی چشم کاربرا میزاره هر کدوم که بیشتر رای داشت اونو تولید میکنه به نظر من گرین یه کم داره تو این مورد ضعیف عمل میکنه و یک موردی که در تخصص خودم هست و میتونم بهش ایراد بگیرم بسته بندی و طراحی روی بسته بندی هست که از این نظر به نظرم گرین نه توی کیس نه توی واتر کولر و پاورهاش هیچی برای عرضه نداره چون از نظر فروش این بستنه بندی و دیزاین جنس هست که کاربر رو تشویق به خرید میکنه اکثر انسان های ظاهر جذبشون میکنه در درجه اول بعد خود کالا ببخشید زیاد شد با تشکر از همگی

کیس کولر مستر شما الان خاک نمیگیره ؟؟

چه مدلی هست ؟

چند خریدین ؟

چند تا فن با چه قیمتی بهش اضافه کردین ؟

بسته بندی کیس شما چه جوری الان؟

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

کیس کولر مستر شما الان خاک نمیگیره ؟؟

چه مدلی هست ؟

چند خریدین ؟

چند تا فن با چه قیمتی بهش اضافه کردین ؟

بسته بندی کیس شما چه جوری الان؟

دوست گرامی من قبل از این کولر مستر هم کیس رایدمکس داشتم واقعا تعجبم از این بود که چرا اون جوری که گرین خاک میگرفته این خاک نمیگرفت دلیلشرو نمیدنم شاید میشه به نبود فن های زیاد باشه  ولی دوستم میگفت که خیلی خاک میگیره و اصلا از کیفیت فن ها راضی نبود چون همش خراب شده بود و دیپ کول انداخته بود  حالا دیگه دلیلش رو باید از خودش پرسید ولی واقعا کیفیت پلاستیک های روی بدنه جالب نبود       من مدل master case pro 5  رو گرفتم از نظر قیمتی با اون مدل گرین دوستم یکیه ولی واقعا کیفیت این کجا و اون کجا !ً  من به کیسم فن اضافه نکردم 2 تا جلوی داره یکی هم پشت و واقعا کافیه چون کیسم خنک خنکه به این دلیل که فن پردازنده آبی هست نه بادی که جریان هوای گرم داخل کیس جریان داشته باشه      والا بسته بندی کیس که من گرفتم واقعا عالیه از نظر کیفیت چاپ کیفیت کارتن و خود بسته بندی و مجافظت داخل کیس و از همه جالب تر اینکه جعبه پیچ ها و متعلقاتش واقعا اماکانت خیلی خوبی داره در مقایسه با اون مدل x8   گرین  من موندم چرا اون مدل گرین اینقدر قیمتش بالاست فقط به خاطر اینکه سایزش فکر کنم فول تاور باشه ؟ ولی خداییش از نظر کیفیت و متریال هیچ شباهتی با هم ندارن  این مدل z4  رو هم از نزدیک ندیدم که با مدل رایدمکس وایپر خودم مقایسه کنم فعلا نظرات دوستان بوده

ویرایش شده توسط scorpion8
لینک به دیدگاه

دوست گرامی من قبل از این کولر مستر هم کیس رایدمکس داشتم واقعا تعجبم از این بود که چرا اون جوری که گرین خاک میگرفته این خاک نمیگرفت دلیلشرو نمیدنم شاید میشه به نبود فن های زیاد باشه ولی دوستم میگفت که خیلی خاک میگیره و اصلا از کیفیت فن ها راضی نبود چون همش خراب شده بود و دیپ کول انداخته بود حالا دیگه دلیلش رو باید از خودش پرسید ولی واقعا کیفیت پلاستیک های روی بدنه جالب نبود من مدل master case pro 5 رو گرفتم از نظر قیمتی با اون مدل گرین دوستم یکیه ولی واقعا کیفیت این کجا و اون کجا !ً من به کیسم فن اضافه نکردم 2 تا جلوی داره یکی هم پشت و واقعا کافیه چون کیسم خنک خنکه به این دلیل که فن پردازنده آبی هست نه بادی که جریان هوای گرم داخل کیس جریان داشته باشه والا بسته بندی کیس که من گرفتم واقعا عالیه از نظر کیفیت چاپ کیفیت کارتن و خود بسته بندی و مجافظت داخل کیس و از همه جالب تر اینکه جعبه پیچ ها و متعلقاتش واقعا اماکانت خیلی خوبی داره در مقایسه با اون مدل x8 گرین من موندم چرا اون مدل گرین اینقدر قیمتش بالاست فقط به خاطر اینکه سایزش فکر کنم فول تاور باشه ؟ ولی خداییش از نظر کیفیت و متریال هیچ شباهتی با هم ندارن این مدل z4 رو هم از نزدیک ندیدم که با مدل رایدمکس وایپر خودم مقایسه کنم فعلا نظرات دوستان بوده

اهان فکر کردم با صحبت هایی که کردین مقایسه کردین هر دورو با هم

بعد راجب z4 و قدردانی از گرین بود شما x8 سه سال پیش رو باید با ،hafx مقایسه کنی چون هر دو طراحی سروری دارن و مال یه دوره تولید هستن.

لینک به دیدگاه

چقدر زشته، از گرین انتظاری بیشتر نمیره مثل سایپا تیبا

اقا تا میتونیم صبر میکنیم ،مادربرد و پردازنده و گراف و قطعات رو دست دوم بخریم مبادا زیاد هزینه بشه

از طرفی اگه پولشو دارم برا خریدن هیچ قطعه ایی محدودیت ندارم خب تنوع برند و نوع قیمت زیاده تو بازار

و هیچ برندی من و مجبور نمیکنه ازش خرید کنم ،توان مالیشو باشه میرم باب میلم اون گرونرو میخرم که دیگه هی ایراد نگیرم

موقعی گرین مهم میشه مخصوصا انتقاد ازش که خواهان استفاده از محصولاتش باشم

وقتی عاشق مثلا برند coolemaster هستم یا از قطعات کورسیر و ظاهرشون خوشم میاد

چه کاریه از گرین انتقاد کنم واقعا باید خیلی بیکار باشم یا منظور داشته باشم

در کل راه برا همه ما بازه هر کی هر طور دوست داره زندگی میکنه و هر برندی طرفدار خودش رو داره

برا شما گرین نیاز هاتو بر طرف نمیکنه

گزینه های دیگرو امتحان کن

مطمىن هستم راضی خواهید شد [emoji4]

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...