رفتن به مطلب

نظرسنجی: با گذر زمان نظر و انتظارتان نسبت به محصولات گرین چه تغییری کرده است؟

با گذر زمان نظر و انتطارتان نسبت به محصولات گرین چه تغییری کرده‌است؟  

208 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. با افزایش تجربه و اطلاعات فنی دیدگاهتان نسیت به محصولات گرین چه تغییری کرده؟

• تغییری نکرده. کاربر محصولات گرین بوده‌ام و همچنان استفاده خواهم کرد.
    • تغییری نکرده. کاربر محصولات گرین نبوده‌ام و همچنان استفاده نخواهم کرد.
    • قبلا کاربر محصولات گرین بوده‌ام، تازگی از محصولات گرین کمتر استفاده می‌کنم.
    • کاربر محصولات گرین نبوده‌ام، از محصولات گرین هم از این پس استفاده خواهم کرد.
  2. 2. با افزایش تجربه و اطلاعات فنی انتظارتان نسیت به محصولات گرین چه تغییری کرده؟

• انتظارم بیشتر شده و گرین همچنان انتظارم را برمی‌آورد.
    • انتظارم بیشتر شده و گرین کمتر از گذشته انتظارم را برمی‌آورد.

Recommended Posts

درود بر دوستان

بسیاری از ما به ویژه دوستان مسن‌تر اولین رایانه‌ با پاوراستاندارد و کیس خوب رو با محصولات گرین تجربه کرده‌ایم. قدیم‌ها اگر پاوری می‌خواستیم که کمینه‌ استانداردهای لازم رو داشته باشه به جز گرین گزینه‌های کمی وجود داشت، به ویژه در شهرستانها و کمبود فروشگاههای آنلاین و انجمنهای سخت‌‌افزاری امکان آشنایی با برندهای دیگر کمتر بود. برای کیس هم کمابیش وضع همین‌طور بود. شرکت گرین نقشی غیر قابل انکار در جا انداختن برخی استاندارهای سخت‌افزاری در زمینه‌‌های منبع تغذیه و تهویه و کلا اسمبل رایانه داشته. این روزها به دلیل رشد فناوری و گسترش فروشگاه‌های آنلاین و انجمن‌های رایانه‌ای وضع فرق کرده. مثلا هستند کسانی که قصد خرید رایانه‌ی جدید رو دارند و به جای مراجعه به یک فروشگاه رایانه‌ی نزدیک از یکی از انجمنهای سخت‌افزاری مشاوره می‌گیرند، قطعات رو تهیه و خود دستگاه رو اسمبل می‌کنند. اما باز همچنان انتخاب اول بسیاری از مصرف کنندگان عادی و پیشنهاد اول بسیاری از فروشندگان کیس و پاور گرین هست. با توجه به این‌که گرین شرکتی هست که می‌‌توان با یک تلفن یا ایمیل با کارکنان‌فنی‌ش مراوده داشت و نیز از سنجش بازخورد کابران استقبال می‌کنند بر آن شدم نظر کاربران رو جویا بشم، چون می‌دانم که نتیجه رو دوستان گرینی خواهند دید.

پرسش این هست که کاربرانی که تجربه‌ی استفاده از محصولات گرین رو دارند،  با گذشت زمان و افزایش اطلاعات و آشنایی با دیگر برندها تغییری در دیدگاه و انتظارات‌شان نسبت به محصولات گرین ایجاد شده؟ اگر آری چطور؟

بنا به پیشنهادهای دوستان این تاپیک به ویژه گزینه‌های نظرسنجی قابل ویرایش است.

سپاس از شرکت‌کنندگان

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

ممنون از تایپک خوبتون 

کاربر محصولات گرین بوده‌ام، از محصولات گرین کمتر استفاده می‌کنم.

دیگر محصولات گرین همچنان از کیفیت خوبی برخوردار هستند اما دیگر از کیس های این شرکت استفاده نمیکنم!!

به چند دلیل اگه دقت کنید کیفیت کیس های گرین روز به روز داره افت میکنه!

کاربری نبوده که پنل های گرین رو نشکونده باشه :D 

کیس های گرین در این مدت تبدیل شده پلاستیک  بسیار خشک و شکنند 

از واتر کولر های این شرکت واقعا راضی هستم چون واتر کولری تو بازار به همچین قیمت و کارایی پیدا نمیکنم!!

اما به هر حال امیدوارم که کیس جدید (z4) گرین خوب واقع بشه و روند رشد خوبی رو تو کیس هاش داشته باشه @};-  @};-  

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

در خصوص پاور های شرکت گرین همانطور که گفتند جناب بهمنیان قبلا با وجود خالی بودن بازار از پاور های با کیفیت و همینطور نبود انچنانی فروشگاه های اینترنتی با برند های مختلف

مناسب ترین انتخاب برای خرید یک پاور و کیس با کیفیت شرکت گرین بود

اما با وجود رشد بازار و رشد اینترنت و همینطور بالاتر رفتن سطح میزان انتظارات خریداران در مقابل پول پرداختی بدلیل بیشتر شدن اگاهی میشه گفت بازار کمی از حالت انحصاری گرین خارج شده و کمی رقابتی شده

البته نظر شخصی بنده در این خصوص میشه گفت این شرکت کاری برای ورود به صورت جدی در این رقابت نکرده و حتی گاها با افت کیفیت متریال استفاده شده بخصوص در کیس ها در بازار ظاهر شده.

در مجموع نظر شخصی خود من این هست مصرف کنندگان و خریداران تا جایی که از دستشون بر امده برای این برند ایرانی کار انجام دادن و در حد توانشون سعی کردند همایت کنند

بهتر هست گرین هم یک قدم بجلو برداره

اگر در تبلیغات ادعای بهتر بودن و قابل رقابت بودن با هم رده های خارجی هست باید این در عمل نشون داده بشه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

من خودم شخصا با هیچ کدوم از محصولات خریداری شده از گرین هیچ مشکلی نداشتم. از همشون راضی بودم. الانم که کیس z4 رو دارم واقعا محشره. در مقایسه با دیپ کول dukase گرین خیلی بهتره کیفیتش.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

کیسشو دارم و پاورشم داشتم

دیگه نه محصول ایرانی میخرم نه کنارش رد میشم ولی امیدوارم پیشرفت کنند واقعا کیفیت محصولاتو بالا ببرن .... البته نمیگم خیلی بده ...

مثلا پاور من 650oc داشتم الان evga 850 g2 دارم میتونم بگم پاور الانم یه چیز خاصه واقعا خوشم اومد از انتخاب خودم از کابلاش تا نویز فن و بدنه پاور و....همچی با ادم حرف میزنه این evga g2

البته محصولات زیادی و یا کیس های زیادی تست نکردم مقایسه دقیق نمیکنم

لینک به دیدگاه

قبلا از پاورهای گرین استفاده میکردم و خیلی هم راضی بودم ولی سر سیستم جدید یه پاور 850 پلاتینیوم گرفتم که واقعا اذیتم کرد، تجربه شده لااقل دیگه پاور گرین نگیرم!  :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به این نتیجه رسیدم بهترین پاور برای استفاده در ایران همین پاور های گرین هستند

چون شرکت گرین از وضعیت اسف بار نوسانات برق در ایران کاملا اگاه بوده و پاوری دست مصرف کننده میده که کاملا با این شرایط سازگار باشه و نوسانات برق نتونه بلایی سر قطعات بیاره و با این شرایط کاملا سازگاره :D

لینک به دیدگاه

کیس هاش از اول خوب نبود الان بد شده.

پاور هاش خوب بوده الان افتضاح شده.

دوبار سر نوسان برق ترکید! یه بار هم در حین بازی به دلیل فشار زیاد پروستاتش ترکید گند زد تو کیس!! :laughing: فقط یه دونشو موفق شدم به گارانتی بفهمونم که کاری نکردم و اخرشم برام تعمیر کردن دوتای دیگه وارد پاچه مبارک شد.

به هیچ وجه پاور رو گرین نمیخرم.

کیس رو باید از نزدیک ببینم اما به جز مدل z4 جدیدش چیزی برای نمایش نداره که اونم تازه وارده و مثل هندونه در بستس.

امیدوارم مثل بقیه شرکتای ایرانی فقط به فکر جیب نباشه یه کمی هم به فکر مصرف کننده ها باشه.

لینک به دیدگاه

X3 Plus Viper دارم

خیلی عالیه

اکثر کسایی که دیدن خوششون اومده

فقط موقع اسمبل یه مشکل ریز داشت :|

راهی برای فرستادن سیم های پنل جلو به پشت کیس وجود نداشت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در مورد محصولاتشون، فقط به جز کیس!  :

پاسخ سوال اول:

تغییری نکرده. کاربر محصولات گرین بوده‌ام و همچنان استفاده خواهم کرد. 

پاسخ سوال دوم:

راستش در کل انتظار خاصی نداشتم تا به حال از گرین، وقتی خوب بوده و موجود بوده گرفتم وقتی هم موجود نبوده نگرفتم(کم پیش نیومده که یه محصولشون که جدید و خوب هم هست بلکل نایاب بشه).. صرفا انتظارم در بخش گارانتی هست که با توجه به گند زدن شرکت های مختلف گارانتی کننده محصولات درجه یک سخت افزاری(داستان هاشون رو در گوشه کنار همین فروم تک به تک نوشتم)! ، هنوز مشکلی پیش نیومده بین من و گرین :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در مورد محصولاتشون، فقط به جز کیس!  :

پاسخ سوال اول:

تغییری نکرده. کاربر محصولات گرین بوده‌ام و همچنان استفاده خواهم کرد. 

پاسخ سوال دوم:

راستش در کل انتظار خاصی نداشتم تا به حال از گرین، وقتی خوب بوده و موجود بوده گرفتم وقتی هم موجود نبوده نگرفتم(کم پیش نیومده که یه محصولشون که جدید و خوب هم هست بلکل نایاب بشه).. صرفا انتظارم در بخش گارانتی هست که با توجه به گند زدن شرکت های مختلف گارانتی کننده محصولات درجه یک سخت افزاری(داستان هاشون رو در گوشه کنار همین فروم تک به تک نوشتم)! ، هنوز مشکلی پیش نیومده بین من و گرین :D

عموما در مرحله Just friend مشکلی پیش نمیاد

هر مشکل و هرچه لازم هست پیش بیاد در مراحل بعدی که نزدیک تر میشی پیش میاد فرجام :D

لینک به دیدگاه

سلام.به عنوان فروشنده اسبق کامپیوتربا رشته الکترونیک ، گرین قبلا کیفیت به قیمتش منطقی بود اما حالا نه.

یه زمانی پاورهای متفرقه تو بازار با توان Peak یا لحظه ای 400W (واقعی یا کانتینیوز حدودا 230 وات) قیمتش 15 تومن بود و 380W Real گرین 34 تومن.یعنی مشتری با پرداخت هزینه تقریبا 2 برابرتقریبا توان 2 برابر بدست میآورد و از خیلی برندهای معروف ارزونتر و حتی کمتر از نصف قیمت بود.اما حالا که برندش جا افتاده قیمت به کیفیتش فاصله چندانی با برندهای معتبر نداره و بعضا برابر هست.

هر چند شرکتهایی امثال گرین و فراسو و ... که دم از تولید ملی میزنند اما تقریبا وارد کننده ای بیش نیستند ، باید قیمتشون با توجه به اسم بومی بودن پایینتر باشه تا مشتری رقبت به خرید و حمایت پیدا کنه.

در ضمن علاوه بر اینکه محصول باید دارای گارانتی مدت دار باشه و خدمات پس از فروش و پاسخگویی قوی داشته باشه ، باید دوام و کیفیت بالایی داشته باشه تا مشتری مثلا تا بعد از 5 سال نیازی به استفاده از گارنتی پیدا نکرده باشه.

به شخصه از اکثر بسته بندی های گرین و کیفیت ساختش مخصوصا رنگ آمیزی و قسمتهای پلاستیکیش خوشم نیومده وهیچ چیز مهیجی برام نداشته!

در نهایت امیدوارم این برند بعد این مدت به سمت بومی شدن واقعی و جهانی شدن (هم طراحی و هم ساخت) بره چون هم متریالهای اصلی توی ایرن کاملا هست ( مثلا ورق برای کیس در صورتی که این شرکت تا حالا هیچی خریدی از فولاد سازهای داخلی اعم از فولاد مبارکه و ... نداشته است)  و هم به خواسته های مشتری اعم از کیفیت و خدمات و بسته بندی و قیمت مناسب گوش بده تا شاهد رشد و پیشرفتش باشیم.تشکر

لینک به دیدگاه

کلا توی خونه ما دو جور تفکر هست یکی تفکر مربوط به پدرم که اعتقاد داره هر چیزی رو باید جنس داخلی خرید تا به تولید داخلی کمک بشه و ثواب بکنیم و ...

و در مقابلش من هستم که میگم هرچیزی که میخوایم بخریم باید با جنس خارجی مشابهش مقایسه بشه و بعد خریداری بشه. مثلا تلویزیون خونمون شهابه و یخچالمون ایرانیه و ماشین لباسشوییمون پاکشوماست. ولی من معمولا جنسامو با مقایسه میخرم. 

مثلا با توجه به کیفیت بدنه و امکانات کیسم رو از برند thermaltake انتخاب کردم و راضی هستم یا پاورم رو با توجه به کیفیت خوب و گارانتی مناسب عقیق (تلفیق جنس خوب و گارانتی مناسب کمتر پیدا میشه) از مارک enermax انتخاب کردم و با توجه به مشکلی که یک بار پیش اومد برای پاورم با نوسان برق، ولی جناب شعبانی از گارانتی عقیق، فوق العاده برخورد کردند و از گارانتیش هم کاملا راضی هستم.

قبلا (در دوران 13 14 سالگی) چند مورد پاور گرین داشتم که یک بار داخل کیس ترکید و دودش بلند شد و کلی هزینه تعمیرش شد. یکی دیگه هم داشتم که نفهمیدم چطوری ولی خازن هاش ذوب شد. نمیخوام بگم کیفیت بدی داره پاور گرین ولی الان دیگه ترجیح میدم مارکی که در سطح بین المللی جواب داده باشه بخرم و دیگه حوصله دردسرای بعد از خرید رو ندارم. یعنی ترجیح میدم جنس نسبتا مطمئن با گارانتی مناسب بخرم نه اینکه جنس متوسط بگیرم و به امید گارانتی خوبش بشینم.

لینک به دیدگاه

سلام

متاسفانه دوستان هنگام انتخاب پاور فقط به توان ورودی پاور و استاندارد 80plus نگاه میکنند در صورتی که یک پاور خوب خیلی چیزهای دیگری دارد که باید مدنظر قرار داد(مانند ولتاژ رگولیشن و هولدآپ تایم). پاورهای گرین به دلیل اینکه یک برند داخلی است اصلا بررسی هاش رو تو سایت های معتبر خارجی نمیشه پیدا کرد اما چون پاورهای گرونتر گرین توسط cwt ساخته میشن (به گفته خودشون) میتوان انتظار کیفیت "قابل قبول" رو از این پاورها داشت (با توجه با اینکه cwt سازنده سری cx کورسیر هست که البته خود سری cx کورسیر فقط یه لول از "آشغال" بالاتر هست) که اگر واقع بینانه به قضیه نگاه کنیم پاورهای گرین خصوصا سری UK "تا حدودی" نسبت به رقبای هم قیمت کیفیت بهتری ارایه میکنند ولی من خودم پیشنهاد میکنم هنگام خرید پاور همانقدر که هنگام خرید کارت گرافیک دست و دلباز عمل میکنیم, عمل کنیم زیرا عمر قطعات شما با پاور مورد استفاده شما رابطه ی مستقیم دارد.

در مورد کیس های گرین, با توجه به قیمت کیس های خوبی هستند و امکانات خوب و بعضا زیادی رو در اختیار کاربر قرار میدهند ولی جنس بدنه آنها طبق تجربه شخصی خودم زیاد خوب نیست.

لینک به دیدگاه

سلام

متاسفانه دوستان هنگام انتخاب پاور فقط به توان ورودی پاور و استاندارد 80plus نگاه میکنند در صورتی که یک پاور خوب خیلی چیزهای دیگری دارد که باید مدنظر قرار داد(مانند ولتاژ رگولیشن و هولدآپ تایم). پاورهای گرین به دلیل اینکه یک برند داخلی است اصلا بررسی هاش رو تو سایت های معتبر خارجی نمیشه پیدا کرد اما چون پاورهای گرونتر گرین توسط cwt ساخته میشن (به گفته خودشون) میتوان انتظار کیفیت "قابل قبول" رو از این پاورها داشت (با توجه با اینکه cwt سازنده سری cx کورسیر هست که البته خود سری cx کورسیر فقط یه لول از "آشغال" بالاتر هست) که اگر واقع بینانه به قضیه نگاه کنیم پاورهای گرین خصوصا سری UK "تا حدودی" نسبت به رقبای هم قیمت کیفیت بهتری ارایه میکنند ولی من خودم پیشنهاد میکنم هنگام خرید پاور همانقدر که هنگام خرید کارت گرافیک دست و دلباز عمل میکنیم, عمل کنیم زیرا عمر قطعات شما با پاور مورد استفاده شما رابطه ی مستقیم دارد.

در مورد کیس های گرین, با توجه به قیمت کیس های خوبی هستند و امکانات خوب و بعضا زیادی رو در اختیار کاربر قرار میدهند ولی جنس بدنه آنها طبق تجربه شخصی خودم زیاد خوب نیست.

سری های CX بسته به واتشون از شرکت های مختلفی هستن تا جایی که می دونم بین CX ها مدل 850w از همه کیفیت ساخت بهتری داره...فکر کنم 400 تا 650 واتش تولید CWT هستش...

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

گرین محصولات خوبی نسبت به قیمت داره

و کالا رو ساده و زیبا و با کیفیت میسازه

به نظرم تازه اول راه هست با معرفی z4

ایا درست میگم؟

اگه خیر بی زحمت قانعم کنید

ویرایش شده توسط hamid-tala
لینک به دیدگاه

من پاور های بالای 1000وات گرین رو خیلی قبول دارم حتی یک مورد مشتری ناراضی نبوده (حالا به هر دلیلی چه نویز بالا داشته باشه چه برق بدنه ویا خرابی) ولی 850خیلی اذیت داشت. سریه 400و500هم تعریفی ندارند مخصوصا وقتی سریه 580رو با 450 انرمکس مقایسه میکنید کیفیت خودشو نشون میده. چرا جای دوری بریم پاور 380وات 8سال پیش گرین رو دستت میگیری از 580وات الان گرین سنگینتره. اصلا کیفیت از ظاهرش میباره. هنوز فنش داشت کار میکرد

لینک به دیدگاه

بلاخره اگر این حس بهتر نشه بدتر نمیشه.

چون رو به جلو حرکت میکنه گرین خیلی خوبه حس میشه.

گرین روی یه محصول خیلی مانور میکنه ،اگه برا هر قطعه از زمان عرضه تا اتمام یه زمانی تعیین کنه و جا بندازه برا همه ‌رضایت بیشتری نصیبش میشه،

بهتره تعداد سفارشات یه محصول کم و تاریخ عرضه و اتمام داشته داشته باشه و‌ تو سایت گرین قابل دیدن باشه که عرضه این قطعه یا تولیدش متوقف شده،محدودیت زمانی بزاره برا هر قطعه و بصورتی بین مصرف کننده جا بندازه که وقتی محصول رو مشخصات رو داخل سایت چک میکنه و میبینه جلوش نوشته(( توقف تولید )) فوری متوجه بشه جایگزین بهتر و جدیدتر تو راهه

برا یه قطعه محدودیت سفارش بگذار کم‌ سفارش بده کم عرضه کن اما تنوع رو زیاد کن

از یه کیس 1000 تا سفارش میدی 500 تا سفارش بده و 500 تا ‌دیگه رو یه مدل دیگه سفارش بده،

با این کار دیگه محدود بودن بوجه و سرمایه از بین میره و همیشه برا تکرار این سیاست بوجه لازم موجوده

تنوع کم برا گرین حس میشه براحتی

و این کمبود هنوز تکرار میشه

درسته زحمت شرکت زیاد میشه اما سفارشات از سازنده زیاد میشه ،مردم تند تند داخل سایت چک میکنن چی جدید اومده ،اخبار به روز همیشه نام گرین هست،مصرف کننده عادت میکنه تا کلمه متوقف شد رو‌دید منتظر عرضه محصول جدید هست ،خوب نیست فقط با برپایی نمایشگاه محصولات عرضه بشه ،خود گرین و همه میدونن نمایشگاه داخل ایران اصلا پشتیبانی نمیکنه ارزش قایل نمیشه ،و هدفش فقط فقط از برپایی نمایشگاه ،گرفتن پول زیاد از برند ها و شرکت ها هست

گرین نام درخشانی هست اگر ..

هر سال شاهد این موضوعات بودم الارقم اینکه ،گرین با عرضه بعضی محصولات ،اشتیاق و ذوق استفاده از محصولاتش رو به ما بر میگردونه ،

با توجه به نظراتم که میدونم مورد احترام هست ،اما اینقدر مهم هست گرین که براش وقت گذاشته میشه صحبت میشه درباره اش

با این حال تغییرات خوبی داشته ،به شخصه از نظر نسبت قیمت به کارایی اصلا رقیبی براش ندیدم ولی تغییرات لاک پشتی به درد نمیخوره و به چشم هم نمیاد.

در اخر تکرار میکنم ،تنوع زیاد خیلی زیاد و عرضه یه قطعه یا محصول محدود و‌ کم طوری که نصف بشه سفارش اما نصفه دیگه حذف نشه! جاش رو به یه محصول دیگه بده تا تنوع ارزش پیدا کنه و بوجه یکسان بابت سفارشات پرداخت شده باشه

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

سلام و درود

جناب بهمنیان عزیز گزینه های نظر سنجی یه جورایی ناقصه و دارم روش فکر میکنم اگه چیزی به فکرم رسید اعلام میکنم و خودتون هم یه تفکر دوباره اعمال کنید انگار یه چیزی کم داره چون من شخصا نتونستم نظر بدم؟؟!

در مورد کیفیت محصولات گرین توی یکی از تاپیک های جدید با یکی از اهالی گرین یه موضوعی در همین رابطه عنوان شده که من در حال پیگیری و بررسی هستم و قرار یه کاری انجام بدم؟! :-?

یه سری پیشنهادات و ایده های جدید هم دارم واسه گرین که ان شاءالله اگه قسمت بشه حتما بهشون ارائه میدم تا بلکه شاهد پیشرفت بیشترشون باشیم. :-?

فعلا همین ها ....

لینک به دیدگاه

سلام و درود

جناب بهمنیان عزیز گزینه های نظر سنجی یه جورایی ناقصه و دارم روش فکر میکنم اگه چیزی به فکرم رسید اعلام میکنم و خودتون هم یه تفکر دوباره اعمال کنید انگار یه چیزی کم داره چون من شخصا نتونستم نظر بدم؟؟!

در مورد کیفیت محصولات گرین توی یکی از تاپیک های جدید با یکی از اهالی گرین یه موضوعی در همین رابطه عنوان شده که من در حال پیگیری و بررسی هستم و قرار یه کاری انجام بدم؟! :-?

یه سری پیشنهادات و ایده های جدید هم دارم واسه گرین که ان شاءالله اگه قسمت بشه حتما بهشون ارائه میدم تا بلکه شاهد پیشرفت بیشترشون باشیم. :-?

فعلا همین ها ....

درود

اگر جایی یا کسی رو پوشش نمی‌ده، بهتره بگی. من ایرادی درش نیافته‌ام. من اشخاصی رو در نظر گرفته‌ام که با محصولات گرین آشنایی دارند و از نظر رایانه  بالاتر از مبتدی هستند.

البته ساختار اولیه‌ش نباید نغییر کنه، چون تعدادی از دوستان رای داده‌اند. می‌شه گزینه بهش افزود. 

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

اول با تولید و عرضه پاور های سری EVO

کیبورد موس کوگار

خدمات کم نظیر گارانتی چون حضوری باهام خوب برخورد شد

و در اخر این کیس Z4 اقا خسته نباشد شاهکاری شده با این قیمت عالی

خب نظر برا چی هست عرضه و محصولات با چی عوض میشه با یه محصول خوب و با کیفیت

من شخصا کلا نظرم در مورد گرین بعد از استفاده از مواردی که گفتم واقعا عوض شد

من مصرف کننده فقط قطعه با کیفیت و ارزون میخوام

خب با این قطعات نیاز من کاملا بر طرف شده بابتش حمایت میکنم ،البته به شرط اینکه ادامه دار باشه این روند گرین و باز شاهد محصولاتی با کیفیت مثل پاورهای سری EVO و کیس Z4 باشم

فقط یه خواهش ،اگر تنوع فن کیس البته فن های ظاهر جدید و باکیفیت زیاد کنید ،عالی میشه

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

قیمت واتر کولر ها و کیس Z4 کمی نظرم رو نسبت به گیرین تغیر داد.

در صورتی که قیمت کیس Z4 افزایش پیدا نکنه به همه پیشنهاد میدم و خودم هم حتما میخرم.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

Survey جالبی بود! وقتی که اولین 80486 رو میبستیم اگر اشتباه نکنم هنوز این شرکت ثبت هم نشده بود!

قسمتی از درباره ما، برگرفته از سایت:

نقل قول

نشان تجاری GREEN در سال 1375 برای تولید وعرضه قطعات و تجهیزات الکترونیکی، کامپیوتری و زیست محیطی در ایران به ثبت رسید.

تولید؟! چه تولیدی؟! وارد کردن از چین و تایوان و تغییر نام از Cougar یا Thermalright به Green میشه تولید؟! ایران میتونه کیبرد مکانیکی تولید کنه؟! این شرکت فقط یک وارد کننده عظیم قطعات با کیفیت پایین تا متوسط هست!!

حتی اگر بگید بالاترین مدل پاور این شرکت دارای بهترین کیفیت است بلافاصله سری AX و HX از Corsair و EVGA ادعای شما را به زیر سوالی بزرگ میبرند!

پس مبنا گرین نیست! گرین حتی یک برند تولیدی هم نیست! فقط یک بازرگانی واردکننده بزرگ که از محدودیات گمرکی ایران و بازار محدود و بودجه محدود تر مصرف کنندگان ایرانی حداکثر استفاده را برده و به درآمد های نجومی دست پیدا میکند!

بنده افتخار حضور ده ساله در یکی از شرکت های بزرگی که سیستم های High-End برای مصارف رندرینگ سنگین تولید میکنند رو داشتم (بعنوان مشاور صدا، نه تصویر) و در تمامی این مدت فقط چند برند بسیار محدود پاور استفاده میشد، در صورتیکه مشتری اصرار به هر برند دیگری داشت شرکت از گارانتی کل سیستم سرباز میزد و امضا فرم رفع مسئولیت توسط مشتری برای تمامی سایر برندهای پاور شامل Green الزامی بود!

این سیاست همچنان در بسیاری از شرکت های مشابه بزرگ در تهران به شدت دنبال میشود! تصور کنید سیستم فوق High-End رندرینگ با 2 CPU XEON که قیمت هر CPU حدود 7.5 میلیون تومان است، در نهایت به چند ده میلیون تومان میرسد، از پاور Green Overclock استفاده میکنید؟!!! ضمنا ناسیونالیست ها فراموش نکنند که وارد کننده تولید کننده نیست و این هم جنس وطنی نیست!!!

لینک به دیدگاه

در کل نظر مثبتی  در مورد  شرکت گرین دارم . امیدوارم هر روز بهتر بشه . توقعم بیشتر از این هست . سعی میکنم تا جایی که میتونم  از این شرکت محصول بردارم.

آرزومه روزی خودش بشه تولید کننده اونم داخل ایران جونای این مملکت بهشون فرصت داده بشه و خودی نشون بدن .

یه بار یه کیبورد معمولی با برند خود گرین گرفتم  بعد چند روز دیدم مورچه ها به داخل کیبورد تردد و ترافیک سنگینی دارن . با چاقو زدم زیر دکمه بله دیدم مورچه ها این دکمه ژله مانند زیر کیبورد که فشار دکمه روش میاد رو لطف کردن و خوردن سر دو تا از ژله ها همین حرکت رو زدن . در صورتی که هیچ چیزشیرین یاخوردنی  رو کیبورد نریخته بودم ... چجوریه که این دکمه ژله ای  از موادی ساخته شده که مورچه ها بهش علاقه مند هستن . 

ویرایش شده توسط t.A.T.u
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...