رفتن به مطلب

آخرین نفس های یاهو مسنجر!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

1TGqZ.pnghshop.jpg

smile فوق العاده محبوب یاهو که با بیدار شدنش خاطره های فراوانی داریم از امروز برای همیشه خاموش خواهد شد.

شرکت یاهو اعلام کرده ۱۵ مرداد ماه قرار است یاهو مسنجر را که دارای عمر بیش از ۱۸ سال است برای همیشه «ساین آف» کند.

این خبر به این معنا است که لحظاتی که میگذرونیم آخرین لحظات عمر مسنجری است که قطعا اکثر افرادی که در دهه سوم زندگی خودشون هستند بیشترین خاطرات خود رو با اون و چت روم های اون و شکلک های فوق العاده اش داشتند. به نظر شما چنین فرجامی برای چنین نرم افزاری با شرکتی به عظمت یاهو در پشت آن به چه دلیل میتواند باشد؟
به هرحال از همینجا از کلیه افرادی که با ساخت نرم افزار یاهو مسنجر (در دورانی که نه خبری از گوشی های هوشمند و اپ های اون و نه در ایران خبری از اینترنت پرسرعت و ... بود) اوقات خوشی را به وجود آوردند تشکر می کنم.
ویرایش شده توسط indianboy
لینک به دیدگاه

عجب دورانی باهاش داشتیم  :)  :)

دقیقا! انقدر دوران دیال آپ باهاش خاطره دارم که واقعا دلم نیومد همچین تاپیکی براش نزنم!

لینک به دیدگاه

متاسفانه این برنامه اپدیت نمیشه مشخصه قرار از دور خارج بشه 

من شکلک ها این برنامه در تگلرام دارم اما خوب اون نسخه اصلی با انیمیشن هر کاراکتر در تلگرام وجود نداره و ثابت هست

البته کاش همه اینا در خود یاهو بود باز من خیلی دوست داشتم به سمت این برنامه برگردم اما امکاناتش در مقابل با تلگرام محدود هست و دوستان من میل به امدن به این برنامه از دست دادن

لینک به دیدگاه

مزخرف ترین مسنجری بود که تو عمرم دیده بودم مخصوصا با اون روما و کاربراش

خداروشکر به کارش پایان داد

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

مزخرف ترین مسنجری بود که تو عمرم دیده بودم مخصوصا با اون روما و کاربراش

خداروشکر به کارش پایان داد

نظرتون محترمه ولی مزخرف بودن هر مجموعه ای به مزخرف بودن اجزاشه. نمیشه چون کاربرای ایرانی از هر وسیله ای سوء استفاده میکنن به نرم افزار بگیم مزخرف. مثل اینه که بگیم چون توی کشور آدمای مزخرفی هستند باید زودتر کشور از بین بره.
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قدیم الایام که مسنجر بهتری درکارنیود یاهو میتونست برای کاربراش مفید باشه گرچه سرعت پایینی داشت ولی از امنیت خوبی برخورداربود. یادمه هر کسی رو به لیست friend هام اد نمیکردم اگرم کسی میخواست بی دلیل وارد بشه بلاکش می کردم  :D  ولی الان که تلگرام اومده پرازکانال و گروه و پی وی شده :cool:

لینک به دیدگاه

هعی یادش بخیر

چه زود گذشت

سال تا سال 1389 واقعا حرف اول بود

لینک به دیدگاه

خب رفقا از اتاق فرمان خبر اومده سرکار بودیم و یاهو نسخه جدید مسنجرش رو منتشر کرده :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...