رفتن به مطلب

مشکل من را گارانتی قبول میکنه؟

APEX2014
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان بنده یه ماردبرد Gigabyte 990XA-UD3 دارم که همانطور که در عکس های پیوست شده میبینید پشت مادربرد قسمت هاییش رنگ عوض کرده که اکثرا قسمت هایی هست که پشت هیت سینک هاشه

بنده نه اورکلاک کردم نه چیز دیگه ای

الان مشکل اینه که وقتی یه نرم افزار از cpu صددرصد استفاده میکنه بعد از یکی دو دقیقه درصد استفاده از cpu بالا و پایین میره (مثلا از 100 به 40 میاد بعد از یکم دوباره صد میشه و این در حالیه که نرم افزار میخواد 100 درصد استفاده کنه)مثل اینکه مادربرد وقتی داغ میشه کم میاره و دیگه برق نمیده به cpu

تا چند ماه قبل cpu 8350 داشتم و این مشکل را با اون داشتم ولی چند وقتی هست که cpu 955 انداختم روش و اون این مشکل را نداره و کامل صد در صد از cpu استفاده میشه

مشکل از کجاس؟

الان یک سالی هست که این مشکل را داره ولی کارت گارانتیش نبود و فکر میکردم تموم شده منم بیخیال شدم تا اینکه دیروز پیداش کردم(تا یک سال  دیگه گارانتی آواژنگ داره)

به نظرتون اگه ببرم گارانتی مشکلم را حل میکنن؟

post-17771-0-80151700-1470409497_thumb.jpg

post-17771-0-93215500-1470409506_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

من چندین مورد مادربرد گیگابایت AMD داشتم تقریبا همشون پشت فازهای برقشون تغییر رنگ دادند

این مورد تو مادربردهای AMD خیلی مشاهده شده

اما اون که صد درصد نمیتونه استفاده کنه ممکنه مشکل فنی باشه

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

ممکنه مشکل از برنامه باشه

با prime95 هم چک کن ببین بازم کم میشه یا نه

اگه مشکلی نداشت مشکل باگ نرم افزاریه

موفق باشی

لینک به دیدگاه

من چندین مورد مادربرد گیگابایت AMD داشتم تقریبا همشون پشت فازهای برقشون تغییر رنگ دادند

این مورد تو مادربردهای AMD خیلی مشاهده شده

اما اون که صد درصد نمیتونه استفاده کنه ممکنه مشکل فنی باشه

گارانتی این موارد را قبول میکنه؟

سلام عزیز

ممکنه مشکل از برنامه باشه

با prime95 هم چک کن ببین بازم کم میشه یا نه

اگه مشکلی نداشت مشکل باگ نرم افزاریه

موفق باشی

بله چک شده و مشکل سخت افزاریه

لینک به دیدگاه

اين مشكل چون به صورت خود به خود و نه از طريق دستكاري توسط خود شما ايجاد شده و هنوز هم گارانتي اعتبار داره، قطعا بايد قبول كنند، البته يادمون نره اينجا ايرانه و اواژنگ هم يك شركت ايراني هيچ بعيد نيست با بهانه ايي مثل استفاده از منبع تغذيه نامناسب و خراب و...از زير بار در برن.

لینک به دیدگاه

اين مشكل چون به صورت خود به خود و نه از طريق دستكاري توسط خود شما ايجاد شده و هنوز هم گارانتي اعتبار داره، قطعا بايد قبول كنند، البته يادمون نره اينجا ايرانه و اواژنگ هم يك شركت ايراني هيچ بعيد نيست با بهانه ايي مثل استفاده از منبع تغذيه نامناسب و خراب و...از زير بار در برن.

یه مشکل دیگه هم که هست اینه که من دیگه 8350 را ندارم و الان مادربرد با این سی پی یو 955 مشکلی نداره

الان ببرم گارانتی باید بهشون مشکل را نشون بدم 

اگه بگم این با 8350 مشکل داره که نمیان یه 8350 جور کنن و امتحان کنن بلکه راحت میگن مشکل از cpu تون بوده و نهایتشم میگن ما چک کردیم مشکلی نداشت

در ضمن من اون 8350 را روی مادربرد های دیگه چک کرده بودم و مشکلی نداشت.

حالا هم نمیدونم چطوری باید بهشون اثبات کنم  :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

گارانتی قبول میکنه و اون تغییر رنگ مشکلی نداره

گارانتی هم ببری میگن ما تست زدیم مشکلی نداشت یادت باشه فقط قطعات سخت افزاری خودشون مورد تائید هست و سی پی یو شما هم مورد قبولشون نیست چه بسا همه مشکلات رو از سی پی یو شما بدونند

ویرایش شده توسط m.shabani
لینک به دیدگاه

ویییرااایشششش اشتباه شد

ویرایش شده توسط amirff1
لینک به دیدگاه

سلام

گارانتی قبول میکنه و اون تغییر رنگ مشکلی نداره

گارانتی هم ببری میگن ما تست زدیم مشکلی نداشت یادت باشه فقط قطعات سخت افزاری خودشون مورد تائید هست و سی پی یو شما هم مورد قبولشون نیست چه بسا همه مشکلات رو از سی پی یو شما بدونند

خوب به نظرتون من چطوری باید بهشون اثبات کنم؟

اونا حاضر میشن با گذاشتن یه 8350 و نشون دادن عملکردش به من نشون بدن مشکلی نداره یا همونطور که من فکر میکنم میگن وظیفه ما نیست و ما چک کردیم مشکلی نداره؟

یه سوالی هم که برام پیش اومده اینه که چرا با 955 مشکلی نداره؟وات مصرفی 8350 و 955 هردو 125 هست پس باید با هردو مشکل داشته باشه.

درضمن وقتی 8350 لود 100 درصد بود هیت سینک های مادربرد به قدری داغ میشد که نمیشد بهش دست بزنی ولی با 955 داغ میشه اما نه به اون حد

لینک به دیدگاه

نظر من رو میخوای دوست من ، اول مودبانه ازشون درخواست کنین اگر قبول نکردن شرع کنید به دادد و بیداد ! چون مادربرد تغییر رنگ داده و حتما باید تعویض بشه 

لینک به دیدگاه

سلام مجدد.

اگه مشکلی نداره گارانتی نبر که فایده نداره

چون با قطعات خودشون تست میکنن و ی سی پی یو و رم پایین میندازن..تصویر بیاد بالا میگن حله به سلامت

تعویض که دیگه ندارن...تغییر رنگ هم واسشون مهم نیست..نصف مادربرد کنده شده باشه ولی کار کنه به نظرشون سالمه

موفق باشی

لینک به دیدگاه

سلام مجدد.

اگه مشکلی نداره گارانتی نبر که فایده نداره

چون با قطعات خودشون تست میکنن و ی سی پی یو و رم پایین میندازن..تصویر بیاد بالا میگن حله به سلامت

تعویض که دیگه ندارن...تغییر رنگ هم واسشون مهم نیست..نصف مادربرد کنده شده باشه ولی کار کنه به نظرشون سالمه

موفق باشی

دوست عزیز خوب اینکه نمیتونم روی این مادربرد یه cpu قوی بندازم و باید یه cpu چند نسل قبل را استفاده کنم اسمش مشکله دیگه

اگه قراره cpu 955 داشته باشم خوب یه مادربرد 100 تومنی هم جوابگو هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...