رفتن به مطلب

فروش asrock 890GM pro 3

ela
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

فقط با ذکر سایت فروش محصول قابل پذیرشه برای همه شما هم ادعا میکنی داری بذارش تو سایتت .@};-

دوست گرام آقای حسینی عزیز آدمی نیستش که بخواد الکی حرف بزنند.

شما شک نکن که آقای حسینی موجود دارند،می تونید به دفترشون مراجعه بفرمایید تا مادربرد را رویت فرمایید.

دوست عزیز دیگه همه آقای حسینی رو می شناسند و می دانند که چه انسان شریف و با انصافی هستند.

لینک به دیدگاه

دوست گرام آقای حسینی عزیز آدمی نیستش که بخواد الکی حرف بزنند.

شما شک نکن که آقای حسینی موجود دارند،می تونید به دفترشون مراجعه بفرمایید تا مادربرد را رویت فرمایید.

دوست عزیز دیگه همه آقای حسینی رو می شناسند و می دانند که چه انسان شریف و با انصافی هستند.

درود

چيز مهمي نيستش و اينجور افراد متاسفانه زيادن . كه همه رو به كيش خويش ميپندارن

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت آقای حسینی عزیز

انسانهای شریفی نظیر شما خیلی کم هستن

بنده مادربرد را خریدارم .. البته اگه اسباب زحمتتون نیست و هنوز موجوده

لطفا شماره کارت و آدرس مغازه را پخ بفرمایید

و در صورت امکان قیمت کف cpu250 را اعلام بفرمایید

با احترام

ویرایش شده توسط ahmad_ebrahimian
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت آقای حسینی عزیز

انسانهای شریفی نظیر شما خیلی کم هستن

بنده مادربرد را خریدارم .. البته اگه اسباب زحمتتون نیست و هنوز موجوده

لطفا شماره کارت و آدرس مغازه را پخ بفرمایید

با احترام

احمد جان صاحب تایپیک رفیق فابریکته شناختیش؟؟

http://forum.persiantools.com/u165302.html 

http://www.pcnetwork.ir/showthread.php/34171-فروش-مادربرد-asrock-890GM-Pro-3

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

احمد جان صاحب تایپیک رفیق فابریکته شناختیش؟؟

http://forum.persiantools.com/u165302.html 

http://www.pcnetwork.ir/showthread.php/34171-فروش-مادربرد-asrock-890GM-Pro-3

مخلص آقای شعبانی هم هستیم . خیلی دوست دارم از نزدیک ملاقاتتون کنم

بله از روی آیدی pcnetwork ایشون را شناختم و خیلی هم تعجب کردم برای اولین بار یه قطعه به درد بخور میفروشن.

متاسفانه یا خوشبختانه بنده خیلی زود بدیهای افراد را فراموش میکنم

امیدوارم خداوند ایشون و بنده را هدایت کند

با احترام

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان گلم

واقعيتش بنده با عدم صداقت و كلك مشكل دارم و ضعف بنده در اينه دقيقا . هر كسي واقعا خلاف چنين چيزي رو در مورد ما ثابت كرد واقعا اول دستشو ميبوسم بعد بهش جائزه ميدم .

البته اينو بگم كه امكان اشتباه وجود داره ولي اشتباه با دروغ و كلك فرق داره دوستان خوبم .

اگر واقعا چنين مشكلاتي از ما ديديد بدون رو دربايسي بگيد و اگر واقعا درست باشه مطمئن باشيد طوري جبران ميكنم كه تمام دلخوريها از دلتون خارج بشه .

اينجور افرادي كه نميدونن چطور صحبت كنن و به چه كسي اعتماد كنن يا نكنن ، تنها چيزي كه بايد در موردشون بگم اينه كه براشون متاسفم چون دقيقا خودشون تفكران اين چنيني دارن اينطور در مورد ديگران فكر ميكنن .

اين هم عكس مادربورد و خودم در كنارش و هر كسي ميخواد موجوده و همانطور كه گفتم همون 130 تومان تقديم ميكنم :

البته يه سوتي توي نوشته داديم كه حرف E يادمون رفت @};-

8ib272ibx9082rpnks3l.jpg

h3qdo1ke6wjl5pc5ff6x.jpg

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

برای بنده هم خیلی جالب بود که کاربر ela چنین مطالبی رو و با لحن نامناسبی بیان کردند. امروز صبح هم پست دوست عزیز otello رو دیدم که در باره همین مشکل کاربر و در سایت pcnetwork اشاره کرده بودند. جالب اینکه بعد از لحظاتی تاپیک ایشون بدلیل توهین و رفتار نا مناسب از داخل pcnetwork حذف شد.

به هر حال همیشه تعداد اندکی از کاربران وجود دارند که سعی میکنند ناتوانی خودشون رو با خراب کردن دیگران و یا وارد کردن اتهام به آنها مخفی کنند. @};-

در ضمن می خواستم بگم خط نویسنده جمله " ما هیچ وقت دروغ نمیگیم " خیلی زیباست:o

لینک به دیدگاه

واقعا متاسفم برای این کاربر..... عجیبه هنوز خیلیها درک نمیکنند که با تخریب بقیه اول از همه خودشون زیر سوال میرن و اخرشم همیشه کار به رفتن ابرو و خرد شدن شخصیت خودشون ختم میشه ( البته اگر داشته باشن) .

همیشه هم کسانی مورد تعرض قرار میگیرن که که چیزی جز لطف و محبت در حق دیگران نکردن که واقعا تاسف اوره at%20wits%20end.gif .

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

درود

مسایلی نظیر این موضوع در دنیای واقعی هم فراوون هستش چه برسه به اینجا که دنیای مجازی هست و این طور افراد مطمعنا از کارشون پشیمون میشند و بیشتر از هر چیز اعتبار خودشون رو زیر سوال میبرند.

ضمنا تیم مدیریتی لیون هم اجازه فعالیت این قبیل افراد و توهین های بی مورد رو به هیچ کاربر خاطی نمیده و جای اینطور افراد اینجا نیستش @};-

لینک به دیدگاه

آقای حسینی شما همیشه فرد مطمّنی هستیدو تمام حرفاتون از روی مدرک . این مسله از اول ثایت شدهست واسه ما

برای اون دوستم هم متاسفم.

اینم بگم که با قرار دادن تصاویر خوب قالبشون کردید :o خوشم امد @};-

لینک به دیدگاه

با سلام به تمام کاربرها

من یکی از خریداران مادربورد جناب ela هستم ولی به خاطر لحن نادرست صحبت کردن انصاف میدم از خرید این کالا

لینک به دیدگاه

فکر نکنم کسي تو اين تالار و تالارهاي ديگه به صداقت جناب حسيني شک داشته باشه...اين خوارج از جاي ديگه اي خط ميگيرن...م..گ بر منافق @};-

ویرایش شده توسط t.A.T.u
لینک به دیدگاه

ميدونيد دوستان هر كسي در اين دنيا يه شكلي زندگي ميكنه و هر كسي ضعفي داره :

ضعف من اينه كه كسي به زور بهم تهمت بزنه و بگه كه دروغ ميگم

حاضرم جونمو بدم ولي اعتقاد و ندم

از همه مهمتر پافشاري به اين امر هستش كه ميگن به زور دروغ ميگيم اين ديگه داغون ميكنه ادمو .

البته محض اطلاع ميگم بعضا كالاهايي تو انبار شخصيه ما موجود نيستش ولي ميشناسم همكاراني رو كه موجود دارن . چه فرقي ميكنه كه توي انبار ما موجود باشه يا جاي ديگه مهم اينه كه ميتونيم كالا رو تهيه كنيم و تحويل مشتري بديم @};-

در كل فكر ميكنم كه سرتون رو بدرد اوردم و واقعذ منو ببخشيد كه پر حرفي كردم چون واقعا نميتونم از چنين چيز هايي به راحتي بگذرم

لینک به دیدگاه

من میتونم با صراحت بگم آقای حسینی یکی از معتمدترین افراد فروشنده در دنیای اینترنت ما ایرانیاست Rose.gif

لینک به دیدگاه

تو خیلی از فاروم های دیگه کاربری موجوده شبیه به همین نام ela که کلا بیکاره و همش در حال اسپم دادن و نظریه دادن و به هم ریختن جو هستش...

کلا جدی نگیریدش...با خودش مشکل داره

لینک به دیدگاه

آقا سعید کارش درسته ..... فکر نکنم تا حالا کسی اندازه من وقتش رو تلف کرده باشه و سر کارش گذاشته باشه !!! ولی باز هم با این وجود هر وقت مزاحمش میشم با روی باز تحویلمون می گیره و کارمون رو راه می اندازه .... من یکی خیلی مخلصشم ..... بی تعارف @};- :o

لینک به دیدگاه

آقا سعید کارش درسته ..... فکر نکنم تا حالا کسی اندازه من وقتش رو تلف کرده باشه و سر کارش گذاشته باشه !!! ولی باز هم با این وجود هر وقت مزاحمش میشم با روی باز تحویلمون می گیره و کارمون رو راه می اندازه .... من یکی خیلی مخلصشم ..... بی تعارف @};- :o

درود

مرتضي جان من واقعا از بابت تمام سر كاريهات متشكرم قربان :o :o

در كل ما هم دوستت داريم عزيز ;)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...