رفتن به مطلب

بازی های با قفل دنوو کرک شدند+اینبار نوبت Mass Effect Andromeda

مهمان
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان همین چند لحظه پیش تو تویتر رسمی گروه Skidrow&Reloaded خبری منتشر شد که ظاهرا عنوان محبوب شوتر اول شخص DOOM کرک شده است. البته توسط تیمی بلغارستانی. توضیحات بیشتر بعدا اضافه میگردد. و کرک هم فعلا در حال آپلود رو سرورشون هست. دوستان لطف کنند تست کنند به ما هم بگن. پایین هم اسکرین شات از تویتر گذاشتم تا نگید جعلیه  :D:D:D

Sketch.png

آپدیت پست

بازی Rise of tomb Raider و Just Cause 3 هم اضافه شدند

y8lu3wn1g93o.gif

ویرایش شده توسط مهمان
لینک به دیدگاه

استیم نسخه دمو رو برداشت.

الان دیگه کرک کار نمیکنه چون قفل با نسخه دمو اکتیو میشد.

https://steamcommunity.com/app/379720/discussions/0/353916184342516840/

لینک به دیدگاه

ظاهرا که تامب رایدر هم کرک شد. تسلیت به جامعه کنسول داران

چرا تسلیت؟

دیگه کنسول هم به اندازه ی pc کم خرج شده. اکثرا دارن میرن سراغ اکانت های هکی (پی سی هم بعضیا استفاده میکنن) که اگه دیتا هم حساب کنیم هر بازی 20تومن در میاد تازه با قابلیت آنلاین

لینک به دیدگاه

چرا تسلیت؟

دیگه کنسول هم به اندازه ی pc کم خرج شده. اکثرا دارن میرن سراغ اکانت های هکی (پی سی هم بعضیا استفاده میکنن) که اگه دیتا هم حساب کنیم هر بازی 20تومن در میاد تازه با قابلیت آنلاین

برای پلیستیشن 4 شاید این اکانت های هکی وجود داشته باشه اما برا اکس باکس وان من نشنیدم

لینک به دیدگاه

چرا تسلیت؟

اکانت های هکی در اصل اکانت مردم بدبخته!! که اون ها هم برای بازی هاشون خرج کردن و باید درک کرد!

اما در کرک همچین چیزی نیست استفاده از اکانت هکی دقیقا مثل دزدی میمونه!!

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

اکانت های هکی در اصل اکانت مردم بدبخته!! که اون ها هم برای بازی هاشون خرج کردن و باید درک کرد!

اما در کرک همچیچین چیزی نیست استفاده از اکانت هکی دقیقا مثل دزدی میمونه!!

ما که همیشه برنامه ها و بازی هامون کرکی بوده با این چه فرقی داره؟ قبلا از توسعه دهنده دزدی میکردیم الان از مردم دزدی میکنیم.

البته خود صاحب اکانت ضرری نمیبینه!

لینک به دیدگاه

کسی کرک تامب رایدر 2015 رو تست کرده؟

من تست کردم مشکل داره باید منتظر اپدیت دوم باشیم چون وقتی مراحلش رو انجام میدم میگه یه فایل ناقصه و نداره

لینک به دیدگاه

ما که همیشه برنامه ها و بازی هامون کرکی بوده با این چه فرقی داره؟ قبلا از توسعه دهنده دزدی میکردیم الان از مردم دزدی میکنیم.

البته خود صاحب اکانت ضرری نمیبینه!

این دزدی خیلی فرق داره استاد.

لینک به دیدگاه

لطفا بحث تاپیک رو عوض نکنید . باشه قبول ما همه دزدیم شما اینقدر حرص نخور برا ما . اون دنیا خودمون جواب خودمون رو میدیم. لطفا دوستان هم به کل کل کردن نیفتن . یکی زحمت تستش رو بکشه به ما هم بگه 

لینک به دیدگاه

من تست کردم مشکل داره باید منتظر اپدیت دوم باشیم چون وقتی مراحلش رو انجام میدم میگه یه فایل ناقصه و نداره

من تست کردم مشکلی نداشت 

لینک به دیدگاه

Doom بعد نسخه اولیش یه آپدیت 12گیگی داده فک کنم فقط رو اون کار میکنه

لینک به دیدگاه

درود

امیدوارم از شر این کر*ک دنوو ... راحت شیم.

دوستان که امکان تست دارن لطفا تست کنند و خبرش منتشر کنند.

سپاس

لینک به دیدگاه

سلام 

من نسخه پرلود تامب رایدر رو قبلا گرفته بودم نمیشه انلاکش کنم کرک بریزم؟ (پسوند فایل ها csd و csm هست)

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

من با doom تست کردم و کار میکرد ... اما همه ی سیو های قبلیم رو پروند

لینک به دیدگاه

من با doom تست کردم و کار میکرد ... اما همه ی سیو های قبلیم رو پروند

محل سیو استیم با سیو کرک ها (و همچنین کرک کرکر ها ) فرق داره

لینک به دیدگاه

محل سیو استیم با سیو کرک ها (و همچنین کرک کرکر ها ) فرق داره

درسته اما چون خیر سرم با cdkey اشتراکی قبلا تمومش کرده بودم دیگه نیومدم همه سیو هاشو کپی کنم !!! :)

لینک به دیدگاه

استیم نسخه دمو رو برداشت.

الان دیگه کرک کار نمیکنه چون قفل با نسخه دمو اکتیو میشد.

https://steamcommunity.com/app/379720/discussions/0/353916184342516840/

الان ینی کرک پرید یا کرک دیگه اومد؟

چی شد داستان :D

لینک به دیدگاه

درسته اما چون خیر سرم با cdkey اشتراکی قبلا تمومش کرده بودم دیگه نیومدم همه سیو هاشو کپی کنم !!! :)

منظورم اینکه الان کرک رو حذف کنی و اشتراکی رو فعال کنی سیو هات باید باشه! شما داخل گوگل سرچ کن ببین سیو استیم کجاست کپی کن دانلود محل سیو کرک 

من نسخه پرلود تامب رایدر رو قبلا گرفته بودم نمیشه انلاکش کنم کرک بریزم؟ (پسوند فایل ها csd و csm هست)

جواب خودم رو خودم بدم ^_^

دیدم لینک داده برای انلاکر 1.5 گیگ :eek:  :crying:  فکر کردم با 10 -20 مگ حداکثر میشه :D  اما دیدم خیر :wacko: 

لینک به دیدگاه

از نظر من جلوی این روش به سرعت گرفته میشه ... چون در این روش باید اولش به نت وصل بود و از طریق خود استیم بازی رو اجرا کرد برای همین خیلی راحت میتونن برای هر بازی یک اپدیت بدن و جلوش رو بگیرن ... این بنده خدا VOKSI هم که این روش رو آورده خودش گفته یک حلقه بینهایت توی کد پیدا کرده و از همون طریق تونسته کرک کنه این بازی ها رو ، خب تیم دنوو میتونن توی بازی های بعدی نسخه اصلاح شده کد رو قرار بدن و دیگه نشه کاری کرد ...(inside هم قرار گرفت من همین 5شنبه اشتراکی گرفتم *dry# *dry# *dry# *dry# )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...