رفتن به مطلب

بازی های با قفل دنوو کرک شدند+اینبار نوبت Mass Effect Andromeda

مهمان
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

https://www.skidrowreloaded.com/rise-of-the-tomb-raider-conspir4cy/

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

homefront-the-revolution-cracked-voksi

رفت تو لیست

باز پاک شد از سایتskidrowreloaded.com

!!!!

ویرایش شده توسط Legacy of Kain
لینک به دیدگاه

مرگ بر دنوو

قبلا هم گفتم ، قفلی نیست که نشه کرک کرد ، موضوع فقط زمانه در یا زود داره ولی کرک میشه

درود بر هرچی کرکی  @};-

لینک به دیدگاه

کاری به کپی رایت ندارم اما بدترین اتفاق در صنعت گیم همین دنوو هست

نرم افزار گران قیمتی مثل اتوکد و فتوشاپ کرک میشه اما همچین قفل مزخرفی نداره شرکتش هم چندان کاری باهاش نداره ولی بازی 60 دلاری رو چنان قفل میکنن که خود بازی از دماغ گیمر ، اینترنت و SSD سیستم طرف درمیاد

لینک به دیدگاه

خدایا در قیامت گروه CPY رو با خوبان محشور بگردان الهی آمین...من هم همین الان با ریختن تمام آپدیت ها روی نسخه Full unlocked بازی Rise of the tomp Raider موفق شدم اجرا کنم. 7 تا آپدیت داره بازی از سایت companyxt.ir دانلود کنید

post-24728-0-58609800-1470699329_thumb.jpg

post-24728-0-85767900-1470699380_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

خدایا در قیامت گروه CPY رو با خوبان محشور بگردان الهی آمین...من هم همین الان با ریختن تمام آپدیت ها روی نسخه Full unlocked بازی Rise of the tomp Raider موفق شدم اجرا کنم. 7 تا آپدیت داره بازی از سایت companyxt.ir دانلود کنید

attachicon.gifRise of the Tomb Raider v1.0 build 668.1_64 8_9_2016 4_00_33 AM.jpg

attachicon.gifRise of the Tomb Raider v1.0 build 668.1_64 8_9_2016 4_01_12 AM.jpg

فقط اپدیت اخر یعنی7کافیه

لینک به دیدگاه

نسخه فول آنلاک + آپدیت هفت + کرک یک مگی CPY کار میکنه؟

لینک به دیدگاه

بله

لینک به دیدگاه

دوستان کرک شدن دنوو تازگی نداره.این قفل شکستنیه.اما با تاخیر...یعنی بازی خوب فروشش رو میکنه بعد کرک میشه.

سازندگان بازی هم همینو میخواستن که کرک شدن رو به تاخیر بندازن تا بازی فروشش رو بکنه.

پارسال هم بتمن - هاردلاین - لرد آو فالن  کرک شدن.

مساله اینجاست که کرک کردن دنوو طول میکشه.شاید 1 ماه یا دو ماه.

کرکر بدبخت هم تا میاد کرک کنه آپدیت جدید میاد و کد ها تغییر میکنه!

خوب بیکار نیست که این همه وقت بذاره آخرش روز از نو و روزی از نو ، آدم یاده پت و مت میفته. :D

فعلا شرایط به اینصورته که صبر میکنن آپدیت ها و دی ال سی هاش بیاد بعد کرک نهایی رو میدن.

تا اینکه روشی بیاد که بشه زود به زود برای آپدیت کرک بدن فعلا همین داستانه. @};-

لینک به دیدگاه

میدونین راه حل سی دی کی اشتراکی خیلی خوبه چندان هزینه ای هم نداره ولی بازی کرکی حال دیگه ای داره  :batting eyelashes:  :x

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال: چجوری این گروههای قفل شکن و کرک ساز پیگرد قانونی نمیشن و به کارشون مدتها ادامه میدن.یعنی پیداشون نمیکنن یا...؟

لینک به دیدگاه

سلام.

من بکاپ استیم جاست کاس سه رو دان کردم و قبلا unpack کرده بودم ولی ویندوزم پرید حالا استیم برای اینکه جلوری کرک voski رو بگیره نمی زاره تا بدون سیدی کی اصلی بازی بکاپ رو ان پک کرد و به دیتای فول آنلاک تبدیل کرد دوستان راهی بلد نیستن برای ان پک کردن بکاپ استیم بدون خود استیم؟

جون من یکی جواب بده

لطفا

لینک به دیدگاه

آپدیت هفت رو از کجا گرفتی؟

من هر چی سرچ کردم آخرین آپدیت شماره 3بود!

لینک به دیدگاه

آپدیت هفت رو از کجا گرفتی؟

من هر چی سرچ کردم آخرین آپدیت شماره 3بود!

companyxt.ir

لینک به دیدگاه

companyxt.ir

مرسی رفیق زدم رو دانلود تا 10دقیقه دیگه دان میشه تست کنم D:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

کرک فارکرای پریمال اومده؟ :-?

ویرایش شده توسط omidvar777
لینک به دیدگاه

آقا یک نفر لطف میکنه یه لینک درست و مطمعن برا بازی Rise of Tomb Raider قرار بده با کرک cpy?

بعد آپدیت هایی که تو سایت companyxt اومده.. ایا لازمه هر هفت تاش اعمال شه یا نه همون 7 رو بگیری و استفاده کنی کار میکنه؟

من اینجا دیدم کرک 12 نوشته؟ الکیه و بازار گرمی یا نه؟ آخریش هفته؟

سوال دیگه اینکه مثلن نسخه های fitgirl یا blackbox یه بازی هم میتونن مشابه نسخه آنلاک آپدیت بشن (با کپی پیست محتوی پوشه)؟

ویرایش شده توسط hosseinskandari
لینک به دیدگاه

نسخه Full Unlock را بگیرید. آخرین آپدیت یعنی آپدیت 7 را داتلود و فایل ها را در محل نصب بازی جایگزین کتید. کرک CPY را در محل بازی قرار بدید و تمام.

لینک به دیدگاه

نسخه Full Unlock را بگیرید. آخرین آپدیت یعنی آپدیت 7 را داتلود و فایل ها را در محل نصب بازی جایگزین کتید. کرک CPY را در محل بازی قرار بدید و تمام.

ممنون

تست میکنم ببینم کار میکنه یا نه. دارم full unlock رو

لینک به دیدگاه

ولی من واقعا موندم به قول اون دوستمون یک سال علاف 20 کیلو بایت بودیم؟ به نظر شما مشکوک نیست؟ یعنی از همون روز اول هم میتونند کرک کنند ولی فکر کنم شرکت های سازنده به این کرکرها پول دادند تا کرک نکنند

لینک به دیدگاه

دوستان نسخه Rise.of.the.Tomb.Raider-SEYTER  که لو  که وبسایت دانلودها قرار داده حجمش 14 گیگه و نسخه ستاپ داره که بعد از نصب 20 گیگ میشه بهمراه همه اپدیت ها و dlc ها هست و لازم نیست چیز دیگه دانلود کنید فقط کافیه کرک رو کپی کنید تو پوشه بازی 

خودم تست کردم بازی راحت اجرا شد  :clapping: 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...