رفتن به مطلب

بازی های با قفل دنوو کرک شدند+اینبار نوبت Mass Effect Andromeda

مهمان
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بر تریکسترُ المَمالِک :D 

اتفاقا در برنامم هست که روی dx12 هم تست کنم و باید در ابتدا یک SSD جدید بگیرم چون اعتقادی به دو ویندوز در یک SSD ندارم ... از طرفی هم به دلایل خاصی(فنی و غیر فنی) همچنان روی 7 مونده بودم و هر بار میخوام بیام روی 10 ملت تاپیک میزنن که ای ویندوز 10 فلان شد  :D 

احتمالا دلیل بهتر شدنش در Dx12 همون کم شدن استفاده از پردازنده باشه.. البته من که استفاده نکردم پس صرفا حدس میزنم

:laughing:   @};- @};- @};-

حقیقتش من از نسخه های پیش نمایش 10 به بعد دیگه حتی از 8.1 هم استفاده نکردم و به نظر من 10 بی اشکال نیست اما اشکالاتش هم اونقدر بزرگ و لاینحل نیست که اینهمه بعضیا ازش بد میگن! بگذریم...

این گرافی که After Burner نشون میده، منم فکر می کنم همون پردازنده نقش مهمی داره. همونطور که مشخص هست در DirectX 11 مدت زمانی که CPU Usage در %100 هست به طور قابل ملاحظه ای بیشتره! البته آنالیزهای بیشتر دیگه در تخصص شماست @};- :)

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

https://www.skidrowreloaded.com/rise-of-the-tomb-raider-conspir4cy/

https://www.skidrowreloaded.com/no-mans-sky-gog/

اینم بازی جدید اسمان بدون مرد (منظور خالی از انسان یا اسمان غیر از انسان که به انسان تعلق نداره)کرک شد

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

:laughing:   @};- @};- @};-

اعتقاد عالی متعالی... حقیقتش من از نسخه های پیش نمایش 10 به بعد دیگه حتی از 8.1 هم استفاده نکردم و میگم که 10 بی اشکال نیست اما اشکالاتش هم اونقدر بزرگ و لاینحل نیست که اینهمه بعضیا ازش بد میگن! حقیقتش با یکی دو تا از دوستان که خیلی از 10 شکایت می کردن از نزدیک مشکلاتشون رو با هم بررسی کردیم، فهمیدم بیشتر اشکالات مربوط به عامل پیش میز میشه! (البته صرفاً منظورم همون دوستان خودم هست و قصد جسارت به بقیه رو ندارم) بگذریم...

این گرافی که After Burner نشون میده، منم فکر می کنم همون پردازنده نقش مهمی داره. همونطور که مشخص هست در DirectX 11 مدت زمانی که CPU Usage در %100 هست به طور قابل ملاحظه ای بیشتره! البته آنالیزهای بیشتر دیگه در تخصص شماست @};- :)

درود @};-

مشکل conect شدن به اینترنت و هی send وrecive کردن و حجم خوردن ویندوز 10 مارو خیلی وقته که از رو برده.

راه حلی براش دارین؟ 

ضمنا هر راه حلی که دوستان چه در این فروم راهنمایی کردن چه در فروم های دیگه ممکن بوده انجام دادم. ولی...

لینک به دیدگاه

درود @};-

مشکل conect شدن به اینترنت و هی send وrecive کردن و حجم خوردن ویندوز 10 مارو خیلی وقته که از رو برده.

راه حلی براش دارین؟ 

ضمنا هر راه حلی که دوستان چه در این فروم راهنمایی کردن چه در فروم های دیگه ممکن بوده انجام دادم. ولی...

و همچنین درود بر شما @};-

برای نرم افزارهای معمولی که خودم نصب کردم، دسترسی اونها رو از طریق Windows Firewall به صورتی دستی قطع کردم (هم به صورت Inbound هم به صورت Outbound). همچنین راه حل سریع تر استفاده از نرم افزار Firewall App Blocker هست.

برای اپلیکیشن های خود ویندوز از قسمت Start Menu-> Settings-> Privacy-> Background apps می تونید هر کدوم رو که دوست داشتید غیرفعال کنید. از داخل اپلیکیشن استور هم از قسمت Settings-> Update apps automatically آپدیت خودکار برنامه ها رو ببندید.

برای آپدیت خود ویندوز هم ابتدا از قسمت Start Menu-> Settings-> Update & security-> Advanced options-> Choose how updates are delivered گزینه رو بر روی Off قرار بدید و برای جلوگیری از آپدیت خودکار هم از این آموزش استفاده کنید.

با انجام این کارها دیگه نباید ترافیکی خلاف میل شما مصرف بشه.

اگر همچنان مشکلی بود پ.خ بدید @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود @};-

راه حلی براش دارین؟ 

من الان حدود 2ماهی میشه که از طریق روش زیر آپدیت های اتوماتیک رو غیر فعال کردم و هیچ گونه ارسال و دریافتی انجام نمیده ویندوز.

عبارت Services رو سرچ کنید در پنل سمت راستش دنبال گزینه Windows Update بگردید و Startup type رو روی Disabled بزارید.

این روش منجر به غیرفعال شدن کامل آپدیت‌های خودکار (حتی آپدیت‌‌های ضروری و امنیتی) می‌شود.

لینک به دیدگاه

کسی میتونه اعلام کنه چه بازی هایی الان کرک شده و میشه بازی کرد ؟

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز سوالات مشابه نپرسید... فعلا فقط Rise of the Tomb Raider توسط CPY کرک شده است و بس.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آپدیت 12 توم ریدر رو از اینجا میتونید دانلود کنین به همراه کرک:

http://www.shatelland.com/game/computer-windows/557/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-rise-of-the-tomb-raider-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-windows/91661

خودم تست نکردم 12 رو اما امیدوارم نسبت به آپدیت 7 که من زده بودم بنچمارکش بهتر شده باشه  :D

به نظرم دوستان منتظر کرک شدن NFS نمونن چون مشکل اصلی NFS قفل دنوو داشتن نیست بلکه کاملا تحت وب اجرا شدن و وابستگیش به اینترنت هست... و فرق داره با سیستم توم ریدر 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

http://www.shatelland.com/game/computer-windows/557/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-rise-of-the-tomb-raider-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-windows/91661

خودم تست نکردم 12 رو اما امیدوارم نسبت به آپدیت 7 که من زده بودم بنچمارکش بهتر شده باشه  :D

به نظرم دوستان منتظر کرک شدن NFS نمونن چون مشکل اصلی NFS قفل دنوو داشتن نیست بلکه کاملا تحت وب اجرا شدن و وابستگیش به اینترنت هست... و فرق داره با سیستم توم ریدر 

من شنیدم که فقط اولش باید آنلاین باشی وگرنه آفلاین هم داره.

لینک به دیدگاه

ماشالا آپدیت 12 :))

چه تغییراتی ایجاد میکنه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من شنیدم که فقط اولش باید آنلاین باشی وگرنه آفلاین هم داره.

من تمومش کردم همون اول که اومده بود

حتی در سینگل اش هم باید به اینترنت وصل باشی دائم ... مسخره ترین چیزش هم همینه که داری single بازی میکنی اما وسط مسابقه یه پلیر دیگه میاد بات شاخ به شاخ میکنه =))

دقیقا شیوه ای که کسی نکنه کرک کنه اینه که بازیت رو طوری بسازی که برای سینگلش هم به نت نیاز داشته باشه... بهتر از دنوو هست این حرکت که اینا زدن

ماشالا آپدیت 12  :))

چه تغییراتی ایجاد میکنه ؟

نمیدونم والا اما یه نگاه میندازم چک میکنم  :-?

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

درود مجدد بر همه عزیزان @};-  :x

دوستانی که بازی رو کرک شده و ورژن 1.0.668.1 دارن این آپدیت رو دانلود نکنن. این آپدیت برای کسانی مثل من هست که قبلاً بازی رو نسخه Full Unlocked داشتن و الان میخوان بدون دانلود مجدد، به ورژن 1.0.668.1 آپدیت کنن. نسخه Full Unlocked اگر اشتباه نکنم ورژن 614 هست، چون کرک فقط روی ورژن 668 اجرا میشه می تونن با این آپدیت بازی رو اجرا کنن. @};-

لینک به دیدگاه

دوستانی که بازی رو کرک شده و ورژن 1.0.668.0 دارن این آپدیت رو دانلود نکنن. این آپدیت برای کسانی مثل من هست که قبلاً بازی رو نسخه Full Unlocked داشتن و الان میخوان بدون دانلود مجدد، به ورژن 1.0.668.0 آپدیت کنن. نسخه Full Unlocked اگر اشتباه نکنم ورژن 614 هست، چون کرک فقط روی ورژن 668 اجرا میشه می تونن با این آپدیت بازی رو اجرا کنن. @};-

ورژن ی که من دارم اینه:

به نظرت نیازه اپدیت 12 رو دانلود کنم ؟

rotr.jpeg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانی که بازی رو کرک شده و ورژن 1.0.668.1 دارن این آپدیت رو دانلود نکنن. این آپدیت برای کسانی مثل من هست که قبلاً بازی رو نسخه Full Unlocked داشتن و الان میخوان بدون دانلود مجدد، به ورژن 1.0.668.1 آپدیت کنن. نسخه Full Unlocked اگر اشتباه نکنم ورژن 614 هست، چون کرک فقط روی ورژن 668 اجرا میشه می تونن با این آپدیت بازی رو اجرا کنن. @};-

سلام ممنون از راهنمایی

منتها فایل های بازی که من از قبل داشتم  هم همون ورژنی بود که گفتین اما هیچ DLC نداشتم و توی اون لینکی که دادم به جز آپدیت، DLC کلد دارکنس هم بود که به بازی اضافه شد :D

لینکی دارید که همه DLC هارو داشته باشه؟ اصلا به جز همون کلد دارکنس DLC های دیگش به درد میخورن؟ از نظر کانتنت و...

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

دوستان بنده far cry primal رو حدود دو ماه پیش دانلود کردم. حجمشم بعداز اکسترکت 15.52 هستش. دیروز یه سی دی کی اشتراکی خریدم. uplay حدود 1 گیگ دانلود میخواد. امکان دانلود هم بخاطر سرعت کم اینترنت تو خونه نیست.

حالا میخواستم بدونم میشه آپدیت های جدید رو خودم از جای دیگه ای بریزم تا تو خونه آپدیت نخواد؟ و از کجا ؟

لینک به دیدگاه

دوستان بنده far cry primal رو حدود دو ماه پیش دانلود کردم. حجمشم بعداز اکسترکت 15.52 هستش. دیروز یه سی دی کی اشتراکی خریدم. uplay حدود 1 گیگ دانلود میخواد. امکان دانلود هم بخاطر سرعت کم اینترنت تو خونه نیست.

حالا میخواستم بدونم میشه آپدیت های جدید رو خودم از جای دیگه ای بریزم تا تو خونه آپدیت نخواد؟ و از کجا ؟

خیر دوست عزیز باید از طریق خود برنامه دانلود کنید و یا نسخه کامل با آخرین آپدیت ها را از کسی که دانلود کرده است تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

ورژن ی که من دارم اینه:

به نظرت نیازه اپدیت 12 رو دانلود کنم ؟

rotr.jpeg

ورژن بازی بعد از آپدیت:

k37o_rottr.jpg

​نه دوست عزیز، به هیچ وجه نیازی نیست :)

سلام ممنون از راهنمایی

منتها فایل های بازی که من از قبل داشتم  هم همون ورژنی بود که گفتین اما هیچ DLC نداشتم و توی اون لینکی که دادم به جز آپدیت، DLC کلد دارکنس هم بود که به بازی اضافه شد :D

لینکی دارید که همه DLC هارو داشته باشه؟ اصلا به جز همون کلد دارکنس DLC های دیگش به درد میخورن؟ از نظر کانتنت و...

وظیفست @};- 

درسته، از اون DLC یادم رفته بود :redface: . تمام DLC ها رو می تونید از این لینک ها: پارت 1 - پارت 2 - پارت 3 با حجم تقریبی 1.5 گیگابایت و پسورد www.dlfox.com دانلود کنید. فقط محتویات رو در محل نصب کپی کنید و بعد از اینکه بازی رو اجرا کردید خودش پیام میده که DLC ها اضافه شدن. برای باز کردن Outfitها هم از همون Outfit Unlocker استفاده کنید. فایل Help برای راهنمایی در خود محتویات بعد از اکسترکت وجود داره. اگر با DLCی Baba Yaga به مشکل خوردید این فایل رو دانلود کنید. ^_^

حقیقتش خودم هنوز هیچ کدوم از این DLC ها رو بازی نکردم و نمیدونم چقدر ارزش وقت گذاشتن و بازی کردن دارن اما فکر نکنم دانلودش هم ضرری داشته باشه! حجم چندان زیادی نداره :)

لینک به دیدگاه

دوستان یه لینک خوب واسه دانلود far cry primal میخوام. 

نسخه کاملش فک کنم 16.67 گیگ باشه. قراره با سی دی کی اشتراکی فعالش کنم.

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

مال من نسخه COREPACK هست بروز رسانی می خواد

خیرنمی خواد خود نسخه شما داره این اپدیت برای نسخه های فول انلاک هست

http://www.dlfox.com/دانلود-بازی-far-cry-primal-برای-pc/

ویرایش شده توسط oldwebmaster
لینک به دیدگاه

خیر حجم بازی با آخرین آپدیت ها 20.1GB می باشد :

post-11602-0-05119000-1471194115_thumb.png

لینک به دیدگاه

خیر حجم بازی با آخرین آپدیت ها 20.1GB می باشد :

attachicon.giffarcry.PNG

آخه همین دیروز uplay دقیقا 16.67 گیگ دانلود خواست :-?

شما لینک واسه دانلود سراغ دارین؟

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

2dklx5gnk2r5l2d72ysz_thumb.jpg

فرجام جان این بخش به شدت پردازنده رو زیر لود میبره

من با کارت 1070 G1 که تست کردم چنان پردازنده زیر لود میره که فکر میکنم دارم Cinbech ران میکنم :دی

ولی اینکه وقتی فرکانس پردازنده رو تا 4.8GHz هم بالا بردم همچنان افزایش فریم داشتم.

این طور میشه متصور بود که اکثر سی پی یو های این نسل برای کارتی مثل 1070 گلوگاهه :دی

عجیبه!!!! من که به جز استار وارز سی پی یوم به هیچ وجه بالا 40% تو لود نمیره!!!

استار وارزم 60% لود میرن هسته ها اون طرف فریم وحشتناک بالایی میده!!

دما سی پی یو همش زیر 50 =)) =)) =))

من نسخه استیم داشتم کر.ک cpy تست کردم معجزه کرد سریع اوردش!!

بعد اخرین اخرین تنظیمات خیلی شیک ومجلسی 7.5 گیگ حافظه vram پر میشه بعضی جاها 8  گیگش هم پر میشه!!!

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

آخه همین دیروز uplay دقیقا 16.67 گیگ دانلود خواست :-?

شما لینک واسه دانلود سراغ دارین؟

خیر، بنده اشتراکی خریدم و دانلود کردم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...