رفتن به مطلب

بازی های با قفل دنوو کرک شدند+اینبار نوبت Mass Effect Andromeda

مهمان
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

آخه همین دیروز uplay دقیقا 16.67 گیگ دانلود خواست :-?

شما لینک واسه دانلود سراغ دارین؟

شما میتونی آپدیتش را جدا دانلود کنی تست کنی شاید دیگه حل شد

آپدیت شماره 3 بازی Far Cry Primal

لینک به دیدگاه

شما میتونی آپدیتش را جدا دانلود کنی تست کنی شاید دیگه حل شد

آپدیت شماره 3 بازی Far Cry Primal

بعد از نصب گیم این آپدیت هارو بریزم؟ 

خدا این دنوو رو لعنت کنه. این چیزا رو بلد نبودم که. کرک رو میریختیم تموم میشد

لینک به دیدگاه

دوستان این نسخه کدوم اپدیتو میخواد تا با کرک اجراشه?

Rise.of.the.Tomb.Raider.Full.Unlocked-MERCS213

ویرایش شده توسط alizavareh
لینک به دیدگاه

دوستان این نسخه کدوم اپدیتو میخواد تا با کرک اجراشه?

Rise.of.the.Tomb.Raider.Full.Unlocked-MERCS213

نسخه فول آنلاک هست مال شما

آپدیت هفت رو بریزید. کرک cpy رو هم کپی کنید

تمام

خودم شخصا رو نسخه فول آنلاک با همین کار تونستم بازی رو ران کنم. البته فقط ران :D

لینک به دیدگاه

بعد از نصب گیم این آپدیت هارو بریزم؟ 

خدا این دنوو رو لعنت کنه. این چیزا رو بلد نبودم که. کرک رو میریختیم تموم میشد

من این اپدیت رو دانلود نکردم ولی واسه بازی های دیگه که تست کردم فقط اکسترکت میکردم و توپوشه بازی میریختم فکر کنم اینم همینطوره

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من میخوام تام رایدرو دانلود کنم . از کجا دانلود کنم و تا کدوم آپدیت؟ پست هارو خوندم گیج شدم :wacko:  کرک cpy با کدوم آپدیت اجرا میشه؟

لینک به دیدگاه

خودم نصب کردم بدون مشکل اجرا شد win7 64

http://www.dlfox.com/دانلود-بازی-rise-of-the-tomb-raider-برای-pc/

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من میخوام تام رایدرو دانلود کنم . از کجا دانلود کنم و تا کدوم آپدیت؟ پست هارو خوندم گیج شدم :wacko:  کرک cpy با کدوم آپدیت اجرا میشه؟

نسخه بلکباکس با اپدیت و کرکو بگیر! لینک زیر تا پارت 15 !

http://dl171.top2download.com/Download/PC/95/5/ROTT/Rise.of.the.Tomb.Raider-BlackBox(www.Top2Download.com).part01.rar

لینک به دیدگاه

دوستان من تامب رایدر رو استیمش رو دارم ولی خوب به دلایلی خوشم نمیاد از اورجینال این بازی استفاده کنم (پدر نت مارو دراورده روزی 500 مگ اپدیت میزنه :|)

بازیم در حال حاظر اخرین اپدیت نیست (یه اپدیت قبل ترشه)

الان یه توضیحی بدید چطوری میشه اینو کرکش کرد چون دوست دارم بقیه ی بازی رو پلی بدم :|

لینک به دیدگاه

اکانت های هکی در اصل اکانت مردم بدبخته!! که اون ها هم برای بازی هاشون خرج کردن و باید درک کرد!

اما در کرک همچین چیزی نیست استفاده از اکانت هکی دقیقا مثل دزدی میمونه!!

البته دوست عزیز باید اضافه کرد خوشبحتانه جدیدا دیگه نمیشه اطلاعات اکانت های هکی رو عوض کرد ینی شما باید رو ایمیل و پسورد خود صاحبش بازی کنید

و تجربه ای بنده از اکانت های هکی داشتم اینه جدا از اینکه هیچ ضرری به صاحبش نمیرسه (چون هر وقت و هرجا ک دلش بخواد میتونه پسورد رو عوض کنه و شمارو بی نصیب بزاره) حتی یه سودی ام بهش میرسه :D 

شاید بپرسید چرا ؟ چون شما هرچی رو این اکانت ها بازی کنید در واقع لول و امتیازات صاحبش رو بردید بالا و یه جورایی دارید برای اون کار میکنید :))

البته اینم باید گفت اکانت هایی ک هک میشوند اکانت های افرادی هستند ک اکثرا خودشون سالی یه بار هم به اکانت سر نمیزنن (تو اکثر موارد اخرین باری ک پلی دادن برمیگرده به 3 4 سال پیش)

در هر صورت به نظر من استفاده از اکانت هکی بهتر از کرک هست (البته در صورتی ک اسیبی به اکانت یا اطلاعات صاحبش نرسونید)

چرا این حرف رو میزنم ؟ چون به هر حال حق شرکت سازنده تو این اکانت ها پرداخت شده و شما یه جورایی قانونی دارید روی یه اکانتی ک خیلی وقته صاحبش باهاش بازی نکرده بازی میکنید !طبق پولی ک طرف داده حق داره 24 ساعت با اکانت بازی کنه و تایم هایی ک اکانت بی کار میمونه در واقع داره حال به سازنده بازی میده!!

از نظر من این روش از کرک بهتر هست چون حداقل یه حقی واسه ی سازنده ی بیچاره پرداخت شده ! اما تو کرک دزدی خالصه چون سازنده به هیچ وجه راضی نیست از بازیش رایگان استفاده کنند

کسی ام ک اکانتش هک شده هر وقت دلش بخواد میتونه بی دردسر پسورد رو عوض کنه و تمام ! :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از دانلودها بگیر

من fitgirl گرفتم با کرک cpy ، دارم بازم میکنم

لینک به دیدگاه

دوستان من تامب رایدر رو استیمش رو دارم ولی خوب به دلایلی خوشم نمیاد از اورجینال این بازی استفاده کنم (پدر نت مارو دراورده روزی 500 مگ اپدیت میزنه :|)

بازیم در حال حاظر اخرین اپدیت نیست (یه اپدیت قبل ترشه)

الان یه توضیحی بدید چطوری میشه اینو کرکش کرد چون دوست دارم بقیه ی بازی رو پلی بدم :|

سلام واقعا استیم رو اعصابه.

یک آپدیت یک گیگی هستش اونو دانلود کنید تو محل بازی بریزید و بعدش کرک بریزید حله

اینم لینک دانلودش

http://trainbit.com/files/0206637884/update12_Rise_of_the_Tomb_Raider_(www.worldownload.xyz).rar

لینک مستقیم هم بخواهید دانلودها گذاشته

لینک به دیدگاه

سلام

خدمت شما:

دانلود نسخه کم حجم شده CorePack بازی کامپیوتر Rise of the Tomb Raider

نسخه CorePack به صورت پیشرفته فشرده شده است ، تنها زبان های غیر انگلیسی حذف شدند و سایر قسمت ها دستکاری یا حذف نشده اند. این نسخه دارای کرک CPY بوده و نیازی به نصب هیچگونه آپدیت و Patch ندارد. همچنین این نسخه دارای تمام DLC های منتشر شده برای این بازی است.

15 پارت هستش،14.5گیگ.

لینک به دیدگاه

درود بر تمام عزیزان .

یه سوال دارم اگر لطف کنید پاسخ بدید .

بنده نسخه fitgirl را دانلود کردم می خواستم بدونم از لحاظ آپدیت و دی ال سی فرقی با نسخه CONSPIR4CY

داره یا نه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر تمام عزیزان .

یه سوال دارم اگر لطف کنید پاسخ بدید .

بنده نسخه fitgirl را دانلود کردم می خواستم بدونم از لحاظ آپدیت و دی ال سی فرقی با نسخه CONSPIR4CY

داره یا نه ؟

سلام تا اونجا که من میدونم فرقی ندارند و فشرده شده ی همون نسخه هستش. خودم هم FitGirl رو دانلود کردم.

لینک به دیدگاه

سلام تا اونجا که من میدونم فرقی ندارند و فشرده شده ی همون نسخه هستش. خودم هم FitGirl رو دانلود کردم.

ممنون از شما دوست گرامی .

بازی با موفقیت نصب و اجرا شد . بسیار بازی زیبایی هستش به تمام دوستان پیشنهاد می کنم دانلود و بازی کنید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بازی INSIDE هم توسط CPY کرک افلاینش اومد

دانلود کرک افلاین بازی INSIDE

لینک به دیدگاه

درود

بازی INSIDE هم توسط CPY کرک افلاینش اومد

دانلود کرک افلاین بازی INSIDE

کسی دانلود کرده ؟ معتبر هست دان بکنیم ؟

لینک به دیدگاه

کسی دانلود کرده ؟ معتبر هست دان بکنیم ؟

درود

تست شد و براحتی بازی اجرا میشه!  :)

ویرایش شده توسط Alien87
لینک به دیدگاه

سلام دوستان به نظر شما بازی RESIDENT EVIL 7 قفل میشه ؟ یا راحت مثل UMBRELLA CORPS دو سوته کرک میشه ؟
حالا کاری به این نداریم که نسخه ی دمو بازی صدای همه رو در اورد و کپکام گفت بازی اصلی کلا فرق داره و شاهد همچین چیزی با همچین کرکترهایی نخواهید بود و ما فقط سعی داشتیم وحشت درون بازی و واقعیت مجازیشو به گیمر ها نشون بدیم
مسئله اینجاست که کپکام یه موتور گرافیکی انحصاری ساخته که به اسم RESIDENT EVIL ENGINE که خب فقط تو همین بازی استفاده شده و ترس من اینه که شاید ممکنه بخاطر همین قفلش کنن
حالا یه سوال دیگه ای هم هست که این قفل مال شرکتی خاصه یا هر شرکتی خودش رو بازی قفل می زاره ؟
اگه یه شرکت دیگه براشون قفل میزاره چقدر پول می گیره ؟
و همین طور تکن 7 که قراره برای اولین بار برای PC منتشر بشه حالا امکانش هست که رو اینم قفل بزارن ؟ چون اولین تکنیه که بعد از 20 سال برای PC میاد یا کلا قفل شدن بازی ها به این دلایل ( متور گرافیکی انحصاری یا اولین بار منتشر شدن برای PC ) ربطی نداره و همش به افکار شرکت سازنده ربط داره ؟

ویرایش شده توسط REL
لینک به دیدگاه

سلام دوستان به نظر شما بازی RESIDENT EVIL 7 قفل میشه ؟ یا راحت مثل UMBRELLA CORPS دو سوته کرک میشه ؟

حالا کاری به این نداریم که نسخه ی دمو بازی صدای همه رو در اورد و کپکام گفت بازی اصلی کلا فرق داره و شاهد همچین چیزی با همچین کرکترهایی نخواهید بود و ما فقط سعی داشتیم وحشت درون بازی و واقعیت مجازیشو به گیمر ها نشون بدیم

مسئله اینجاست که کپکام یه موتور گرافیکی انحصاری ساخته که به اسم RESIDENT EVIL ENGINE که خب فقط تو همین بازی استفاده شده و ترس من اینه که شاید ممکنه بخاطر همین قفلش کنن

حالا یه سوال دیگه ای هم هست که این قفل مال شرکتی خاصه یا هر شرکتی خودش رو بازی قفل می زاره ؟

و همین طور تکن 7 که قراره برای اولین بار برای PC منتشر بشه حالا امکانش هست که رو اینم قفل بزارن ؟ چون اولین تکنیه که بعد از 20 سال برای PC میاد یا کلا قفل شدن بازی ها به این دلایل ( متور گرافیکی انحصاری یا اولین بار منتشر شدن برای PC ) ربطی نداره و همش به افکار شرکت سازنده ربط داره ؟

عین سوالات کنکور میمونه :wacko:

سوال منم هست دوستان 

لینک به دیدگاه

قفل گذاشتن ربطی به نوع بازی یا مسائلی از این دست نداره

شرکتها میتونن خودشون روی محصولاتشون قفل بزارن اما این قفل ها عموما به راحتی شکسته میشن

شرکتهایی هستند که به طور تخصصی رو مسائل امنیت و رمز گذاری و ... کار می کنن . یکی از این شرکتها قفل دنوو رو ساخت و به بازی ساز ها فروخت تا روی بازی هاشون نصب کنن این قفل نسبت به قفل های قبلی پیچیده تر بود و تا مدتی نتونستن بشکننش .

از اونجایی که خرید این قفل کمی هزینه روی دست شرکت تولید کننده میزاره بنابر این روی هر بازیی نصب نمی کنن .

اما بازی های هستند که به هیچ وجه با تیکن و اویل قابل مقایسه نیستند اما از این قفل استفاده کردند .

همه چیز به سیاست های شرکت تولید کننده بازی برمیگرده .

لینک به دیدگاه

قفل گذاشتن ربطی به نوع بازی یا مسائلی از این دست نداره

شرکتها میتونن خودشون روی محصولاتشون قفل بزارن اما این قفل ها عموما به راحتی شکسته میشن

شرکتهایی هستند که به طور تخصصی رو مسائل امنیت و رمز گذاری و ... کار می کنن . یکی از این شرکتها قفل دنوو رو ساخت و به بازی ساز ها فروخت تا روی بازی هاشون نصب کنن این قفل نسبت به قفل های قبلی پیچیده تر بود و تا مدتی نتونستن بشکننش .

از اونجایی که خرید این قفل کمی هزینه روی دست شرکت تولید کننده میزاره بنابر این روی هر بازیی نصب نمی کنن .

اما بازی های هستند که به هیچ وجه با تیکن و اویل قابل مقایسه نیستند اما از این قفل استفاده کردند .

همه چیز به سیاست های شرکت تولید کننده بازی برمیگرده .

ببخشید این بازیهایی که میگین با تکن و ایول قابل مقایسه نیستند یعنی بهتر بودند ؟ یا چرت بودند ؟ یا مثل فوتبال و کال او دیوتی عام تر وپر طرفدار تر بودند ؟

من چون 15 ساله گیمرم کلا همه مدل بازی رو رفتم و امتیاز ها و طرفدارای هر بازی رو می شناسم واسه همین ترس شده بود برام که نکنه یه روزی رو تکن 7 و ایول 7 یه قفل اختصاصی بزارن

بعید هم نیست چون کپکام یه شرکت روانیه هممونو اسکل کرده با این بازیاش طرفدارای دیوونه ای هم داره مثل خودم

از این رو ترسیدم که نکنه وقتی یه بازی براش یه موتور گرافیکی انحصاری میسازن از کجا معلوم یه قفل انحصاری نسازن ؟

لینک به دیدگاه

داداشا ما ک شانس نداریم

از همون اولش مشخص بود دنوو کرک میشه فقط نیاز به زمان داشت واسه حل شدنش

ترسم از اینه ک دو روز دیگه یه مدل قفل جدید بزنن ک دنوو در برابرش هیچی نباشه :mad:

لینک به دیدگاه

ببخشید این بازیهایی که میگین با تکن و ایول قابل مقایسه نیستند یعنی بهتر بودند ؟ یا چرت بودند ؟ یا مثل فوتبال و کال او دیوتی عام تر وپر طرفدار تر بودند ؟

من چون 15 ساله گیمرم کلا همه مدل بازی رو رفتم و امتیاز ها و طرفدارای هر بازی رو می شناسم واسه همین ترس شده بود برام که نکنه یه روزی رو تکن 7 و ایول 7 یه قفل اختصاصی بزارن

بعید هم نیست چون کپکام یه شرکت روانیه هممونو اسکل کرده با این بازیاش طرفدارای دیوونه ای هم داره مثل خودم

از این رو ترسیدم که نکنه وقتی یه بازی براش یه موتور گرافیکی انحصاری میسازن از کجا معلوم یه قفل انحصاری نسازن ؟

در مورد قابل مقایسه نبودن

از همه نظر

بازی هایی که از نظر موضوع و سبک کلا ربطی به اویل و تیکن ندارن ( خود اویل و تیکن هم ربطی به هم ندارن ) یا از نظر هزینه ساخت که ساخت تعدادیشون هزینه زیادی نبرده و ....

در هر صورت این که بازی رو قفل کنن یا نه ، یا از Denuvo استفاده کنن یا یه قفل اختصاصی براش بسازن ربطی به بازی یا اهمیتش یا مسائلی از این دست نداره

100 البته احتمالش هست که برای این دو بازی قفل اختصاصی هم ساخته بشه اما این دلیل که چون این دوبازی خیلی خوب هستند پس حتما یه قفل عجیب و غریب هم میزارن روش اصلا درست نیست .

من اصلا نگران نیستم ، قفل پیشرفته ای مثل Denuvo که حاصل کار یه شرکت مستقل در زمینه امنیت بود بالاخره کرک شد قفلی که کپ کام بسازه که اصلا در تخصصش نیست احتمالش بسیار کمه که کرک نشه !!

اما در دنیای کامپیوتر هر چیزی ممکنه !!!

گرچه احتمالش بسیار کمه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...