رفتن به مطلب

خریدار کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت همگی :)

دنبال کارت گرافیک در حد و تمیز از چیست های زیر و یا چیپ های هم قدرت هستم .
280x 290 290x 390 390x

970 980

980ti خوش قیمت هم بود شاید بگیرم
ترجیحا کارت MSI 390 Gaming چه با x چه بدون ایکس

من دنبال کارت نسبتا قوی هستم اما اگر گیرم نیاد ممکنه که دو کارت مید رنج تهیه کنم برای sli و یا کراس فایر
هر موردی داشتین لطفا خصوصی کنین , بررسی میکنم و مناسب ترین مورد رو خریداری میکنم
ممنون , روز خوش

نمیخواستم متن زیرو بنویسم ولی با پیشنهاد های عجیبو غریب دوستان مجبور به نوشتنش شدم!
قیمت گذاری : من نمیدونم داستانش چیه که وقتی میخوایم جنسی رو بفروشیم ارزشش بالاس و وقتی خودمون همون جنسو میخوایم بخریم ارزشش پایینه! دوستان لطفا کمی منطقی باشین ! من 390x میخوام نه 1080 ! لینک زیرو برین ببینین

http://www.digikala.com/Product/DKP-118143/ASUS-R9390X-DC2-8GD5-Graphics-Card/کارت-گرافيک-ايسوس-مدل-R9390X-DC2-8GD5

قیمت 390x dcii رو دیدین چنده؟ 1/470 هزار تومن + 200 هزار تومن موس هدیده ! ارزش این کارت الان چه دوس داشته باشیم چه خیر همینه . الان چه عقلی میگه بیام از بعضی از دوستان این کالا رو کارکرده و از مدل های بد تر و داغ تر با قیمت 1/3 و 1/4 بگیرم؟ و فقط مشکل این نیست ، 970 و همه کارت های دیگه هم همینه ! بگم که در جریان باشین که دیگه 970 ها یه تومن و 950 و این قیمتی فروش نمیره ! اگه انتظار دارین جنس کارکرده قدیمی رو با این قیمت های نجومی رد کنین بهتره یا تجدید نظر کنین یا اصلا پیشنهاد ندین چون توهین به شعور هم دیگس . قیمت کارت گرافیک کارکرده 25 الی 30 کمتر از قیمت کارت اکبند هست و اگر موجود نبود قیمت کالای مشابه در نظر گرفته میشه و یا قیمت های فروش قبلی در فروم . همیشه همین بوده ، قیمت 780 یادتونه 2/5 میلیون بود ؟ الان چنده؟ البته کالا مال شماست و صاحب اختیار هستین اما لطفا منطقی باشید @};-

ویرایش شده توسط Mahdi D
لینک به دیدگاه

GTX970 amp Extreme Core Edition

این کارت رو دارم.خیلی کم استفاده شده.درحد آک

فقط فارکرای 4 رو باهاش بازی کردم و دیگه خاک خورده

کارتن و تمام متعلقات با حدود 1.5 سال گارانتی آواژنگ

فکر کنم قویترین 970 هست :cool:

لینک به دیدگاه

GTX970 amp Extreme Core Edition

این کارت رو دارم.خیلی کم استفاده شده.درحد آک

فقط فارکرای 4 رو باهاش بازی کردم و دیگه خاک خورده

کارتن و تمام متعلقات با حدود 1.5 سال گارانتی آواژنگ

فکر کنم قویترین 970 هست :cool:

لطفا شرایط کارت و قیمتش رو برام پ.خ کنین بررسی میکنم بالاخره یه کارت میگیرم دیگه  :D اتفاقا این کارتم مد نظر بود واسه خرید به شرط قیمت خوب  :x

لینک به دیدگاه

سلام چی شد خبر ندادی

پ. خ شد

ویرایش شده توسط Mahdi D
لینک به دیدگاه

سلام.

Zotac GTX 970 AMP! Omega Core Eddition

سه فن

گارانتی آواژنگ تا اواسط 2018

عین آکبند

قیمت 1 تومن

لینک به دیدگاه

سلام.

Zotac GTX 970 AMP! Omega Core Eddition

سه فن

گارانتی آواژنگ تا اواسط 2018

عین آکبند

قیمت 1 تومن

ممنون این قیمت به کارم نمیاد
لینک به دیدگاه

msi 390 gaming

asus 390 dcii

970 290x و کلا مورد های مشابه خریدارم

لینک به دیدگاه

ممنون رفرنس لازم ندارم 

لینک به دیدگاه

سلام. Tapatalk من مشکل پیدا کرده نمیتونم پخ بدم. شماره من 09037443980 از طریق تلگرام یا اس درخدمتم

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام. Tapatalk من مشکل پیدا کرده نمیتونم پخ بدم. شماره من 09037443980 از طریق تلگرام یا اس درخدمتم

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

ممنون پاسخ دادم ، دوستان کارت صرفا غیر رفرنس میخوام مگر به قیمت خیلی پایین که هزینه نصب کولر بهتر روی کارت و خلاصه قیمت تموم شدش اندازه یه کارت کاستوم در بیاد که نه واسه شما به صرفه هست نه واسه من ، پس ترجیحا غیر رفرنس پیشنهاد بدین
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...