رفتن به مطلب

******** نیاز به کمک فوری ******** هک شدن دار و ندارم :(((((((((((

Mr Ali
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان جی میلم هک شده بود و هکر رمز و ریکاوری اکانت و سوال امنیتی و شماره گوشی و همه را حذف کرده بود. ولی چون تاریخ ساخت جی میل یادم بود تونستم پس بگیرم و الان دست خودمه ولی هکر اونو با گوشیش سینک کرده و احتمالا از همه چی بکاپ گرفته. منم همه چیم روی اکانتم جیمیلم سینک بود.  گذر واژه ها - شماره ها - مخاطبین - تعدادی عکس - هیستوری و بوکمارک - تعدادی مدرک و خلاصه هر چی رو گوشی و دسکتاپ داشتم رو جیمیلم سینک بود.

الان که جیمیل پس گرفتم مدل گوشی هکر - آی پی - *** نام جیمیل هکر که فک کنم به اسم خودش باشه *** - شهر هکر - داخل سکیوریتی و ریسنت اکتیویتی های جمیل مونده . الان باید چی کار کنم به پلیس فتا بگم یا برم دادگستری تمبر باطل کنم و شکایت کنم ؟؟؟ باید وکیل بگیرم ؟؟؟

آقا تو رو خدا کسی میدونه کمک کنه

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

این شمارمه 09379959519

تماس بگیر کمکت میکنم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان جی میلم هک شده بود و هکر رمز و ریکاوری اکانت و سوال امنیتی و شماره گوشی و همه را حذف کرده بود. ولی چون تاریخ ساخت جی میل یادم بود تونستم پس بگیرم و الان دست خودمه ولی هکر اونو با گوشیش سینک کرده و احتمالا از همه چی بکاپ گرفته. منم همه چیم روی اکانتم جیمیلم سینک بود.  گذر واژه ها - شماره ها - مخاطبین - تعدادی عکس - هیستوری و بوکمارک - تعدادی مدرک و خلاصه هر چی رو گوشی و دسکتاپ داشتم رو جیمیلم سینک بود.

الان که جیمیل پس گرفتم مدل گوشی هکر - آی پی - *** نام جیمیل هکر که فک کنم به اسم خودش باشه *** - شهر هکر - داخل سکیوریتی و ریسنت اکتیویتی های جمیل مونده . الان باید چی کار کنم به پلیس فتا بگم یا برم دادگستری تمبر باطل کنم و شکایت کنم ؟؟؟ باید وکیل بگیرم ؟؟؟

آقا تو رو خدا کسی میدونه کمک کنه

شما برو پلیس فتا

لینک به دیدگاه

پلیس فتا هواسش به همه چیز هست  :)  !!!

شما برو پیش پلیس راه دیگه نداریی

لینک به دیدگاه

ایشالا که مشکلتون حل شه گرامی !!! فقط یک سوال ... پسوردتون خیلی قوی نبوده که هک شدین ؟؟

لینک به دیدگاه

درود بر شما
برای دریافت راهنمایی دقیق برای انجام کارتون، با پلیس 110 بخش مشاوره هم میتونید گفتگو کنید.

لینک به دیدگاه

ایشالا که مشکلتون حل شه گرامی !!! فقط یک سوال ... پسوردتون خیلی قوی نبوده که هک شدین ؟؟

نه پسوردم قوی‌بوده و شامل حروف کوچک و بزرگ و عدد بوده

ایمیل ریکاوری که یاهو بوده هک شده که رمز ساده ای هم داشته بعد از طریق forget password احتمالا رمز را عوض کرده. فقط من برام سواله این بشر واقعا این قدر گاو تشریف داشتن که این همه اطلاعات از خودش کذاشته یا این که اطلاعات فیکه :/

ویرایش شده توسط Mr Ali
لینک به دیدگاه

اولین کار اینه که به پلیس فتا گزارش بدید ولو تلفنی به صورت اولیه. اینطوری کارهایی که انجام میشه چه از طرف شما چه از طرف هکر تحت نظر گرفته میشه. 

محیط سایبر مثل دنیای خارج نیست که بزنن و فرار کنن. به راحتی میشه هر کسی رو توی محیط مجازی تحت تعقیب قرار داد و شناسایی کرد.

لینک به دیدگاه

نه پسوردم قوی‌بوده و شامل حروف کوچک و بزرگ و عدد بوده

ایمیل ریکاوری که یاهو بوده هک شده که رمز ساده ای هم داشته بعد از طریق forget password احتمالا رمز را عوض کرده. فقط من برام سواله این بشر واقعا این قدر گاو تشریف داشتن که این همه اطلاعات از خودش کذاشته یا این که اطلاعات فیکه :/

حدس زدم یکجای کار باید مال پسورد ضعیف باشه ... کلا شما اگه برای همه چیز پسورد قوی بزاری عملا هک کردن ناممکنه مگه اینکه طرف بزنه کل سرور گوگل رو هک کنه و اطلاعات 1000ها نفر رو بدست بیاره ... امیدوارم مشکلت حل شه

لینک به دیدگاه

حدس زدم یکجای کار باید مال پسورد ضعیف باشه ... کلا شما اگه برای همه چیز پسورد قوی بزاری عملا هک کردن ناممکنه مگه اینکه طرف بزنه کل سرور گوگل رو هک کنه و اطلاعات 1000ها نفر رو بدست بیاره ... امیدوارم مشکلت حل شه

الان پسوردم عوض کردم و تایید دو مرحله ای هم فعال کردم . فقط میترسم همین جوریکه من اکانت را پس گرفت اونم دوباره پس بگیره. چون از طریق تاریخ ساخت جیمیل میشه ریکاوری کرد اونم حتما تاریخ ساختش را داره :/

لینک به دیدگاه

الان پسوردم عوض کردم و تایید دو مرحله ای هم فعال کردم . فقط میترسم همین جوریکه من اکانت را پس گرفت اونم دوباره پس بگیره. چون از طریق تاریخ ساخت جیمیل میشه ریکاوری کرد اونم حتما تاریخ ساختش را داره :/

اگه درست یادم باشه گوگل امکانی داره که میتونی دستگاه فردی که به ایمیلتو وصل میشه قطع کنی

اگه اینکارو بکنی عملا طرف نمیتونه هیچ کاری بکنه مگر اینکه با یه device دیگه وصل بشه

اول رمز رو عوض کن بعد اینکارو بکن 

بعد تازه آدرس طرف هم میتونی در بیاری و بفهمی که کی بوده به اکانتت وصل شده!!

Google-Devicesactivity-dashboard-01.jpg

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

عزیز گفتم تماس بگیر تا یه کاری کنی که دیگه از این غلطا نکنه طرف اما خب گوش ندادی

هر جور راحتی

لینک به دیدگاه

عزیز گفتم تماس بگیر تا یه کاری کنی که دیگه از این غلطا نکنه طرف اما خب گوش ندادی

هر جور راحتی

آقا تماس بگیر دیگه حتما یچی میدونه راهنمایی میکنه

لینک به دیدگاه

آقا تماس بگیر دیگه حتما یچی میدونه راهنمایی میکنه

من همون وقت که ایشون گفت شمارشو زدم تو گوشی ولی دستم بند بود زنگ نزدم . بعد یکی دو ساعت که گذشت رفتم سر گوشیم عر چی فک کردم یاذم نیومد این شماره را برا چی زدم :|||| الان زنگش میزنم

فعلا به پلیس گفتم ببینم چی میشه

لینک به دیدگاه

من همون وقت که ایشون گفت شمارشو زدم تو گوشی ولی دستم بند بود زنگ نزدم . بعد یکی دو ساعت که گذشت رفتم سر گوشیم عر چی فک کردم یاذم نیومد این شماره را برا چی زدم :|||| الان زنگش میزنم

فعلا به پلیس گفتم ببینم چی میشه

شما یه کار کن

اگر نگران اطلاعاتت هستی میتونی داخل خود تنظیمات گوگل کل اطلاعات گوشی طرف را پاک کنی دسترسی جیمیلت هم پس بگیری

اطلاعت خودش هم پاک میشه یه گگوش مالی هم بهش میدی

ویرایش شده توسط timsar1
لینک به دیدگاه

درود

شما میتونستی رو ایمیل یا جیمیلت رمز دو مرحله ای رو فعال کنی که شماره موبایلتو میدادی و دیگه هیچ جور نمیشه هک کرد مگر اینکه موبایلتم در اختیار هکر باشه که غیر ممکنه یا اینکه هکر از اقوام باشه  :D

لینک به دیدگاه

راستی تو میتونی آدرس طرف رو نقشه google map هم پیدا کنی!!

شاید از دوستانت بود خیلی هم بعید نیست چون همه ی اطلاعاتتو داشته!

بزن ادرسشو رو نقشه پیدا کن یه گوش مالی حسابی هم بهش بده :D

لینک به دیدگاه

ایشون زنگ زدن بهم

قرار شد یه حرکته قشنگ پیاده کنیم برای اون مرتیکه ای که رمز جیمیلشونو عوض کرده

پلیس فتا هم در این موارد فک نکنم کمکی کنه چون بی احتیاطی از خوده کابر بوده و از طرفی حداقل 2 ماه الاف میشه

همین که گوشیش ریسیت فکتوری بشه و location گوشیشو قفل کنیم بسه براش

تازه ادرسه دقیقشم رو نقشه میزنه اونوقت هوالباقی...

لینک به دیدگاه

ایشون زنگ زدن بهم

پلیس فتا هم در این موارد فک نکنم کمکی کنه چون بی احتیاطی از خوده کابر بوده و از طرفی حداقل 2 ماه الاف میشه

پست بس بسیار جالبی شد منتظر نتیجه ام 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایشون زنگ زدن بهم

:clapping:

لینک به دیدگاه

ایشون زنگ زدن بهم

پسر کمربند انتحاری به ایمیلش وصل می کردی ضررش کمتر بود واسش! :)  

ویرایش شده توسط ehsan3d
لینک به دیدگاه

دوستان فقط حواستون باشه ممکنه اون شخصی که تاپیک زده هکر باشه. فقط جهت اطلاع دوستان میگم. بنده 4 سال پیش این اتفاق افتاد برام.

لینک به دیدگاه

دوستان فقط حواستون باشه ممکنه اون شخصی که تاپیک زده هکر باشه. فقط جهت اطلاع دوستان میگم. بنده 4 سال پیش این اتفاق افتاد برام.

#-o #-o

کمی مسئله رو باز میکنی؟؟ :D  خیلی پیچیده شد :wacko:

لینک به دیدگاه

عجب!!

خودشون تایپک بزنن از ما سوال کنن؟؟

این دقیقا چه جور هکریه که در مورد امنیت گوگل و .. چیزی نمیدونه!

=))  =))  =))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...