رفتن به مطلب

******** نیاز به کمک فوری ******** هک شدن دار و ندارم :(((((((((((

Mr Ali
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

عجب!!

خودشون تایپک بزنن از ما سوال کنن؟؟

این دقیقا چه جور هکریه که در مورد امنیت گوگل و .. چیزی نمیدونه!

=))  =))  =))

دقیقا چجوری هکری بوده که نمیدونسته نباید با گوشی بیاد تو اکانتی که یه عالیمه زحمت بکشه هک کنه کلا خیلی عجیبه قضیه

لینک به دیدگاه

ببینید دوستان هک شدن تارگت(شخص مورد نظر) خیلی آسونه

هکر میاد یه لینک میده میگه میشه یه نفر اینو برام تست کنه ببینه سالمه یا ن بعد اینکه شما لینک رو باز میکنید با یه صفحه سفید مواجه میشید اون موقع شما هک شدید حالا چطور

هکر کافیه یکم زبان اچ تی ام ال یا سی پلاس پلاس بلد باشه یه صفحه کد نویسی میکنه و تو هاست آپلود میکنه و وقتی واردش شدید ای پی تونو سیو کنه

از طریق ای پی هم میشه به تارگت نفوذ کرد که اون مبحثش جداس

خلاصه تو مجازی به لینک یا فایل یا هرچیزه دیگه که میدونید معتبر نیس نزدیک نشید

حالا این دوستمون که میگه هک شده (من نمیگم هکره یا بخوام تهمت بزنم) ایشون هم ممکنه شمارو تارگت قرار بده اینم بدونید هیچ وقت یه هکر نمیاد بگه من هکرم

تو مجازی به هیچکس نمیشه اعتماد کرد

چاکر شما morteza3it

لینک به دیدگاه

منم یدونه ایمیل یاهو قدیمی داشتم چند روز پیش سر زدم دیدم وضعیتش خرابه  :laughing:

طرف یک اکانت فیسبوکم باهاهش ساخته بود 500 تا اسپم ..............

بعد منم دست به کار شدم منهدمش کردم  :D

دوستانی که یاهو دار ن  پسورد قدرتمند و 2 step verification 

ویرایش شده توسط chaning
لینک به دیدگاه

من خودم تقریبا 1 سال پیش یه اکانت کلش خریدم از همین سایت لیون بخش نرم افزار

بعد هی میدیدم یکی میاد توی بازی و جم هامو خرج میکنه و همه چیزو میریزه به هم

بعد بهش زنگ زدم کلی بهش ...گفتم و گفتم چرا هی میایی توی بازی

بعد فهمیدم دانشجو بوده گاهی یکی میومده براش وار میزده و اکانتش دست یکی دیگه بوده

بعد قبلش من یکی دوبار جم خریدم برای بازی

شک کردم به اون سایته فروشنده

طرف گفت مگه مریضیم خودمونو خراب کنیم بخاطر یه بازی

گفتم راهی وجود نداره که بشه اون طرفو کلا بندازم بیرون

گفت یه امکانی رو گوگل جدیدا راه اندازی کرده که میشه

بعد از خوده بازی هم میشد اقدام کنم اما خب حوصله و وقتش نبود

تا اینکه انقد رفتم توی تنظیمات جیمیلم گشتم تا فهمیدم ماجرا چیه و یه بارم گوشی خودمو ریسیت کردم خخخ

ولی گوشی اون طرفم که مدله دقیقشم نوشته بود رو ریسیت کردمو دیگه هیچوقت هوس نمیکنه بیاد توی بازی کسی

تا الانم 2 مورد اینجوری دیدم که این مشکلو پیدا کردنو کمکشون کردم

البته شاید نا اگاهانه اینکارو کردمو از صحت و صداقت این افراد مطلع نشدم ولی خب دست خودم نیست کلا دوس دارم کمک کنم حتی اگه چیزی بهم نرسه و فراموش بشم..

امیدوارم هیچوقت از اینجور ماجراها برای کسی پیش نیاد

رمز دوم رو برای هرچیزی فعال کنین وگرنه باید همش استرس بگیرین...

با ارزوی بهترین ها برای همه :) @};-

ویرایش شده توسط CREATIVE
لینک به دیدگاه

ببینید دوستان هک شدن تارگت(شخص مورد نظر) خیلی آسونه

هکر میاد یه لینک میده میگه میشه یه نفر اینو برام تست کنه ببینه سالمه یا ن بعد اینکه شما لینک رو باز میکنید با یه صفحه سفید مواجه میشید اون موقع شما هک شدید حالا چطور

هکر کافیه یکم زبان اچ تی ام ال یا سی پلاس پلاس بلد باشه یه صفحه کد نویسی میکنه و تو هاست آپلود میکنه و وقتی واردش شدید ای پی تونو سیو کنه

از طریق ای پی هم میشه به تارگت نفوذ کرد که اون مبحثش جداس

خلاصه تو مجازی به لینک یا فایل یا هرچیزه دیگه که میدونید معتبر نیس نزدیک نشید

حالا این دوستمون که میگه هک شده (من نمیگم هکره یا بخوام تهمت بزنم) ایشون هم ممکنه شمارو تارگت قرار بده اینم بدونید هیچ وقت یه هکر نمیاد بگه من هکرم

تو مجازی به هیچکس نمیشه اعتماد کرد

چاکر شما morteza3it

به جان خودم اگه بزرگ و قرمز هم نمی نوشتی بازم میشد خوندش :D

لینک به دیدگاه

به جان خودم اگه بزرگ و قرمز هم نمی نوشتی بازم میشد خوندش :D

اقا همه با این فونت و رنگ نوشتم مشکل دارن بیا از این به بعد کوچیک مینویسم ولی قرمزو میزارم باشه هخخخخ

لینک به دیدگاه

ایشالا که مشکلت برطرف میشه ولی ما که تا حالا این موردا برامون پیش نیومده ، پیش هم بیاد مساله ای نیست ، هکرمحترم هر رمزی فایلی چیزی میخواد به خودم بگه در اختیارش میزارم لازم به زحمت نیس :D

لینک به دیدگاه

واقعا ممنون از این همین راهکار و پاسخ. مخصوصا کسایی که گفتن خودم هکرم  و رفتن بالا منبر :|

با کمک جناب creative سعی کردیم دستگاه هکر را فرمت کنیم یا موقیتش را پیدا کنیم که چون رمزم را عوض کرده بودم دیگه دستگاه اوشون سینک نبود با جیمیلم و نمیشد. ولی یه آی پی ازش دارم که نمیدونم به درد می خوره یا نه . مدل دستگاه و شهر هم مشخصه (آدرس دقیق مشخص نیس فقط معلومه از کدوم شهر بوده)

مهمتر از همه سوتیه که داده اونم اینه که وقتی ایمیل بنده را از ریکاوری خذف کرده ایمیل خودش را وارد کرده و بعدش دوباره خذف کرده که از ریسنت اکتیویتی جمیلم مشخصه 

post-24594-0-94841500-1470520667_thumb.png

جالبیش اینه که نام ایمیل به اسم شخصه + سنش نمیدونم راست باشه یا نه 

حالا باید ببینم فردا پلیس چی جواب میده ولی احتمالا خیلی دوندگی داره و طول میکشه :\

ویرایش شده توسط Mr Ali
لینک به دیدگاه

واقعا ممنون از این همین راهکار و پاسخ. مخصوصا کسایی که گفتن خودم هکرم  و رفتن بالا منبر :|

با کمک جناب creative سعی کردیم دستگاه هکر را فرمت کنیم یا موقیتش را پیدا کنیم که چون رمزم را عوض کرده بودم دیگه دستگاه اوشون سینک نبود با جیمیلم و نمیشد. ولی یه آی پی ازش دارم که نمیدونم به درد می خوره یا نه . مدل دستگاه و شهر هم مشخصه (آدرس دقیق مشخص نیس فقط معلومه از کدوم شهر بوده)

مهمتر از همه سوتیه که داده اونم اینه که وقتی ایمیل بنده را از ریکاوری خذف کرده ایمیل خودش را وارد کرده و بعدش دوباره خذف کرده که از ریسنت اکتیویتی جمیلم مشخصه 

attachicon.gifScreenshot (24).png

جالبیش اینه که نام ایمیل به اسم شخصه + سنش نمیدونم راست باشه یا نه 

حالا باید ببینم فردا پلیس چی جواب میده ولی احتمالا خیلی دوندگی داره و طول میکشه :\

ااا یا امامزاده بیژن! اول ایمیلش شبیه منه! نکنه منم؟ تهران که نیست؟
لینک به دیدگاه

عجب!!

خودشون تایپک بزنن از ما سوال کنن؟؟

این دقیقا چه جور هکریه که در مورد امنیت گوگل و .. چیزی نمیدونه!

=))  =))  =))

انشاالله که مشکل دوستمون حل میشه . اینو میخواستم بگم دو روز پیش اون آواتار شما یکم تند تر نبود؟ :-?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...